בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה שאלתית

בכוח המוח{Aion}
לפני 10 שנים • 17 בנוב׳ 2013
בכוח המוח{Aion} • 17 בנוב׳ 2013
אלימלך כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
אלימלך כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
אלימלך כתב/ה:
עצובה התמונה שמצטיירת מהפוסטים האלו לגבי הפמדום.
את הנשים הוא בכלל לא מעניין והן תספקנה אותו בכייף לכל מי שישלם עליו.
והגברים הם בכלל השולטים פה, ועל פי הם ועל פי כיסייהם יישק דבר.
בכלל אני לא מבין למה הדיון הזה נערך בפורום שליטה נשית, הרי הקשר ביניהם מקרי בהחלט.
כנראה עדיף שאני אשאר בבועה הפמדומית שלי הקטנה לבד בחושך..

זה לא לגבי הפמדום, אלימלך. בין זה ובין פמדום אין ולא כלום.
אבל כשגבר רוצה לממש את הפנטזיות שלו, ולא מוצא פרטנרית, כנראה שהוא צריך להתבונן שוב על מה שהוא דורש מול מה שהוא מציע, ואולי ללמוד מכך משהו.
יש פמדום, ויש שליטה נשית, והיא יכולה להיות גם מאוד עמוקה ועוצמתית.

בכח, מה? את צוחקת עלי? female domination = femdom = שליטה נשית icon_biggrin.gif
ועל מה שאת מדברת את יכולה לקרוא איך שאת רוצה אבל זה לא שליטה נשית ולא פמדום שהם בעצם אותו הדבר.
לא הבנתי מה הגבר צריך ללמוד.
האם הוא צריך ללמוד שהוא צריך לשלם על הפנטזיות שלו?

אלימלך, פשוט לך לקרוא אותי שוב. ברור לי שעל מה שדיברתי זה מילוי פנטזיות ולא מערכת יחסים פמדומית...
אתם פשוט מושכים לי בצמה מרוב געגועים, או שיש לכם יום-הבנת-הנקרא-רע-רע?

בכוח, אני קראתי אותך טוב מאד, וזה מה שטענתי שכל הדיון הזה לא קשור לפמדום.
אגב, בכוח, אולי בעולם הפנטזיות שלך, גבר יכול לדרוש, בעולם הפנטזיות שלי אין מושג כזה icon_smile.gif

זה הרי בדיוק העניין, אלימלך. גם הנשלטים האלה לא מפנטזים שהם דורשים.
ההיפך, בפנטזיה הרבה פעמים אפילו מכריחים אותם לעשות (את מה שהכי מגרה אותם), והם עושים את זה רק כי היא ממש רוצה את זה. אבל כמו שפור גוד אמר, כבר עדיף לשים את הדברים על השולחן וגמרנו. (:
אלימלך
אלימלך • 17 בנוב׳ 2013
בכוח המוח כתב/ה:
אלימלך כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
אלימלך כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
אלימלך כתב/ה:
עצובה התמונה שמצטיירת מהפוסטים האלו לגבי הפמדום.
את הנשים הוא בכלל לא מעניין והן תספקנה אותו בכייף לכל מי שישלם עליו.
והגברים הם בכלל השולטים פה, ועל פי הם ועל פי כיסייהם יישק דבר.
בכלל אני לא מבין למה הדיון הזה נערך בפורום שליטה נשית, הרי הקשר ביניהם מקרי בהחלט.
כנראה עדיף שאני אשאר בבועה הפמדומית שלי הקטנה לבד בחושך..

זה לא לגבי הפמדום, אלימלך. בין זה ובין פמדום אין ולא כלום.
אבל כשגבר רוצה לממש את הפנטזיות שלו, ולא מוצא פרטנרית, כנראה שהוא צריך להתבונן שוב על מה שהוא דורש מול מה שהוא מציע, ואולי ללמוד מכך משהו.
יש פמדום, ויש שליטה נשית, והיא יכולה להיות גם מאוד עמוקה ועוצמתית.

בכח, מה? את צוחקת עלי? female domination = femdom = שליטה נשית icon_biggrin.gif
ועל מה שאת מדברת את יכולה לקרוא איך שאת רוצה אבל זה לא שליטה נשית ולא פמדום שהם בעצם אותו הדבר.
לא הבנתי מה הגבר צריך ללמוד.
האם הוא צריך ללמוד שהוא צריך לשלם על הפנטזיות שלו?

אלימלך, פשוט לך לקרוא אותי שוב. ברור לי שעל מה שדיברתי זה מילוי פנטזיות ולא מערכת יחסים פמדומית...
אתם פשוט מושכים לי בצמה מרוב געגועים, או שיש לכם יום-הבנת-הנקרא-רע-רע?

בכוח, אני קראתי אותך טוב מאד, וזה מה שטענתי שכל הדיון הזה לא קשור לפמדום.
אגב, בכוח, אולי בעולם הפנטזיות שלך, גבר יכול לדרוש, בעולם הפנטזיות שלי אין מושג כזה icon_smile.gif

זה הרי בדיוק העניין, אלימלך. גם הנשלטים האלה לא מפנטזים שהם דורשים.
ההיפך, בפנטזיה הרבה פעמים אפילו מכריחים אותם לעשות (את מה שהכי מגרה אותם), והם עושים את זה רק כי היא ממש רוצה את זה. אבל כמו שפור גוד אמר, כבר עדיף לשים את הדברים על השולחן וגמרנו. (:

בכוח, אני לא בטוח שלזה התכוון פורגוד, אבל יכול להיות שהבעיה היא אצלי, ואני לא הבנתי אותו.
בכוח , זה לא משנה על מה הגבר מפנטז, ברגע שהוא בא בדרישה לאשה שתממש לו את הפנטזיה, אז הוא לא נשלט, וזה לא פמדום או שליטה נשית.
הוא יכול לרצות או גם לבקש מהאשה שתממש לו את הפנטזיה והיא יכולה להסכים או שלא להסכים, ואם היא מסכימה כי זה מה שמתאים לה אז אחלה.
אבל ברגע שהוא עובר לדרישה, מבחינתי המשחק נגמר ואין כל קשר בין זה לפמדום או שליטה נשית.
גם כשאשה ממשת לגבר את הפנטזיות שלו רק בגלל שהוא משלם לה, השליטה היא שליטה של הגבר בעזרת הכסף וגם פה אין לזה שום קשר לפמדום או שליטה נשית.
פור גוד
פור גוד • 17 בנוב׳ 2013
תגובה יותר רצינית, אם כך : אני באמת חושב ששליטה-מלמטה, כל עוד היא כנה - בלי מניפולציות, בלי שקרים וכו' - היא בסדר גמור מכל בחינה.
וגם, אני חושב שמצב הפאמדום בכלוב, ובעניין הזה אני עם אלימלך, או עם המלט, הוא בשלוש מילים: 'כללית, לא טוב'.
וזו לשון המעטה.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 17 בנוב׳ 2013
אני מעולם לא הצלחתי להבין
איך משהו שהוא אינטראקציה אנושית גרידא
יכול לקבל תו מחיר
ואיך בדיוק מתקשר ניצול כלכלי לבדסמ.
אלימלך
אלימלך • 17 בנוב׳ 2013
פור גוד כתב/ה:
תגובה יותר רצינית, אם כך : אני באמת חושב ששליטה-מלמטה, כל עוד היא כנה - בלי מניפולציות, בלי שקרים וכו' - היא בסדר גמור מכל בחינה.
וגם, אני חושב שמצב הפאמדום בכלוב, ובעניין הזה אני עם אלימלך, או עם המלט, הוא בשלוש מילים: 'כללית, לא טוב'.
וזו לשון המעטה.

ואני חשבתי ששליטה מלמטה זה הנרדפת למניפולציה, כנראה שאני באמת לא מבין כלום icon_smile.gif
פור גוד
פור גוד • 17 בנוב׳ 2013
אלימלך כתב/ה:
פור גוד כתב/ה:
וזו לשון המעטה.

ואני חשבתי ששליטה מלמטה זה הנרדפת למניפולציה, כנראה שאני באמת לא מבין כלום icon_smile.gif

אני לא חושב ככה, אלימלך. לומר למישהי - " אני נהנה ממשהו" זאת לא מניפולציה. ההפך. הבחירה היא שלה. והיא חופשית. איזו עוד דרך יכולה להיות לך לגלות אם מישהי נדלקת מאותם הדברים כמוך ?
I'm God

Re: שליטות ונשלטים

I'm God • 17 בנוב׳ 2013
[quote="יונק הצוף"] שמחתי לראות שהשרשור ממש התגלגל יפה , זרקתי כדור וכל השחקנים החלו לבעוט בו , אבל עדיין לא הבנתי מדוע נשלט צריך לתת תמורת סשן עם שליטה כסף או טובת הנאה אחרת ? ?
אם נהפוך ונשאל האם נשלטת צריכה לשלם לשולט שלה כסף עבור סשן ? וכמו כן לא שמעתי על שולט בתשלום.
תקנו אותי אם אני לא צודק[/quote

ישנם הרבה שולטים בתשלום , אני חושבת שהם משלמים לאותן שולטות שהנשלטים פונים אליהם רק שאז הן שמות את מסיכת הנשלטת .

ופרודו צדק בדבריו , נשלט צריך לעשות ולשרת גם אם זה נראה לו לא מתאים או לא הולם או סתם כואב
אלימלך
אלימלך • 17 בנוב׳ 2013
פור גוד כתב/ה:
אלימלך כתב/ה:
פור גוד כתב/ה:
וזו לשון המעטה.

אני לא חושב ככה, אלימלך. לומר למישהי - " אני נהנה ממשהו" זאת לא מניפולציה. ההפך. הבחירה היא שלה. והיא חופשית. איזו עוד דרך יכולה להיות לך לגלות אם מישהי נדלקת מאותם הדברים כמוך ?

פורגוד, נראה לי שאתה ואני רואים את השליטה מלמטה מכיוונים שונים, אז יכול להיות שמהכיוון שלך אתה צודק.
אלימלך

Re: שליטות ונשלטים

אלימלך • 17 בנוב׳ 2013
[quote="קאלי"]
יונק הצוף כתב/ה:
שמחתי לראות שהשרשור ממש התגלגל יפה , זרקתי כדור וכל השחקנים החלו לבעוט בו , אבל עדיין לא הבנתי מדוע נשלט צריך לתת תמורת סשן עם שליטה כסף או טובת הנאה אחרת ? ?
אם נהפוך ונשאל האם נשלטת צריכה לשלם לשולט שלה כסף עבור סשן ? וכמו כן לא שמעתי על שולט בתשלום.
תקנו אותי אם אני לא צודק[/quote

ישנם הרבה שולטים בתשלום , אני חושבת שהם משלמים לאותן שולטות שהנשלטים פונים אליהם רק שאז הן שמות את מסיכת הנשלטת .

ופרודו צדק בדבריו , נשלט צריך לעשות ולשרת גם אם זה נראה לו לא מתאים או לא הולם או סתם כואב

או נשמה, צדיקה אחת בסדום icon_smile.gif