בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Turn me Off

Brave Dwarf
לפני 12 שנים • 10 במאי 2012

Re: חשבתי על זה

Brave Dwarf • 10 במאי 2012
DomMale4fem כתב/ה:
למה האלימות המילולית הזו?

כי זה כלוב. כי בכלוב קיים דפוס התנהגות - חפש בכל מה שכתב מישהו אחר דבר-מה זדוני וכשתמצא (ומי שמחפש תמיד מוצא) תחזיר כדי לא לצאת פרייר. הרי אם תושקע אותה כמות האנרגיה שמושקעת ב"להחזיר", בהתעלמות או בהתייחסות עניינית ויסתבר שאכן הייתה שם זדוניות עליה לא "החזרנו", נצא חומוס.

דווקא התנהגות סבלנית וסובלנית בכלוב מזמן אבדה את הלגיטימציה שלה ולרוב מתקבלת בהפתעה מזועזעת כפי שהייתה מתקבלת הערתו של אפיפיור אל החשמנים שלו, לו פנה אליהם במילים: "יא מניאקים! איפה החבאתם את המצנפת המזדיינת שלי?"
או משהו כזה.
DomMale4fem

DomMale4fem • 10 במאי 2012
Brave Dwarf כתב/ה:
DomMale4fem כתב/ה:

כי זה כלוב. כי בכלוב קיים דפוס התנהגות - חפש בכל מה שכתב מישהו אחר דבר-מה זדוני וכשתמצא (ומי שמחפש תמיד מוצא) תחזיר כדי לא לצאת פרייר. הרי אם תושקע אותה כמות האנרגיה שמושקעת ב"להחזיר", בהתעלמות או בהתייחסות עניינית ויסתבר שאכן הייתה שם זדוניות עליה לא "החזרנו", נצא חומוס.

דווקא התנהגות סבלנית וסובלנית בכלוב מזמן אבדה את הלגיטימציה שלה ולרוב מתקבלת בהפתעה מזועזעת כפי שהייתה מתקבלת הערתו של אפיפיור אל החשמנים שלו, לו פנה אליהם במילים: "יא מניאקים! איפה החבאתם את המצנפת המזדיינת שלי?"
או משהו כזה.

עכשיו - לאחר הסבר ענייני, מפוכח ונטול זדון - הבנתי!
חן חן.
A v​(שולט)

A v​(שולט) • 10 במאי 2012
DomMale4fem כתב/ה:
Barnit כתב/ה:
2 דברים דוחים אותי

1. פלוצים שחשים את עצמם גאונים על בחורה שכותבת עם שגיאות כתיב (או יותר גרוע שמסננים אנשים רק בגלל דיסקלציה).

2. אנשים שחשים שהניק שלהם כזה מתוחכם (לדוג' zoog).

קודם כל תהיה בן אדם אחר כך תפתח ת'פה שלך על אחרים.
עדיף כל חוטא בשגיאות כתיב/דיסלקט על פני מפלצת מזעזעת כמוך.

מובאן יהא טעמבל !

אפתח בסיפור/"וידוי" קטן: אתמול לפני שכתבתי תגובה כאן, בשרשור הזה, שכללה התנצלות בפני "פותח/ת/י השרשור" על איזה (טרן) "אוף טופיק" קטן שביצעתי, בדקתי את הפרופיל ואז גיליתי שזה לא זוג כמו שחשבתי תחילה, למקרא הניק, אלא אחד שמעיד על סיפור אישי עצוב שיש לו. בעקבות זאת תיקנתי ל"פותח השרשור" ורק אז שלחתי את התגובה.

גם לפני שאני שולח את התגובה הזו בדקתי את הפרופיל שלך, ואומר בכנות שהתרשמתי לטובה גם מהתוכן ומה שכתוב בו וגם מצורת כתיבתו, בעברית טובה ונטולת שגיאות למיניהן (דבר נדיר כאן).

לכן נוצר דיסוננס קשה שבעתיים עם מה שכתבת כאן, אבל בכל זאת אומר ואשאל את הדברים הבאים:

אם הדברים שלך נכתבו עקב היכרות אישית עם פותח השרשור ודעה רעה ושלילית שלך עליו כאדם/גבר/פרסונה בדס"מית, האם לא מן הראוי שהיית כותבת זאת במפורש ולא מתנסחת בצורה מכלילה, ואולי היה עדיף אם היית מהססת ובוחרת שלא לשלוח את התגובה הזו כלל - אולי זה לא המקום ולא הפורום (תרתי משמע) ל"חיסול חשבונות"?

אולם אם את לא מכירה את האיש כלל , חוזרת וביתר שאת התהיה:

איך ועל סמך מה נוצרה ה"קפיצה למסקנה" שמדובר ב"מפלצת" ובמי ש"צריך להיות בן אדם"? (אבהיר כי אינני מכיר את האיש - וגם לא אותך - ונתקלתי בניק שלו לראשונה רק כשנכנסתי לקרוא את השרשור הזה, אתמול).

אולי - רק ייתכן - הוא "struck a nerve"? (קשה לי לבחור באימרה מתאימה - האם "קשוט עצמך תחילה" או "טול קורה מבין עיניך" (מתייחס לגברים ונשים כאחד)?)

למה כל אחד שמעלה לכאן הרהור צריך לזכות לחרפות וגידופים, בשפה חריפה כל כך?

ולסיום: איך היית מרגישה אם מישהו היה יורד לרמה הזאת וכותב לך - באיזה take off על האופן בו בחרת לסיים את תגובתך - "איכסססס יא מגעילה"? ("קלטתי" את שגיאות הכתיב המכוונות שם בסוף, אבל בחרתי לא להיגרר).

על החתום:

אחד שמתנשא - ולא בוש בכך - על אלה שכותבים בשגיאות כתיב (ללא הבדל דת, גזע ומין) ושכתיבתם וסגנונה מעידה עליהם, וחושד בכל אלה ש"מתהדרים" בדיסלקציה, הפרעת קשב ושאר ירקות. כל אלה אינם בושה אך גם אין סיבה להפוך אותם לאיזה "טרנד".

בשביל זה וכדי לכבד את מי שקורא אותך ולא נעים לו לקבל את ה"כזה/ו אני - תיחנקו!" נוצר ה-spell check למיניו.

אני, מצד שני, גם לא גאה בכך שזו דעתי וגישתי, ולא עולה על בריקדות וחוצב להבות באידאולוגיות - אני "פשוט" כזה. עכשיו אתם יכולים להסתער ולסקול אותי וירטואלית באבנים/בליסטראות מילוליות.

אלימות מילולית??? היא ענתה והסבירה למה כאלה שחושבים שהם יכולים לצחוק על מי שנפגע בחייו ממשהו שאין ולא תהיה לו שליטה עליו.

והאחרים מרשים לעצמם לצחוק עליו...

הכי מעניין שדווקא אלה עם התשובות הכי פוגעניות הם יפי נפש בשירשור למשל כמו המסתתננים והגירוש...או אלה שמבחינתם מחבלים הם "לוחמי חופש..."

מעניין כשהם רואים נכה צהל או נכה מתאונה כמה אושר וגיחוך יש להם על הפנים...אנשים טובים.

ואתה...משום מה נראה לי מקריאה ראשונית ללא הכרות איתך שזו הבעיה הכי קטנה אצלך.

אין מה לסקול אותך אני בטוח שיום יום אתה משלם על הרוע בלצחוק על דיסלקט או כל מה שדומה...

בקיצור ללא הבדלי דת מי גזע ורמת טימטום של מי שכותב בגבולות שלו,נכויות של אחר

לא ממש שווה שיתייחסו אליו.

נ.ב

אני יכול לומר בודאות מהכרות וניסוי ותהייה של שנים שההצהרות מלאות החוכמה שבפרופילים...לא ממש עומדות במבחן המציאות.

עכשיו תבדוק את הפרופיל שלי ותמצא איך אתה יכול ל"היכנס" בי

דרך אגב אני נמוך ושמן...רק בשביל שיהיה לך מאיפה להתחיל.
A v​(שולט)

גמד.

Brave Dwarf כתב/ה:
DomMale4fem כתב/ה:

או משהו כזה.

עצם התגובה שלך מלמדת,שאתה כזה.זה לא אומר שכולם כאן ככה.

מאחל לך שיום אחד תתעורר ותראה את החצי המלא.

כי לחיות חיים שלמים בתחושה הזו בטח עלול לגרום להתקפת לב.

וחוץ מזה כל הזמן תלונות על נשי הכלוב ועל הכלוב, אז מה עוד אתם כאן??????????
להבה חשופה

סובלנות וסבלנות.

להבה חשופה • 10 במאי 2012
יש אנשים, שסבלנות או סובלנות מילה שלא נמצאת ב"לקסיקון" שלהם.
שלא נאמר כאשר דעת הזולת שאינה "תואמת" את דפוס מחשבתם/מקלדתם, הם חושבים
שבגין כך יש ביכולתם "לאבחן" את האחרים.

כן.יש אנשים, המביעים דעתם ללא כחל וסרק. וודאי ללא משוא פנים. ועדיין בוחרים להיות / להשאר באתר.

"סובלנות, הוא מונח וערך, שמשמעותו הנוהג של אדם או קבוצה להתייחס בכבוד, בהבנה ובהיעדר אפליה כלפי השונים ממנו מבחינה חברתית, תרבותית או דתית, גם אם הוא אינו מסכים עם דעותיהם, התנהגותם או אמונתם".

"סבלנות היא היכולת לסבול המתנה, עיכוב או התגרות בלי לכעוס או לדאוג, וכן היכולת להתמיד בשקט בהתמודדות מול קשיים. הניגוד של סבלנות הוא קוצר רוח".

צא ולמד - ויפה שעה אחת קודם.

להבה חשופה.
A v​(שולט)

Re: סובלנות וסבלנות.

להבה חשופה כתב/ה:
יש אנשים, שסבלנות או סובלנות מילה שלא נמצאת ב"לקסיקון" שלהם.
שלא נאמר כאשר דעת הזולת שאינה "תואמת" את דפוס מחשבתם/מקלדתם, הם חושבים
שבגין כך יש ביכולתם "לאבחן" את האחרים.

כן.יש אנשים, המביעים דעתם ללא כחל וסרק. וודאי ללא משוא פנים. ועדיין בוחרים להיות / להשאר באתר.

"סובלנות, הוא מונח וערך, שמשמעותו הנוהג של אדם או קבוצה להתייחס בכבוד, בהבנה ובהיעדר אפליה כלפי השונים ממנו מבחינה חברתית, תרבותית או דתית, גם אם הוא אינו מסכים עם דעותיהם, התנהגותם או אמונתם".

"סבלנות היא היכולת לסבול המתנה, עיכוב או התגרות בלי לכעוס או לדאוג, וכן היכולת להתמיד בשקט בהתמודדות מול קשיים. הניגוד של סבלנות הוא קוצר רוח".

צא ולמד - ויפה שעה אחת קודם.

להבה חשופה.

פחחחחחחחחחחחחחחחח

את?

את???

את????
רפאל
רפאל • 10 במאי 2012
ישנן דרכים רבות שבהן אדם יכול להיות טיפש או עילג. להוציא מקרים קשים אני חושב שהמגרעות האלו יכולות להתבטל בקלות לצד מעלות אחרות. למשל: טוב לב, שמחת חיים, אותנטיות, יופי, הומור, סקסיות...

מה שבאמת מכבה אותי הוא: רוע לב, מניפולטיביות, מרירות, רגשי נחיתות ובהמיות.
סנוביזם אינטלקטואלי גם כן מכבה אותי, במיוחד אם מחזיק בו אדם ממוצע לחלוטין, שפסגת יכולתו האינטלקטואלית היא לתקן שגיאות כתיב, לפזר קלישאות פילוסופיות, וללהיות פוליטיקלי קורקט. אם מדובר במישהי מבריקה באמת, אז אני אסבול את הסנוביזם שלה.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
"אחד המאפיינים של האדם הבינוני, הוא מנהגו להתעמר במי שהוא סבור שהינם חלשים ממנו ולהתרפס בפני אלה שהוא תופשם כנעלים עליו."

<שורקת בתמימות>
D I N​(אחרת)

בנאליות פיכסה

D I N​(אחרת) • 10 במאי 2012
אותי מייבשת בנאליות, נטייה הרווחת, כידוע, בקרב בני האדם
ולצערי מאפיינת רבים וטובים מבין יושבי כלוב יקר זה
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
ברמה הכי בסיסית - כוונות זדון, שקרים, וכל מה שמשעמם אותי. כי זה מה שמבטל את הפוטנציאל לתקשורת הכי בסיסית.

מעבר לזה - חוסר במודעות עצמית. אני יכולה לסלוח כמעט על כל פגם, כל עוד מי שמחזיק בו מסוגל לביקורת עצמית.