שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

התייעצות

כוח הזרוע​(מתחלף)
לפני 13 שנים • 19 באוק׳ 2010
כוח הזרוע​(מתחלף) • 19 באוק׳ 2010
[quote="Brave Dwarf"]
כתב/ה:
...
כוח הזרוע.

אני כל כך מסוקרן. כתבת:
ציטוט:
"הייתי מוכן לעשות מדי פעם את ההקרבה הזאת אם הייתי משתכנע שזה ממש חשוב לה"

איך ניתן להשלט בתור הקרבה ומשחק. האם הכניעה וההנאה ממנה זה לא משהו שמושרש בנו? צורך פנימי, מימוש עצמי וכד'...

כמו שכתבתי- במקרה שלי, ממש לא. אבל כמו שאמרו כאן, במערכת יחסים עושים פשרות. העניין הוא שאני פוחד שבמקרה הזה "פשרה" כזאת רק תזיק, ורוב התגובות כאן מצדיקות את החשש הזה שלי.
Brave Dwarf
לפני 13 שנים • 20 באוק׳ 2010
Brave Dwarf • 20 באוק׳ 2010
אני לא יודע אם תזיק או לא תזיק. כפי שאמרתי אי שם בעמוד הראשון כמדומני, התשובה על השאלה אינה בידינו אלא בידיה של זוגתך ובידיך שלך ולגלות אותה ניתן אך ורק על ידי שיחה כנה ואמיתית.

אבל אתה מעלה אפשרות של פשרה. שאתה תתפשר (במקרה ותגיע למסקנה שזה לא יזיק) ותהיה "לפעמים" נשלט ואני לא מצליח לתאר לעצמי איך שולט יכול להיות, גם אם רק לפעמים, נשלט. כי אם הכניעה אינה טבועה בו (ובשולט היא אינה טבועה, אחרת היה מתחלף) אז איך כל זה מתרחש בפועל?

ומכיוון שבמחוזות אלו לעולם לא מזיק להקדים תרופה למכה, אעיר שהשאלה שלי אינה נובעת ממניעים שלילים, אני שואל אך ורק כי אני מעמיד את עצמי במקומך ו... ובאמת לא מבין.
אתה בטוח שתצליח להתפשר במידת הצורך?
גברים​(שולט)

Re: התייעצות

גברים​(שולט) • 20 באוק׳ 2010
פסיכיאטר מתורבת כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
גברים כתב/ה:
כוח הזרוע כתב/ה:
בת זוגתי פתאם אמרה לי ''בזיון הבא אתה הזונה''. לא אהבתי את הרעיון ואני מתלבט אם להסכים לבקשה. מצד אחד אני חושש שלא רק שאני לא אהנה, אלא זה גם ישנה את הדימוי שלי בעיניה, לפחות בתת-מודע, ובסופו של דבר זה יזיק לקשר. מצד שני היא אמרה ''אם אתה לא תהיה זונה, גם אני לא אהיה יותר זונה. אני לא מוכנה שרק אני אשפיל את עצמי. זה לא פייר''- למרות שהיא זאת שיזמה מלכתחילה את הכיוון הזה! אני חושש שגם אם היא לא תממש את האיום, האכזבה תעיק עליה והיא תשמור לי טינה. אני חדש יחסית בתחום הזה, ובפרט בקשר הנוכחי, לכן אני מתייעץ, כי זה נושא שבוודאי עלה אצל המנוסים שביניכם. מה אתם אומרים?

בכוח הזרוע, תנסה להשתמש, בכוח המוח.

נסה כאן : http://www.thecage.co.il/profile,51260.html

אזהרה קטנה: שימוש יתר בכוח המוח עלולה לגרום לשולטים, להתהפך. (רחמנא לצלן)

אם אנחנו כאן אני רוצה לשתף -

בתחילת דרכי בבדס"ם, לפני 6 שנים בערך עוד בתקופת הדנג'ן המקורי,
הופתעתי מכמות ההצעות משולטים:
הם כולם שולטים מלידה, מבינים בשליטה לפני ולפנים,
אבל נניח... אשה כמוני... פעם אחת למשל, להשלט על ידה... אם אני אשמור על דיסקרטיות..
יש מצב?

הרגשתי מאוד מיוחדת, עד שגיליתי את האמת.

באסה icon_smile.gif

"בתחילת דרכי .... " כאילו שהיה דרך ...

תחזרי למטבח . כל הדרכים מובילות אותך לשם נקבה .

נו באמת פסיכיאטר ... כל השנים האלו כאן וזה השימוש הכי טוב שאתה יכול למצוא לנקבה (ועוד לאחת שווה) ?

אתה ממש זקוק לעזרה (אולי כדאי שתתחיל באלפוני).
כוח הזרוע​(מתחלף)
כוח הזרוע​(מתחלף) • 20 באוק׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
אני לא יודע אם תזיק או לא תזיק. כפי שאמרתי אי שם בעמוד הראשון כמדומני, התשובה על השאלה אינה בידינו אלא בידיה של זוגתך ובידיך שלך ולגלות אותה ניתן אך ורק על ידי שיחה כנה ואמיתית.

אבל אתה מעלה אפשרות של פשרה. שאתה תתפשר (במקרה ותגיע למסקנה שזה לא יזיק) ותהיה "לפעמים" נשלט ואני לא מצליח לתאר לעצמי איך שולט יכול להיות, גם אם רק לפעמים, נשלט. כי אם הכניעה אינה טבועה בו (ובשולט היא אינה טבועה, אחרת היה מתחלף) אז איך כל זה מתרחש בפועל?

ומכיוון שבמחוזות אלו לעולם לא מזיק להקדים תרופה למכה, אעיר שהשאלה שלי אינה נובעת ממניעים שלילים, אני שואל אך ורק כי אני מעמיד את עצמי במקומך ו... ובאמת לא מבין.
אתה בטוח שתצליח להתפשר במידת הצורך?

אני מניח שאם אשתכנע שזה לא יזיק, שזה לא ישפיע על איך שהיא רואה אותי, אהיה מסוגל להתפשר. יחד עם זה, אני מניח שאתה צודק בזה שפשרה אינה תחליף לשיחה כנה, אלא מקסימום יכולה להיות תוצאה של אותה שיחה. אני מאוד מודה לך על הטיפים, זה באמת עוזר לעשות סדר בראשicon_smile.gif
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 20 באוק׳ 2010

כתבת "לא אהבתי את הרעיון".
אינך רוצה לעשות זאת.

בהמשך כתבת שאתה מתלבט אבל לפי התיאור שהמשכת לתת זה נראה שההתלבטות נבעה
לא ממשיכה שלך לנושא אלא כדי לא לאבד אותה או את סוג הקשר שהיה לכם.
זו זכותה לבקש ממך גם את ההיפך אבל גם זכותך לסרב icon_smile.gif

אם אינך רוצה באקט אבל רוצה באישה - עדיף לך לוותר על הרעיון ולהגיד לה שהדברים
הם כפי שהם כרגע(תוך הסברה שאינך נמשך לצד השני). שתחליט על פי זה איפה מקומה בקשר.
.
כוח הזרוע​(מתחלף)
לפני 13 שנים • 24 באוק׳ 2010

עדכון- אם זה מעניין מישהו

כוח הזרוע​(מתחלף) • 24 באוק׳ 2010
אימצתי את עצת הרוב ודיברתי איתה בכנות על הנושא. שאלתי אותה אם אכן יש בה צורך לשלוט והיא אמרה שלפעמים (דהיינו, היא אכן מתחלפת). אני מבחינתי אמרתי לה שאני לא מוכן להישלט. היא אמרה שהיא מבינה אותי ושזה בסדר ומאז אני מניח שבאמת הכל בסדר, זה אפילו השתפר. מה אתם אומרים?
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 24 באוק׳ 2010
שכל הכבוד!
ושבהצלחה!
ושנורא כיף לשמוע ותודה לך על השרשור עצמו שהיה מרתק וגם על העדכון.

ושאני כמו תמיד רוצה לשאול שאלה (בפסח אני כוכב ובשאר ימות השנה, סתם נודניק).
להכריז על מישהו שהוא/היא מתחלפ/ת זה קצת יותר מורכב מ"היא רוצה לנסות את הצד השני". היא ניסתה והחליטה או שזאת הכרזה המבוססת על רצון תאורטי בלבד?
פייה{O}

Re: עדכון- אם זה מעניין מישהו

פייה{O} • 24 באוק׳ 2010
כוח הזרוע כתב/ה:
אימצתי את עצת הרוב ודיברתי איתה בכנות על הנושא. שאלתי אותה אם אכן יש בה צורך לשלוט והיא אמרה שלפעמים (דהיינו, היא אכן מתחלפת). אני מבחינתי אמרתי לה שאני לא מוכן להישלט. היא אמרה שהיא מבינה אותי ושזה בסדר ומאז אני מניח שבאמת הכל בסדר, זה אפילו השתפר. מה אתם אומרים?

cheerleader.gif

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון אוק' 24, 2010 8:00 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
מד ו י ק
מד ו י ק • 24 באוק׳ 2010
קראתי את תחילת השירשור.
נתקלתי בזה: "זה לא פייר"
אהבתי.

זה מזכיר לי את הבדיחה עם הילד והמרק.
עד עכשיו הכל היה פייר?!
כוח הזרוע​(מתחלף)
כוח הזרוע​(מתחלף) • 24 באוק׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
שכל הכבוד!
ושבהצלחה!
ושנורא כיף לשמוע ותודה לך על השרשור עצמו שהיה מרתק וגם על העדכון.

ושאני כמו תמיד רוצה לשאול שאלה (בפסח אני כוכב ובשאר ימות השנה, סתם נודניק).
להכריז על מישהו שהוא/היא מתחלפ/ת זה קצת יותר מורכב מ"היא רוצה לנסות את הצד השני". היא ניסתה והחליטה או שזאת הכרזה המבוססת על רצון תאורטי בלבד?

תודה רבה!
ממש לא התכוונתי לגרום למהומה כזאת, אבל אני שמח שנהניתicon_smile.gif
לשאלתך- האמת אין לי מושג, לא חשבתי על לשאול את זה...