לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סדנא לשולטים מתקדמים

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 12 שנים • 26 בנוב׳ 2011

הם אלו מילים שלך או של הפסיכיאטרית?

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 26 בנוב׳ 2011
Cauchy כתב/ה:
אמנם לא אשת קהילה, אבל הייתרון של פסיכיאטרים הוא ברור - הם פגשו מקרוב את רוב ההפרעות.

אמנם, בדסמ טוען לעיסוק בקשר אינטמי המערב אהבה ואלימות. מי שנמצא בו רק על מנת לקבל כאב פיזי - הוא מזוכיסט ואכן אין לו קשר לסדנא זו. כמו כן, מי שנמצא פה רק על מנת לגרום לאנשים כאב פיזי.

אולי המילה סדנא מעט מטעה, אני לא מתכוון להרצאה, אלא לשיחה. הרעיון הוא שאנשים ישתפו בסוג הקשרים שהיו להם, סוג הנשלטים/ות שהיו להם. ניתן לנתח מה הנשלטים הפיקו מהקשרים, מה השולט הפיק מהקשרים וכדומה.

האם תוכל להבהיר כמה מהדברים שכתבת בהבהרה שלך:

האם עבור הפסיכיאטרית שלך בדסמ מערב אהבה ואלימות?

כיצד היא מגדירה אלימות?

האם היא רואה בבדסמ הפרעה?

icon_twisted.gif
הוא​(שולט)
לפני 12 שנים • 26 בנוב׳ 2011

עוד פוק

הוא​(שולט) • 26 בנוב׳ 2011
מהינוקא הונילי

למה שלא תגיד כאן מפורשות שלדעתך כל העוסקים בשליטה אלימים מופרעים ומשיגים את מטרתם בהונאה

למה ללהג על מגעים לא מוגנים עם פסיכיאטרית זה אמור לקרוע מצחוק?
Cauchy{Venus Blue}
לפני 12 שנים • 27 בנוב׳ 2011

פקפקתי

Cauchy{Venus Blue} • 27 בנוב׳ 2011
גמד-
זו שאלה שאני בעצמי מתחבט בה, היא דומה בעייני לשאלה של להיות פה בכלל. האם יש טעם ללמוד מאנשים בעלי נטיות דומות לשלך או שהם רק יגררו אותך למטה.

אני חושב שלראות מהצד התנהגות מסוימת שלך באור קצת שונה, אולי יותר ממוקד, עשוייה לגרום לך להבין את עצמך יותר טוב. לראות בעיניים שלך הרבה פעמים יותר טוב מאשר שיגידו לך אלף פעם.

יולי-
אני לא מסכים עם החלוקה הבינארית לקומן סנס אל מול חוסר קומן סנס. כל אחד יכול ללמוד, גם טיפש עשוי להבין לקח, וגם חכם עשוי היה לפספס לקחים בדרך, בתחום הבינאישי אדראבא. התפקיד של הפסיכיאטר או הפסיכולוג הוא לעזור לך ללמוד לקחים היכן שנכשלת בזאת בעצמך.

זה קשה מאד להודות שנכשלת בהבנה, ולכן התהליך הזה לרוב ארוך מאד. כאן אני חוזר לתשובתי לגמד, אם תצליח לבד להגיע ללקח לפני שיגידו לך, על ידי התבוננות באחרים הדומים לך, תתגבר עליו מהר יותר.

הבדסמ, בהא הידיעה, אינו הפרעה נפשית יותר מאשר אכילה. ברם, בהפרזה שניהם יהוו הפרעה.
Red Leaf

Re: פקפקתי

Red Leaf • 27 בנוב׳ 2011
Cauchy כתב/ה:

הבדסמ, בהא הידיעה, אינו הפרעה נפשית יותר מאשר אכילה. ברם, בהפרזה שניהם יהוו הפרעה.

זה משפט נורא יומרני - כמעט כשם הצעה פומבית לפתיחת סדנא ל"שולטים מתקדמים" מבלי לספק מספיק פרטים בעניין - על אופי המפגשים, תוכנם, המנחה(לרבות השאלה הטריוויאלית אם יש למנחה עצמו קשר לעולם הבדסמ, השקפותיו על עולם השליטה וכדומה), ועוד שלל של שאלות רלוונטיות ונחוצות, שעשויות לסייע ולספק מספיק מידע על הסדנא המדוברת.

ראשית כל, מהו שולט מתקדם? מחלקים על כך תארים? תעודות הצטיינות? עצם ההשתתפות בסדנא מקנה אסמכתא לאיכות?
שולט מתקדם, זה גיבוב מהאף, של אנשים שזחיחות דעתם פגעה להם ביכולת לחשיבה קוהרנטית ונכונה. הקשבה לצד הפסיבי, בטיחות, תקשורת נכונה, הבנה ורגש הם כעמודי טווח למערכת בדסמית תקינה, ובטח שלא אמורים לאפיין רק שולטים בעלי ניסיון, או שולטים שהם חושבים שהם בעלי ניסיון ומכנים את עצמם כשולטים "מתקדמים", אלא את כלל אוכלוסיית השולטים בכלוב - וזה כדי ליצור מתודיקה נכונה ובריאה עבור שני הצדדים - על מנת למנוע פגיעה בצד כזה או אחר.
אם היית מנסח את כותרת הסדנא בצורה הולמת יותר, ופחות יהירה, אופן התגובות והענות הייתה שונה לחלוטין, לרבות תגובתי שלי.
אבל עצם העובדה שאתה מנסה ליצור קבוצה ייחודית ואליטיסטית, ומכניס את עצמך לתוכה, לא מראה בדיוק על מקום של איכות, אלא יותר כעל ניסיון פתטי להשתייך לקבוצת איכות, רק כדי לקבל טפיחה עדינה על השכם. וזה חביבי, מקום של חולשה.
אדם חזק לא מתחנן שהסביבה תכיר בו ככזה, אדם חזק הוא אדם שהסביבה בחרה להכיר בו ככזה.

בקרוב: סדנאות לחינוך שולטים על ידי שולטים מתקדמים, פוסט שליטה(ולא, לא שינה אחרי אורגזמה טובה), הסמכות למאסטרים והרצאה על הסיבות לכך שפוסט שולט מתקדם(נשמע כמו אבולוציה של פוקימון) לא צריך מילת ביטחון, אלא רשאי לשים את בטחונו של הצד הפסיבי על קרן הצבי בחסות האקדמיה לגיבובי שכל בחסות קבוצת האליטה של הכלוב למוכי גורל.

מתי אנשים ילמדו לשים את האגו בצד?
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 27 בנוב׳ 2011
אם הפגישה היא מעין סדנא לללמידה אחד מהשני, או מתן דרכי התגוננות כלשהם
לנשלטים/ות, מדוע נוכחות הפסיכיאטרית נחוצה?

כיוון שהיא "לא בעסק" אז גם אין לה את ההבנה הנדרשת או ההזדהות עם השולטים/ות
כדי שתהיה אפילו במעמד של ליעץ להם איך להתנהג מול נשלטים/ות.
וגם כשתחווה את דעתה, זה יבוא מהפן המקצועי (פסיכיאטרית)

אפשר, כמו הגמד האמיץ לפנות ביוזמה פרטית למישהי מקצועית כדי שתלווה אותך
או תהיה שותפה להתלבטויות שלך במסגרת הזוגית.
זה אישי ולא מלווה בסדנה משותפת כלשהיא עם אנשים שאינך מכיר.

אם אנשים בתוך הבדסמ מעוניינים להחליף דיעות, אני לא חושב שהם צריכים נוכחות
של פסיכיאטר שינחה את הסדנא או יפקח עליה.
אני מקווה שאתה מבין לבד איך זה נראה.

אני מאמין שיש לך כוונות טובות.
אבל הדרך הזאת ספציפית נראית לי די קלוקלת.

אולי במתכונת אחרת בלי נוכחות פסיכיאטרית אלא רק סדנא לשיתוף זה יוכל לעבוד.
זה גם נעשה כמה פעמים סדנא כזאת אך שם היה מדובר יותר בשיתוף מידע טכני.
והבנתי שזה הצליח מאוד.

ושוב, זו דיעה שלי בלבד.

.
Cauchy{Venus Blue}

Re: פקפקתי

עלה,
כאשר אתה רוצה להרשם לחוג ללימודי צרפתית, לא מעניין אותך אם הוא למתחילים או מתאים לרמה שלך?

אנשים בעלי נסיון ורציניים בתחום מהווים קבוצה שונה מהאחרים.

שאר הטענות על יומרנות או אליטיזם אינן נמצאות בטקסט.

טום,
בהנחה שיש מכנה משותף של עיוורון בקרב השולטים, יש צורך בעין אובייקטיבית. מפגשים בלי קשר הם תמיד ברוכים.
נקבה'​(נשלטת)
נקבה'​(נשלטת) • 27 בנוב׳ 2011
כל כך הרבה מילים על זיוני מוח משמימים. סדנא לשולטים. כמה אנשים יכולים לקחת את עצמם ברצינות. לא יאומן.
Cauchy{Venus Blue}
נקבה' כתב/ה:
כל כך הרבה מילים על זיוני מוח משמימים. סדנא לשולטים. כמה אנשים יכולים לקחת את עצמם ברצינות. לא יאומן.

מה זה משמימים?
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 27 בנוב׳ 2011
Cauchy כתב/ה:
נקבה' כתב/ה:

מה זה משמימים?

בדיוק עברתי ליד מילון (בחיי).

משמים
(ת') משעמם, לא מעניין, מטיל שיעמום, סתמי, חסר עניין, חסר גיוון, חסר ברק, מעייף, מרפה את החושים, גורם לאדישות, שומם, ריק, חרישי, שותק, שתקני

להשמים
(פ') להיות קודר, להיות עגמומי, להיות מדוכדך, להיות מדוכא, להיעצב, להיות אומלל, להיות מוכה יגון, להיתקף במלנכוליה

מה שאומר שאו שמשעמם לה או שהיא בוכה.
או שניהם (-: