אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האסון ביפן

Rise
לפני 13 שנים • 14 במרץ 2011

Re: רייס..

Rise • 14 במרץ 2011
עד כאן הגבתי ב"כזה קצת כבוד" לחלוטין.

חמוד'לה את אומרת לי? מה, בגלל שאת "מבוגרת" אני אמורה לשתוק כשאת מדברת? שמעי, אני שמה פס על גיל המעבר שלך, ועל כל החברים שלך לברידג' ממשען.
אני "ילדה", ואני רוצה ללמד אותך שיעור ראשון: קמטים לא עושים אותך מכובדת, או מכבדת, או בעלת שכל ישר. לא התכוונתי לשפוט את האיכויות האלה בך, אבל את ממש מתעקשת להוכיח שאין לך אף אחת מהן.

רוצה לראות תוכנית בחמישה פרקים בנישונל ג'אוגרפיק ולהתייחס לזה כמחקר יסודי?? אחלה. אבל תעיפי כל רמיזה של ביקורת על התכנים *שאני* צורכת. כדאי לך לרשום את הדברים הבאים, סבתא'לה, כי הילדה רוצה ללמד אותך שיעור שני: עלבונות זולים והשוואה לתוכניות טראש, זו תרבות דיון של גן חובה! ואת בכלל מבוגרת.

את חוזרת ומתבטאת בדיוק באופן אותו ביקרתי אצלך בתגובתי הקודמת. את מדברת בידיעה מצוצה, בראייה שטחית, בלי לדעת מי ומה עומד מולך. הייתי עלולה להיעלב, אבל אני מבינה שאת לא תוקפת אותי בצורה אישית, הרי כמעט כל מי שהגיב לנושא קיבל מנה ממך. סיימתי להשיב לך בנימוס, ולהשיב לך בכלל.

נוריתE כתב/ה:
חמודלה
תארים אין לי
מה שיש לי בגילי, הוא שכל ישר ומוח פתוח
ויכולת לקרא אנשים כמו קרל סייגן וסטיבן הוקינג ולהבין אותם וגם קצת אנצקלופדיות,שמעת על המושג?
וגם מסוגלות אפילו להתרכז בתכניות מדע רציניות ולהבין מה הם מדברים כל אלו שהם כן בעלי התארים בהערה שלך האחרונה אלי בסוגריים,למטה..
העולם לא מורכב רק, מג'סטין ביבר מהאח הגדול והיפה והחנון ,לידיעתך וגם לא מיובל המבולבל..
אם קשה לך תפתח/י את ערוץ לוגי,בHOT,ההסברים שמה יותר ברורים.
ובכלל ,כשאנשים מבוגרים,מדברים,גם אם את/ה לא מסכימ/ה איתם?
כזה,קצת כבוד?
נוריתE
נוריתE • 14 במרץ 2011
huan כתב/ה:
נכון, לא דיברת על נוסטרדמוס דיברת על ליקוי ונוס ומאורעות קוסמיים נוספים שהפרשנות שלך או של ה"מדענים" בהם צפית היתה ונשארה ממבו גמבו.
מעבר לכך את חוזרת על עצמך כמו תקליט שבור ולמען האמת מתנסחת בצורה שמעצבנת לא רק אותי.

גם אתה
אז זה הדדי.
נוריתE
נוריתE • 14 במרץ 2011
Sparafucile כתב/ה:
נוריתE כתב/ה:
ילד
גם אני קוראת ספרים ואנציקלופדיות,לא ויקיפדיה אנצי ק לו פדיה ספר כזה גדול? כבד?עם המון מילים...
אנשים מבוגרים כמוני כבר יוצאים לעבודה בשעות כאלו
אבל אל תשכח את הדרדסים היום ב שלוש בערוץ הראשון
יאאלה
ביי

כן, כבן להורים רוסים, שהשכלה היא נר לרגליהם, החדר שלי מלא באנציקלופדיות (2 סדרות כבר מכרתי...)

את יכולה לצאת לעבודה, אני בידיוק חזרתי מהעבודה, וב 3 מתחילה משמרת נוספת, אז את הדרדסים אני אפספס היום.

יום נעים, זקנה.

אאוץ'

icon_smile.gif

לקחתם נושא רציני עשיתם ממנו "בלונדינית".
nomorenomore
nomorenomore • 14 במרץ 2011
נוריתE כתב/ה:
Sparafucile כתב/ה:
נוריתE כתב/ה:
ילד
גם אני קוראת ספרים ואנציקלופדיות,לא ויקיפדיה אנצי ק לו פדיה ספר כזה גדול? כבד?עם המון מילים...
אנשים מבוגרים כמוני כבר יוצאים לעבודה בשעות כאלו
אבל אל תשכח את הדרדסים היום ב שלוש בערוץ הראשון
יאאלה
ביי

כן, כבן להורים רוסים, שהשכלה היא נר לרגליהם, החדר שלי מלא באנציקלופדיות (2 סדרות כבר מכרתי...)

את יכולה לצאת לעבודה, אני בידיוק חזרתי מהעבודה, וב 3 מתחילה משמרת נוספת, אז את הדרדסים אני אפספס היום.

יום נעים, זקנה.

אאוץ'

icon_smile.gif

לקחתם נושא רציני עשיתם ממנו "בלונדינית".

היחידה שעושה מהדיון הזה "בלונדינית" זו את, כי את מתייחסת לתוכנית מערוץ נשיונל ג'יאוגראפיק, כאל מחקר של מכון סמית'וניאן, במינימום.

וגם, הדיבור שלך כלפי צעירים ממך, רק מוציא אותך יותר... יודעת מה, אני לא ארד לרמה שלך.

תמשיכי לחשוב שאני ילד ואני רואה דרדסים, זכותך.

שיבושם לך.
The Fool
לפני 13 שנים • 15 במרץ 2011
The Fool • 15 במרץ 2011
ציטוט:
תמשיכי לחשוב שאני ילד ואני רואה דרדסים, זכותך.

שיבושם לך

לא נעים לי להיכנס לכם ככה לויכוח, אבל דרדסים? באמת? אתם לא יודעים שקטקטים זה מה שהולך עכשיו?
נוריתE
נוריתE • 15 במרץ 2011
מי שאין לו,משהו קונקרטי שלא לאמר,רלוונטי
להגיד ,לגופו של כתוב
שלא ילך ויכנס,אישית, בגופו של כותב,
רק בשביל להגדיל את מספר ההודעות שלו בפורום( או רק סתם כי "בא לו" )
כי הוא עלול למצא עצמו אחר כך ,נעלב ובוכה,על זה שהאכילו אותו בחזרה
מהתבשיל שהוא רקח.
או בלשון יותר פשוטה, לכל המיתקרבנים פה
מי שנותן סטירה שלא יבכה כשמחזירים לו בחזרה, שתיים.

.
ומי שרוצה להמשיך ולהתקרבן שילך ויסור לפורום "נורית הרביצה לי בחזרה" בחוכא ואיטלולה דוט קום
nomorenomore
nomorenomore • 15 במרץ 2011
נוריתE כתב/ה:
מי שאין לו,משהו קונקרטי שלא לאמר,רלוונטי
להגיד ,לגופו של כתוב
שלא ילך ויכנס,אישית, בגופו של כותב,
רק בשביל להגדיל את מספר ההודעות שלו בפורום( או רק סתם כי "בא לו" )
כי הוא עלול למצא עצמו אחר כך ,נעלב ובוכה,על זה שהאכילו אותו בחזרה
מהתבשיל שהוא רקח.
או בלשון יותר פשוטה, לכל המיתקרבנים פה
מי שנותן סטירה שלא יבכה כשמחזירים לו בחזרה, שתיים.

.
ומי שרוצה להמשיך ולהתקרבן שילך ויסור לפורום "נורית הרביצה לי בחזרה" בחוכא ואיטלולה דוט קום

אהבתי את זה, שאחרי שאמרת מילות "בוקי סריקי", החלטת לפרוש.

יום נעים.