לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הדרת נשים/כפייה דתית ושאר ירקות

The Fool
לפני 12 שנים • 27 בדצמ׳ 2011
The Fool • 27 בדצמ׳ 2011
למעט מאוד אנשים באמת אכפת מהדרת נשים. למעשה, "הדרה" הייתה מילה שעד לאחרונה שמעתי אך ורק מפמיניסטיות הארד-קור. כל הסיפור עכשיו זה לראות מי עושה שריר יותר חזק.
נערת אמצע​(אחרת){!}
נערת אמצע​(אחרת){!} • 27 בדצמ׳ 2011
The Fool כתב/ה:
למעט מאוד אנשים באמת אכפת מהדרת נשים. למעשה, "הדרה" הייתה מילה שעד לאחרונה שמעתי אך ורק מפמיניסטיות הארד-קור. כל הסיפור עכשיו זה לראות מי עושה שריר יותר חזק.

שריר ההתאפקות הוא השריר הכי הכי הכי אחותי !
The Fool
The Fool • 27 בדצמ׳ 2011
נערת אמצע כתב/ה:
The Fool כתב/ה:

שריר ההתאפקות הוא השריר הכי הכי הכי אחותי !

?
מד ו י ק
לפני 12 שנים • 28 בדצמ׳ 2011

Re: ערוות הסטיקר

מד ו י ק • 28 בדצמ׳ 2011
אדון וחבר כתב/ה:
אונס בהזמנה כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:
ובעניין הקיצבאות- רק מי שקיבל אי פעם קיצבה מביטוח לאומי יכול להבין כמה הסכומים האלו קטנים. אתם משחררים את המילה הזו כאילו מדובר בעשרות אלפי שקלים המתגלגלים מדי חודש למשפחה. זו הבעיה האמיתית? לא משכורות העתק של הבכירים במשק? תקציב הביטחון האסטרונומי?

תקציב הביטחון לא יכול שלא להיות אסטרונומי, כי לישראל למרבה הצער יש צרכי ביטחון משמעותיים וזה עולה כסף. אמת, ניתן לייעל, אבל הקצאת התקציב כשלעצמה משרתת אותי, מובנת לי ולא מעוררת בי התנגדות.

זה שקוראים לזה תקציב ביטחון, זה לא הופך את זה להכרחי וחיוני. המדינה יכולה היתה להוציא כמה מליונים נוספים על לחלק חרבות לחיילים, זה לא היה הופך את הצבא ליעיל יותר לשדה הקרב של שנות האלפיים.
טנקים למשל: מאובן מיותר שממשיכים להוציא עליו סכומי עתק. כל שדה קרב מודרני שתדמיין לעצמך לא מצריך טנק. טנקים היו אחלה במלחמת העולם השניה. כיום אין להם שום שימוש. אה, כן. יש להם שימוש בכניסה לעזה בכדי "לחפש מחבלים" - מחט בערימת תחת.
במלחמה אמיתית מול מצרים, סוריה או ירדן. אין שום שימוש לטנק. כיום יש טילים ויכולות טכנולוגיות כל כך אדירות שאין שום משמעות לטנקים. אבל מה? עדיין ממשיכים לבזבז עליהם מליארדי שקלים. ולמה? כדי שהבעלים של המפעלים יעשו כסף.
וזו רק דוגמה אחת. את כל הצבא הזה הייתי לוקח ומקצץ אותו לעשירית ואני מבטיח לך שאף אחד בעולם לא היה מעז להתעסק איתנו. איך עושים את זה? פשוט מאיימים במחיקה טוטאלית של כל מי שינסה. את היכולת יש לנו. אבל אם במקום להשתמש ביכולות שלנו, אנו שולחים חיילים עם M-16, אז אין שום פלא שהצבא שואב סכומי עתק - ומיותרים לגמרי.

השעה מאוחרת. אז הכתיבה מפוזרת. אני מקווה אבל שהרעיון הכללי עבר.

אונס בהזמנה..מעניין אותי מאיפה הבאת את התאוריה הזו?

פצצה חכמה מנקה בונקרים? פצצה חכמה יכולה ל"טהר" שטחים מכוחות אוייב?

האמריקאים הורידו בעירק כמות פצצות שהיתה מחסלת את כל המבנים ששם.

אך ללא כוחות קרקע.לא באמת יכלו לעשות דבר.

אם הסורים יפרצו מחר דרך קונטרה לכיוון רמת הגולן,והם יצליחו...תוך שש שעות הם יגיעו לקו החוף

ואני לא מדבר על חוף הכנרת...

במלחמת לבנון ישראל הפגיזה בשבועות הראשונים כמות אדירה..זה לא ממש שינה את כמות הנפילות אצלנו.

אין תחליף לכוחות קרקע מ"אכזרית" דרך נגמש ועד טנק.

פצצות חכמות או לא יכולות לגרום להרבה נזק..הן לא יכולות להכריע קרב או מלחמה.

מבחינה כלכלית אין לי מושג מה הצבא צריך,ברור לי שיש שם ביזבוז אדיר,שברובו דווקא נגרם

על ידי פוליטקאים ולא בגלל הצבא.

חייל עם תבור או M16 יכול לטהר הרבה מוצבים שכל הפצצות החכמות גם יחד לא יוכלו.

החיזבאללה נתן לצהל שיעור כואב מאוד בגלל התאורריה האינפנטילית הזו שמטוס מספיק..

תקציב הבטחון בממשלות ימין או שמאל מאז ומתמיד היווה בעיה,ובסופו של דבר

גם בתור אזרח קטן ברור לי שהצבא שלנו חייב שיהיה הכול בו כל כלי מלחמה שיכול לתת לנו

יתרון בשדה הקרב.

ואל תשכחו שצהל נמצא במלחמת התשה כבר שנים..

כשהאמריקאים נכנסו לעירק, אמרתי משפט אחד: "הם הולכים לאכול שם הרבה חרא".
יש שני מצבי לחימה:
א. להלחם תוך כדי ניסיון להמנע מפגיעה באזרחי אוייב.
ב. להלחם תוך כדי השמדה של כל מה שמפריע לעין.

במצב הראשון אתה מאבד המון חיילים. במצב השני אתה לא חייב לאבד אפילו חייל אחד.

"פצצה חכמה מנקה בונקרים? פצצה חכמה יכולה ל"טהר" שטחים מכוחות אוייב?"
מפצחת בונקרים כן.
תגדיר לטהר שטחים מאוייב? יש מזלטים שיכולים לסרוק שטחים פתוחים ואף ליירט אנשים.
שטחים מיוערים? תפיל נפלם. תשרוף הכל. תחשוף הכל.
בונקרים עמוקים? אחרי שניקית וחשפת את פני השטח. תעשה תצפיות על פני השטח. תאתר את פתחי היציאה של הבונקרים שלהם ותשלח יחידות מובחרות להחדיר רעלנים, פצצות או כל פתרון אחר שיהרוג אותם בתוך הבונקר או שיעיף אותם לקיבנימט.

"האמריקאים הורידו בעירק כמות פצצות שהיתה מחסלת את כל המבנים ששם.
אך ללא כוחות קרקע.לא באמת יכלו לעשות דבר."
הגדרת המלחמה היתה - ללא פגיעה באזרחים עירקיים. לכן הוכנסו כוחות קרקעיים.

"אם הסורים יפרצו מחר דרך קונטרה לכיוון רמת הגולן,והם יצליחו...תוך שש שעות הם יגיעו לקו החוף
ואני לא מדבר על חוף הכנרת..."
ישראל רק צריכה להצהיר שבמידה וחייל סורי אחד ידרוך על אדמת ישראל. היא משמידה, הורגת ומאבדת את כל האזרחים הסוריים. כל עוד מדינת ישראל אכן תתכוון לכך, אז היות וצה"ל אכן מסוגל לכך מבחינה מעשית, אף חייל סורי לא יעז לדרוך על אדמת ישראל. אני משוכנע שחיי משפחתו די יקרים לו.

מעולם לא פרצה מלחמה בין ארה"ב לרוסיה. המלחמה הקרה נמשכה כמה עשורים כמדומני. אך אף אחד לא העז להביא סוף לעולם. כי זה מה שהיה קורה אם שתי מעצמות אלה היו תוקפות האחת את השניה.
המקרה שלנו אינו זהה. פשוט מכיוון שלסוריה אין באמת יכולת להשמיד את מדינת ישראל. למדינת ישראל לעומת זאת יש את היכולת להשמיד את כל המזרח התיכון ואפילו את אירופה.
כל עוד סוריה, ירדן, מצרים וכל שאר מדינות ערב, ידעו שלמדינת ישראל אין שום בעיה למחוק כל מדינה שתעז לתקוף את ישראל. הרי שהן לא יעזו לעשות זאת.
ואם הן לא יעזו לעשות זאת. אין שום צורך בטנקים. אין שום צורך בחטיבות רגלים עצומות. כי מחיקה של מדינה, אינה מתבצעת באמצעות חייל רגלים. אלא באמצעות כמה מטוסים או כמה טילים ביניבשייתיים.

השאלה היא אחרת: האם מדינת ישראל מוכנה במידה שהיא תותקף, להשמיד טוטאלית את התוקפת שלה או שהיא רוצה לשחק איתה בקקי ולשלוח לשם חיילים מסכנים עם M-16, תבור או חרבות. בכדי להמנע מפגיעה של אזרחי האוייב.

כי אני רוצה שזה יהיה ברור! כששולחים חייל ישראלי עם תת מקלע, הוא לא נשלח על מנת להגן על ארצו. הוא נשלח על מנת להגן על אזרחי האוייב. ראה מקרה לבנון 2.

"במלחמת לבנון ישראל הפגיזה בשבועות הראשונים כמות אדירה..זה לא ממש שינה את כמות הנפילות אצלנו."
כן. הרגנו הרבה גרגרי חול. אבל אם מדינת ישראל היתה הורגת את אזרחי לבנון מבלי לחמול עליהם. הרי שהם היו נכנעים תוך שניות ספורות. אבל על כל אזרח לבנון שהרגנו, הספקנו להתנצל שבע פעמים. זה פשוט לא יאמן. כאילו מה חשבתם? שאנחנו משחקים כאן? מי שמתעסק עם מדינת ישראל צריך לשלם מחיר! לא להמשיך לפגוע בישראל בידיעה שישראל תמנע מלגרום לו נזק משמעותי או תמנע מפגיעה באזרחיו. זה מגוחך ואבסורד! זו פאקינג מלחמה! לא רוצים שימותו לכם אזרחים?! אל תפתחו נגדנו במתקפה!
פתחתם במתקפה?! תמותו כולכם כולל אמא, אבא, סבא וסתבא שלכם! וגם כל הילדים והנכדים שלכם.

"גם בתור אזרח קטן ברור לי שהצבא שלנו חייב שיהיה הכול בו כל כלי מלחמה שיכול לתת לנו
יתרון בשדה הקרב.

לי ברור שעם שניים שלושה צוללות גרעין, חמושות בפצצות גרעין המשוטטות ברחבי האוקיינוס ומדינת ישראל מכריזה שמדינה שתתקוף את ישראל תחטוף גרעין - הרי שמדינות ישתדלו להמנע מלעשות זאת.
אבל לא... אנחנו נמשיך לתקוף את האוייב בחרבות. זה מגניב יותר וגם הומני יותר כמובן. אין על ההומניות. היא הורגת בילדינו אבל מגינה על ילדיהם. וזה מה שחשוב.
מד ו י ק
מד ו י ק • 28 בדצמ׳ 2011
זאלופון כתב/ה:
עמים אחרים מצליחים להתקיים יפה מאוד בשיטה הזו.

העם היהודי הוא היחיד ששרד מחוץ לארצו במשך למעלה מאלפיים שנות גלות. חלק מהעם היהודי נמחק, כי הוא הפסיק לשמור על דתו.
אין שמירה על הזהות היהודית ללא שמירה על הדת. אין זהות יהודית ללא הדת. אלו עובדות.

תוציא את כל הדתיים ממדינת ישראל ותעביר אותם נגיד.. לאוגנדה. תוך כמה מאות שנים, אף אחד במדינה הזו לא ידע מה זה יהודי. למעט במחלקה היהודית באוניברסיטאות, זה במידה והערבים לא ינהלו את האוניברסיטאות ויחליטו שצריך להעלים את ההיסטוריה היהודית במדינה.

היהודים חזרו לארצם. כי הם רצו ארץ ליהודים. מי שלא רוצה ארץ ליהודים, יכול ללכת לארה"ב. שם הרבה יותר נוח לחיות. בודאות. מי שרוצה להפוך את מדינת ישראל לעוד מדינה כמו ארה"ב או אירופה. למה להסתבך? לא יותר קל לעבור? לא חסרות מדינות חסרות זהות שמספקות חיים נוחים. אז בשביל מה להלחם בכדי לשנות כאן? זה אבסורד.
מד ו י ק
מד ו י ק • 28 בדצמ׳ 2011
סלמנט. חבל על זמני.