שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

כתבה יפה על גזענות.

הדורבנים​(נשלט)
לפני 13 שנים • 18 במאי 2011
הדורבנים​(נשלט) • 18 במאי 2011
טרבולי והקצפת כתב/ה:
פוג.
אמרתי לך כבר, לא אחליף לך טיטולים.
אם אתה רוצה להתבכיין כי מישהו בפורום אמר לחבר שלך שהוא גזען אתה מוזמן לפנות לחבריך הגזענים בפורום הזה. לא אלי.
ובשולי הדברים. אני אזמבר אותך ואת הגזענות העלובה שלך באמצעות דיון. אני לא צריך לרדת לרמה שלך ולהתקרבן כמו ילדה. הבכיינות לא תסייע לך לעצור אותי. רגע. את המשפט הזה אתה הולך לצטט. ואו.. ואו.... ואו... ולב... ולבכות... בוהווווווווווו!!!

(כל מני בלה בלה בלה באמצע)

א
אם מקודם עלה חשד לדמגוגיה, עתה אנחנו חוזים באחד המרכיבים העיקריים בשירות כל דמגוג. השקר.

(עוד קצת בלה לסיום)

מי זה אנחנו? כמה תולעים יש לך?
טרבולי והקצפת
טרבולי והקצפת • 18 במאי 2011
מה קרה פוג? נכנס קצת חול לפות? לא מסוגל להתמודד?
אתה פתאטי. פאסיב-אגרסיב קלאסי. זאת העבודה שלי כפרה, אני עושה מליצנים כמוך שישקבב כל שני וחמישי. נסה לבכות בדיון אחר, אולי שם יקנו את הפחדנות והגזענות שלך.

הלאה.
הדורבנים​(נשלט)
טרבולי והקצפת כתב/ה:
אתה פתאטי. פאסיב-אגרסיב קלאסי. זאת העבודה שלי כפרה, אני עושה מליצנים כמוך שישקבב כל שני וחמישי. נסה לבכות בדיון אחר, אולי שם יקנו את הפחדנות והגזענות שלך.

הלאה.

לפחות הפכת מ"אנחנו" ל"אני", תוך תגובה אחת שלי..
שוסי
שוסי • 18 במאי 2011
טרבולי והקצפת כתב/ה:

הלאה.

לא,אתה פתאטי.
Commander Keen
Commander Keen • 18 במאי 2011
אוווו אחוות גזענים. כמה מתוק.

זונה, אפילו את מסוגלת למעט יותר, אני משוכנע.

(זה טרבולי)
הדורבנים​(נשלט)
סושי, אל תהרסי, הוא ממש חמוד! על כל מילה שלי הוא מוציא מגילה.. אני מת להמשיך ככה שעות.
שוסי
שוסי • 18 במאי 2011
אמא שלי אומרת לי שאת בכלל לא בשבילי,שיש סיבה לדאגה ושאני כמו משוגע. אז אני אומר לה כך: אצלי הראש כבר מסובך היא לי בת עין ואישון,היא לא נותנת לי לישון.
walking dead
walking dead • 18 במאי 2011
fog כתב/ה:
סושי, אל תהרסי, הוא ממש חמוד! על כל מילה שלי הוא מוציא מגילה.. אני מת להמשיך ככה שעות.

על כל מילה של סושי הוא מוציא ניק חדש. נראה לי שאותה הוא מחבב יותר.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 18 במאי 2011
טרבולי והקצפת כתב/ה:

זו מגמה חוזרת כאן, כל מי שאין לו מה להגיד או שאינו מסוגל להגיד פונה לגופו של דובר. על כמה שאני לא בסדר. תסביר לי פוג, במה אתה שונה מהשניים האחרים?

מכיר את הבדיחה על ההוא שנוסע על כביש מהיר ושומע ברדיו דיווח על איזה מטורף שנוסע על כביש מהיר נגד הכיוון ורוטן לעצמו "מטורף אחד? יש פה מלא!" ?

כן, תיארתי לעצמי שאתה מכיר.

ציטוט: מה קרה פוג? נכנס קצת חול לפות? לא מסוגל להתמודד?

ואת זה אתה מכיר?
http://www.my-ambitions.com/PAGE41.asp

לפחות תשקול, אל תפסול על הסף.
הדורבנים​(נשלט)
לא לא אתם הורסים הכל!
טרבולי, אל תקח את הסדנה של זאלופון! בבקשה! אתה בסדר בדיוק כמו שאתה...