בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלא נדע מטומאה, לשמחת מזלנו

מUחדת
לפני 12 שנים • 14 בדצמ׳ 2011
מUחדת • 14 בדצמ׳ 2011
מה זה לא לשחק הוגן? מה הפסדתי? שמישהו יעדכן אותי בבית הזה כבר.

קראתי היום לא מעט התמרמרות ברשת על אי-ההדחות והסחבת.
תירו בי, אבל להבדיל מגלגלי ההצלה בכוכב נולד ושות' לא איכפת לי שימרחו אותי עוד קצת. העיקר שימשיכו לסבול, לרוץ, להתעצבן, לאכול מעי-צ'יוואוות ולהצחיק אותי.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 14 בדצמ׳ 2011
אני שונאת את זה בכוכב נולד ושמעתי שזה קרה גם בהישרדות (עם אי המתים או משהו כזה, לא ראיתי את התוכנית).

מבחינתי אם מישהו צריך לעוף- שיעוף בכבוד. אחרת זה לא לעניין שמישהו אחר שהצליח באותו שלב, לא יקבל הזדמנות מאוחרת יותר ויעוף. זה לא הוגן בעיניי.
כמובן שהם לא מודיעים מראש מתי מעיפים משהו ואז לא ברור אם באמת התכוונו לא להדיח באותו פרק או שחיכו לראות את מי ידיחו ואם זה זוג מעניין, אז לא להדיח...

טום ואדל רימו (גם הבלונדיניות) למשל בזה שעקבו כמו פרזיטים אחרי זוגות אחרים או עבדו על אחרים והיטעו אותם וכדומה (לא זוכרת הכל, אבל בפרקים הראשונים זה קרה המון).
walking dead
walking dead • 14 בדצמ׳ 2011
באיחור אופנתי (עוד פעם שמתם לי פרסה! יבחושים בני שלולית! נמאס לי מזה שכולכם מקנאים בי כי אני הכי יפה!) הנה הסקירה הרשמית, באישור ראש עיריית קרית עקרון:
התימניות מצחיקות אבל רק בזכות אוסי הגיעו לאן שהגיעו. כרמית, ווייק אפ אנד סמל דה ג'חנון: את במירוץ! תפסיקי להתפנק ואף אחד לא קנה את הקטע עם הקניידעלעך.
מוטי ופונדק - למרות שבדיחת הטמטם מיצתה את עצמה, למרות שהבנו שפונדק הוא הכוסית בצוות, אני עדיין מחבבת פלוס פלוס.
שושי ושושה - טוב, זה מיצה את עצמו בערך אחרי שני פרקים. ושמישהו יגיד לענהאל שלרפואה המערבית יש שם למי שחושב שהוא מדבר עם אלוהים. ויש גם תרופות. מה שכן, שושי כזה חמוד, איך הוא סובל את הניוש (גאוני, אושית!) בשלווה סטואית. כפרה על הכיפה שלו.
הבלונדיניות הן הדבר הכי ורוד ומעצבן על המסך (מאמי, אני כל כך מרגישה את הכאב שלך וזה גומר אותי) מאז... הבלונדיניות של עונה 1.
האחים פשוט מבריקים. אפילו עם החזרה לשורשים בפולניה, הם הורסים בגאונות שלהם (ובטמטום שלהם לפרקים: כאילו, תפסיקו לחפש אינטרנט ותתחילו לחפש את בית הכנסת).
תום ואדל, אדל ותום. הדבר העצוב הוא שעם כל הבכיינות שלה, היא החולייה החזקה בצוות הזה.

בברכת מי שמאמין לא מפחד. ושלא נדע מטומאה (לא נמאס מהמשפט הזה).

חזק חזק ונתחזק.
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 14 בדצמ׳ 2011
אההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה!
אנ'לא מאמינה! טעיתי! הוטעתי! הטעתי!
אבל זו לא רק אני - זה גם האוש-שוש!
כנראה הם כל הזמן עשו הפוך על הפוך

http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=XZV3gSPm5jw

ההיסטרי המוחצן הוא ההומו (האח הצעיר ההיסטרי בלי המשקפיים)

מתנצלת עד עומקי השחלות
מוכנה לבוא על עונשי
לעמוד בכיכר הכלוב ולהיות מוצלפת מעל עבר

ולגבי התרעומת -
במחק האמריקאי המקורי יש 2 נקודות ללא הדחה.
בגירסה הישראלית יש 4. אין מצב שהן קבועות מראש ולא נבחרות ע"י ההפקה ברגע שזוג רייטינגי כמעט ומודח.
התרעומת היא כפולה - לפני שבוע פירסמו "עוזבים את אירופה" ובמקום זה היה לקט.
השבוע פירסמו פרק הדחה אך לא היתה הדחה.
ככה זה עם הפקות ישראליות יקרות.
שוב שמים עלינו ז'
עוד משהו להוסיף לפאטה מורגנה של המחאה החברתית.
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 14 בדצמ׳ 2011
פריסי - הניוש הוא של תום (תום שלנו, לא תום של אדל)
מUחדת

אח, איזה רשע! בת מספר 9.

מUחדת • 14 בדצמ׳ 2011
אבל זה גומר אותי, מאמי, אני מרגישה אותך והמירוץ הוא הילד השחורדיני שלנו.

וכרמית הזו כזו אשכנת'וזה, כמו שאומרים אצלנו, בקהילה הג'חנונזית.
היא לא עושה לי שליכטה בלב ורק אדושם שבשמי סין יודע למה לעזאזל חלמתי בלילה שאוסי צובעת לי את השיער.
ובכלל- מי מהן האח הגיי ומתי מתחילים שידורי הקדם-טרום-גמר-גדול? כבר היה פרק סיכום של שני פרקים, לא? זוהי שירת הברבור של הז'אנר או של אדל? ואם כן, זו סיבה לבטל סיבוב הופעות?

השיוש הוא הניוש החדש!
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 14 בדצמ׳ 2011
גם אותי מעצבנת המריחה הזו. מה זה ארבע נקודות ללא הדחה?
מילא אם היה מספיק תוכן כדי להצדיק שש מאות ושבע עשרה פרקים, אבל הרי הסיבה שזה נמרח היא כי פשוט חייבים לצלם *כל* זוג וזוג קונה כרטיסים ליד הדלפק של איסתא על רקע הלוגו ולגמרי מוכרחים למלא את הזמן באלף משימות שום-כלום מטופשות שנוצרו רק משום שהן: א) דלות תקציב, ב) מאפשרות להגיד בשידור את המילים "מכשיר הטאבלט". שאר הזמן הולך על הגיגים ממוחזרים ומעייפים שההפקה הכריחה את התימניות להקיא בזמן שמציירים אותן בעירום, על *עוד* ריב של תום ואדל ועל נס אלוקי נוסף שקרה לשושי ושושה בחסות עריכה מגמתית (בחיי שלפעמים נדמה שהתוכנית ממומנת על ידי חב"ד).

וחבל, כי הפרק של אתמול היה בחלקו תענוג של ממש. איזה כיף (וקצת מחרמן) היה לראות את בר בוכה מכאב?
מUחדת

ברבררררה

מUחדת • 14 בדצמ׳ 2011
אותי יותר חירמן הקטע בו אולצה לשתות בקושי את מרק אשכי החזיר, השתנקה, נחנקה, פניה מתעוותים מבחילה אחר בחילה, עיניה דומעות וזב חוטמה ואז נכנס האינסטלטור הכושי הענק# מתוך "המירוץ למיליון אורגזמות ב-61 ימים של אהבה ושונום סונום עום כונור גודול".
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 12 שנים • 15 בדצמ׳ 2011
פרלין​(נשלטת){ש} • 15 בדצמ׳ 2011
מUחדת כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
אושינק׳ה שלא נדע מטומאה, את טועה. אלון הוא ההומו, אורן הוא המבוגר. ואלון הוא העו״ד. עשיתן סלט, ליידיס. טוב שאני פה. או כמו שטום אומר: אני סוג של שלמות.

אורן בן 47, עו"ד
אלון בן 38, מנכ"ל

מאתר רשת, פרינשוש. אלון הוא ל-א עו"ד. מזל שיש אותך לעשות לנו יותר בלאגן משהיה עד עכשיו. כעת הכל ברור כשמש- אורן הוא גיי אבל לא ולא עו"ד או שכן ואלון הוא אב לקהילה גאה. או משהו כזה.

עחחחחח. נו, מילא. אז אני לא סוג של שלמות. לשמחת מזלנו.

אני רוצה להצהיר פה, מעל גלי הכלוב, שאני מתה (!!!!!!) על המירוץ למיליון. מתה! בכלל לא ידעתי שיש כזה דבר וזה מה זה כיף.

ואני בעד הבלונדיניות. הן לא מעצבנות אותי בכלל. אני חשה הזדהות עמוקה עם היעדרו המוחלט של חוש הניווט והתגברות על כל המכשולים למרות (ואולי בעזרת?) קלולסיות מוחלטת.
אני מתה על איך שהן מדברות, הן נורא מצחיקות ותמימות ואוהבות.

אבל, יש אלוקים בשמיים? מסופקתני. אם היה אלוקים בשמיים, אז בין כל המגה השגחה פרטית שהוא מפזר על ענהאל הוא היה גם עוזר לי ומדיח את התימניות ובעיקר, בעיקר, בעיקר, את אוסי שמכריחה כל אדם, באשר הוא, לרקוד איתה ברחוב. האמת שהיא מביכה אותי. הינה, אמרתי את זה. אשכנזיה קפוצת תחת שכמוני.

אבל קלטתם איזו העצמה נשית מטורפת אוסי וכרמית חוו כשהן התפשטו? אני מעדיפה אותה ככה, ערומה ושקטה. שלא נדע מטומאה. (לא נמאס בכלל. פלא שטום התמכר אליו?)
מUחדת
לפני 12 שנים • 15 בדצמ׳ 2011
מUחדת • 15 בדצמ׳ 2011
שלא ישתמע לשתי גדות- אני הכי בעד בר ואינה. יותר מהתימניות, וכן, אני עוקרת את הענף שחצי ישבן שלי יושב עליו. הן על הכיפאק-צ'יקיצ'יקיצ'יק-היי-היי-היי ותנו לי בבקשה את מה שהן לוקחות, הן עושות עבודה לא רעה, הן לא יחזיקו עוד הרבה זמן והן לא פראייריות.
אבל הבלונדיניות- לא פראייריות יותר. כלומר עוד פחות. יש להן קשר מקסים, הן עקשניות ולא מוותרות, ובאמת שלא פעם היה נידמה שאין להן כלום מלבד חן צהבהב- אבל הן תותחיות. אני אפילו ממש מחבבת את בר (אם הייתי מספרת לכם שהיא נולדה אנדרוגינוס- הייתם מאמינים, נכון?) והקול שלה סקסי, ואומנם הן הכי פוצי מוצי- אבל הן אפילו מעצימות אותי נשית. אני עצומה ומתעצמת. אני גם הכי גאונה כאן וכולם מתנכלים לי ומעקבים אותי (מלשון עקב הנעל הסינית. ר"ש)שנה ביציאה. פרלין- את עדיין סוג של גאון, אולי אפילו יותר מאמי. אני מרגישה אותך וזה גומר אותי.