צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זהירות וניל לפניך -

הוא​(שולט)
לפני 13 שנים • 23 ביולי 2010

Re: מוחית

הוא​(שולט) • 23 ביולי 2010
אתה בז למי שהבדסם לא בוער בו, אבל עדיין סקרן וחש צורך להתנסות? מי שסקרן אינו מתימר ומי שאמיץ מספיק כדי להתנסות כנראה משהו בוער בו
ומה - זה כבוד גדול להיות מישהו שזה בוער בו? לגלות ולהשלים עם צד כלשהו באישיות שלך לא ענין של כבוד כלל. להתימר בכל תחום זה עשית צחוק מעצמך.
ונניח שיש מישהו שזה בוער בו יותר, הוא יכול לבוז לך? לא נראה לי שתהיה לו סיבה כי יש לא מעט תחומים שאני לא מיומן בהם ולא אתימר לבוא כמומחה גדול ואם יבוז שיבוז אני אשאר בחיים.

ולא ענית, לא היית מעדיף להיות וניל? טוב לי בחלקי ומאחל לכולם כזה טוב
אתה לא מקנא בהם?[/quote] קנאה זה רגש רע והרסני

אם את שלמה עם מי שאת ונילית חצי ונילית או אוזבקית אני בטוח שתדעי לקחת מה שאומרים בפרופורציות ולא להתפרק מזה. אין לך צורך להתימר להתחזות ואת מסוגלת בקלות לקבל את השונה
ממך.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}

Re: זהירות וניל לפניך -

1.
mamy11 כתב/ה:
... היום להגיד שאתה הומו בדרך כלל יעבור ברוב המשפחות בלי דרמה גדולה.
הלוואי שזה היה נכון. למרבה הצער, זה ממש ממש לא, אפילו במשפחות חילוניות "נאורות".

2. אני מכירה בחור שממש אוהב שקושרים אותו, ועוד יותר אוהב שדוחפים לו כל מיני צעצועים נחמדים לתחת. זה מצד אחד. מצד שני, הוא ממש ממש לא בקטע של משחקי שליטה: אם אני סוטרת לו תוך כדי הוא ימצא דרך לנקום בי, ואם אני אומרת לו לקרוא לי "מלכתי" הוא מתגלגל מצחוק. האם בחור כזה ראוי לזלזול על שום היותו וניל? האם הוא ראוי לגינוי משום שהוא "מתחזה"? או שהוא פשוט בחור שאוהב לתבל את חיי המין שלו בדברים מסוימים, ותו לא?

3. באיחור מאוד מאוד לא אופנתי, ובהצתה שנורות פלורוסנט היו לועגות לה, הבנתי פתאום את מה שהגמד אמר. רק עכשיו הצלחתי להבין את הקשר בין "היי, אתה! אתה לא מספיק בדס"מי, עוף מיד מהקהילה הזו, מתחזה ונילי שכמותך!" לבין "היי, אתה! אתה סוטה גדול מידי, הפנטזיות הפרועות שלך הורסות את האופי של הקהילה הבדס"מית המקסימה הזו! עוף מכאן מיד!" ואתם יודעים מה? - הגמד (כמובן) צודק. בכל אחד מהמקרים מדובר בגישה הגורסת: אנשים כאלה לא ראוים להיות בקהילה שלנו, בין כי הם לא סוטים מספיק ובין כי הם סוטים מדי.
אבל מהי, בעצם, אותה קהילה שלנו? האם היא מורכבת רק מאנשים שיודעים מהו בדס"מ אמיתי? מה שמחזיר אותנו לסוגיה בה דשו ללא הרף: האם יש בכלל כזה דבר בדס"מ אמיתי? ואם כן, האם ראוי להוקיע את כל מי שלא מציית לכללים הנוקשים שלו?
מUחדת
מUחדת • 23 ביולי 2010
לפעמים נדמה לי שהבדס"מים ה"אמיתיים" חוששים מהמצאות ונילים טמאים באתר הזה
כשם שמערכת החינוך התורנית סולדת מתכנית הליבה.
הונילים, נציגי משרד החינוך, מעוניינים להטיל דופי בשיטת החינוך הספרטנית שלהם,
ולגרום להתבוללות ערכים.
**

אני בזה לקיצוניים.
שמאלנים שיחזירו את הכותל תמורת חיוך של אסד,
ימנים שפתרון סופי לערבים ניראה להם כמו תכנית על הכיפאק,
ונילים פוריטנים ובדס"מים טוטאלים.
לתפיסתי- כל מי שמתבצר בעמדותיו כאילו היו האמת היחידה וכל דעה אחרת היא עילה לסקילה
הוא לכל הפחות פתטי וככל הניראה אדם חשוך-
גם אם הוא בטוח שאור הבינה זורח לו מהתחת.
להבדיל מדעה פוליטית הבדס"מ עוסק במיניות- גם אם מישהו ירים מיד את שלט ה"מנטאלי"
אני אשוב ואטען שמדובר במיניות, תת תרבות מינית או וואטאבר.
כמו שכתבה the rain song גם אני חוויתי כמה חוויות חריפות/מטלטלות/קיצוניות עם מי שיוגדרו על ידי חלק מבני הקהילה כונילים, חויות שהיו "בדס"מיות" פי אלף מונים מהתנסויות שהיו לי עם בדס"מים פורטה,
שהסתובבו בעולם עם כינוי מפוצץ, סוגרים מלאי פאלוס והגיעו לכל מפגש קהילתי כאילו שפיותם תלויה בכך.
מסתבר שכדי לחוות את המיניות שלך, על כל רבדיה הסוטים, אתה לא חייב לבחור תמיד צד ובטח לא לדגול באיזו אג'נדה אמורפית.
אולי זה יעזור לך למצוא זיון מהר יותר בכמה אתרים אבל זה לא אומר בהכרח שתמצא פרטנר ראוי, גם אם הסוגריים שלכם ישיקו זה בזה.

כמי שתמיד סבלה מהגדרות וממגדירי צמחים, דווקא כשהכרתי את העולם הזה, על אנשיו ולא רק בראשי, נוראאאא רציתי להיות מוגדרת, להיות כבשה בעדר הסוטים הנפלא הזה, או משהו.
לקח לי די מהר להתפכח, מתוך ההתנסויות שלי, ולהבין שכמו בכל מקום אחר-
הגדרה מצמצמת אותי והופכת אותי למשהו שאני בעיקר לא.
דווקא כשנמנעתי מהגדרה מצאתי שותפים למגוון רחב יותר של חוויות.

קראו לי ונילית, תמצית קינקית או מאמא תרזה. על הזין הסטרפאוני שאין לי (!).

(ובכוח המוח, האישה ומיכל הדלק- את משהו, את! }{)
Beta Male
Beta Male • 23 ביולי 2010
מUחדת כתב/ה:
לפעמים נדמה לי שהבדס"מים ה"אמיתיים" חוששים מהמצאות ונילים טמאים באתר הזה
כשם שמערכת החינוך התורנית סולדת מתכנית הליבה.
הונילים, נציגי משרד החינוך, מעוניינים להטיל דופי בשיטת החינוך הספרטנית שלהם,
ולגרום להתבוללות ערכים.
**

אני בזה לקיצוניים.
שמאלנים שיחזירו את הכותל תמורת חיוך של אסד,
ימנים שפתרון סופי לערבים ניראה להם כמו תכנית על הכיפאק,
ונילים פוריטנים ובדס"מים טוטאלים.
לתפיסתי- כל מי שמתבצר בעמדותיו כאילו היו האמת היחידה וכל דעה אחרת היא עילה לסקילה
הוא לכל הפחות פתטי וככל הניראה אדם חשוך-
גם אם הוא בטוח שאור הבינה זורח לו מהתחת.
להבדיל מדעה פוליטית הבדס"מ עוסק במיניות- גם אם מישהו ירים מיד את שלט ה"מנטאלי"
אני אשוב ואטען שמדובר במיניות, תת תרבות מינית או וואטאבר.
כמו שכתבה the rain song גם אני חוויתי כמה חוויות חריפות/מטלטלות/קיצוניות עם מי שיוגדרו על ידי חלק מבני הקהילה כונילים, חויות שהיו "בדס"מיות" פי אלף מונים מהתנסויות שהיו לי עם בדס"מים פורטה,
שהסתובבו בעולם עם כינוי מפוצץ, סוגרים מלאי פאלוס והגיעו לכל מפגש קהילתי כאילו שפיותם תלויה בכך.
מסתבר שכדי לחוות את המיניות שלך, על כל רבדיה הסוטים, אתה לא חייב לבחור תמיד צד ובטח לא לדגול באיזו אג'נדה אמורפית.
אולי זה יעזור לך למצוא זיון מהר יותר בכמה אתרים אבל זה לא אומר בהכרח שתמצא פרטנר ראוי, גם אם הסוגריים שלכם ישיקו זה בזה.

כמי שתמיד סבלה מהגדרות וממגדירי צמחים, דווקא כשהכרתי את העולם הזה, על אנשיו ולא רק בראשי, נוראאאא רציתי להיות מוגדרת, להיות כבשה בעדר הסוטים הנפלא הזה, או משהו.
לקח לי די מהר להתפכח, מתוך ההתנסויות שלי, ולהבין שכמו בכל מקום אחר-
הגדרה מצמצמת אותי והופכת אותי למשהו שאני בעיקר לא.
דווקא כשנמנעתי מהגדרה מצאתי שותפים למגוון רחב יותר של חוויות.

קראו לי ונילית, תמצית קינקית או מאמא תרזה. על הזין הסטרפאוני שאין לי (!).

(ובכוח המוח, האישה ומיכל הדלק- את משהו, את! }{)

נשלטת או לא,תמיד היית מלכה. כל מילה וזה...
Brave Dwarf

Re: זהירות וניל לפניך -

Brave Dwarf • 23 ביולי 2010
מאדאם קירי RIR כתב/ה:
1.
mamy11 כתב/ה:
... היום להגיד שאתה הומו בדרך כלל יעבור ברוב המשפחות בלי דרמה גדולה.
הלוואי שזה היה נכון. למרבה הצער, זה ממש ממש לא, אפילו במשפחות חילוניות "נאורות".

[...]

אבל מהי, בעצם, אותה קהילה שלנו? האם היא מורכבת רק מאנשים שיודעים מהו בדס"מ אמיתי? מה שמחזיר אותנו לסוגיה בה דשו ללא הרף: האם יש בכלל כזה דבר בדס"מ אמיתי? ואם כן, האם ראוי להוקיע את כל מי שלא מציית לכללים הנוקשים שלו?

אז זהו, מדמואזל קירי, ש BDsM אינו קיים. ופרט לאזהרות שרשומות במאמרים מפחידים שמביא לכאן דן קאפ, אין לו חוקים או הגדרה. ולכן לא הבנתי את בכוח המוח כאשר אמרה "לחזור" להיות וניל. כי אם אינו מוגדר ואין לו חוקים, היכן בדיוק אני אמור להעביר את הגבול שיחצה את חיי לאחרי ולפני? ביום בו נעמד לי כמו טיל על תמונה בפלייבוי ובעיניים עצומות השפרצתי על האצבעות מהמחשבה על איך אני סוטר בפניה ומזיין לה את הגרון? או שאולי ביום בו התחלתי עם האדמונית הראשונה ליד הכספוחור ודמיינתי איך אני סוחב אותה אל מאחורי בניין בנק לאומי ברחוב בן גוריון ואונס אותה? נאחחח... בטח ביום בו אזרתי אומץ וסיפרתי לה שאני פוחד פחד מוות להיכנס אתה למיטה כי או שאכאיב לה או שלא תהיה לי זקפה. אולי דווקא אז, כשזרקה אותי מהבית כי לה נשבר להתאפק כשאני מכאיב ואני דפקתי את הראש בקיר ובקבוק כשלא. ואם כן ואכן הגבול עובר באחד מימים שציינתי (או ביום אחר) אז היכן עובר הגבול בחיו של זה שלא אונס, לא סוטר ולא חוטף אלא מסתפק בספנקינג אחת לחודשיים בלבד?

מה שכן קיים זאת הקהילה. ולדעתי ראובן דיבר על כך בתגובת ה MIRC שהגיב. על כך שבזמנו כאשר הקהילה הייתה מצומצמת יותר, כל אחד היה מודע להיותו חוליה מיחידה ולכן השרשורים לא התנהלו בלשון בה הם מתנהלים כיום ("אם אתה חונק, אתה רוצח בפוטנציה ואם אתה לא חונק אתה עבד באימפוטנציה" "אם היא קוראת לך מאסטר אז אתה נאד נפוח שכשהיה קטן חטף מכות ואם היא לא קוראת לך מאסטר אז אתה שפח בארון" וכד') אלא מתוך כבוד ושמירה על זכויות ה- your kink aint My kink (את הבאתו למחוזותינו העבריים אנו חבים לדן קאפ כמדומני). הייתה סקרנות, היו שאלות, עוצו עצות, נפרצו גבולות, סופרו לקחים וכן, מה לעשות, גם נעשו טעויות. ברור שלא כולם הסכימו עם כולם וברור שכבר אז היו נציגים מכל קשת BDsMימת לאורכה ולרוחבה אבל בגלל מעוט משתתפים אף אחד לא חש עצמו דחוי או "לא מקובל".

ולסיכום אעיר שלדעתי לא ביוהרה ו/או בזלזול מדובר (שקיימים בהחלט אבל במקום אחר לחלוטין וזאת ההתנשאות של חברי הקהילה ברחבי התבל ולא רק בארץ, משל BDsM עמוק יותר או מקרב יותר או אללה יודע מה יותר, לעומת מערכת יחסים ונילית) אלא במשהו רקוב ואנושי – ייאוש, כעס ואכזבה. וגם שבדומה לראובן, גם אני מאמין שיגיע היום והכל ישוב ויתאזן. (-:
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 23 ביולי 2010
בורא הסאביות יצטרך למחול בכוח (המוח..) לנישמתי החוטאת...

אין לי שמץ מה 90 אחוז מהאנשים עושים באתר בדס''מי ומדברים על בדס''מ כאילו המציאו
אותו.
אין לי שמץ של מושג כנראה על מה אותם 90 אחוזים מדברים אבל זה בסדר,
זה אני-לא אתם/הם.

Perplexed, שאלה לי אליך,כמומרת:
כל מי שסבב אותך בימיך הראשוניים הפגין בוז וזילזול להיותך ונילית/סקרנית/
בדס''מית שלא גילתה את עצמה?
לתחושתי לא. ולכן הכללה ,שוב, היא משהו שאסור לעשות.
היכולת לקבל את האחר היא בהחלט אחת מאושיות הבדס''מ ולא מאסטר אורים, תומים
וטחורים.

זה מחזיר אותי לתחילת התגובה:
אין לי מושג מה האנשים עושים כאן למעט וכמו שאמרה המיוחדת-
לתפוס זיון ולהדביק סוגרים.
ואת זה אומר מישהו שלפני זמן קצר מאד החל את דרכו הבדס''ית,
זמן מבוטל של 20 שנים.
איני מתיימר לייצג דרך, מהות, פלג, לא חושב שיש בדס''מ אחד ובטח לא חושב
שצריך לזלזל במישהו.
כל זמן שלא זילזלו בך.
זו הנקודה היחידה שמשנה את האיזון.
האזוקים
האזוקים • 23 ביולי 2010
מאדאם קירי RIR כתב/ה:
תכל'ס, בכוח צודקת. (כאילו דה...) הרבה אנשים כאן אומרים "ונילי" בזלזול, כאילו שאדם מסוים יכול להיות "לא בדס"מי מספיק" בשביל האתר הזה. מצד שני, אני מניחה שזהו אותו סוג אנשים שחושב ש"שולט אמיתי צריך להתנהג ככה וככה".

אני מהסוג שאת מזכירה שחושב ששולט אמיתי צריך להתנהג בצורה מסויימת
המחייבת את תפקידו, אז זה הופך אותי אוטומטית לאחת שבזה לונילים?
כי אני אומנם משתמשת במונח אבל לא מתוך זלזול אלא כהגדרה לאנשים ששונים ממני ולא בתחום.

לא חושבת שמישהו בז להם אלא משתמשים כהגדרה לשונה מהם
kasandra​(מתחלפת){jegularis}

Re: מוחית

kasandra​(מתחלפת){jegularis} • 23 ביולי 2010
הוא כתב/ה:
אתה בז למי שהבדסם לא בוער בו, אבל עדיין סקרן וחש צורך להתנסות? מי שסקרן אינו מתימר ומי שאמיץ מספיק כדי להתנסות כנראה משהו בוער בו
ומה - זה כבוד גדול להיות מישהו שזה בוער בו? לגלות ולהשלים עם צד כלשהו באישיות שלך לא ענין של כבוד כלל. להתימר בכל תחום זה עשית צחוק מעצמך.
ונניח שיש מישהו שזה בוער בו יותר, הוא יכול לבוז לך? לא נראה לי שתהיה לו סיבה כי יש לא מעט תחומים שאני לא מיומן בהם ולא אתימר לבוא כמומחה גדול ואם יבוז שיבוז אני אשאר בחיים.

ולא ענית, לא היית מעדיף להיות וניל? טוב לי בחלקי ומאחל לכולם כזה טוב
אתה לא מקנא בהם?
קנאה זה רגש רע והרסני

אם את שלמה עם מי שאת ונילית חצי ונילית או אוזבקית אני בטוח שתדעי לקחת מה שאומרים בפרופורציות ולא להתפרק מזה. אין לך צורך להתימר להתחזות ואת מסוגלת בקלות לקבל את השונה
ממך.[/quote]

אכן,רק שכאן ישנה הנחת יסוד בסיסית נכונה והיא שבנאדם שמספיק שלם עם עצמו ,ולמד לחיות עם מי שהוא בשלום ,יכול להרשות לעצמו לחיות בשלום עם אחרים.
זה מצרך נדיר בפניי עצמו בעולמנו ,לא משנה אם הוא ונילי או בדסמי
אז מה הפלא שאחריי כן אנחנו לא מוצאים את אותה הסבלנות והסובלנות שכולם מדברים עליה .