צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

bullwhip

קינבה
לפני 12 שנים • 10 בינו׳ 2012
קינבה • 10 בינו׳ 2012
כנס לבלוג שלי ודפדף בו קצת, תגיע גם לבולוויפ
לפני כמה חודשים הבאתי את הבולוויפ שלי והראתי לחברה, חבל שלא הייתם. בגדול אפשר לקרוע איתו עור ואפשר להכאיב מאוד, הכל תלוי.
בולוויפ יקר עולה בסביבות 600 פאונד (אני גר באנגליה אז הכל בפאונדים) והוא מעור קנגרו, אם אתה רוכש כזה יקר אל תתפשר על פחות.
בסשן הסר את הקראקר, הוא עובר את מהירות הקול וגורם לרוב הנזק, הסר אותו לפני שאתה משתמש בו על בן אדם.

בתאונת בדסמ בברמינגהם כמשחק אחד ממשתמשי הבולוויפ (יש שם מועדון שלם) הביא קראק על ירך של בחורה, וגרם לפצע מחריד שהגיע עד לשריר - הסר את הקראקר לפני שימוש על בן אדם.

הפרמטר החשוב הוא להיות מסוגל לפגוע באותו מקום שוב ושוב ללא מאמץ וביעילות ובלי לעשות קראק (עם הקראקר), בדוק את זה על כרית.
בשימוש על בן אדם עם קראקר מביאים את הקראק לייד האדם ומתקרבים לאט לאט ובזהירות, בשימוש ללא קראקר ניתן לפגוע בו, גם כן בזהירות.
שים לב שכשזה עובר את מהירות הקול הוא יכול לשבור עצמות קטנות (כמו חוליות בגב), לקרוע עור ובשר ולהשאיר צלקות. לכן כשאתה מתאמן לבוש עור מלא עם כובע ואפילו (ובלי להגזים) מגן עיניים.
כשאני התאמנתי הצלחתי לפגוע בעצמי ביד, ברגל ואפילו בלחי... פנסים ממש לא יפים, מאוד כואבים.

אגב, יש בולוויפ מניילון, עולה בסביבות 60 פאונד, טוב לאימונים ולסשים עדינים (משתמש מאוד מנוסה מהמועדון בברמינגהם אמר שהוא לא מסכים להשתמש בשוט ניילון על בן אדם כי הוא קטלני מידי, מצד שני אני השתמשתי בו בעדינות עם תוצאות טובות בלי הקראקר).
עוד הצעה אחרונה היא שתתחיל עם השוט ניילון כי בהתחלה אתה תפגע בכל מה שמסביבך (כולל עצמך) וחבל להרוס שוט עור יקר ועדין, כשהניילון הוא שוט אימונים מעולה.
Mooooon
לפני 12 שנים • 10 בינו׳ 2012

וואו ! מכיר את השוט הזה.

Mooooon • 10 בינו׳ 2012

השוט הזה מעלה בי זיכרונות. icon_biggrin.gif
היה לי שוט כזה, לפני הרבה מאוד זמן, כשהייתי עוד בצבא.
קניתי אותו לא באיביי אלא בשוק של עכו. אני משוכנע שמדובר באותו שוט, מאותו יצרן.
כל הפרטים תואמים. הוא עלה כמה עשרות שקלים אז.

אחרי סבב קצר של אימונים הגעתי ליכולת לעשות איתו "בום" מאוד מרשים,
בסמוך לאוזנו של זה שאליו כוונתי. השתמשתי בו בעיקר על החניכים שלי,
כשרציתי לקבל את תשומת לבם המלאה. לא לדאוג, אף אחד לא נפגע.

אחרי זמן שימוש קצר השוט התחיל להתפורר, מהקצה.
קודם הלך השרוך והוא הפסיק לעשות "בום".
הקצה המשיך להיפרם ולאבד חתיכות, וכך נהייה קצר יותר בכל פעם.
בסף גמרתי עם ידית בלבד.

שוט מאוד נחמד, אני מתגעגע אליו. אבל הוא מתאים אך ורק לקישוט.