שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

טוב רבותי, על מי מכם הכתבה הזו?

ברבורה10
לפני 13 שנים • 21 בינו׳ 2011

כלבה אמיתית הייתה נובחת ולא צורחת

ברבורה10 • 21 בינו׳ 2011
אני יודעת מנסיון מעשי וחוץ מיזה הבעל שהיה לי היה שם לי מחסום שהשכנים לא יתעצבנו עלי שהיתי מורידה זבל או הולכת לעבודה שלי והוא קנה לי גג שהרסתי אבל הוא היה סתם שטלתן אז הוא בעל לשעבר. אבל אני כלבה פנויה.
walking dead
לפני 13 שנים • 22 בינו׳ 2011

Re: גוש דן או גוש חרא

walking dead • 22 בינו׳ 2011
ראובן כתב/ה:

אני יודע מיהו אותו עורך דין וגם מי צורחת ככה. הוא רחוק מלהיות ''גוש חרא'' (כדברי בטי). למעשה, הינו אחד השולטים היותר מיומנים ומוערכים בקהילתנו.
בניגוד גם לדברי קליבר, הבחור בהחלט עושה סאדו ומכל הלב.

עכשיו גשו-נא לאפות פשטידה ולעשות סקס משעמם ושקט, כמו שמגיע לכן.

R

R,

נא קרא שנית את דבריה של בטי.
יפה.
אין לי ספק שבמבט שני כן תצליח לראות כי הכינוי "גוש חרא" לא מגיע לרמז על היותו שולט-לא-מוערך או חלילה לזלזל במיומנות ההצלפה שלו שככל הנראה עולה על הממוצע. הכינוי המוצדק לעילא ועילא מתאר את היותו מפגע סביבתי, ומהסוג הדוחה ביותר, ועל כן "גוש חרא" הוא כינוי מדויק להפליא.

שתהיה שבת מופלאה של קרפצ'יו משובח, קדרות בקר מבעבעות ביין ועוגות קינמון ריחניות (או פשטידות, ניחא)., ובעיקר, שבת שקטה ללא מפגעים סביבתיים.
ברבורה10
ברבורה10 • 22 בינו׳ 2011
רק לי אין מזל שאני לא יודעת?
לא הבנתי גוש חרא יכול להיות שולט מוערך תסבירו כבר. איך בכלל אתם מעתיקים הודעה של קודם.
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 22 בינו׳ 2011
ברבורה10 כתב/ה:
רק לי אין מזל שאני לא יודעת?
לא הבנתי גוש חרא יכול להיות שולט מוערך תסבירו כבר. איך בכלל אתם מעתיקים הודעה של קודם.

כפתור "צטט" icon_smile.gif
גורי{Milonga}

Re: גוש דן או גוש חרא

גורי{Milonga} • 22 בינו׳ 2011
ראובן כתב/ה:
מכובדותי,

2. המרחב הציבורי שייך לכולנו. כולל סוטים שאכן עושים רעש. אם אפשר להפעיל מקדחי כביש (קונגו), החל ב-שש בבוקר ועד אחת עשרה בלילה, איני רואה סיבה מדוע אי אפשר גם ליהנות קצת.

3. הערות בדבר ''מה יחשבו הילדים'' הן מיותרות. מי שמגדל ילדים בתוך מרקם עירוני, צריך לקחת בחשבון את טבע המרקם העירוני וזה כולל סקס וסאדו לעתים.
במקום להתפייט, עדיף שתבדקו, בורגניות יקרות, מה הילדים הצנועים שלכן עושים בחשכת המחשב האישי.

R

המרחב הציבורי אכן שייך לכולם, וזו הסיבה שהחברה חוקקה חוקים שיאפשרו לכולנו לחלוק אותו מבלי שהנאתו של האחד תבוא על חשבון האחר.

אני מסכים שסקס וגם סאדו הם לעיתים חלק מהמרקם העירוני. העיר תל אביב בהחלט מקבלת את העובדה הזו, ומקבלת את מצעדי הגאווה והאהבה.
רעש בשעות המנוחה, לעומת זאת הוא אינו חלק רצוי במרקם העירוני, ובהחלט מובן שאנשים אינם מוכנים לקבלו.

כשם שלא הייתי מקבל התקפה על אורח חיים של מישהו רק בגלל שהוא עוסק בסאדו, כך גם אינני חושב שהיותו שולט אמור להעניק לו איזו לגיטימציה לעומת מפגעי רעש אחרים.
ראובן

עדכון מאזה''ת סגולה

ראובן • 22 בינו׳ 2011
שוחחנו אתמול במסיבה על אודות מפגעי הרעש, כמו גם מפגעים סביבתיים אחרים, בעיקר האופן בו אנשים דוחפים את אפם לעניינים לא-להם.

להלן התוצאות:

1. עורך הדין החתיך הסכים להשתדל להפסיק לגרום לנקבות לצרוח לא יאוחר מהשעה 23:00.
2. בטי הסכימה שעורך הדין החתיך אינו גוש חרא.
3. הנשלטת הפצצתית של עורך הדין החתיך טענה כי היא אינה הצרחנית.
4. כולם עשו חיים משוגעים במסיבת יום ההולדת של הליין (וזה כולל כמה דובוני מחמדילדו).

R
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 22 בינו׳ 2011

אחרי שגיליתי מי העו"ד החתיך וקיבלתי הבטחה שהוא יהיה שכן מקסים אני מצהירה בזאת שהוא רחוק מלהיות גוש חרא icon_smile.gif
Rainbow
Rainbow • 22 בינו׳ 2011
בטי בום כתב/ה:

אחרי שגיליתי מי העו"ד החתיך וקיבלתי הבטחה שהוא יהיה שכן מקסים אני מצהירה בזאת שהוא רחוק מלהיות גוש חרא icon_smile.gif

איזה כיף שבסופו של דבר כולם נרגעים ומסכימים זה עם זה.
(נהדר....לא השארתם לי מה להגיד.....)

הרבה דעות מעניינות נאמרו פה, נקווה ששלי תחדש משהו

שכנות זה אכן דבר לא פשוט, וסביר להניח שזה שבחרת לא לגור במושב, או באזור מבודד מביא איתו מחיר, אבל מחיר הרעש והחוסר שינה הוא לא מחיר לגיטימי לטעמי ולכן מערבים משטרה

אין ספק שהסיפור מצא את מקומו בעיתון עקב היותו פיקנטי, מה שמראה שעדיין בדס"מ נתפס בעיני החברה כמעשה "מוקצה" חברתי.(ללא קשר אם זה חוקי או לא)

וכמו שנאמר פה, רעש הצלפות או צרחות לגיטימי בדיוק כמו קונגו....כל עוד זה נעשה בשעות שנקבעו, בשעות הלילה, צריך לבקר את זה, הרי לא מדובר בבכי תינוק שהוא לא בשליטה, אנחנו עדיין עושים את זה מבחירה.

ואם לסכם את זה, קיבלתי במייל לפני איזה שנהתמונה של שלט שנתלה בבניין של משהו בסגנון :

לשכנה הגונחת מקומה 3, בפעם הבאה, תסגרי את הפה או את החלון

שבוע נהדר לכולם
Rainbow
Rainbow • 22 בינו׳ 2011
אה....ועוד משהו.....
דיברו פה אם רעש סקס הוא רעש לגיטימי לאוזני ילדים.
לטעמי זה חלק מהחינוך שהורים צריכים להעביר לילדיהם,
חלק מהחברה, מתעקש לסמא את עצמה מפני תחלואיה, כל אחד ישפוט לפי השקפתו אם זה דבר נכון לעשות....
אבל איך שהדברים נראים בשטח, לילדים היום יש הרבה יותר מודעות למה שקורה סביבם, מאשר זאת שאנחנו מתעקשים להסתיר.
The Fool
The Fool • 22 בינו׳ 2011
השכנה צריכה לקנות לו גאג. אני לא חושבת שהוא יוכל לא-להשתמש בו אחרי כזאת מחווה של רצון טוב מצדה.