ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"אבא-עבד" סיפור שליטה של בת באביה

Morticia
לפני 13 שנים • 16 ביולי 2010
Morticia • 16 ביולי 2010
רירצ'וק, מבלי להכנס ליותר מדי פרטים (וכפי שאף אני העדתי, קראתי עד השורה השנייה בה ראיתי שלפחות הבת בוגרת ואינה קטינה ושם הפסקתי, כי לא מספיק עניין לי ועל אף חמתם של רבים, אני לא מתרגשת עד להשתנת תחתוניי מכתיבתו היוצרת של פולו)

השימוש בגילוי עריות כסוג של נוחות אה-לה דאוס אקס מאכינה זה לא דוגמא לכתיבה כל כך טובה...

ואני בכלל לא מדברת על זה שסביר שפולו לא יתן לבת שלו לשלוט בו מחר

אני מדברת על זכותם של אנשים להגעל מהצגת נושאים כמו גילוי עריות בכלל וכמקדם הגנה בדס"מי בפרט.
לרבות זכותם לכתוב את זה כאן ותוך ניסיון למנוע מהם סקילה המונית.

לא יודעת, הרגע האחיינית הקטנה המדהימה שלי שתחיה ותהיה בריאה ומאושרת התקשרה לומר לי לילה טוב ולשלוח לי חיבוק
מהממת זאת - התפללתי בלב שלא תתקל בחיים באדם כמו פולו, גם לא בסיפורים שלו

ואני, האמיני לי, ממש אוהבת לשבת על פנים של גבר - בכל הכח עם כל הישבן שלי

(רק מעדיפה שזה לא יהיה אבא שלי, גם אם ממש לא בא לו שאני ככה אעשה לו...)
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
מורטי כפרה,
זכותו של כל אחד להיגעל מכל דבר. ועדיין, אני באמת לא מבינה מה ההתרגשות הגדולה סביב הסיפור הזה. ראיתי כאן סיפורים הרבה יותר גרועים, על אונס ועל כפייה, על סבל ועל כאב (פיזי ונפשי). הסיפור הזה, למרות שהוא כרוך בגילוי עריות, כתוב בצורה קלילה וחביבה. אולי זו לא הכתיבה הכי טובה בעולם. אולי פולו היה יכול להתאמץ יותר כדי לכתוב את אותו הסיפור מבלי לערב בכך גילוי עריות. למרות, שאז לדעתי הסיפור לא היה כל כך זורם לקריאה. מכל מקום, זה בטח לא הסיפור הכי מחריד והכי נוראי שקיים עלי אדמות.
קראת משהו מהסיפורים האחרים של פולו? בסיפור אחד שלו הוא מתאר טקס, בו כולאים בחורים, חותכים להם את הביצים בעודם בחיים, ממנגלים אותם ואוכלים (אוכלות) אותן בתאווה במשתה מפואר. ודווקא הסיפור הזה, "אבא-עבד", נראה לך מזוויע?.
אגב, בסיפור הנוכחי, הבת היא זו שיוזמת את העניין הזה. ואין ממש מגע מיני בינה לבין האב. או מגע ממש, כשאני חושבת על זה. שוב, כי זו לא הנקודה של הסיפור; הנקודה היא הטוויסט שבסוף.

זכותו של כל אחד להיגעל מגילוי עריות, קשה להגיד שאני תומכת נלהבת של העניין הזה. אבל מכאן ועד לשלילת זכותו של אדם לפנטז על כך, או לכתוב סיפורים (גם אם גרועים) על כך, הדרך ארוכה מאוד.

Morticia כתב/ה:
ואני, האמיני לי, ממש אוהבת לשבת על פנים של גבר - בכל הכח עם כל הישבן שלי
אם יש מישהי שאני מאמינה לה בקטע הזה - הרי שזו את. icon_lol.gif kiss.gif

לאחיינית המתוקה והמקסימה שלך אני מאחלת את כל הטוב שבעולם.
Morticia כתב/ה:
...התפללתי בלב שלא תתקל בחיים באדם כמו פולו, גם לא בסיפורים שלו.

אם להודות על האמת, אישית אני מעדיפה אנשים כמו פולו, שמוציאים את הפנטזיות שלהם בסיפורים באתרי סוטים, על פני אנשים שהולכים ועושים דברים נוראים בכפייה לאנשים אחרים.

וחוץ מכל מה שכתוב בלעיל, אציין את המובן מאליו: מה שבלאדי אמר.
Morticia
Morticia • 16 ביולי 2010
אני באופן אישי לא מצאתי פניני חכמה במה שבלאדי אמר
והבנתי את הרתיעה של בת ישראל מהנושא מבלי להכנס לאיכות כתיבתו של פולו

לא בטוחה שכל מי שכותב באתר של סוטים מבטא יכולת שליטה עצמית מוחלטת ומובטחת שלא לממש שום דבר במציאות
גם לא בטוחה שהאתר הזה נועד להוצאת אגרסיות שעדיף שלא ינותבו על תמימים
לא מעדיפה כותבי סיפורים פדופיליים על פדופיליים "פרקטיים" - זה נבלה וזה טריפה
לא רואה עצמי כסוטה ולא רואה עצמי כחזירה מתפלשת ביבים

מעדיפה אנשים שלא ימכרו את אמא שלהם כדי להיראות בעיני אחרים "נורא מיוחדים"

עד כאן ביטאתי לגמרי אך ורק את דעתי
(לא באחריותי אם יש לה שותפים)

זהו, באמת שאין לי עניין להוסיף בנושא הזה.

(וזה הכי לא אישי יקירתי)
Morticia כתב/ה:
אני באופן אישי לא מצאתי פניני חכמה במה שבלאדי אמר.
1. כל מה שבלאדי אומר זה דברי חוכמה. אלא אם כן הוא מתווכח איתי, כמובן, ואז הוא טועה. icon_twisted.gif

Morticia כתב/ה:
לא בטוחה שכל מי שכותב באתר של סוטים מבטא יכולת שליטה עצמית מוחלטת ומובטחת שלא לממש שום דבר במציאות.
ברור שלא. אבל, גם לא מי שכותב באתר של סוטים בהכרח יצא לרחוב וינסה לממש בכפיה את הפנטזיות שלו על אנשים תמימים.

Morticia כתב/ה:
גם לא בטוחה שהאתר הזה נועד להוצאת אגרסיות שעדיף שלא ינותבו על תמימים.
כאן אני חולקת על דעתך. לדעתי, אם למישהו יש פנטזיות שפלות, או סוטות, האתר הזה הוא בדיוק המקום להוציא אותן. למה אני גולשת כאן, לדעתך? כי כאן אני מרגישה שהסטייה המינית שלי מתקבלת בברכה. למעשה, כאן אני נחשבת ונילית יחסית.* אתרים כגון אלה הם בדיוק המקום, לפחות בעיניי, לדון בכאלה נושאים ופנטזיות ברי"ש גלי ולא בהחבא.

*מזכיר לי מסקנה משעשעת שהגעתי אליה פעם: בקרב חבריי החנונים אני נחשבת "מגניבה", בקרב ה"מגניבים" אני נחשבת חנונית.

Morticia כתב/ה:
לא מעדיפה כותבי סיפורים פדופיליים על פדופיליים "פרקטיים" - זה נבלה וזה טריפה.
ועדיין, אחד מהם מסריח יותר...

Morticia כתב/ה:
לא רואה עצמי כסוטה ולא רואה עצמי כחזירה מתפלשת ביבים.
את לא רואה עצמך כסוטה. גם אני לא. גם כל מי שכאן לא. למרבה הצער, בחברה ה"רגילה" את נחשבת לסוטה. בכלל, ונא לתקן אותי אם אני טועה, "סוטה" פירושו "סוטה מהנורמה": עושה משהו שהרוב (ה"נורמה") לא עושים, או לא עושה משהו שהרוב כן עושים. אני די בטוחה, שלפחות מהבחינה הזו כולנו כאן סוטים.

Morticia כתב/ה:
עדיין לא הבנתי איך הגעת למסקנה שזו היתה מטרת הכותב.

Morticia כתב/ה:
(וזה הכי לא אישי יקירתי)
חלילה, לרגע לא חשבתי אחרת! אנחנו לא חייבות להסכים על כל דבר. להיפך; אנחנו צריכות גם להתווכח מדי פעם, כדי לתבל את הזוגיות שלנו. icon_wink.gif
Dunbar{Supreme93}
Dunbar{Supreme93} • 16 ביולי 2010
אני עם מורטי בנושא הזה
GREEK​(אחר)
GREEK​(אחר) • 16 ביולי 2010
Bloody כתב/ה:
GREEK כתב/ה:

אין לך מושג כמה המרחק הוא קטן,קטן מאוד!. את רוב הפנטזיות שלנו אנחנו משתדלים להגשים.

מי זה "אנחנו"? אתה באמת חושב שכל האנשים כאן עם פנטזיות האונס, האלימות והשעבוד מנסים להגשים אותן? כי אם כן, זה היה בא לידי ביטוי בסטטיסטיקה הפלילית קצת יותר. אנשים באים לפה כדי להוציא את הדברים החוצה, במילים, אולי פה ושם במעשים שמדמים, בהסכמה בין הצדדים משהו מאותן הפנטזיות. זה לא באמת אתר של אנסים.

GREEK כתב/ה:

אני באופן אישי לא קראתי את הסיפור (רק הכותרת הגעילה אותי) אין לי עניין בו וחושב שהסיפור הזה נכתב אך ורק כדי כביכול להראות כמה פתוחה ונאורה הקהילה הזאת.

אז אתה בא ושולל את הזכות של פולו להביא דברים שעולים לו בראש, כי אתה לא מתחבר אליהם... למה בדיוק? באיזו זכות? אני מתאר לעצמי שאתה לא מכיר את האיש, ולא יודע למה הוא כותב את מה שכותב, אז איך אתה יודע שהאג'נדה שלו היא להוכיח דברים על פתיחות בקהילה? המדד שלך בקביעה שהפנטזיות שלו לגיטימיות פחות מאלה שלך הוא סובייקטיבי לחלוטין, כאמור "אני באופן אישי", ולא עומד במבחן המציאות - שוב, דמיין את התגובה של השכנה פנינה לפנטזיות שיש לך (ואפילו שפה באתר הן מיינססטרים).
GREEK כתב/ה:

וכל מי שכתב דברים חיוביים על השטות הזאת כתב אותם גם כדי להראות על עצמו את אותו דבר.

כמובן שעל הדרך אתה גם בא לפסול את כל אלה שאינם צרי אופקים כמוך, ומסוגלים לתת לגיטימציה לאנשים לפטז, מבלי להיות שותפים לפנטזיה עצמה... אין לי מה לומר על זה חוץ מאשר לצטט איש כאן באתר - "טול קורה מבין עיניך"

Morticia כתב/ה:

לפעמים הנסיון הנואש להיות מגניב מעיף את המגניבות היישר מן החלון ומשאיר את הנואש עומד שם בודד ועירום. גם כן מלך...

איך בדיוק כתיבת סיפור שהנושא שלו הוא טאבו כמעט מוחלט אפילו כאן, במאורת הסוטים הזאת, יגרום לכותב שלו להיראות מגניב?

בלאדי אני מודה לך שחיזקת את דבריי. אתה נאור מתקדם ורחב אופקים שלא כמוני (ואפילו הבאת ציטוט מכובד)
מעניין אותי רק מה הגבול של הלגיטימציה הזאת ? ניצול קטינים אולי פדופיליה אולי אונס (אמיתי, לא פנטזיה ולא בהסכמה) ? כמובן רק כפנטזיה בלי להיות שותפים לה ובלי להיות אחראים להשלכות שיש לה על אחרים
ודרך אגב אתה באמת רוצה להתווכח איתי על הסטטיסטיקה הפלילית (של כל ה "פנטזיות" שלנו) בישראל ? תפתח חדשות כל יום ב8

ולריר אם הייתי יודע שיש בסיפור טוויסט... ובכן זה משנה את כל העניין icon_rolleyes.gif

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת יול' 17, 2010 12:36 am, סך-הכל נערך פעם אחת
Lola'{Partial}

אני חושבת

Lola'{Partial} • 16 ביולי 2010
[quote="Morticia"][color=red][size=18]אני באופן אישי לא מצאתי פניני חכמה במה שבלאדי אמר
והבנתי את הרתיעה של בת ישראל מהנושא מבלי להכנס לאיכות כתיבתו של פולו

לא בטוחה שכל מי שכותב באתר של סוטים מבטא יכולת שליטה עצמית מוחלטת ומובטחת שלא לממש שום דבר במציאות
גם לא בטוחה שהאתר הזה נועד להוצאת אגרסיות שעדיף שלא ינותבו על תמימים
לא מעדיפה כותבי סיפורים פדופיליים על פדופיליים "פרקטיים" - זה נבלה וזה טריפה
לא רואה עצמי כסוטה ולא רואה עצמי כחזירה מתפלשת ביבים

עד כאן ביטאתי לגמרי אך ורק את דעתי
(לא באחריותי אם יש לה שותפים)

זהו, באמת שאין לי עניין להוסיף בנושא הזה.

אני רוצה להוסיף שמורטישה ביטאה את כל מה שעולה לי בראש באופן מתומצת וברור ועל כך אני אומרת-

תודה רבה שהכנסת שפיות!
GREEK כתב/ה:
מעניין אותי רק מה הגבול של הלגיטימציה הזאת ? ניצול קטינים אולי פדופיליה אולי אונס (אמיתי, לא פנטזיה ולא בהסכמה) ? כמובן רק כפנטזיה בלי להיות שותפים לה ובלי להיות אחראים להשלכות שיש לה על אחרים.

יש, דמגוגיה! "בואו נקח סיפור פנטזיה, ונהפוך את עצם הכתיבה שלו כאן באתר ללא לגיטימית באמצעות הקצנה שאינה רלוונטית." רעיון מצוין! הרבה יותר טוב מאשר, למשל, להגיב בצורה עניינית. כי באמת, זה בדיוק מה שאפשר להבין ממה שבלאדי אמר: שמימוש כל פנטזיה זה בסדר, לא חשוב במי זה פוגע ואם זה נעשה בכפייה או בהסכמה. icon_rolleyes.gif

GREEK כתב/ה:
ודרך אגב אתה באמת רוצה להתווכח איתי על הסטטיסטיקה הפלילית (של כל ה "פנטזיות" שלנו) בישראל ? תפתח חדשות כל יום ב8
בשביל סטטיסטיקה אתה צריך לדעת:
1. כמה אנשים בעלי פנטזיות "רעות" (שפוגעות במישהו אחר באופן ישיר) יש.
2. כמה מתוך האנשים הללו כותבים סיפורים על הפנטזיות שלהם, ולא מממשים אותן.
3. כמה מתוך האנשים הללו מממשים את הפנטזיות שלהם, ולא כותבים עליהן.
4. כמה מהאנשים הללו כותבים על הפנטזיות שלהם, וגם מממשים אותן.
אז, ורק אז, תוכל להפיק נתונים סטטיסטים כלשהם.

GREEK כתב/ה:
ולריר אם הייתי יודע שיש בסיפור טוויסט... ובכן זה משנה את כל העניין icon_rolleyes.gif
כן, כי הרעיון בסיפור הוא לא גילוי העריות (שאין ממש, כי אין שום מגע מיני בין האב לבין הבת) אלא הטוויס בסופו.
Lola'{Partial}

כל מה שקורה שם בין האב לבין הבת

Lola'{Partial} • 16 ביולי 2010
הוא מיני. אני לא צריכה להעתיק לך דוגמאות מתוך הסיפור עצמו.
לומר שכל מה שיש שם הוא בכלל לא קשור למין או להתעוררות מינית הוא לא נכון ואת יודעת את זה.

אני רוצה שוב להוסיף ולחזור על דבריה של מורטי ואחרים-
אני לא חושבת שהבמה של הבדסמ מתאימה לכאלו דברים.
לא גילוי עריות ולא פדופיליה.
וזה שאת נותנת דוגמאות אחרות לסיפורים מזוויעים אחרים שפולו כתב להצדקה למשהו לא מובן לי בכלל,
להפך, זה רק מחזק את דבריי. 
Brave Dwarf

זהירות פנטזיה

Brave Dwarf • 16 ביולי 2010
לדעתי הולכת כאן הגזמה פראית. מה זה משטרת הפנטזיות הזאת?

ושלא תבינו אותי לא נכון. זכותו של כל אדם להביע את דעתו, לסלוד מהסיפור ומהתוכן שלו. מהסיפור הזה, מסיפור אחר, מכזה שמבוסס על טאבו ומכזה שלא. אבל להגיד שמי שכותב סיפור פנטזיה הוא מעודד את הביצוע? אלו? אם כך אז יאללה, ניקח את כל האתר (פרט לפורום הכללי והלא קשור אולי) על כל המלל שבתוכו, נקשור עוגן לרגליו ונזרוק אותו לים כי כל מילה בו מעודדת אלימות ואונס והתעללות ומה לא.

המשפט: "אני לא חושבת שהבמה של הבדס"מ מתאימה לכאלו דברים" אינו נכלל בקטגוריית "הבעת דעה" אלא בקטגורית "סתימת פיות". פולו כותב מוכשר שפורש לפנינו, לא לראשונה, את הפנטזיות הקיצוניות שלו. הן לא תמיד אהודות על ידי הקוראים, הן לא מדברות אל כל אחד אבל הן כולן פנטזיות וככאלו, הכלוב הוא בדיוק המקום לכתוב אותן.

http://www.literotica.com/stories/
הנה לינק מתנה לשלל פנטזיות מכל הסוגים. לדעתי אחד המקבצים העשירים ביותר ברחבי הוירטואליה. גילוי עריות זאת קטגוריה מס' 15 ואחריה יש עוד. יש שם אפילו חייזרים מזדיינים בתחת אם אני זוכר נכון.

חברה, מספיק עם זה, די. הבעתם דעה והיא כובדה על ידי הכותב שכבר בעמודים הראשונים ציין שלא ציפה שכולם יאהבו את הסיפור ושהיה בהחלט מודע לבעייתיות שבו. אבל למנוע ממני לקרוא את פולו או מפולו את הזכות לפנטז ולחלוק? עד כאן.

(שלא לדבר על פסילתו של הבחור הנחמד והנוח לבריות הזה כאדם שנעשתה כאן, אליה אני לא אתייחס מהחשש שהשרשור שלו יהפוך למלחמה ולא נעים לי ממנו, אבל רבאק, זאת ממש חוצפה)