סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הוא אמר לי

רפאל
לפני 13 שנים • 9 ביולי 2011

ועוד משהו:

רפאל • 9 ביולי 2011
יש נשלטות שאוהבות לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. מצד אחד הן אומרות משהו כמו: "חמוד, שלא יעלה לך השתן לראש. אני סוטה קינקית, אבל לא השפחה הנרצעת שלך. אני אישה בוגרת, שמודעת לעצמה לא פחות ממך. ואני נמצאת כאן כי זה עושה לי טוב וכל עוד זה עושה לי טוב." ומצד שני הן אומרות משהו כמו: "אתה השולט, אז האחריות היא שלך. ואם אני נפגעת משהו לא בסדר בהתנהלות שלך."

זו אחת הדרכים של נשלטת להיות מחוסנת מביקורת, אבל גם להיות מסוגלת כל הזמן לבקר את הצד השני. כלומר, זה הדרך לשמור על המקום הקורבני החמים והנעים, שמדגדג כאן לכל כך הרבה אנשים.

באופן אישי אני אלרגי למי שזו הפילוסופיה שלה.
אני מעריך מאוד נשלטות קינקיות שלאורך כל הדרך שומרות על רגליים על הקרקע, ומנהלות את העניינים יחדי איתי ובאותה מידה של אחריות.
ואני מעריך מאוד נשלטות שקופצות למים ומוסרות את עצמן בלי חוכמות (באופן שמחייב אותן ואותי).
קשה לי עם המשחק הכפול.
בלוסום​(לא בעסק)

בתור מישהי שחוותה פה לא מעט,

בלוסום​(לא בעסק) • 9 ביולי 2011
יכולה לומר - מה שאריאנה שמעה זו אחת הקלישאות הנדושות ביותר בכלוב.. הן מושמעות בעיקר ע"י גברים חסרי בטחון שלא מסוגלים להתמודד עם אשה עוצמתית שבאה ממקום של חוזק ועם גבולות.

את בחברה טובה מאוד, טובה מאוד מאוד.
kasandra​(מתחלפת){jegularis}
kasandra​(מתחלפת){jegularis} • 9 ביולי 2011
Brave Dwarf כתב/ה:
ותיק, מנוסה, אמיתי.
ואני תוהה, מה היתם עושים לפני ארבעים שנה, כאשר כלוב עדיין לא היה קיים אבל בני אדם כן. איך הייתם מצליחים להפיל עליו את האחריות שלה ותחת איזו איצטלה?

ציטוט:
העניין הוא שיש הבדל בין להגיד תקשיבי אני חושב שזה לא מתאים לי כי.....
לבין להגיד אני חושב שאת לא באמת נשלטת.....
זה נכון שהשורה התחתונה דומה מאוד.
רק שבראשונה יש התנהגות של בנאדם בוגר שמקבל החלטות עצמאיות, ובשניה התנהגות של ילד קטן שלא יודעה מה עושים ואיך עם הצעצוע שקיבל .

ואת זה את גילית לפי משפט אחד, מפיה. משפט ששגורים בו מאפיינים כלוביים לחלוטין. אם היא לא הבינה אותו, ואם לא הייתה מגואגאת, היא יכלה לשאול אותו למה הוא התכוון.

ציטוט:
זה בסדר לבוא ולהגיד תקשיבי זה הולך אחרת ממה שחשבתי ,ואני חושב שזה לא ילך כי אנחנו לא מתאימים...
לבין את בעצם X לא אמיתי...

הוא כלל וכלל לא אמר שאינה אמתית, קראי את הודעתה המקורית. אלא היא (פעם שלישית גלידה) (-:

ציטוט:
למען הסרת הספק , לא ממש אפשרי לחיות בכנות ויושר מכול סוג שהוא כשאתה מרגיש שמהצד השני מסבנים לך את האוזן ועוד גורמים לך להרגיש שבעצם אתה זה שלא בסדר כאן-זה ההבדל.

ושוב ה"אני מאמינה שקיימים שולטים ונשלטים אמיתיים ולא אמיתיים ולכן כל מי שאומר שאיני מתאימה לו, גורם לי להרגיש לא בסדר ולכן הוא האשם". זה הפרק ב' מהסידרה - גברת אני לא פסיכיאטר, אני מהנדס (-:
לפי מה שהבנתי הם לא חיו ביחד. הם נפגשו פעם אחת או יותר במהלכה הוא החליט שאינה מתאימה. נו מה, לא קורה?

ציטוט: מתנצלת אם אני נשמעת רעה וקשה ,אבל יחד אם זאת אני חושבת שאם כול אחד קצת כשהוא הייה נכנס לקשר הייה פשוט לא עושה לשני את מה שלא הייה רוצה להרגיש שיעשו לו זה הייה מונע הרבה תקלים מיותרים בעתיד המשוטף, אם הוא בכלל אפשרי להתקיים.

את לא. את מקסימה ונהדרת ואחד האנשים הכי כייפיים בכלוב לנהל עמו שיחה אבל הפעם אני חושב שאת שופטת את האדם יותר מדי. נכון שהעולם היה ורוד ויפה לו כולנו היינו זהירים יותר עם אלו שממול, אבל אין הוא כזה (במאמר מוסגר אוסיף שבעולם ורוד סרגיי אוחז את ידה של הלקוחה בידו, מתישב מולה על הכורסא ומקשיב לסיפורי הגבס שרודפים אותה בשנתה). לבוא ולומר לאישה - אינך מתאימה לי, בעיניי אינך נשלטת וכד', לגיטימי. אגב, זכותו המלאה להתאכזב ואפילו לכעוס קצת על האכזבה. מה לעשות שגם שולטים הם קודם כל בני אדם ונדמה לי שטוב שכך.

אני מאוד מסכימה איתך גמד ואני האחרונה שתשמע אותה אומרת שמישהו הוא לא בנאדם בין עם הוא שולט או נשלט,יש גם מצב שאני שופטת אותו בחומרת יתר לא אמרתי שלא.
בסוף זה תמיד עניין של פרספקטיבה אישית , אך עדיין זה איך שזה מרגיש לי לטוב או לרע .
זה גם לא הופך אותו למפלצת ביחס למה שמצתייר כאן מהרבה תגובות אחרות, וגם יכול להיות שהוא אמר את זה ללא כוונת מניפולטיביות או זדון, הכול יכול להיות .
בכול סיפור קל לצייר מזבוב פיל ואוליי גם כאן זה מה שקורה , אחריי הכול אנחנו לא היינו שם בשעת המעשה.אך יחד עם זאת:
הרבה פעמים צורת ההגשה היא זאת שקובעת את טעם האוכל ומה תחשוב עליו, ואין ספק שכאן זה בהחלט עניין של הגשה נכונה.
kasandra​(מתחלפת){jegularis}

Re: ועוד משהו:

kasandra​(מתחלפת){jegularis} • 9 ביולי 2011
רפאל כתב/ה:
יש נשלטות שאוהבות לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. מצד אחד הן אומרות משהו כמו: "חמוד, שלא יעלה לך השתן לראש. אני סוטה קינקית, אבל לא השפחה הנרצעת שלך. אני אישה בוגרת, שמודעת לעצמה לא פחות ממך. ואני נמצאת כאן כי זה עושה לי טוב וכל עוד זה עושה לי טוב." ומצד שני הן אומרות משהו כמו: "אתה השולט, אז האחריות היא שלך. ואם אני נפגעת משהו לא בסדר בהתנהלות שלך."

זו אחת הדרכים של נשלטת להיות מחוסנת מביקורת, אבל גם להיות מסוגלת כל הזמן לבקר את הצד השני. כלומר, זה הדרך לשמור על המקום הקורבני החמים והנעים, שמדגדג כאן לכל כך הרבה אנשים.

אני מעריך מאוד נשלטות קינקיות שלאורך כל הדרך שומרות על רגליים על הקרקע, ומנהלות את העניינים יחדי איתי ובאותה מידה של אחריות.
ואני מעריך מאוד נשלטות שקופצות למים ומוסרות את עצמן בלי חוכמות (באופן שמחייב אותן ואותי).
קשה לי עם המשחק הכפול.

גם אני בחיים לא סובלת את עניין המשחק הכפול רפאל,
ויחד עם זאת אני יכולה להגיד לך שמעטים הם האנשים שחיים עם הקלפים על השולחן.
שזה איך שהם חיים ולא איך שזה מצתייר בדמיון הוורוד והפורא שלהם.
אני בטור אחת שלרוב שמה את הקלפים על השולחן ,אפילו בפגישה הראשונה , או בשיחת טלפון, תלוי בקרבה שנוצרת.
זכיתי לא מעט להיות כלבה רעה ,איך את לא מוכנה בעצם להיות הסוביקט המושלם בעולם שלי, את הריי כזה בנאדם אמפתי מקשים אכפתי ועוד רבים אחרים.
היו אפילו מקרים שאמרתי את מלוא האמת בשיא היושר בפנים ופשוט לא האמינו לי, מרוב שרגילים לזה שבחיים זה לא קרא להם.
גם לי יש לא מעט סיפורים ידידותיים למשתמש המתחיל, ולא מעט גברים שגם אוהבים לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.
בדיוק ובגלל שהחיים הם לא כאלה פשוטים כמו שהיינו רוצים שיהיו ,משפט של את לא באמת ...לא נותן קרדיט מיותר לאף אחד באינטליגנציה הרגשית שלו/ה בסשן חד פעמי, כך שאין מה לרוץ ולהצדיק .
כך זה מרגיש לי.
Brave Dwarf
לפני 13 שנים • 10 ביולי 2011

Re: תודה רבה

Brave Dwarf • 10 ביולי 2011
אנימה כתב/ה:

אם הוא טוען שהיא לא נשלטת, זאת אומרת שיש
לו משנה סדורה מראש מה היא כן נשלטת שבשבילו היא "אמיתית"
הוא לא היה יכול לגלות גמישות או איפוק או סבלנות כי הוא שבוי בקונספט
של הדום הקשוח ואין בלתו. זכותו, רק הוא עלול למצוא את עצמו בעתיד מתלונן
שאין באמת נשלטות. עייף ומריר.

מאוד נהניתי מהתגובות של רפאל שמצליחות, לטעמי, למצות גם את מה שאני עתיד להשיב לך, אבל אשיב בכ"ז.

יש לו משנה סדורה, אך אין לכך קשר לא למרירות, לא לעייפות ולא לדומיותו. יש לי משנה סדורה לגבי מהו אוכל. סלט אינו אוכל מבחינתי, הארוחה שלי חייבת לכלול לפחות 90% בשר אמיתי (חה! יש לי משנה סדורה לגבי מהו בשר אמיתי ומהו לא, מסתבר). למרות שאני אלחם עד זוב מילים על כך שטרנסיות הן נשים (מה שמצביע על פתיחות מסויימת), יש לי משנה סדורה לגבי מי היא אישה בעיניי. רק 5% מכלל הנשים מתאימות למשנה סדורה זו. אני גם לא מוותר לגברים, החבר שלי, גוב, הומוסקסואל כנוע, בעיניי הגבר שבגברים, ועמו 40% מכלל הגברים. שאר 60% גברים, אך לא בעיניי. החשמלאי, אנדריי, שלקח אותי לראות את הפטנטים שהתקין בביתו ביום שישי האחרון מתגורר בבת-ים בקומה חמישית ללא מעלית בדירת ארבעה חדרים המתפרשת על פני 60 מ"ר לערך. כשנצבתי בבית בובות הזערורי והמסודר בקפידה שלו, מול ארון קיר שהיה שווה לי בגודלו (לדעתי אני אפילו יותר רחב ממנו), אמרתי בלב - זה לא בית, זאת מלונה, היתיי מת פה מקלסטרופוביה.

זה עושה אותי מריר? לא. זה עושה אותי אדם רגיל בעל העדפות, בדומה לכולנו. אפשר לחשוב שאני אחשב גבר או שולט בעיניי כולן. אני בטוח ש 80% מכלל הנשים לא יראו בי בעל או מאהב פוטנציאלי. אז זהו, אני ארוץ לפתוח פוסטים בפורום בעלים ונשים - "היא אמרה שאני לא בעל ותודה על כי הסכמתם אתי שהיא קאקי ופיפי ועכשיו אלך לחפש לי אישה אמיתית"? נו באמת.

אנימה כתב/ה:

אני לא חושבת שהיא פתחה את השרשור כדי לסובב אותו על הגריל.
היא פשוט התמלאה בספקות וזה קצת בילבל אותה, כי כל כך
הרבה מדברים על חשיבות הביטחון של הנשלטת וכשהיא מנסה לדבר
על זה כשהיא לא מרגישה נוח עם משהו, אז במקום לנהל דיאלוג שלא יגמר
בפיצוץ היא פתאום לא נשלטת והיא עוד מעיזה לשלוט מלמטה.
זה מבלבל כי מסרים כפולים תמיד מבלבלים. אז כן להגיד כשמשהו
כן מפריע או לא? אם האחריות של שני השותפים בקשר- מה זה
אומר בעצם? מה זה אומר מבחינת הנשלטת?
מתי היא תחשב אחראית ומתי היא תהפוך להיות שולטת מלמטה?

אנימה, אין לי שמץ של ספק שהבחורה פתחה את השרשור כי ההתרחשות הפריעה לה וטוב מאוד שכך עשתה. לרגע לא העברתי עליה ביקורת. אני לא הסכמתי עם תוכן התגובות של האנשים המנוסים לכאורה שבאו "לעזור". עם התגובות שכללו ביקורת חריפה על התנהלותו הנורמאלית והרגילה בה כל אחד "חוטא" כאשר הוא בוחר לו בת זוג אחת מתוך אלפים.

אני אגב לא ראיתי שם שום מסר כפול. הוא הבהיר לה שאישה שהיא אינה מתאימה לו, מישהי אחרת כן. מבחינה מסויימת הוא גם לימד אותה שיעור עליה, עכשיו היא יודעת אילו גברים/שולטים מתאימים לה ואילו לא. לפחות מהבחינה הזאת.

אנימה כתב/ה:

וכן, גם אני חושבת שוותק לא אומר כלום ואת זה לימד אותי דום מאוד ותיק.
אם יש לך את זה, ואתה אוהב את זה ומאמין בתקשורת כנה ולא מסתובב
ברחוב עם מבט קשוח ( כי אתה דום!) אין סיבה שלא יצליח לך

טוב, הלוואי ומבט רך בעיניים היה פותר את כל הבעיות, אבל זה נשמע נחמד אז אשתוק (-:
lori{ע_מ}

lori{ע_מ} • 10 ביולי 2011
רפאל כתב/ה:

קשה לי עם המשחק הכפול.

רק חייבת להגיד שאני מאוד מסכימה עם התגובה הזו.
רפאל

רפאל • 10 ביולי 2011
lori כתב/ה:
רפאל כתב/ה:

קשה לי עם המשחק הכפול.

אז איך זה שהתגובה שלך בתחילת השרשור קיבלה 21 לייקים ושלי רק 3?
אם היית נשלטת אמיתית היית מעבירה לי כמה לייקים.
שלגי

שלגי • 10 ביולי 2011
רפאל כתב/ה:
lori כתב/ה:
רפאל כתב/ה:

קשה לי עם המשחק הכפול.

ככה זה, גברים אמיתיים מקבלים פחות לייקים. תפנים.
רפאל
רפאל • 10 ביולי 2011
קסנדרה,

אני חושב שכנות היא דרך מצוינת לסנן אנשים.

ואין ספק שיש גם שולטים שיודעים לשחק מצוין את המשחק הכפול. חלקם מחפשים בדיוק את אותו הדבר: את המקום החמים והנעים של הרודן, שמחוסן מביקורת אבל מורשה כל היום להטיח ביקורת. שפחה-קורבן ואדון-רודן הם בדרך כלל שידוך מצוין, והם ממררים זה לזה את החיים כהלכה. icon_biggrin.gif
lori{ע_מ}

lori{ע_מ} • 10 ביולי 2011
שלגי כתב/ה:
רפאל כתב/ה:
lori כתב/ה:
רפאל כתב/ה:

קשה לי עם המשחק הכפול.

ככה זה, גברים אמיתיים מקבלים פחות לייקים. תפנים.

אני מתנגדת למדיניות הלייקים. מעדיפה להגיב מאשר לעשות לייק icon_smile.gif