בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אבקש את עזרתכם

GlenRoth
לפני 13 שנים • 29 בדצמ׳ 2010

Re: הדיון שכאן

GlenRoth • 29 בדצמ׳ 2010
דומיננטית ברגישות כתב/ה:
מכיר את פלורנס. נדמה לי שהוויכוח הוא עקר למדי. היא מאוד ישירה וגם מאוד נשואה. שוחחתי איתה והיא שחדשה כאן לא יכלה לעמוד מול מאות הפונים אליה. לכן היא החליטה על סינון מוקדם ואמרה לי גם שמבחינתה זמנה שווה כסף.
צודקת או לא? איני יודע. יודע רק שהיא מאוד ישירה ולעולם אינה משקרת. היא דומיננטית באופי ובהתנהגות למרות שחושב שאינה מבינה את מה שקורה כאן בכלוב.
יודע שהיא עתה התחילה בסשנים שכנראה מאוד מוצלחים לשני הצדדים.

אני לא מבין... זה מין טרנד חדש?
גברים שמחליטים שהם פתאום "נשים"?
ובמקרה גם מפרסמים שהם נהנים "לקבל מתנות ותשורות" או "לשעבד את כל רכושו של העבד"?

מה קורה פה?

קישור נוסף רלוונטי:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=29024
ממש גרוע​(אחר)
ממש גרוע​(אחר) • 29 בדצמ׳ 2010
ליבנת כתב/ה:
d יקר, פרץ שימחה בלתי נשלט נרשם על פני הנשלטים בכלוב כאשר נודע טוב ליבה של אצילת הנפש בעלת המודעות החברתית , השולטת -סוציאליסטית דומינה פלורנס שליט"א.
המצב הכלכלי בארצינו מונע מנשלטים מיעוטי יכולת מלממש את זכותם הדמוקרטית לדיקטטורה.
עד לשינוי החברתי הדרוש יחיו נשלטים אלו על חסדיהן ונדיבות ליבן של צדקניות החותכות את התשלום ב50% !!! ההתרגשות האמיתית הייתה כאשר הבנו מתגובתך (זו שאמורה לסדר לך הנחת עובד עד 70% עד גמר המלאי...) שהגב' עוסקת בחסד זה " מתוך אהבה מלאה לעניין כאילו נולדה לכך" ועל כן ברור מדוע "אין לה שום סיבה לסשן עבדים ככה סתם לכיף "
קבל את התנצלותי הכנה אם תשלל ממך הנחת העובד המצטיין עבור חשיפת כשל שיווקי חמור.
אין לי דבר וחצי דבר נגד שולטות בתשלום ואני מאחלת לגב' שתזכה באמת להנות מעבודתה,
אך השימוש בכלוב לצורך חיסכון עלויות פרסום של שולטות בתשלום פוגעת בדינמיקה החברתית באתר.
סתם לא בא לי על הפיכת מגרש המשחקים שלי לאתר מסחרי.
רק בריאות לך ולצדקת
ליבנת (וחדווה-יפתי-עגלתי)

טואאוב
המלאך גבריאל

המלאך גבריאל • 29 בדצמ׳ 2010
GlenRoth כתב/ה:
דומיננטית ברגישות כתב/ה:
מכיר את פלורנס. נדמה לי שהוויכוח הוא עקר למדי. היא מאוד ישירה וגם מאוד נשואה. שוחחתי איתה והיא שחדשה כאן לא יכלה לעמוד מול מאות הפונים אליה. לכן היא החליטה על סינון מוקדם ואמרה לי גם שמבחינתה זמנה שווה כסף.
צודקת או לא? איני יודע. יודע רק שהיא מאוד ישירה ולעולם אינה משקרת. היא דומיננטית באופי ובהתנהגות למרות שחושב שאינה מבינה את מה שקורה כאן בכלוב.

ובמקרה גם מפרסמים שהם נהנים "לקבל מתנות ותשורות" או "לשעבד את כל רכושו של העבד"?

מה קורה פה?

קישור נוסף רלוונטי:

מעניין לדעת אם זה אותו מיתחזה או שייש כאן כמה.....
'WOW לא ידעתי שזה כול כך נפוץ ....
במילים אחרות עכשיו יורד לי האמון באנשים שכותבים כאן .
עוד כמה אנשים כאלו והפורום הזה יהפוך בית לסחיטות והונאות הציבור .

בכול מיקרה שקרים והיתחזויות לא ייעלו את הרמה של הפורום
אם אני הייתי מנהל האתר הייתי בטוח עושה משהוא נגד כאלו ...

תודה לך GlenRoth עבודה טובה
הרבה כאן לא שמו לב כולל אני והמשיכו לכתוב
רצסיבי​(נשלט)

רצסיבי​(נשלט) • 29 בדצמ׳ 2010
GlenRoth כתב/ה:
דומיננטית ברגישות כתב/ה:

מה קורה פה?

קישור נוסף רלוונטי:

צודק, די מחליא.

ושים לב - מישהי ציטטה את אותו בחור קודם לכן, בצורה לא מוצלחת, והתוצאה היא שנשאר הכינוי הקודם שלו (שולט בך ברגישות), לפני שזה שונה לכינוי נשי (דומיננטית ברגישות).

והנה הציטוט מהציטוט:

[quote="קיפופיף"]
שולט בך ברגישות כתב/ה:
[color=red][size=18]מכיר את פלורנס. נדמה לי שהוויכוח הוא עקר למדי. היא מאוד ישירה וגם מאוד נשואה. שוחחתי איתה והיא שחדשה כאן לא יכלה לעמוד מול מאות הפונים אליה. לכן היא החליטה על סינון מוקדם ואמרה לי גם שמבחינתה זמנה שווה כסף.

לסיכום-בכל מקום שיש אידיוט שיפתח את הארנק-יש חסר ערכים שיקח את הכסף.
בריזיט

Re: עבד יקר

בריזיט • 29 בדצמ׳ 2010
שפחון כתב/ה:
ממתי קפה זה שירותים מניים?

כשהוא עולה 300 ש"ח (-:
בריזיט

בריזיט • 29 בדצמ׳ 2010
דומיננטית ברגישות כתב/ה:

לא הבנתי ..... אתה גבר או אשה?
כותב בלשון זכר בניק נשי ...... ת'בלבלתי קצת
ו .... אמממ .... משהו בסגנון הכתיבה בכרטיס דומה .... אמממ ..... ל"היא" לא?