אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עוזרד: למה , לכל הרוחות, אין פה פורום סגור לדומים (שולטים )

תמונה כפרית
לפני 14 שנים • 11 ביוני 2010

גמדי

תמונה כפרית • 11 ביוני 2010
איך זה תמיד יוצא ככה שפוסט שהתחיל בנושא אחד נגרר למליון נושאים אחרים בדרך

בעיה העיקרית עם עוזרד הוא שהוא לוקח אמיתות חלקיות ומנפח עליהן תאוריות שלמות ומופרכות.

אם כל כך חסר לו או לך גמד אמיץ איזו קבוצת תמיכה לנפגי נשות הכלוב אתה מוזמן לתפוז למשל

ולפתוח שם קבוצת תמיכה לדומים נפגעי נשלטות הכלוב. בדיוק כמו הקומונה של הצד הנשי.

גמד, אני ואתה חברים ותיקים משכבר הימים, ראיתי אותך מסתבך לא מעט (אפילו איתי?)

אתה בהחלט מסוג האנשים שמושכים אש, לא יודעת למהוזה לא משנה, זו עובדה.

וכן יש פה מגוון רחב מאד של אנשים, וכן יש פה לא מעט משני המינים שיש להם

שריטה עמוקה ביותר ואולי כמה. אני אישית נתקלתי בכמה מהם / וכמה מהן.

פשוט למוד לסנן טוב יותר, זה לוקח זמן ותמיד יהיה מופרע תורן שיעבור את המסננת הכי טובה,

אבל הנסיון הנצבר מאפשר להתמודד איתו ביתר יעילות.

השאלה היא מהן מטרות אותו חדר סגור, מלבד להעביר אינפורמציה על היא או על אחרת.

כי זו למשל לחלוטין לא המטרה של קומונת הבנות. אני לא רואה גברים יושבים וכותבים במרץ

על הכאב שלהם על התהיות שלהם על כיווני דרך, משום מה אני גם לא רואה בעיני רוחי

גברים מתייצבים למעין חיבוק וירטואלי, או עצה ידידותית (ואני לא מתכוונת ל

"תוריד אותה על ארבע ותסתום לה את הפה עם המה שמוק שלך ותראה לה מי הגבר")

ואם באמת יש לכם צורך אמיתי, מזמן הייתם פשוט קמים ועושים, פשוט לא?

אני לא טוענת שאין נשים מסוכנות, הן קיימות אך באחוזים נמוכים ביותר, עדין

אחוזי הנפגעים בין הצד הנשלט לצד השולט הוא בבירור ל"טובת" הצד הנשלט.

וגם כאן נפגעות יותר נשים מגברים אם כי אכן יש כמה וכמה גברים בעיקר נשלטים שנפגעים.

(ואולי הסטטיסטיקה שלי לקויה, כי לרוב גברים ועוד יותר מזה שולטים מתביישים

לבוא ולהעיד שנפגעו)

באשר לפמיניזם, יש לזה מקום בעל חשיבות רבה אבל בפוסט נפרד לחלוטין.

רק אומר שהדרך עוד רבה והשינוי עדין בחיתוליו.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 11 ביוני 2010
קודם כל והכי חשוב - אני בעד שהשרשורים יגעו בנושאים שמעניינים את הכלל ולא בהכרח את הכותב עצמו. פותח השרשור באתר כה גדול מהווה טריגר לשיחה רבת משתתפים שלא תמיד אם בכלל, מתעניינים באותם נושאים.

שנית כל (אני רואה שאם לא אגיד את זה עשר פעמים לא יבינו אפילו פעם אחת) אין לי שמץ של עניין בפורום כזה או אחר. ויהא הוא פתוח ויהא הוא סגור ויהא בעל חריץ מעבר למשומנים בלבד. בהתחשב בקורט של זמן העומד לרשותי, אני בהחלט אסתפק בפורום בו אנחנו נמצאים כרגע.

אני מושך אש. לא אתווכח. אבל אם זה נכון, אני מושך אש בכל מקום. גם מחוץ לכלוב. סטטיסטית, כמות הדפיקות שפגשתי פה, לא משתווה לזו שפגשתי בחוץ. את יודעת מה? אלך אפילו יותר רחוק. מאז עוזרד התחיל לככב גם שמתי לב שכמות הנשים המלאות באתר גדולה בהרבה מאשר בכל קבוצה אקראית אחרת.

אני אמנם לא מסכים שיש צורך בפורום נעול לדומים, וגם הקונוטציה בין שמנה לכעורה ולדחויה צורמת לי כמו גם השפה האלימה בה משתמש כלפי נשים, אבל העובדות נשארות עובדות והתסריטים שהאיש פיתח בשרשור המצורף, כאשר מדובר בכלוב, בהחלט מתקבלים על הדעת.

אין לי עניין לעצבן אף אחד כמו שאין לי עניין להגן על אף אחד. אך קומץ האנשים שאני מכיר בכלוב (אכן את ועוד כמה? חמישה?) אינו מצדיק את הדרישה לצביעות ולא מהווה סיבה לסתימת פיות (שלי, של עוזרד, של מוחמד או כל אחד אחר) ולא משנה עד כמה הנושא רגיש ו/או נוגע בנקודות כואבות של הרוב.

הואשמתי לפני זמן לא רב ע"י פרלין ולפניה ע"י בחורה נחמדה בשם מסמרים (ועוד משהו), שכאשר אני מסכים עמו או לא מסכים עם חוסמי פיות, אני מעניק לגיטמיציה לעוזרד ושות'. אולי. אבל אני גם מבטיח ונדמה לי שלא אחת הוכחתי את זה, שכשהוא מחנטרש, אני לא ממלא את פי במים ומשתתק. ככה נראית האמת שלי, תמונה.

זה מה יש.
תמונה כפרית
Brave Dwarf כתב/ה:
קודם כל והכי חשוב - אני בעד שהשרשורים יגעו בנושאים שמעניינים את הכלל ולא בהכרח את הכותב עצמו. פותח השרשור באתר כה גדול מהווה טריגר לשיחה רבת משתתפים שלא תמיד אם בכלל, מתעניינים באותם נושאים.

שנית כל (אני רואה שאם לא אגיד את זה עשר פעמים לא יבינו אפילו פעם אחת) אין לי שמץ של עניין בפורום כזה או אחר. ויהא הוא פתוח ויהא הוא סגור ויהא בעל חריץ מעבר למשומנים בלבד. בהתחשב בקורט של זמן העומד לרשותי, אני בהחלט אסתפק בפורום בו אנחנו נמצאים כרגע.

אני מושך אש. לא אתווכח. אבל אם זה נכון, אני מושך אש בכל מקום. גם מחוץ לכלוב. סטטיסטית, כמות הדפיקות שפגשתי פה, לא משתווה לזו שפגשתי בחוץ. את יודעת מה? אלך אפילו יותר רחוק. מאז עוזרד התחיל לככב גם שמתי לב שכמות הנשים המלאות באתר גדולה בהרבה מאשר בכל קבוצה אקראית אחרת.

אני אמנם לא מסכים שיש צורך בפורום נעול לדומים, וגם הקונוטציה בין שמנה לכעורה ולדחויה צורמת לי כמו גם השפה האלימה בה משתמש כלפי נשים, אבל העובדות נשארות עובדות והתסריטים שהאיש פיתח בשרשור המצורף, כאשר מדובר בכלוב, בהחלט מתקבלים על הדעת.

אין לי עניין לעצבן אף אחד כמו שאין לי עניין להגן על אף אחד. אך קומץ האנשים שאני מכיר בכלוב (אכן את ועוד כמה? חמישה?) אינו מצדיק את הדרישה לצביעות ולא מהווה סיבה לסתימת פיות (שלי, של עוזרד, של מוחמד או כל אחד אחר) ולא משנה עד כמה הנושא רגיש ו/או נוגע בנקודות כואבות של הרוב.

הואשמתי לפני זמן לא רב ע"י פרלין ולפניה ע"י בחורה נחמדה בשם מסמרים (ועוד משהו), שכאשר אני מסכים עמו או לא מסכים עם חוסמי פיות, אני מעניק לגיטמיציה לעוזרד ושות'. אולי. אבל אני גם מבטיח ונדמה לי שלא אחת הוכחתי את זה, שכשהוא מחנטרש, אני לא ממלא את פי במים ומשתתק. ככה נראית האמת שלי, תמונה.

זה מה יש.

אז אתה מסכים איתו רק על כך שכולנו כאן שרוטות ?
נו טוב, מה חדש?
האם אתה חושב שיש לאפשר חופש דיבור בכל מחיר?
למשל היום נתקלתי במשפט
"אנחנו עם של רוצחים"
הוא נאמר על ידי מישהי שאני מחשיבה חברה טובה
האם יש מקום למשפט כזה בכלל
ובעיקר במקום שהוא לא מקום לדיון פוליטי?
Brave Dwarf
תגידי, תמונה, את קראת אותי. אני פה משקיע כבר מספר בלתי מתקבל על הדעת של תגובת. אז אני מבין שפספסת את המקום בו אני חוזר על עצמי ולא פעם במילים: "אין לי שמץ של רצון / עניין / זקפה בפורום סגור" ולכן כתבת לי מגילה בנושא: "אם אתה רוצה פורום סגור אז..."

אבל גם את המילה "רוב" לא פגשת בתגובותיי?

אני כבר מתחיל להרגיש שהמצב הפוך לחלוטין. אני הוא האיש הקטן והבלתי נראה שכותב בין השורות. ועכשיו השאלה מיהו זה הכותב בתוכן.
Beta Male
Beta Male • 11 ביוני 2010
דומים,סאביות,שמ"ד,כוסיות-צריך לנעול את כולכם בחדר ולזרוק ת'מפתח
הרי כל נושא בהשתתפות אב"ב זוצקלל"א יגיע בסופו של דבר לאותם 11 עמודים אם אותם דיונים ולא משנה מה היה הנושא העיקרי.
תמונה כפרית
Brave Dwarf כתב/ה:
תגידי, תמונה, את קראת אותי. אני פה משקיע כבר מספר בלתי מתקבל על הדעת של תגובת. אז אני מבין שפספסת את המקום בו אני חוזר על עצמי ולא פעם במילים: "אין לי שמץ של רצון / עניין / זקפה בפורום סגור" ולכן כתבת לי מגילה בנושא: "אם אתה רוצה פורום סגור אז..."

אבל גם את המילה "רוב" לא פגשת בתגובותיי?

אני כבר מתחיל להרגיש שהמצב הפוך לחלוטין. אני הוא האיש הקטן והבלתי נראה שכותב בין השורות. ועכשיו השאלה מיהו זה הכותב בתוכן.

לא פספסתי את רוב
אם כי אני רואה עצמי כשרוטה (אולי לא כמו הרוב אבל בערך)
LOL
אל תהיה קשה מידי איתי היום אני סתם עייפה

אבל כן חשוב לי שתענה לי על חופש הביטוי
כי כאן אנחנו די חלוקים
Brave Dwarf
תראי. היא יכולה לעמוד מאחורי דבריה? אני מכיר המון אנשים שכן ואין זה משנה כרגע אם אני מסכים עם טענותיהם או לאו. ברגע שהאדם יכול לעמוד מאחורי דבריו, דבריו חדלים מהיות הטחת עלבון והופכים לדיעה. ואני הייתי רוצה לחיות, לבלות וגם לצחוק במקום בו כל דיעה היא לגיטימית.

האם דבריו של חברנו הם הטחת עלבון או דיעה? אני חושב שזאת דעתו ואני גם מאמין שהוא מתבסס על אותם נתונים כמוני. אני מכיר לפחות חמישים כנועות בין הניקים הפעילים של הכלוב, שרוטות לא כעלבון אלא כאבחנה רפואית (לא שלי כמובן). ולא תמונה, כשאני מדבר שרוטות אני מדבר על אלה שציטטתי בפוסט המקורי. יש לך כל כך הרבה מה ללמוד כדי לקבל את הסטטוס הזה. במקביל אני יכול לעבור בין האלבומים ולערוך השוואה זריזה בין כמות הנשים הרזות לעומת המלאות.

ברור שהנתונים שלי יהיו בלתי מדוייקים בעליל כי לא עם כל הכנועות הפעילות שוחחתי ולא כולן מפרסמות תמונות באלבום. אבל אני מניח שאני לא אהיה רחוק מהאמת. להבדיל מעוזרד אני לא אתחיל לחרוש על שאלת למה ומדוע ולהתעסק בספיקולציות. כי אני לא נוהג להכניס את האף שלי לנושאים שאינם התחום שלי. זה הכל.

ושוב אני חוזר ואומר שהתסריט שעוזרד הציג בטופיק המצורף נראה לי מציאותי לחלוטין. ולמה כולם בחרו להתייחס רק לשאלה האם יש צורך או לאו באיזה פורום סגור, אותי הכי לא מעניין בעולם.
תמונה כפרית

יש הבדל מהותי

זה בהחלט לגיטימי להביע דעה
אני אתה וגם היא הבענו דעה
אבל ההבדל המהותי אותו אתה אולי אינך רואה הוא
שדברי הבלע של עוזרד
גם אם יש בהם אמת
מתובלים בכל כך הרבה רוע רשעות וסתם הטלת דופי בנשים באשר הן
עד שדעתו לגיטימית נכונה או לא, הופכת לארסיות והשמצה לשמה.

אני מוכנה אפילו להגיד בקול רם, שיש אמת בדבריו
ושבהחלט יש כאן כמה וכמה אנשים מהסיבות הלא נכונות.
אבל ההכללה הרבתית צורמת ומעיקה.

תסתכל על ר"ת אותם הוא מפמפם כל הזמן שמ"ד - מהי הקונוטציה שלך? על מה אתה מייד חושב?
משהו שיש להשמיד לא? (משום מה לי עובר מיד בראש סרט תעמולה עם עכברושים מתרוצצים)
עכשיו תאשים אותי בקריאה בין השורות, אבל לצערי כך עובד המח האנושי ובדיוק על כך עובדים כל הפרסומות.

שמנה לכן היא מכוערת ומכאן שהיא דחויה
זו דעתו האישית ולכן אין לי בעיה עם עצם דעתו האישית (לטעמי ההבנה שלו ביופי ואסטטיקה שווה לתחת)
אבל כשהוא כותב הכל כהכללה עם זה יש לי בעיה
זה כבר לא דעה אלא תעמולה ומסע הכפשה
ובמיוחד כשהוא טורח להדגיש עד כמה הוא מרחם עליהן.
הוא כותב כל כך מעוות ומלא מניפולציות שזה מזמן איבד את סתם הבעת דעה והפך לתעמולת רשע.
וכן אני בהחלט חושבת שלכתביו אין מקום כאן
Brave Dwarf
ממש אבל ממש לא חשבתי על השמדה. דווקא אני שמתעסק עם השטויות האלה, לא העליתי על דעתי שקיים איזהו קשר (וזאת להבדיל מכאשר טענת שאני מושך אלי אש). אני גם בטוח שמחר בבוקר, טוויטי, את הולכת לקבל ממנו מנה בנוסח שדות מוקשים, פרקטיקות אינפנטיליות ונימה מהסה משל היית אחת הסטודנטיות שלו בפקולטה לשטויות.

תפסיקו את והיא ואתן ובכלל להתייחס אל דבריו משל תקע לכן אצבע בקרביים. זה מטורף. אגב, למה את לא אומרת משהו נבזי עלי? במה שממ"ד ממ"ד הזה שלו גרוע מ"רוב נשות הכלוב מחוקות מבחינה נפשית"? זה לא אותו הדבר? שימי לב שלמרות שהיית לארג'ית אתי והסכמת שיש דברים בגו, את מתעסקה לא במה אומר אלא באיך אומר.

כן זה נכון, אני לא רואה בו רוע. אני לא.

הייי... כיף לי שחזרת. (-:
תמונה כפרית
לפני 14 שנים • 12 ביוני 2010
תמונה כפרית • 12 ביוני 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
ממש אבל ממש לא חשבתי על השמדה. דווקא אני שמתעסק עם השטויות האלה, לא העליתי על דעתי שקיים איזהו קשר (וזאת להבדיל מכאשר טענת שאני מושך אלי אש). אני גם בטוח שמחר בבוקר, טוויטי, את הולכת לקבל ממנו מנה בנוסח שדות מוקשים, פרקטיקות אינפנטיליות ונימה מהסה משל היית אחת הסטודנטיות שלו בפקולטה לשטויות.

תפסיקו את והיא ואתן ובכלל להתייחס אל דבריו משל תקע לכן אצבע בקרביים. זה מטורף. אגב, למה את לא אומרת משהו נבזי עלי? במה שממ"ד ממ"ד הזה שלו גרוע מ"רוב נשות הכלוב מחוקות מבחינה נפשית"? זה לא אותו הדבר? שימי לב שלמרות שהיית לארג'ית אתי והסכמת שיש דברים בגו, את מתעסקה לא במה אומר אלא באיך אומר.

כן זה נכון, אני לא רואה בו רוע. אני לא.

הייי... כיף לי שחזרת. (-:

אתה טועה, וכן גם לך לפעמים מפליקים החוצה משפטים ניבזים
אבל זה רק לפעמים, ואתה לרוב נוהג כבוד במגיבים לך ועונה לעיניין
ולא משיב תשובות ריקות מתוכן ולגופו של אדם, רואה את ההבדל?
ואגב הוא כשלעצמו זה יתוש טורדני, אבל גם יתושים הם מחוללי מחלות.