סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ערב נשים 02/07

Mary Jane
לפני 13 שנים • 8 ביולי 2011
Mary Jane • 8 ביולי 2011
השליטה כתב/ה:
גמד יקר, חבר שלי

השאלות ששאלת לגיטימיות אבל מצביעות בעיקר על חוסר הבנה טוטאלית בקהילה הלהט"בית או הקווירית.

יש בידול, יש חוקים שאין בינם ובין החוקים בעולם הסטרייטי שום קשר.
ובעיקר יש פמיניזם.
בפמיניזם אין דבר כזה הפלייה על רקע גיל.
בפמיניזם רואים בטרנסיות נשים לכל דבר ובטרנסים חברים לדרך.
בפמיניזם הלסבי היחס לנשים הוא יחס של כבוד לכל אישה באשר היא.

אז כשבא בעל מועדון באיצטלה של מארגן מסיבה לנשים בלבד, ובפועל קובע חוקים שכל מטרתם להקטין נשים ולפגוע בהן - התגובה היא תרעומת וכעס.

יש חוקים בעולם הסטרייטי - אנחנו נאלצות לקבל אותם כשאנחנו יוצאות למסיבות סטרייטיות. אבל החוקים המפלים הללו לעולם לא מתקיימים באירועים שלנו.

אז לא, בעל המאה הוא לא תמיד זה שקובע. כשאדם בוחר לפנות לקהילה כלשהי, הוא חייב קודם כל לבדוק מה כללי המשחק באותה הקהילה.

כל כך אהבתי את מה שכתבת !
(סקס חופשי לכולןןןןן: )
נולי
לפני 13 שנים • 8 ביולי 2011
נולי • 8 ביולי 2011
יש לסביות קוגריות?
כי אם כן אז מה הן עושות?איפה הן מוצאות גורות או אמהות?
N
פיקציה
לפני 13 שנים • 9 ביולי 2011

אני פשוט לא מבינה.

פיקציה • 9 ביולי 2011
אני לא מבינה את עדת הלסבו/פמניסטיות הזו שמתלהמת על סטנדרטים מסויימים שקובע בעלים של מקום שהוא פרטי לחלוטין שהחליט שגבול הגיל לערב שהוא מארגן הוא 45.
מילא הייתן עינייניות ואובייקטיביות הייתי יכולה להבין את זה אבל התנפלות בהמית כזו לא ראיתי הרבה מאוד זמן ועל מה?
נכון שהוא לא אולסי פרי ושהגובה שלו מזכיר את הרוחב של השליטה ההיא ואני מאמינה שאתן כאילו מנסות לרדת עליו אבל דעו לכן, אתן אמנם יודעות טוב ממנו עברית אבל אתן בהמות הרבה יותר ממנו, נאורות הרבה פחות ממנו וראליות כמו אחרון השולטים כאן.

יש לו מקום, הוא החליט על סטנדרטים מסויימים וזה מה שיהיה.
אתן יכולות פשוט לשבת בבית כרגיל ולאונן על מקלדת כמו קוזאקיות שנגזלו ובעצם לא לקחו מכן מאומה.
מי אתן בכלל שתגידו לו מה לעשות בעסקו הפרטי? הוא אי פעם אמר לשליטה למשל מה לעשות בבית שלה? הוא אי פעם רמז שעל כמות הכולסטרול שיש לה בגוף אפשר לרשום פטנט?
הוא אמר לפרלין אי פעם באיזו תנוחה להזדיין עם בעלה או מי לצרף למיטה שלה?

מצאו חיים מלבד שטיפת כלים, ככביסה ובישולים ואל תאשימו איש בעצם זה שאתן זועקות נגד השובניזם והלכה למעשה אתן הגורמות לו.

שאו ברכה ובתאבון.
Mary Jane

Re: אני פשוט לא מבינה.

Mary Jane • 9 ביולי 2011
פיקציה כתב/ה:
אני לא מבינה את עדת הלסבו/פמניסטיות הזו שמתלהמת על סטנדרטים מסויימים שקובע בעלים של מקום שהוא פרטי לחלוטין שהחליט שגבול הגיל לערב שהוא מארגן הוא 45.
מילא הייתן עינייניות ואובייקטיביות הייתי יכולה להבין את זה אבל התנפלות בהמית כזו לא ראיתי הרבה מאוד זמן ועל מה?
נכון שהוא לא אולסי פרי ושהגובה שלו מזכיר את הרוחב של השליטה ההיא ואני מאמינה שאתן כאילו מנסות לרדת עליו אבל דעו לכן, אתן אמנם יודעות טוב ממנו עברית אבל אתן בהמות הרבה יותר ממנו, נאורות הרבה פחות ממנו וראליות כמו אחרון השולטים כאן.

אתן יכולות פשוט לשבת בבית כרגיל ולאונן על מקלדת כמו קוזאקיות שנגזלו ובעצם לא לקחו מכן מאומה.
מי אתן בכלל שתגידו לו מה לעשות בעסקו הפרטי? הוא אי פעם אמר לשליטה למשל מה לעשות בבית שלה? הוא אי פעם רמז שעל כמות הכולסטרול שיש לה בגוף אפשר לרשום פטנט?

מצאו חיים מלבד שטיפת כלים, ככביסה ובישולים ואל תאשימו איש בעצם זה שאתן זועקות נגד השובניזם והלכה למעשה אתן הגורמות לו.

שאו ברכה ובתאבון.

מדי פעם צץ לו שילוב מפתיע של טיפשות ורוע המתגלם באדם אחד. אני שמחה, שלפחות יש בך מודעות לתכונותייך המביישות, ושפתחת כינוי נוסף בייחוד עבורן.

ולגופו של עניין:
א. באשר לטענת ההתנפלות- זו מטרת הפורום, לדון בעניינים שכאלו. הפורום כאן לא נועד לשמש פלטפורמה פרסומית במהותו, גם אם מדובר במסיבת חילופי זוגות, אלא להוות כר להחלפת חוויות, רשמים, דעות וכיו"ב- ובדיוק כפי שנעשה.

ב. לב הטענות נוגע לאפליה, ולא לחזותו/מינו/גילו של בעל העסק. הדברים, כמובן, מקבלים משנה תוקף כאשר 'המחוקק' המפלה בעצמו כמעט ואינו עומד בקריטריונים ולכן הוזכרו, אבל זה רק עניין שולי ואגבי.

ג. האדון בהחלט מוזמן לנהוג כאוות נפשו בעסקו הפרטי. הוא יכול לקבוע באותה המידה שאינו מעוניין בחברתם של שחורים, שמנים וכל קריטריון מפלה אחר. הציבור, מנגד, זכותו להימנע מאותו מועדון המחזיק בקריטריונים מפלים שאינם עולים בקנה אחד עם תפישות עולמו.

ד. תנובה וחברות נוספות במשק (להבדיל..) הבינו 'על בשרן' שאמנם בהיעדר פיקוח/בפיקוח חלקי הן יכולות לקבוע מחירים כמעט ככל העולה על רוחן, אך כח המחאה של הציבור אינו בטל בשישים. קל וחומר בעסקים קטנים, ודי לחכימא..

ה. בנוגע לבהמתיות לכאורה- ייגעתי ולא מצאתי מה הופך את המלינות לבהמות. השאיפה לשיוויון והיעדר אפליה יפה וראויה, לראייתי.

ו. אני חוששת שאינך מבינה מהי נאורות בהגדרתה, ועל כן פולטת שטויות. נאורות היא סט של ערכים שמגן על זכותו של אדם לחירות, ובאותה המידה מטפח באדם אדאולוגיות של שיוויון, חופש ביטוי, חופש התאגדות וחשיבה רציונלית (הועלו כאן טעמים רציונליים מדוע כדאי לו, כלכלית, להסיר את התנאי המפלה).

ז. את שיא האיוולת בטקסט שלך אני מוצאת בטענה שהעלית, לפיה השיח כאן מעודד שוביניזם. זה כל כך מטופש שאוותר על המשך תגובה.

לסיום, אני רוצה לאחל לך שיהיו לך חיים טובים, שלעולם לא תחווי את העלבון שבאפליה, ובעיקר, שתהיי בריאה.
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 9 ביולי 2011
מרי ג'ין, אני יושבת ומריעה לתשובתך כאן icon_smile.gif

פיקציה, אני אוסיף רק ציטוט מאנציקלופדיה בריטניקה על דבריה של מרי ג'ין:
"נמוכי מצח ידועים בתרבות המערבית, כממשיכי דרכו של האדם הניארדנטלי. ניתן לזהות אנשים אלה בזכות השימוש התכוף שהם עושים בשעת ויכוח, בנתונים הפיזיים של האנשים איתם הם מתנצחים. הם עושים זאת בעיקר כשס"כ השטויות שהם פולטים בקצב מסחרר, אוזל להם" .

פיקציה, אני מבינה בצער שאת נמנית עם אותם ממשיכי דרך (וזה בסדר, גם לסוגכם יש מספיק מקום על הכוכב הזה). אין לי מושג מה גובהו של דום34 ומעולם לא התייחסתי לנתון זה (ראיתי אותו רק פעם בחיי והוא ישב באותו האירוע). לדבר על רוחבי בניסיון לפגוע בי?... יכולתי לספר לך בעצמי שאני אישה גדולה או שמנה, הנוסח אינו משנה יותר מדי. אבל, לא הבנתי, איך נתון זה קשור לוויכוח?

אין לי מושג מי את פיקציה או מדוע לקחת ויכוח אידיאולוגי משהו וניסית להוריד אותו לרמתך. האם את פיקטיבית כמו הכינוי שלך? האם את טרול? אין לי מושג והאמת, זה כל כך לא מעניין אותי. אני רק משתתפת בצערך על היותך בורה אלימה וחסרת נימוס ויכולת לתקשר ברמה המינימאלית ביותר.

להבה חשופה

Re: ערב נשים 02/07

להבה חשופה • 9 ביולי 2011
[quote="ברטר"]ברטר המקום האינטימי לחילופי זוגות פותח את שעריו לערב שכולו בסימן המין היפה

ערב נשים בלבד מוצ"ש 21:00

סטרייטית, דו, לסבית נשים מכל הסוגים זה ערב מיוחד עבורכ

..."*הכניסה ברישום טלפוני בלבד

* גילאים 25-45

* אין כניסה לגברים!!!!

למידע נוסף ורישום: גימי 0546012864
[/quote

רוב מהומה על לא מאומה.!

בעל המועדון {שאיש/ה מכאן לא יכול לומר שיש לי חיבה אליו} פירסם הודעה שבה הוא מזמין נשים לערב נשים. עוד קבע שהכניסה לנשים עד גיל 45. מה לא בסדר בזה?

הוא, בעל הדעה. אז נכון שתשובותיו, כאן אינן מנוסחות "כראוי" \ ברובן אף דוחות. אז מה?
זה האיש, זו דעתו , זו דרכו {מימים ימימה}.

מפה ועד לבוא ולצעוק, שהוא גזעני, ועוד כהנה דברים ברוח דומה. יתרה מזו, לומר לאנשים שחיוו דעתם {לא כדעת הרוב}"שזו טיפשות ורוע...." והתנפלות זו מטרת הפרום"

זה הבל הבלים. מטרת הפרום, לנהל דיון, בנושאים שונים ומגוונים.התנפלות אינה "תרבות דיון.".

כבעל המועדון, או אחד מבעליו. זכותו לקבוע ולומר מה הם הקרטריונים לערב שכזה.

מי שדבריו לא "נעימים" לה תאמר דברה אך במחילה מכן בדרכיי נועם.

להבה חשופה.
קנטור​(שולט){חתולהלה}
אך יש כמה שמטרידים אותי.

נראה שאת מתיימרת לייצג את כל הפמניסטיות והלסביות.
את אומרת איך כוווווולן חייבות לחשוב ודוחה כל דעה חוץ משלך.

האם אין קהל של לסביות שמעוניינות רק בבחורות צעירות ויפה?
יש לי חשד שיש לא מעט כאלו שסתם מחפשות ל"להזדיין עם איזו בחורה כוסית"(אני לא מכיר את המושג הלסבי המקביל)

בחורות שהן טרנספוביות ולא רוצות לפתע לגלות זין אצל הבחורה שהן התמזמזו איתה? או מחפשות בחורה שתוכל ללדת בעתיד? ואולי פשוט רוצות בחורה שיש לה זוג כרומוזוני X?

האם אין כאלוו שאין להן עניין להיות חלק מה"קהילה"?
אני רואה שלא רק ב BDSM יש נטיה לשכוח שיש המוני אנשים שלא "קהילתיים".
חלק גדול, אולי אפילו הרוב אין להם עניין בקהילה ה BDSMית בחוקים שלה בדרמות שלה ובמאבקים שלה והם לא פחות BDSMים ממי שפעילים בקהילה.
אני בטוח שיש המון לסביות שממש לא אכפת להן מכל אותם דברים.
Mary Jane
Mary Jane • 9 ביולי 2011
קנטור כתב/ה:
אך יש כמה שמטרידים אותי.

נראה שאת מתיימרת לייצג את כל הפמניסטיות והלסביות.
את אומרת איך כוווווולן חייבות לחשוב ודוחה כל דעה חוץ משלך.

האם אין קהל של לסביות שמעוניינות רק בבחורות צעירות ויפה?
יש לי חשד שיש לא מעט כאלו שסתם מחפשות ל"להזדיין עם איזו בחורה כוסית"(אני לא מכיר את המושג הלסבי המקביל)

בחורות שהן טרנספוביות ולא רוצות לפתע לגלות זין אצל הבחורה שהן התמזמזו איתה? או מחפשות בחורה שתוכל ללדת בעתיד? ואולי פשוט רוצות בחורה שיש לה זוג כרומוזוני X?

האם אין כאלוו שאין להן עניין להיות חלק מה"קהילה"?
אני רואה שלא רק ב BDSM יש נטיה לשכוח שיש המוני אנשים שלא "קהילתיים".
חלק גדול, אולי אפילו הרוב אין להם עניין בקהילה ה BDSMית בחוקים שלה בדרמות שלה ובמאבקים שלה והם לא פחות BDSMים ממי שפעילים בקהילה.
אני בטוח שיש המון לסביות שממש לא אכפת להן מכל אותם דברים.

ברצוני להדגיש: כמובן, כל אחת/ד רשאי/ת להעדיף כך או אחרת, בהתאם לשיקולים המנחים אותו. בפועל, נשים יכולות בהחלט להעדיף מסיבות בהן אך ורק יפות וצעירות תקחנה חלק. זה לגיטימי לחלוטין. אף אחד כאן לא בא וכופה על אנשים לבלות עם מי שאינו לרוחם. כל מה שנאמר הוא שישנם אנשים שאפליה אינה הולמת את טעמם הכללי, והם יעדיפו במקרים כאלו להדיר את רגליהם.
Mary Jane

Re: ערב נשים 02/07

Mary Jane • 9 ביולי 2011
להבה חשופה כתב/ה:
[..יתרה מזו, לומר לאנשים שחיוו דעתם {לא כדעת הרוב}"שזו טיפשות ורוע...." והתנפלות זו מטרת הפרום"

זה הבל הבלים. מטרת הפרום, לנהל דיון, בנושאים שונים ומגוונים.התנפלות אינה "תרבות דיון.".

כבעל המועדון, או אחד מבעליו. זכותו לקבוע ולומר מה הם הקרטריונים לערב שכזה.

מי שדבריו לא "נעימים" לה תאמר דברה אך במחילה מכן בדרכיי נועם.

להבה חשופה.[/b]

לדעתה יש מקום כמו לכל דעה אחרת. כשכתבתי על רוע כיוונתי אך ורק להתייחסות שלה לחזות של המשתתפים בדיון ובניסיון לעלוב בהם ולהקטין את דעתם על בסיס משקל/גובה ושאר הקנטות וטיעונים אד הומינם, שאינם ממן העניין.
כמו כן מעולם לא טענתי שהתנפלות זו מטרת הפורום, נא דייקי icon_smile.gif

ואת בהחלט צודקת, דברי חכמים בנחת נשמעים, אני לוקחת זאת לתשומת לבי : )
פרלין​(נשלטת){ש}

Re: אני פשוט לא מבינה.

פרלין​(נשלטת){ש} • 9 ביולי 2011
פיקציה כתב/ה:

שאו ברכה ובתאבון.

אני מתחילה לחשוב שפיקציה היא בעצם קטסטרופה.