בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ליין מסיבות לצעירים - קול קורא.

TV_Eye​(שולט)
לפני 12 שנים • 29 בדצמ׳ 2011
TV_Eye​(שולט) • 29 בדצמ׳ 2011
נשמע דווקא נחמד
אנחנו נשמח
Episode​(לא בעסק)
Episode​(לא בעסק) • 29 בדצמ׳ 2011
לכו, לכו לישון.

ואם כבר, אני רוצה להקים ליין שרק בני 40 פלוס יוכלו להכנס אליו,
יהההההההההה בייבי!!!

אה, ואני. אני גם אוכל להכנס. אבל רק אני. כמובן.
הקושר מבוסטון{ציצ מציצ}

בואו נגדיר אחרת

בואו נגדיר אחרת...

מהיום הגברת מוגלי וחבריה לא יכנסו יותר למסיבות בדס"מ בדיווה, אורלי, ספייס... הכניסה תאושר רק עם אישור הורים, דודים, חתולים וכלבים ... כמה זמן יקח לליצנים האלו לבכות וליילל בכניסה שיכניסו אותם כי הם מספיק גדולים ... וירצו להכנס למסיבות האין של הזקנים

ילדודס תעשו מסיבות כמה שאתם רוצים, איפה שאתם רוצים ובכל גיל מוגדר מראש... רק חלאס לבכות כל הזמן ולחפש צומי ... מותר לכם לשחק באמא ואבא, באח ואחות, מותר לכם לשחק במשחקי בדס"מ של נדמה לי אני שולט ונדמה לי אני נשלטת, כלבה טובה וואף וואף, ושתגיעו לשלב המציצות, לא לשכוח שהוא צריך לעמוד גם ...

ואת גברת מוגלי את ממש לא צעירה, מה שאת עברת לפי הסיפורים שלך השבוע, זאת בכללי של הצאט, כולל תאוריך על "מאסטר אור" הנפלא, לבטח גילך החתולי נוסק למעל 70.

מי שמזלזלת באנשים שהיא מתרועעת איתם, סופה שיזלזלו בה ויקיאו אותה מהם ומהמסיבות...

עצם תגובתך בכללי בצאט אותי לפחות הגעילה ברמות על ... מזלך שבודי היה עדין איתך להבדיל ממני...[/B]
שמעון התרסי
שמעון התרסי • 29 בדצמ׳ 2011
[B]בסך הכל עוד ביטוי לתחלואה חברתית שנקראת גילנות.

מי שלא יודע מה זה שיכנס לויקי :

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%92%D7%99%D7%9C%D7%A0%D7%95%D7%AA

מי שרוצה הסברים יותר מפורטים:

http://www.dorotmagazine.co.il/?CategoryID=165&ArticleID=89

חוץ מזה אהבתי את התגובה של פרלין. כמי שנמצא בעולם הזה מגיל 23 אני יכול להגיד שעשיתי הרבה מאוד חברים מדהימים בכל הגילאים שהעשירו את שנות העשרים שלי.

ראו גם הקליפ של איתמר רוז המבריק:

http://www.youtube.com/watch?gl=SG&hl=en-GB&v=f9q0ThmTxxI

icon_arrow.gif
[/B]
nomorenomore

Re: בואו נגדיר אחרת

nomorenomore • 29 בדצמ׳ 2011
הקושר מבוסטון כתב/ה:
בואו נגדיר אחרת...

מהיום הגברת מוגלי וחבריה לא יכנסו יותר למסיבות בדס"מ בדיווה, אורלי, ספייס... הכניסה תאושר רק עם אישור הורים, דודים, חתולים וכלבים ... כמה זמן יקח לליצנים האלו לבכות וליילל בכניסה שיכניסו אותם כי הם מספיק גדולים ... וירצו להכנס למסיבות האין של הזקנים

ילדודס תעשו מסיבות כמה שאתם רוצים, איפה שאתם רוצים ובכל גיל מוגדר מראש... רק חלאס לבכות כל הזמן ולחפש צומי ... מותר לכם לשחק באמא ואבא, באח ואחות, מותר לכם לשחק במשחקי בדס"מ של נדמה לי אני שולט ונדמה לי אני נשלטת, כלבה טובה וואף וואף, ושתגיעו לשלב המציצות, לא לשכוח שהוא צריך לעמוד גם ...

ואת גברת מוגלי את ממש לא צעירה, מה שאת עברת לפי הסיפורים שלך השבוע, זאת בכללי של הצאט, כולל תאוריך על "מאסטר אור" הנפלא, לבטח גילך החתולי נוסק למעל 70.

מי שמזלזלת באנשים שהיא מתרועעת איתם, סופה שיזלזלו בה ויקיאו אותה מהם ומהמסיבות...

עצם תגובתך בכללי בצאט אותי לפחות הגעילה ברמות על ... מזלך שבודי היה עדין איתך להבדיל ממני...[/B]

בחיייייאאאאאת בוסטון!

מוגלנ צודקת - המון מבוגרים באמת בוכים שהם הכי הכי.

ויודע מה, גם אם כן - מה רע בלשחק בכאילו אדון כאילו כלבה? אף אחד מהצעירים לא חש "מאסטר" ואף אחד לא מנופף ב"נסיון רב שנים בבדס"מ ".
'Bambi'​(אחרת)

מהומה רבה על לא דבר.

'Bambi'​(אחרת) • 29 בדצמ׳ 2011
אני אישית נמצאת בטווח הגילאים, ואני מודה שדווקא אני מאוד אוהבת את ההטרוגניות במסיבות.
זאת ועוד, אולי זאת רק אני, ואולי זה עניין של אופי\אישיות\תחומי עניין- אבל רוב השיחות היותר מעניינות ורוב הטיפוסים היותר מעניינים שהכרתי עד היום מהקהילה הזו- הם דווקא כאלה שמבוגרים ממני בעשור לפחות.

יחד עם זאת- אני בהחלט מבינה את הצורך שנוצר, אני אמנם בת 24, ולהתרועע עם אנשים בני 30+ זה נחמד מאוד, אבל יש פה קהל של נערים (כן, נערים) בני 15-20 שזקוק לזה.
אני אשמח להגיע למסיבות הללו, ולהתרועע עם בני גילי, ובאותה מידיה אני נהנית להגיע למסיבות הטרוגניות. אבל קשה לי להתווכח עם הצורך שנוצר...

שנית, לא חסרים מקומות (ונילים דווקא...) שכבר כמה פעמים לא הכניסות אותי ואת חברותיי כי גיל המינימום הוא 25, או 30. וזה אכן מכובד, אני מאמינה שלציבור האנשים בני 35-40-50 גם כן יש את הצורך להתרועע עם אנשים בני שכבת הגיל שלהם מבלי נערים בני 18-20. אף אחד הרי לא מתלונן על מגבלת גיל שכזו, נכון?
בחיי שאני לא מבינה למה כשזה בא מהכיוון השני זה מעורר כזה אנטיגוניזם... יש מסיבות לכולם, ויש מסיבות פרטיות, וזה לא משנה מה הקריטריונים... מסיבה פרטית מעצם טבעה מכוונת לקהל יעד ספציפי.
אתם סתם עושים לקנטור בעל היוזמה הבאמת מבורכת הזאת רצח אופי על לא עוול בכפו.

מהומה רבה על לא דבר.
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 29 בדצמ׳ 2011
הקושר מבוסטון כתב/ה:
בואו נגדיר אחרת...

אלוהים, מה הקשר בין מה שהיא כתבה בצ'אט בכללי (שאגב אמור להשאר בצ'אט בכללי) לבין העובדה שאנשים רוצים לעשות מסיבה לאנשים המשתייכים לחתך גיל מסויים?

והם לא בוכים ולא מבקשים שום צומי. מי שבוכה פה אלו האנשים שלא יוכלו להשתתף באותה מסיבה. מה עוד שאני למעלה מבטוח שרובם גם לא היו מגיעים אפילו אם היו מוזמנים, אבל העיקר להתבכיין ואם אפשר אז גם להתנשא, ולמה לא להשפיל וללעוג? אההה וכמובן להביא איזו שיחה בלתי רלוונטית מהצ'אט.

אם זאת הבגרות שלכם, אז אני שמח שהם החליטו לעשות את המסיבות שלהם בלעדיכם, גם אני לא הייתי רוצה אתכם במסיבה שלי, לא בגיל 10 ולא בגיל 80.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי דצמ' 29, 2011 11:30 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 29 בדצמ׳ 2011
שיהיה המון בהצלחה icon_smile.gif
ואני מאמין שכל אחד יעשה מה שבכייף שלו ,הרי בשביל זה מסיבה נועדה.
גם מי שרוצה לעשות מסיבה לנשים עם שפם בלבד זה בסדר גמור
כל אחד צריך ללכת אחר חלומותיו כל עוד זה לא פוגע באף אחד
ועל זה אני מברך
ישר כח cheerleader.gif
הקושר מבוסטון{ציצ מציצ}

בחיייייאאאאאת בוסטון!

מוגלנ צודקת - המון מבוגרים באמת בוכים שהם הכי הכי.

ויודע מה, גם אם כן - מה רע בלשחק בכאילו אדון כאילו כלבה? אף אחד מהצעירים לא חש "מאסטר" ואף אחד לא מנופף ב"נסיון רב שנים בבדס"מ ".[/quote]

הרע היחידי זה סיכון נפשו ובריאותו של האחר, כמשחק זה מסוכן ! אם תביט אין לי שום תמונה ואיני מצהיר על שום נסיון ודאווין מלבד תיאור אמיתי וכמעט מדוייק של קשירות ואני פי 3 מגילך לבטח.

בתגובתי לא מעניין לי מה אחרים בוכים, אומרים ומספרים. לא ידעתי בכלל על השרשור הזה, זאת עד אשר קראתי בהלם את המילים שיצאו בצאט.

כל אחד זכאי וראשי להנות עם מי שהוא רוצה וכמה שרוצה, כל אחד יכול לבלות בכל חברה שיבחר.

רמת הזילות והזלזול בכתיבה שהייתה בכללי של הצאט, הביאה לתגובתי פה, איני מחפש את חברתה של אותה בחורה ולא חברת איש, כל אחד יעשה מה שטוב לו בחיים.

מפה ולזלזל באחרים ולשחק אותה נאורים, הדרך רחוקה היא שנות אור, אותה הגברת ספציפית מבלה בחברת אותם הלא רצויים שהגדירה בשיחה בצאט.

צביעותם של אותם האנשים, תבוא עליהם בעתיד לבטח. איני מזלזל לא בגילך ולא בגילה, אני מתבייש לראות את רמת הזלזול באחר, בלי סייג ושמירה על הפה שלא נדבר על כבוד לזולת.

שוב אשאל אותך בפשטות, מה יקרה אם לא יכניסו למסיבות אנשים מתחת לגיל 25 ? איפה תבלה אותה גברת נכבדה ונאורה?, הלא אתם רובצים בכל מסיבה תחת אותם "זקני השבט".

מעניין יהיה לראות את תגובתך
Bloody
Bloody • 29 בדצמ׳ 2011
קנטור, העם איתך, וכל אומרי הלאו, ובכן, הם מפחדים icon_smile.gif