לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכל הסאביות הרווקות המחפשות אדון

nerissa​(אחרת)
לפני 20 שנים • 9 בינו׳ 2004
nerissa​(אחרת) • 9 בינו׳ 2004
הערונת - לא הגבתי כי לא הייתי כאן.
לראשונה אני רואה את מה ש"החתול גרר לכאן" בעקבות ההודעה המקורית. על חלק מההודעות אני פשוט לא אבזבז אנרגיה כדי לענות..

פשן - בוא ואבהיר שוב כמו שהבהרתי ל-8

אני מסכימה עם מרבית מדבריכם לגבי אחריות עצמית, בדיקה מוקדמת וכו'. אפילו ביקשתי שתעזרו בטיפים (אבל עזרה זה כנראה לא משהו שאתם יודעים לחלק עם הכלל אלא רק על מנת להשיג מטרות אישיות. אם אין בזה תמורה - אתם לא שם).
אתם כאן כדי להתנגח ולעורר גלים.
שיהיה.
אי לא אמשיך במשחק שלכם. יש לי דברים חשובים יותר מזה.

בואו ואסכם בזאת.
נתקלתי ב"מפגע" בדרך . בור. לא משהו שיהרוג מישהו - אבל משהו שיכול להכאיב למישהו אחר.

במקום לעשות כמותכם, לדלג מעליו מבלי לחשוב על מישהו אחר שעלול ליפול, להיות אגוצנטריים לגמרי ולהגיד "מי שיבוא אחרי ויפול בבור הזה הוא מטומטם ועיוור ומגיע לו שייפול בבור.."
החלטתי להקיף את הבור ולשים תמרור אזהרה.
take it or leave it
אין פה כוונה לחנך את כל העולם ואחותו לזהירות אלא לעזור למי שבוחר להיעזר..

מי שבחרה להתייחס לאזהרה הזו לא רק שנמנעה מנפילה בבור הזה אלא תהפוך זהירה להבא.
בניגוד ל-8 ופשן, אני לא חושבת שכל דבר צריך ללמוד "על בשרנו". אני כן נותנת קרדיט לתמימות ולחוסר נסיון ולא פוסלת אותה על הסף כ"טמטום/טפשות" וכו'.

בדיוק כמו שזכותם של נוכחים להסתכל על הבלטה הקטנה שלהם ולשים קצוץ על השאר, זכותי המלאה להרים מבט ולנסות לתפוס במרפק של מי שמועד בבלטה על ידי.

ואני אמשיך לעשות זאת על אף, דווקא כי ולמרות!

מי שרוצה להגיב לי אישית, מוזמן לעשות זאת לתא ההודעות.
אני לשרשור הזה שירד לביב לא מתכוונת להיכנס שוב.
moonstone​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 10 בינו׳ 2004
moonstone​(נשלטת) • 10 בינו׳ 2004
נריסה יקירתי
גם אם השרשור ירד לביב אנחנו נוציא אותו משם!
הנושא יותר מדיי חשוב ולא ניתן לאף אחד לזלזל בו.
פשון ידידי היקר, אתה כנראה ויתרת על התמימות אבל בבקשה תקבל שיש כאלה שעדיין לא
לפעמים אנחנו כל כך רוצים להאמין במשהו ואז אנחנו לא שמים לב לפרטים. זה יכול לקרות גם לך!
בתחילתו של קשר חדש ובמיוחד אם הוא דרך האינטרנט ועוד באתר של בידיאסאם, יש לשים לב להמון פרטים קטנים, לדעת לשאול את השאלות הנכונות ולדעת לקרוא בין השורות. לא לכל אחת יש את הכישורים האלה!

לגביי העניין שלשמו התכנסנו פה כולנו...:
פסול בעיניי כל קשר שמתחיל בשקר!!!
לצערי הרב דוקא פה בכלוב אני נתקלת בזה הכי הרבה. הזהרו לכן שוב בנות!
לכן פשון ידידי היקר עצם זה שרווקנו החביב אמר שהוא רווק בהיותו נשוי הופך אותו לשקרן ולכן טוב עושה השפחה נריסה בהזהירה אותנו מפניו!
אם עצם פרסום הידיעה מנעה פגיעה בעוד סאביות ושפחות ממנו סימן שעשינו נכון!
וממך פשון ומכל היתר שמזלזלים אני מבקשת להפסיק לצחוק. לכם הדברים נראים מאוד פשוטים, ולמישהי אחרת לא.

אני מצרפת לינק למאמר שחשוב שכולנו נקרא, ונלמד להתנהג וגם להזהר במעשנו:
[url]http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2852484,00.html [/url]

שבת שלום ושלווה לכולם icon_smile.gif
aln​(שולט)
לפני 20 שנים • 11 בינו׳ 2004
aln​(שולט) • 11 בינו׳ 2004
אם ננתח אם המקרה לגופו, הרי שהאיש שיקר רק ביחס להיותו רווק ולא נשוי, הוא לא כפה את עצמו מינית, ולא פגע מינית.
הנסיון לקשר את השקר לפגיעה מינית, אין לו בסיס, שהרי אם כך, הרי כל גבר במדינת ישראל, ששיקר, ו/ או לחלופין קצת הגזים ביחס לעצמו, כדי ל"עשות רושם" על בחורה, או אפילו כדי ל"הכניס אותה למיטה", יואשם בפגיעה מינית,
באותו אופן, אגב, כל בחורה שמגדילה את החזה שלה, ו/או לחלופין לובשת ג'ינס צמוד שמסתיר את ישבנה המפואר, משקרת, ואפשר לתבוע אותה, שוב על פי אותו הגיון, על פגיעה מינית.
אי לכך, לצד הכעס הגדול ופגיעה, אני חושב שנסיוון לפנותלנפגעות פגיעה מינית לא יועיל.
אגב, בשולי הדברים, אני חייב לציין שעל פי אותו הגיון, במידה והאשה מתרשמת שהגבר הוא עשיר/ נדיב/ חכם/ מוריד את הזבל/ וכו' וכיוצא בזה, ובסופו של דבר מתברר שהוא לא כזה, שוב אפשר לתבוע אותו על פגיעה מינית.
צר לי, אבל זה לא הולך ככה.
ניר לב
לפני 20 שנים • 12 בינו׳ 2004
ניר לב • 12 בינו׳ 2004
נריסה, אני מוריד את הכובע בפניך. הדוגמה עם הבור היא דוגמה נהדרת. ראית בור, הזהרת את הסובבים אותך, מי שתרצה תציל את עצמה, מי שלא אז זה כבר לא עינייך. כל הכבוד על הגישה הזאת. להושיט עזרה מבלי להכריח אך אחד לקבל אותה.

ALN, תסלח לי, אבל דמגוגיה. אם בחורה לא מוכנה להיות עם בחור נשוי, וזה אצלה קו אדום. אז הבחור ההוא חצה קו! זה כמו להמשיך בסשן אחרי מילת הביטחון, זה ממש אותו הדבר, אתה יודע מה, זה יותר גרוע. כמובן וכולנו נצעק לאדון שלא עצר במילת ביטחון שזה אונס. הוא קיים איתה יחסים בניגוד לרצונה, אחרי מילת ביטחון.

על אחת כמה וכמה במקרה הזה. פה האדון מראש עבר על מילת הביטחון שלה. מראש ידע icon_exclaim.gif שהוא לא יכול לגעת בה עם הציפורן שלו אם היא רק תדע. אז המקרה הזה גרוע שבעתיים. נגע בה ללא הסכמה שלה. אחרי שהיא תגלה את זה, היא תיגעל מעצמה, תיגעל מההרגשה של הנגיעות שלו בגוף שלה. בדיוק כמו אחרי תקיפה מינית. אז מההדל הגדול בין תקיפה מינית לזה?
ThePassionMaster
לפני 20 שנים • 13 בינו׳ 2004
ThePassionMaster • 13 בינו׳ 2004
האם גבר יגעל מאשתו אם יגלה שכל העולם ואשתו זיינו לה את הצורה
טחנו לה את התחת ?
ופרקו את כל איבריה לגורמים ?
סליחה על הבוטות
אבל אולי זה "יחדד" כמה דברים.

אבל באמת שהעניין כמה מוצה
אני מניח שכל מי שקרא את הפוסט הזה כבר סיכם את דעתו בנושא
וכך גם אני (ממזמן)