לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עד כמה זה נפוץ?

Mary Jane
לפני 11 שנים • 4 במאי 2013
Mary Jane • 4 במאי 2013
יולי Yuli כתב/ה:
אני עדיין מופתעת בכל פעם מחדש מאמירות כמו "כל אשה", "כל הנשים אוהבות כך וכך", "טבעה של אשה הוא" וכיוצא באלה. כאילו, אתם רציניים? כל הנשים אוהבות את אותו הדבר? כל הגברים אוהבים את אותו הדבר? כל האנשים אוהבים את אותו הדבר? אתם לא מבינים כמה לא מחובר למציאות זה נשמע?
ועוד באתר שבהגדרתו מכיר במגוון של מיניות, לא פחות. חה!

וגם, מה שרפאל אמר.

יש לא מעט אנשים, אשר השקפת העולם שלהם היא בעצם השקפה על עצמם. מה שנקרא, השקפה עם רדיוס אפס. הם מתקשים להביט החוצה ולהכיר בשוני ובמגוון, ומחילים את נטיותיהם על הכלל. ככל שהנטיה יותר חזקה באדם, כך המשקפיים דרכם הוא מביט על העולם צבועים בגוון ספציפי יותר, והוא מתקשה להשתחרר מהפרספקטיבה שאוחזת בו.

חוץ מזה שיש כאן מנגנון התמודדות מסוים, לומר לעצמך, כולם כמוני ואני רק "קצת שונה" מהם. כן, כולן שפחות זין, סוגדות לו, מפיקות ממנו הנאה בלתי נשלטת, גם באונס (בל נזכיר את כל הפוסט טראומטיות שנפשן הושחתה לעד. פוסט טראומטיות? יש דבר כזה בכלל? הן בטח הגיעו לאורגזמה על הדרך). כן, האישה היא שפחה מטבעה, וסקס חזק בין גבר לאישה בהכרח אומר שהיא שפחה. הכי הגיוני. לוגיקה צרופה. אני כזו, אז למה שמישהי תהיה שונה ממני? (באותה המידה, אפשר להבחין בכך גם במשפטים שכיחים באתר הזה, כמו "כל הגברים עבדים וכל הנשים מלכות נערצות!! הם פשוט עדין לא יודעים/ות את זה!")
מלכתא
מלכתא • 4 במאי 2013
Mary Jane כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
אני עדיין מופתעת בכל פעם מחדש מאמירות כמו "כל אשה", "כל הנשים אוהבות כך וכך", "טבעה של אשה הוא" וכיוצא באלה. כאילו, אתם רציניים? כל הנשים אוהבות את אותו הדבר? כל הגברים אוהבים את אותו הדבר? כל האנשים אוהבים את אותו הדבר? אתם לא מבינים כמה לא מחובר למציאות זה נשמע?

וגם, מה שרפאל אמר.

יש לא מעט אנשים, אשר השקפת העולם שלהם היא בעצם השקפה על עצמם. מה שנקרא, השקפה עם רדיוס אפס. הם מתקשים להביט החוצה ולהכיר בשוני ובמגוון, ומחילים את נטיותיהם על הכלל. ככל שהנטיה יותר חזקה באדם, כך המשקפיים דרכם הוא מביט על העולם צבועים בגוון ספציפי יותר, והוא מתקשה להשתחרר מהפרספקטיבה שאוחזת בו.

חוץ מזה שיש כאן מנגנון התמודדות מסוים, לומר לעצמך, כולם כמוני ואני רק "קצת שונה" מהם. כן, כולן שפחות זין, סוגדות לו, מפיקות ממנו הנאה בלתי נשלטת, גם באונס (בל נזכיר את כל הפוסט טראומטיות שנפשן הושחתה לעד. פוסט טראומטיות? יש דבר כזה בכלל? הן בטח הגיעו לאורגזמה על הדרך). כן, האישה היא שפחה מטבעה, וסקס חזק בין גבר לאישה בהכרח אומר שהיא שפחה. הכי הגיוני. לוגיקה צרופה. אני כזו, אז למה שמישהי תהיה שונה ממני? (באותה המידה, אפשר להבחין בכך גם במשפטים שכיחים באתר הזה, כמו "כל הגברים עבדים וכל הנשים מלכות נערצות!! הם פשוט עדין לא יודעים/ות את זה!")

פיצחת את הבעיה של 90% מהאנשים פה, ושל 100% מהשרשורים פה.
איך עושים שני לייקים? bowdown.gif
האיש ההוא

מילת הקסם היא מידתיות

האיש ההוא • 4 במאי 2013
הדיון, ויש שיגידו הדיונים, שמתנהלים בשרשור הזה מתעלמים מדבר אחד משמעותי והוא מידתיות.

מחשבתי הצנועה היא שהמהפכות החברתיות במאתיים השנים האחרונות חלו בקצב מהיר מידי עבור המנגנונים הביולוגיים שלנו והותירו חלקים חשובים באינטראקציה בין נשים וגברים ללא ברורים.

ההצלחה של חמישים גוונים של אפור מגיעה, בין היתר, מהמקום הזה. יש שם הגדרה ברורה לגבריות ולנשיות אשר כוללת לקיחת אחריות, תפקידים ברורים וגבולות ברורים. ההגדרות הברורות הללו הן סוג של חירות שלא ממש קיימת ברוב המערכות הזוגיות שיצא לי לפגוש.

דבר נוסף שבי די אס אם מאפשר זה חירות מינית. גילוי נאות, אני גבר וכל מה שאני יודע על מיניות נשית מגיע מהכרותי עם נשים. חושב שמיניות שבה יש צד שמקבל את ההחלטה וצד שמבצע, הדינמיקה הזאת שמשמעותה המעשית היא שיש צורך רק בקבלת החלטה אחת, האם לציית או לא, מאפשרת חירות מינית כי "אני לא מחליטה" ולכן הכול מותר. בדינמיקה הזאת של Power Exchange יש חירות מינית לצד הכנוע.

דבר נוסף הוא החיבור בין עונג לכאב. תסלחנה לי כול המזוכיסטיות הגאות כאן אבל את החיבור בין כאב לעונג אני שומע כמעט כול הזמן. זה לא מאפיין מזוכיסטיות.

הייתה כאן התייחסות למין חזק ואגרסיבי וגם כאן אני לא חושב שאנחנו מיוחדים. חושב שאם נשאל נשים, זה לא משנה כמה ואני בטוח שמומחי הסטטיסטיקה יספקו את המספר הנחוץ, מה הן מעדיפות: גבר שיתנה עימן אהבים בעדינות וברכות או גבר שיצמיד אותן לקיר ויזיין להן את הצורה יהיה רוב ברור לאפשרות השנייה. לצורך העניין הזה ניתן להוסיף דוגמאות נוספות שיחזקו את המשיכה לדומיננטיות גברית כמו: מה עדיף? מישהו שבסוף הדייט הראשון פשוט ייקח יוזמה ושליטה וינשק נשיקה חזקה, חודרת, לוקחת בעלות או מישהו שיסתכל ויבקש רשות לנשק? ויש עוד הרבה דוגמאות כאלו.

כמה נשים, וניליות, פגש כול אחד מאיתנו שהגדירו את עצמם כ Aim to please?

כמה נשים, וניליות, פגש כול אחד מאיתנו שהההגדרה של העונג האישי שלהן הייתה תלויה בהנאה של בן הזוג שלהן?

אני לא מציין דעה כאן כי הדעה לא רלוונטית, אני מנסה להאיר על כמה מאפיינים שלנו כבני אדם.

אחרי ההתייחסות לכך שהמאפיינים של בי די אס אם מצויים בכולנו נותרת השאלה הפתוחה: "עד כמה זה נפוץ?"
התשובה היא מאוד, כול הזמן! וכמעט בכול אינטראקציה זוגית/מינית תוך דגש על מידתיות.
אנחנו כאן כי הכניעה גדולה יותר
אנחנו כאן כי הכאב גדול יותר
אנחנו כאן כי הצורך שלנו "יותר".
כוח הזרוע​(מתחלף)

^

כוח הזרוע​(מתחלף) • 4 במאי 2013
האיש ההוא, האם לדעתך יש נשים שבכל זאת לא אוהבות את הכוחניות הזאת שאתה מתאר, ו/או אף סולדות ממנה? אם כן, מה ההסבר שלך לזה?
האיש ההוא

תשובה

האיש ההוא • 4 במאי 2013
ברור שיש נשים שלא נהנות מכוחניות כמו שיש גברים שמתגרים מאישה דומיננטית.
סיבות רבות יכולות להוביל לכך בין אם מנגנון גנטי שונה, טראומה, נטייה.
אין לי תשובה מוחלטת.
Red E

Re: ^

Red E • 4 במאי 2013
כוח הזרוע כתב/ה:
האיש ההוא, האם לדעתך יש נשים שבכל זאת לא אוהבות את הכוחניות הזאת שאתה מתאר, ו/או אף סולדות ממנה? אם כן, מה ההסבר שלך לזה?

אני אסביר לך איך אני רואה את זה מנקודת מבט של אשה ואני בכוונה לא אגיב כאן לאיש, כיוון שאני לא להתנגח ולנגח .. ואולי אני לא רואה מעבר לאף שלי וגם זה טוב..

התשובה כמו שענה לך האיש ההוא היא המדויקת בעיני בשתי התשובות שלו..

עם גבר שאוהבים אפשר לעשות הכל נשלטת, שולטת,נעליים .. הכלicon_smile.gif כיוון שההתאמה אמורה להיות מתואמת .. זה במידה ואנחנו מדברים על סקס ..

אם אשה עברה טראומה מינית כלשהי , היא לא תהנה ממין כוחני ואולי כן.. נפלאות דרכי המוח והנפש ונשגבות מאיתנו להבנה..

אם היא אשה רגילה ונילית, שולטת , נשלטת, לא בעסק כן בעסק אחרת וכל מוטציה אחרת ויש לך קשר טוב אתה , לא משנה איזה קשר .. היא תהנה מסקס כוחני אתך. אם אתה מספיק טוב icon_smile.gif
אני קצת לא מבינה את עניין הסקר הזה, שאתה עורך.. אנשים הנם שונים על פי רוב.. וגם נשים.. אבל ככלל?.. אני יכולה להגיד לך שאין אשה לפחות נורמלית כזו שלא עברה טראומה ומודעת לנשיות שלה שתרצה את הגבר שלה חזק! גברי! וכן.. סקס כוחני.. וזה לא אומר אונס! יש דמיון? אבל אין קשר , אוף.. מה הקשר בין אונס לבין סקס כוחני עם מישהו שיש אתו קשר טוב... וזה כגם לא אומר שהיא לא תרצה משהו רך ועדין..
רפאל
לפני 11 שנים • 6 במאי 2013
רפאל • 6 במאי 2013
מלכתא כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:

וגם, מה שרפאל אמר.

פיצחת את הבעיה של 90% מהאנשים פה, ושל 100% מהשרשורים פה.
איך עושים שני לייקים? bowdown.gif

ובפרט, פיצחת את הבעיה של (כמעט) כל הנשים!
(מצטער מלכתא, לא עמדתי בפיתוי. icon_smile.gif )