צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תואר של כבוד

nomorenomore
לפני 12 שנים • 4 בפבר׳ 2012
nomorenomore • 4 בפבר׳ 2012
Red Leaf כתב/ה:
Purple phoenix כתב/ה:
חתול מריר כתב/ה:
FOR GOOD כתב/ה:
חתול מריר כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:
ובכן, אתה חושב ש*זה* "עונש ראוי"?
הו, וול.

לא, לדעתי עונש ראוי זה שמישהו יתייחס אליו באותה צורה. בצורה מתנשאת ויהירה.

אבל חתול - למה בכלל לחפש לו "עונש " ? הוא עוד צעיר. וכל החיים לפניו
תשאיר את הענישה לקב"ה
אם כבר העניין עלה לפורום - לא יותר חשוב שילמד משהו מן הדיון? ואולי גם יפנים?
כמובן - במידה שיש בכלל גרעין של אמת בסיפור

שוב, כנראה ש"עונש" זאת לא המילה הנכונה. אני לא בית דין.

קשה לי להאמין שהוא יפנים משהו מאותה סיבה שאני חושב שהסיפור הזה כן אמיתי. כל בר-דעת שירפרף טיפה בבלוג שלו יראה שהפוסט הנ"ל אך ורק משקף את השקפת עולמו של הבחור.
לפני שנה הוא כתב איזה פוסט (שמאז נמחק כבר) שתמציתו היא משהו כמו "מי ששמן ולא מצליח לרדת במשקל זה אומר שהוא אפס וחדל אישים". כבר אז זה הרתיח אותי.

בדרך כלל אני בוחרת שלא להגיב לפרסומים כאלה בפורומים, אבל הציטוט הזה שלך הצליח להוציא ממני תגובה.
אתה מניח הנחות לגביו רק על פי הכתיבה שלו, אז בתור מישהי שמכירה אותו כבר איזה שנה ומשהו אני יכולה לומר לך שזה בכלל לא נכון.
באופן כללי אני נגד לשפוט מישהו רק על סמך הכתיבה שלו ובעיקר רק על סמך הדמות הוירטואלית שלו (למרות שגם אני חוטאת בזה לפעמים).
כמעט אף אחד מהכותבים כאן לא מכיר את דיינה/ספארף מעבר לדמות הוירטואלית שלו באתר הזה.
וכן, הרבה לא יסכימו איתי אבל אני אישית מכירה בו כאדם שונה לחלוטין ממה שהוא מציג.
למה הוא כותב את מה שהוא כותב זה עניין שלו, אבל לאור העובדה שהוא עשה זאת בבלוג שלו ואתה זה שפתח כאן את השרשור עליו, הרגשתי את הצורך להראות אולי את סוג ה"יהירות" שלך ב"יכולת" שלך לשפוט אדם רק על פי מה שהוא כותב בבלוג שלו.

פרפי, גם אני לא נוהג להכנס לפרסומים שכאלו בפורומים,אלמלא יש לכך טעם. ופה, במקרה הזה, יש טעם, באופן חד משמעי.
נכון, כל אחד רשאי לכתוב בבלוגו כל אשר עולה על רוחו, כל עוד אינו פוגע באדם אחר(...), מזיק לזולת(...) וכדומה. ברגע שאדם מתייהר בכך שללא כל ידע מתאים, הוא החליט לקחת מקרה "פסיכיאטרי קיצוני" כהגדרתו, ולשחק בנפשה, בגופה וליבה של מישהי, כשמראש לא היה אכפת לו ממנה, לטענתו, די מצביע על אישיותו של זה. יתרה מכך, ניתן להסיק מקריאת ההודעה כי לא אין לו מושג מה איתה, ובכלל, שערכה היה כקליפת השום עבורו - "לא אכפת לי מה איתה היום, אולי היא חיה אולי היא לא".
לא יודע מה איתך, אבל לי זה כבר צורם. לא יכול להיות שאדם שפוגע בכוונת תחילה, הולך על חבל דק ביודעין בכך שמסכן אנשים אחרים, מעז לבצע ניסויים בנפשו וגופו של אדם - בלא קמצוץ ממה שנדרש בכדי בכלל להתחיל להכין את הקרקע כדי לנסות להבין מה עובר עליו, מוציא דיבתו על אנשים אחרים(היא זונה, זאת חולת נפש, וכדומה), מאיים ומבצע אאוטינג על אנשים אחרים מבלי להבין בכלל מה הוא עושה - הרי מבחינתו זה משחק, הוא לא מבין את ההשלכות על כך, ועוד דברים רבים אחרים שביצע, שהשתיקה יפה להן.
באמת, תסבירי לי על מה את מגנה - על אותו אדם שאיים עלי ועל דארקי שיחשוף מידע אודותיה ואודותי למשפחתה? על אותו אדם שהפיץ שמועה שמישהי בחרה לרדת לזנות, וגידף אותה ללא הרף בצ'אט על כך? על מי שפגע בך, כן בך, לא אחת, העליב אותך וגרם לך לבכות? תסבירי לי בבקשה, על מה את מגינה, ולמה. רוצה עוד דוגמאות? בשמחה, רק תבקשי.
אדם כזה, שאופן קבלת ההחלטות אצלו אינו אחראי, שנסחף על ידי הרגש, מזיק, מאיים ופוגע ביודעין ועוד מאמין בדרכו, צריך להיות פה? הרי זה ידוע שישנו סיכוי סביר בהחלט שהוא יפגע, יאמלל או חלילה גם יגרום נזק בלתי הפיך למישהי שתתן לו את גופה ונשמתה, ומה אז? היא תיהיה ניסוי? ומה יעלה בגורלה, לא ידע אם היא מתה או חיה?
הכתובת תלויה על הקיר. הוא הוכיח את עצמו לא אחת. אולי, כעצתה של מרי ג'יין, במקרים חריגים במיוחד, ובגיבוי התקנון באתר שעליו כל משתמש מצהיר(שבין היתר לא יפגע, יעשה שימוש לרעה במידע, יעשה דברים פליליים וכדומה), על כלובי לתת את הדעת על המשך שהותו באתר, ועם קצת מזל, אולי ימנע גם המקרה הבא.

עלה אדום יקר - לתגובתך כמובן חיכיתי.

במה אתחיל... (יש כ"כ הרבה!)

משעשע אותי שבחרת לקרוא לי מפיץ שמועות. אבל ניחא - אולי יום אחד אני אתה והבחורה נשב על המבורגר - והיא תבחר לשתף אותך באמת - תשמע את כל הסיפור, ואולי לא.

בקשר ל"אאוטינג" - אני לא אכנס לסיפור הזה. הוא חרוש כמו שדה חקלאי באוקלהומה.
שוב, צר לי על אנשים שלא אמורים להיות בתמונה.

רד יקירי - תגדיר לי "פגיעה": האם אתה לעולם לא גרמת לנשלטת לרעוד ולבכות(אני לא ראיתי אותך מסשן, אבל אני מניח שממה שקראתי ממך, לשבור נשלטת ולגרום לה לבכות, יכול להיות מועיל מאד...למשל ההפלה המפורסמת שפירסת לה לינקים... בסספנשן. הרי הנשלטת רועדת ובוכה ומקבל "מיני התקף לב" תוך כדי - האם יש לך ערבות שזה לא יצלק אותה לכל החיים ?)? האם מעולם לא מתחת גבולות? ויותר מזה, כפי שאומר הפתגם הרוסי... האם עמדת עם נר וצפית במתרחש במו עינייך. התשובה היא לא כמובן. בכל מסיבת בדס"מ שהייתי בה עד היום, נשלטות בכו ורעדו אלפי מונים חזק יותר מהבחורה המוזכרת. - ולא - אני לא התיימרתי "לשבור אותה". רק הבאתי את המילה "לשבור" כדוגמא, ותו לא.

ועלה אדום, כפי שבת זוגתך רמזה... אולי כל הסיפור הוא בדיה כתוצאה מאגו טריפ משועמם בשעות הערב? רק לי הפתרונים - טה דה (תנועת יד של מאחורי הכתף והזזת האצבעות, כדקסטר המנפנף את דוקס מעליו).

ואגב - פניקס יודעת טוב מאד את דעתי עליה - ואם היא בכתה בשיחה שהיא ביני לבינה, כנראה שהיא ביני לבינה. המשך נסיון סכסוך נעים, ידידי.

****************** אתייחס לדארקי - היא אומרת שצילקתי אותה(את הבחורה מהפוסט, לא את דארקי). האם דיברת איתה(השאלה מופנת לדארקי)? לא! - את לא מכירה אותה.ובטח שלא אותי (ולא, מפגש או שניים - לא נחשב להכרות) אבל הכי קל לקרוא לאדם אחר "מצלק" בצורה אוטומטית. בהצלחה לך עם התיאוריה הזו, אני בטוח שהיא תביא אותך רחוק.
Purple Phoenix​(נשלטת){Loki the t}
לפני 12 שנים • 4 בפבר׳ 2012
Sparafucile כתב/ה:
Red Leaf כתב/ה:
Purple phoenix כתב/ה:
חתול מריר כתב/ה:
FOR GOOD כתב/ה:
חתול מריר כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:
ובכן, אתה חושב ש*זה* "עונש ראוי"?
הו, וול.

לא, לדעתי עונש ראוי זה שמישהו יתייחס אליו באותה צורה. בצורה מתנשאת ויהירה.

אבל חתול - למה בכלל לחפש לו "עונש " ? הוא עוד צעיר. וכל החיים לפניו
תשאיר את הענישה לקב"ה
אם כבר העניין עלה לפורום - לא יותר חשוב שילמד משהו מן הדיון? ואולי גם יפנים?
כמובן - במידה שיש בכלל גרעין של אמת בסיפור

שוב, כנראה ש"עונש" זאת לא המילה הנכונה. אני לא בית דין.

קשה לי להאמין שהוא יפנים משהו מאותה סיבה שאני חושב שהסיפור הזה כן אמיתי. כל בר-דעת שירפרף טיפה בבלוג שלו יראה שהפוסט הנ"ל אך ורק משקף את השקפת עולמו של הבחור.
לפני שנה הוא כתב איזה פוסט (שמאז נמחק כבר) שתמציתו היא משהו כמו "מי ששמן ולא מצליח לרדת במשקל זה אומר שהוא אפס וחדל אישים". כבר אז זה הרתיח אותי.

בדרך כלל אני בוחרת שלא להגיב לפרסומים כאלה בפורומים, אבל הציטוט הזה שלך הצליח להוציא ממני תגובה.
אתה מניח הנחות לגביו רק על פי הכתיבה שלו, אז בתור מישהי שמכירה אותו כבר איזה שנה ומשהו אני יכולה לומר לך שזה בכלל לא נכון.
באופן כללי אני נגד לשפוט מישהו רק על סמך הכתיבה שלו ובעיקר רק על סמך הדמות הוירטואלית שלו (למרות שגם אני חוטאת בזה לפעמים).
כמעט אף אחד מהכותבים כאן לא מכיר את דיינה/ספארף מעבר לדמות הוירטואלית שלו באתר הזה.
וכן, הרבה לא יסכימו איתי אבל אני אישית מכירה בו כאדם שונה לחלוטין ממה שהוא מציג.
למה הוא כותב את מה שהוא כותב זה עניין שלו, אבל לאור העובדה שהוא עשה זאת בבלוג שלו ואתה זה שפתח כאן את השרשור עליו, הרגשתי את הצורך להראות אולי את סוג ה"יהירות" שלך ב"יכולת" שלך לשפוט אדם רק על פי מה שהוא כותב בבלוג שלו.

פרפי, גם אני לא נוהג להכנס לפרסומים שכאלו בפורומים,אלמלא יש לכך טעם. ופה, במקרה הזה, יש טעם, באופן חד משמעי.
נכון, כל אחד רשאי לכתוב בבלוגו כל אשר עולה על רוחו, כל עוד אינו פוגע באדם אחר(...), מזיק לזולת(...) וכדומה. ברגע שאדם מתייהר בכך שללא כל ידע מתאים, הוא החליט לקחת מקרה "פסיכיאטרי קיצוני" כהגדרתו, ולשחק בנפשה, בגופה וליבה של מישהי, כשמראש לא היה אכפת לו ממנה, לטענתו, די מצביע על אישיותו של זה. יתרה מכך, ניתן להסיק מקריאת ההודעה כי לא אין לו מושג מה איתה, ובכלל, שערכה היה כקליפת השום עבורו - "לא אכפת לי מה איתה היום, אולי היא חיה אולי היא לא".
לא יודע מה איתך, אבל לי זה כבר צורם. לא יכול להיות שאדם שפוגע בכוונת תחילה, הולך על חבל דק ביודעין בכך שמסכן אנשים אחרים, מעז לבצע ניסויים בנפשו וגופו של אדם - בלא קמצוץ ממה שנדרש בכדי בכלל להתחיל להכין את הקרקע כדי לנסות להבין מה עובר עליו, מוציא דיבתו על אנשים אחרים(היא זונה, זאת חולת נפש, וכדומה), מאיים ומבצע אאוטינג על אנשים אחרים מבלי להבין בכלל מה הוא עושה - הרי מבחינתו זה משחק, הוא לא מבין את ההשלכות על כך, ועוד דברים רבים אחרים שביצע, שהשתיקה יפה להן.
באמת, תסבירי לי על מה את מגנה - על אותו אדם שאיים עלי ועל דארקי שיחשוף מידע אודותיה ואודותי למשפחתה? על אותו אדם שהפיץ שמועה שמישהי בחרה לרדת לזנות, וגידף אותה ללא הרף בצ'אט על כך? על מי שפגע בך, כן בך, לא אחת, העליב אותך וגרם לך לבכות? תסבירי לי בבקשה, על מה את מגינה, ולמה. רוצה עוד דוגמאות? בשמחה, רק תבקשי.
אדם כזה, שאופן קבלת ההחלטות אצלו אינו אחראי, שנסחף על ידי הרגש, מזיק, מאיים ופוגע ביודעין ועוד מאמין בדרכו, צריך להיות פה? הרי זה ידוע שישנו סיכוי סביר בהחלט שהוא יפגע, יאמלל או חלילה גם יגרום נזק בלתי הפיך למישהי שתתן לו את גופה ונשמתה, ומה אז? היא תיהיה ניסוי? ומה יעלה בגורלה, לא ידע אם היא מתה או חיה?
הכתובת תלויה על הקיר. הוא הוכיח את עצמו לא אחת. אולי, כעצתה של מרי ג'יין, במקרים חריגים במיוחד, ובגיבוי התקנון באתר שעליו כל משתמש מצהיר(שבין היתר לא יפגע, יעשה שימוש לרעה במידע, יעשה דברים פליליים וכדומה), על כלובי לתת את הדעת על המשך שהותו באתר, ועם קצת מזל, אולי ימנע גם המקרה הבא.

עלה אדום יקר - לתגובתך כמובן חיכיתי.

במה אתחיל... (יש כ"כ הרבה!)

משעשע אותי שבחרת לקרוא לי מפיץ שמועות. אבל ניחא - אולי יום אחד אני אתה והבחורה נשב על המבורגר - והיא תבחר לשתף אותך באמת - תשמע את כל הסיפור, ואולי לא.

בקשר ל"אאוטינג" - אני לא אכנס לסיפור הזה. הוא חרוש כמו שדה חקלאי באוקלהומה.
שוב, צר לי על אנשים שלא אמורים להיות בתמונה.

רד יקירי - תגדיר לי "פגיעה": האם אתה לעולם לא גרמת לנשלטת לרעוד ולבכות(אני לא ראיתי אותך מסשן, אבל אני מניח שממה שקראתי ממך, לשבור נשלטת ולגרום לה לבכות, יכול להיות מועיל מאד...למשל ההפלה המפורסמת שפירסת לה לינקים... בסספנשן. הרי הנשלטת רועדת ובוכה ומקבל "מיני התקף לב" תוך כדי - האם יש לך ערבות שזה לא יצלק אותה לכל החיים ?)? האם מעולם לא מתחת גבולות? ויותר מזה, כפי שאומר הפתגם הרוסי... האם עמדת עם נר וצפית במתרחש במו עינייך. התשובה היא לא כמובן. בכל מסיבת בדס"מ שהייתי בה עד היום, נשלטות בכו ורעדו אלפי מונים חזק יותר מהבחורה המוזכרת. - ולא - אני לא התיימרתי "לשבור אותה". רק הבאתי את המילה "לשבור" כדוגמא, ותו לא.

ועלה אדום, כפי שבת זוגתך רמזה... אולי כל הסיפור הוא בדיה כתוצאה מאגו טריפ משועמם בשעות הערב? רק לי הפתרונים - טה דה (תנועת יד של מאחורי הכתף והזזת האצבעות, כדקסטר המנפנף את דוקס מעליו).

ואגב - פניקס יודעת טוב מאד את דעתי עליה - ואם היא בכתה בשיחה שהיא ביני לבינה, כנראה שהיא ביני לבינה. המשך נסיון סכסוך נעים, ידידי.

****************** אתייחס לדארקי - היא אומרת שצילקתי אותה(את הבחורה מהפוסט, לא את דארקי). האם דיברת איתה(השאלה מופנת לדארקי)? לא! - את לא מכירה אותה.ובטח שלא אותי (ולא, מפגש או שניים - לא נחשב להכרות) אבל הכי קל לקרוא לאדם אחר "מצלק" בצורה אוטומטית. בהצלחה לך עם התיאוריה הזו, אני בטוח שהיא תביא אותך רחוק.

תעשו לי טובה כולכם-
אל תהפכו את זה לשדה קרב אישי, זה לא הזמן או המקום.
מה שהיה ביני לבין ספארף, הוא ביננו.
ובכי או לא בכי, אני אבהיר נקודה אחת חשובה- לא בכיתי רק בגללו.
לפעמים הויכוחים המיותרים האלה מתישים אותי, רוב הזמן למען האמת, אבל לרוב זאת הנאיביות וה"טיפשות" שלי של להכניס ראש בריא למיטה חולה.
בכל מקרה, אני אוהבת את שלושתכם- ספארף, רד ודארקי.

נקודה אחרונה.
דארקי, אני אתייחס רק למשהו אחד מדברייך.
בתור מישהי שעברה חוויות קשות, כאלו ואחרות, אני רוצה שאנשים יתייחסו להוכחות ולא רק לדברים שנאמרו או נכתבו.
דברים שנאמרים ממקור אחד הם לא אובייקטיבים לחלוטין... או כמו שספרטי תמיד אומר לי: "לא כל ילד שצועק זאב, באמת רואה זאב מולו".
אני לא מסוגלת לזלזל בחוויה קשה כמו של אונס, אבל אני גם לא יכולה לראות בכתיבה כהוכחה מוחלטת ומנצחת.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 12 שנים • 5 בפבר׳ 2012
תגידו, אין פה איזו מוסכמה חברתית שאומרת שכל אחד שפותח נושא על בלוג או פרופיל של מישהו, אוטומטית הופך למעפן? לא הסכמנו כבר שפורום לחוד ובלוג לחוד, ולא מוציאים מהבלוג לפורום?

הממ. אני עם מרי בעניין הזה. כנראה שיש מקרים בהם יש מקום "להודיע". משהו בסגנון - בואו תראו מה הבחור כותב. אבל אז הייתי מצפה מהיוזם להישאר בחוץ ולהשאיר לכולם את המסקנות שלהם. כלומר, כל זה מרגיש לא במקום - מה, נתחיל עכשיו להעלות אנשים לדיון? לקחת מישהו מפה ולנתח את הבלוג שלו? זה יהיה מאד משחרר, כמובן. אני כמעט מתפתה - הרי יש לי דעה על מלא דברים ומן הסתם גם על כמה אנשים פה יש לי דעה, שהיה מאד נחמד לי, לרגע קט, להביע אותה "מול כולם".

אבל אני אתאפק.
FOR GOOD
FOR GOOD • 5 בפבר׳ 2012
שיר כאב כתב/ה:
מי מכם אשר לא חטא, הוא הראשון שיזרוק בו אבן
מעבר לזה אני עם MJ.

אבל שיר כאב - איפה המשפטן הדגול, העורך דין וולה ( שולת אחזר מספר 1) - איפה הוא כשצריכים אותו ?
מכיון שההימורים הם שאני או את כותבים אותו, ומכיון שאני יודע שאת יודעת ששנינו יודעים שזה לא אני, אז נשארנו איתך.
וכעת - מדוע שלא תצרפי לדיון את העורך דין וולה, כדי ליישב ולגשר בין הניצים על כוס אניס במשרדו שבתקווה ? ווינק ווינק (:
The Gondola Man
The Gondola Man • 5 בפבר׳ 2012
אני לא אוהב באופן עקרוני סגירת חשבונות והתנצחויות מיותרות על גבי הפורומים, למרות שאני מודה שאני חוטא בהן בעצמי לעתים.
אך אני בהחלט מאמין שניתן ללמוד לא מעט מהעלאת פוסטים הנוגעים לסוגיות בעיתיות.

באופן אישי, איני קורא של הבחור ואלמלא הפרסום כאן לא הייתי נחשף לתגובתה של נילי, אשר הוסיפה לי תובנה או שתיים על הפרעות אכילה. תובנות שלמרות שאחת מן הנשים הקרובות אליי בעולם סובלת מאחת מזה שנים, לא הייתי קרוב להבינן.
מבחינתי זה ראוי ומצדיק פרסום בפני עצמו.

איני רואה כל בעיה בהעלאת נושאים אשר עלו בבלוגים לצורך דיון.
אני רואה בעיה בצליבה פומבית, אך מסרב לקבל כי כל העלאת פוסט מבלוג חייבת להיות מלווה באחת.
כך או אחרת, אני בהחלט חושב שהנושא הזה ראוי ומצדיק פרסום.
אמנם הייתי שמח אם זה היה נעשה באופן יותר עניו וענייני, אך אני רוצה להאמין כי זה לא נעשה מכוונה רעה.

האמת שאני מתקשה להבין על שום מה יש לקנא לפרטיות הבלוגים, וליצור את אותו מרחב מוגן עליו דיברה MJ. אשמח אם המצדדים בו יפרסו טענותיהם, כי נראה שפספסתי איזה דיון עבר בנושא, ובאמת ארצה להבין ואולי אף להשתכנע.
Episode​(לא בעסק)

חתחתול

Episode​(לא בעסק) • 5 בפבר׳ 2012
עם כמה שהפשוש שכתב את הפוסט חיי בעולם שכולו פנטזיות (מותר לו, נו, לא שופטים.)
אני באמת לא חושבת שזה פייר לעשות עליהום בפורום על פוסט שנכתב בבלוג פרטי.

חיה ותן לחיות.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
FOR GOOD כתב/ה:
שיר כאב כתב/ה:
מעבר לזה אני עם MJ.

אבל שיר כאב - איפה המשפטן הדגול, העורך דין וולה ( שולת אחזר מספר 1) - איפה הוא כשצריכים אותו ?
מכיון שההימורים הם שאני או את כותבים אותו, ומכיון שאני יודע שאת יודעת ששנינו יודעים שזה לא אני, אז נשארנו איתך.
וכעת - מדוע שלא תצרפי לדיון את העורך דין וולה, כדי ליישב ולגשר בין הניצים על כוס אניס במשרדו שבתקווה ? ווינק ווינק (:

אוי, אתה כזה הזוי ופאתטי. די כבר להשליך מעצמך; אפילו אין לי מושג על מי אתה מדבר.
בפעם המי יודע כמה: נסה להפנים שיש אנשים שמרכז חייהם אינו הכלוב.
על כל פנים כרגע אין לי אף בלוג. תתמודד
FOR GOOD
FOR GOOD • 5 בפבר׳ 2012
שיר כאב כתב/ה:
FOR GOOD כתב/ה:
שיר כאב כתב/ה:
מעבר לזה אני עם MJ.

אוי, אתה כזה הזוי ופאתטי. די כבר להשליך מעצמך; אפילו אין לי מושג על מי אתה מדבר.
בפעם המי יודע כמה: נסה להפנים שיש אנשים שמרכז חייהם אינו הכלוב.
על כל פנים כרגע אין לי אף בלוג. תתמודד

מותק, ההבדל היחיד שאני רואה בינכם כרגע, הוא ש"איתו" אפשר לצחוק, ואילו איתך - אי אפשר
בואי נעצור כאן כפרה...(:
חתול מריר

Re: חתחתול

חתול מריר • 5 בפבר׳ 2012
Allias כתב/ה:
עם כמה שהפשוש שכתב את הפוסט חיי בעולם שכולו פנטזיות (מותר לו, נו, לא שופטים.)
אני באמת לא חושבת שזה פייר לעשות עליהום בפורום על פוסט שנכתב בבלוג פרטי.

חיה ותן לחיות.

יש משהו יותר קדוש מקדושת הבלוגים?

באמת שאני לא יכול להבין מישהו שקורא את הפוסט המדובר ואח"כ בוחר להעיר דווקא לי.
כלומר, אני יכול להבין שמישהו יקרא את הפוסט ויחשוב לעצמו "למי איכפת". אבל מישהו שקרא, ראה במה מדובר, מטריח את עצמי להגיב ובוחר דווקא לנזוף בי על חילול קדושת הבלוגים?
לא מובן לי.