שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אין פה בחורות שנראות ממש טוב?

Stoli
לפני 11 שנים • 18 בנוב׳ 2012
Stoli • 18 בנוב׳ 2012
זונת סושי אייכן כתב/ה:
אחי,יש מצב שאתה פשוט הומו?

הסבירות שבחורה שאומרת אחי היא לסבית גבוהה מהסבירות של של כיפת ברזל לפגוע

יש מצב להכל, אבל בעיקר יש מצב שטעית (ואני מניח שלא בפעם הראשונה).
כל פגועות האגו מתבקשות לאכול גלידה, שמעתי שזה עוזר
שלגי
שלגי • 18 בנוב׳ 2012
Stoli כתב/ה:
זונת סושי אייכן כתב/ה:
אחי,יש מצב שאתה פשוט הומו?

הסבירות שבחורה שאומרת אחי היא לסבית גבוהה מהסבירות של של כיפת ברזל לפגוע

יש מצב להכל, אבל בעיקר יש מצב שטעית (ואני מניח שלא בפעם הראשונה).
כל פגועות האגו מתבקשות לאכול גלידה, שמעתי שזה עוזר

סתם לידע כללי, אני שמעתי שסושי היא כוסית על של ממש - אבל זו רק שמועה,
דנהדום לעומת זאת - היא כוסית מוכחת.

ואני מצטרפת לשאלה -
מה אתה חושב שיצא לך מהשרשור הזה? כאילו מה הפואנטה, חוץ מעאלק להכנס בנשים שלטעמך לא אטרקטיביות כאילו הן אשמות בקושי שלך למצוא מלכה, שפחה בת זוג או מה שלא יהיה..
האם השרשור המפואר יגדיל את הצע הכוסיות שיפלו לרגליך או משהו כזה? אני באמת ובתמים תוהה
מי שנשמע נורא ממורמר זה בעיקר אתה, אגב. וזה לא מהווה כרטיס ביקור שווה במיוחד, עבור איש בשום מקום.

שלגי
(שמעולם לא היתה כוסית והסתדרה יופי הן בעולם החיצון הקרוי ונילי והן בבועה)

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון נוב' 18, 2012 9:15 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
שוסי
שוסי • 18 בנוב׳ 2012
לפי התגובה שלך סביר שאתה הוא הפגוע(נו באמת,להעליב כי תהיתי לגבי האורינטאציה המינית שלך באתר סאדו?)
אגב חמוד,לא עם עצם השאלה שלך יש לי בעיה,שהרי אני גם בעד תכנים נאונאציים בפורום אם הם הופכים אותו ליותר מעניין,זה סתם שהטרוליזם שלך הוא מהסוג הנדוש,ובינינו חמודי,היו הרבה לפנייך שעשו זאת כבר,ובצורה הרבה יותר שנונה.
BORED NOW
TOBLERON
TOBLERON • 18 בנוב׳ 2012
לא כל כך מבין מה הסיבה שבמקום לנסות ולהגיב לו עניינית בחרו חלק מנשות הכלוב לנסות "להחזיר" לו (וכן, לשאול בקנטרנות אם הוא הומו לא נובע כנראה מסקרנות גרידא). זו הדעה שלו ושל רבים אחרים, בדיוק כמו שישנן פה ושם גם כאלו שלא ממש מרוצות מהמבחר הגברי פה.
נכון, זו לא פעם ראשונה שהנושא עולה, אבל העובדה שהוא צבר כבר 5 עמודי תגובה מעידה ששיש לו רייטינג..ולגופו של ענין, יש אמת בטענתו הראשונית ויש מצב שזה תקף גם לגבי גברים (מודה שפחות מתעמק בהם) - מניח שבתגובתו של ונוס יש איזשהו הסבר חלקי לכך.
שוסי
שוסי • 18 בנוב׳ 2012
מעניין,
מדוע לשאול על אורייטנאציה מינית באתר סאדו יותר קטרני מאשר להתלונן על מחסור בבחורות יפות?
Bloody
Bloody • 18 בנוב׳ 2012
זונת סושי אייכן כתב/ה:

BORED NOW

icon_lol.gif
Stoli
Stoli • 18 בנוב׳ 2012
זונת סושי אייכן כתב/ה:
מעניין,
מדוע לשאול על אורייטנאציה מינית באתר סאדו יותר קטרני מאשר להתלונן על מחסור בבחורות יפות?

אחותי הלסבית

שחררי אותנו מעולך וציירי לך שפם (או שבעצם לא צריך וכבר יש...)
בלוסום​(לא בעסק)

Re: דווקא יש לי תשובה מלומדת!

בלוסום​(לא בעסק) • 18 בנוב׳ 2012
פרלין כתב/ה:
אז ככה. פעם היו פה המון בחורות שנראות ממש טוב. כאילו, בטונות. כוסיות-על. רק היית פותח עיניים וישר היית נופל על איזו כוסית על בסדר גודל בינלאומי בר רפאלי סטייל לפחות.

אבל אז יצאה תלונה שאין מספיק במבה בכלוב והכוסיות, שהיו גם טובות לבב, התנדבו ללכת לקנות במבה לכל יושבי הכלוב כי באמת, המצוקה הייתה כבדה והרעב היה כבד בארץ כלובי.

בקיצור, הן כולם הלכו לקנות במבה במכולת פה ליד, אבל התברר שהיא מכושפת! אפשר רק להיכנס לתוך המכולת, אבל אי אפשר לצאת ממנה. האגדה מספרת שבשעות מסוימות של הלילה אפשר עדיין לראות צלליות של כוסיות הולכות וזועקות "במבה" "במבה" "כלוב" "במבה כלוב", צרחה מקפיאת דם ואז שקט.

במהלך השנים הכוסיות נשכחו מלב ורק לפעמים, כשמישהו פעם בחצי שנה בערך, שואל את השאלה הזו, ותיקי הכלוב נזכרים בכוסיות האלמותיות שהלכו לקנות במבה ונאנחים בליבם, מתקשחים בזינם, מגרדים בגבם ושוכחים שוב.

bowdown.gif
שוסי
שוסי • 18 בנוב׳ 2012
Stoli כתב/ה:
זונת סושי אייכן כתב/ה:
מעניין,

אחותי הלסבית

שחררי אותנו מעולך וציירי לך שפם (או שבעצם לא צריך וכבר יש...)

חמודי,איקס אדום בקצה המסך,לחץ עליו.
שיהיה בהצלחה.
'Bambi'​(אחרת)
'Bambi'​(אחרת) • 18 בנוב׳ 2012
זונת סושי אייכן כתב/ה:
מעניין,

סושינקה,
הדיון הוא סביב בחורות מכוערות, את יפהפייה, מה את נדחפת??? icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif