בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצד,המחזיק את השוט,(שאלה..)

Brave Dwarf
לפני 13 שנים • 3 בנוב׳ 2010
Brave Dwarf • 3 בנוב׳ 2010
יולי Yuli כתב/ה:
טוב... שמעו, נורית העלתה שאלה שאני חושבת שהיא מעניינת.
עומד לי רטוב לי זה קל מידי. הייתי רוצה שיחלקו איתי חוויה. קשה לי להאמין שזה עד כדי כך טכני. התשוקות שלנו לעולם לא לגמרי טכני.

בסדר, הבנתי, נולדתם ככה. סבבה. אבל לא חייבים להבין את השאלה כשאלה על תכלית ומטרה מראש.
מה מפיק ונילי מאקט של אהבה ונילית? הוא מפיק לא רק, או לא תמיד רק מאורגזמה. תחושת קרבה לפרטנר, תחושת חופש, הנאה טהורה, רגיעה, תחושת ערך, נחמה, קבלת חיבה, רוך, הבעת חיבה, הבעת רגש וכו' וכו'. סקס זה לא אוננות, תודה ששאלתם. התשובות מגוונות.

מה אני מפיקה כנשלטת? אני מפיקה הנאה מינית. אני מקבלת גם (לא בהכרח בכל אקט): אתגר, תחושת התעלות, גאווה, הבעת מסירות, תחושת שייכות, הגנה, תחושה שאני סופרוומן וכו' - ואני לא אכנס לדברים האלה כאן כי זו לא הייתה השאלה. אלא שאולי על ידי הדוגמה הצלחתי להסיר מעט מהדה-לגיטימציה שעשיתם לשאלה.

מה אתה מקבל כשולט? מה זה עושה לך?
אולי מה שאני רוצה לדעת זה - איך זה מרגיש?

כשולט אני מקבל מהחיים שלי ומיחסים שלי (שהם חלק מהחיים שלי):
תחושת קרבה לפרטנר, תחושת חופש, הנאה טהורה, רגיעה, תחושת ערך, נחמה, קבלת חיבה, רוך, הבעת חיבה, הבעת רגש וכו' וכו' וגם: אתגר, תחושת התעלות, גאווה, הבעת מסירות, תחושת שייכות, הגנה.

סופרמן לא. את זה אני מרגיש כשאני יושב בטנק.

אבל השולט=אני. או אני= שולט. או יותר נכון - מי שאני איכשהו מצא דומים לו (פחות או יותר) במסגרת של הכלוב שעוסק ב- BDsM. לולי הכלוב, לא הייתי כלל חושב לעשות חלוקה או להפריד אותי מהשולט. וגם לא הייתי קורא לעצמי "שולט". אלא סתם. אליפל.

למה דה-לגיטימציה, יולי? אני אישית עניתי את האמת ואני לא חושב שהשאלה אינה במקום. ההפך הוא הנכון. אני גם העליתי אפשרות שהצורך המתמלא עשוי להשתנות בהתאם ל BDsM שכל אחד מאתנו עושה. אבל כן, אני מתנצל שזה נשמע כל כך רדוד. בנוסף לכל אלו, זה באמת מעמיד לי.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 3 בנוב׳ 2010
יולי Yuli כתב/ה:
ואחזור גם על אחת השאלות של נורית - מה התפקיד של הנשלט/ת בכל זה?

בהתאם לאדם עצמו ולמה הוא דורש מזוגתו שתהיה עבורו. במקרה שלי, תפקידה להיות אהובתי. ובמילה "אהובתי" אני מקפל אלף ואחד דברים שכלל אינם קשורים ל- "נשלטת" "BDsM" וכו'.. בקיצור, החלוקה הזאת כל כך בלתי מובנת לי. או שאולי אני סובל מאיזה פגם ופשוט לא מצליח להפריד בינה אהובתי לבינה הנשלטת. אני חייב?
MasterKey​(שולט)
MasterKey​(שולט) • 3 בנוב׳ 2010
יולי Yuli כתב/ה:

מה אני מפיקה כנשלטת? אני מפיקה הנאה מינית. אני מקבלת גם (לא בהכרח בכל אקט): אתגר, תחושת התעלות, גאווה, הבעת מסירות, תחושת שייכות, הגנה, תחושה שאני סופרוומן וכו' - ואני לא אכנס לדברים האלה כאן כי זו לא הייתה השאלה. אלא שאולי על ידי הדוגמה הצלחתי להסיר מעט מהדה-לגיטימציה שעשיתם לשאלה.

מה אתה מקבל כשולט? מה זה עושה לך?
אולי מה שאני רוצה לדעת זה - איך זה מרגיש?

השאלה לגיטימית לחלוטין לטעמי. לא ירדת לסוף דעתי. אנסה לפרט:
מה אני מפיק כשולט? אני מפיק הנאה מינית, אתגר שבכיבוש ובהכנעה, תחושת התעלות מתהליך האילוף, גאה בביצועי הנשלטת שלי וביכולתי להכניעה כרצוני למילוי צרכיי. התמסרותה לי ומסירותי לה עושה לי טוב. שייכות מצידה מזינה את יצר הרכושנות מצידי. תחושת ההגנה, שאני מעניק לה, מנפחת את האגו שלי ובהחלט גורמת לי להרגיש סופרמן...וכו' וכו'.

כל מנעול ממתין למפתח המתאים. נפתח ובא על סיפוקו, כאשר האחרון חודר לתוכו.
כל מפתח ממלא את יעודו בזמן פתיחת והכנעת מנעולו.
הכל אותו דבר - תלוי רק מאיזה צד של הדלת נמצאים.
נוריתE

אחלה דיון,מתפתח פה

נוריתE • 3 בנוב׳ 2010
ואני,
בסך הכל שאלתי
מה אתם,בנים-שולטים
רואים בנו..לצורך ולאור ,הצרכים שלכם
הקשר ו"השימוש "שלכם,בנו
icon_rolleyes.gif

הימסכות, התמזגות

ראובן • 4 בנוב׳ 2010
העונג הגדול ביותר עבורי בשליטה הוא תחושה של התמזגות,
כמו נגן גיטרה המחליף את המיתרים, מכוון אותם ואז מנגן בה.
בדיוק כמו הגיטרה, באקט השליטה - האישה היא כלי ליצירת יופי.

אם מעשה המרכבה מצליח, אז כבר אין ''נגן'' ו''כלי נגינה'', יש יצירה.

R
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 13 שנים • 7 בנוב׳ 2010

Re: אחלה דיון,מתפתח פה

[quote="נוריתE"]ואני,
בסך הכל שאלתי
מה אתם,בנים-שולטים
רואים בנו..לצורך ולאור ,הצרכים שלכם
הקשר ו"השימוש "שלכם,בנו
icon_rolleyes.gif

גם אני תוהה
האדון רם​(שולט)
לפני 13 שנים • 10 בנוב׳ 2010

כמה זמן לא יצא לי לדבר על זה..

האדון רם​(שולט) • 10 בנוב׳ 2010
בדיוק בזמן..

אספר לך מה אני מרגיש,

בשבילי שפחה זו מישהי שאוהבת אותי,

אהבה הרסנית!

עד כדי כך שהיא מוסרת לי את גופה ונשמתה.

ואם מה שעושה לי טוב זה לראות אותה מתפתלת בכאב, להתענג על מראה הפנים המיוסרות שלה, אז היא מעניקה לי את זה ואת עצמה באהבה.

אני מבקש מממנה לספר לי מה הכי מכאיב לה, והיא מספרת לי, כדי שאוכל להשתמש בזה להנאתי.

אהבה בהתגלמותה!

ובסופו של דבר האהבה הזו גם מחרמנת בטירוף....

וזו ההזדמנות שלי להחזיר לה אהבה, ולהוציא עליה את פורקן חרמנותי.