לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ואתם תמשיכו

Brave Dwarf
לפני 9 שנים • 21 בפבר׳ 2015
Brave Dwarf • 21 בפבר׳ 2015
על פי אסכולת האתיקה האנגלית, כל האנשים נהנתנים, אבל לא כולם יכולים להרשות לעצמם לממש את נהנתנותם. כך שמבקרי הנהנתנות של ביבי או שלא מבינים מאומה במבנה נפשו של האדם או סתם צבועים שרוכבים על הזדמנות. והוכחות? AV כבר הביא כמה כאלה בתגובותיו ואני אוסיף אליהן את המלך דוד שקיים יחסים עם אוריה החיתי שהיה אחד מקציניו, את משה דיין שקיים יחסים עם אשת מח״ט וגנב עתיקות, את רבין שהחזיק בארה״ב חשבון דולרים בניגוד לחוק ואף קיבל בשחור כספים בביקוריו במסיבות בר מצווה של יהודים בחו״ל, את הנשיא משה קצב, את השר והאלוף בדימוס יצחק מרדכי, את עזר ויצמן ואת שמואל גורודיש-גונן. אבל דיין, גורודיש וויצמן לא עמדו למשפט, חטאיהם לא נשפטו על ידי הציבור והתקשורת ולכן חמקו מהביקורת (ואף ממאסרים) לה זוכים המנהיגים בעידן הנוכחי.
אני לא אומר שלא צריך לבקר או לדרוש שינוי, אני חושב שטוב שהתנפצו המנהיגים המיתולוגיים ושלא רק שגילינו שמנהיגינו הם בשר ודם אלא אף למדנו לשפוט אותם בחומרה ולדרוש מהם לתת דין וחשבון על מעשיהם. אבל לדעתי, כאשר בוחרים מנהיג שבידיו יופקד לא פחות מגורלה של אומה, השאלה שאמורה להישאל היא לא האם הוא נהנה מיין וגלידה פיסטוק או שמא הסתפק בשניצל ביתי ופירה, אלא האם הוא מנהל כהלכה את ענייניה של מדינת ישראל ואם לאו, מי כן ינהל אותם טוב יותר ולמה (הטיעון: ״כי הוא לא ביבי״ אותי אישית לא משכנע).
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 21 בפבר׳ 2015
fog כתב/ה:
יש לי דיעה כלשהי, די מוצקה כבר, בקשר למה צריך לבחור, ואני מכבד את האנשים בעלי הדיעות האחרות לי, ומעוניין לדבר איתם כשווה אל שווה.

מי יכול להגיד את זה בכנות?

פוג יש לי דיעה מוצקה.

ואני אבחר ביבי.

ואני מכבד חלק מהדיעות האחרות.

אני לא מכבד את מי שקורא לחיילים רוצחים.

אני לא מכבד את מי שקורא לזועבי לוחמת "חופש ודמוקרטיה"

אני לא מכבד מי שקורא לי נאצי רוצח מרוקאי פשיסט.

אני לא מכבד מתנשאים.

אני לא מכבד עיוורים למציאות

אני לא מכבד צבועים.

יש לי הרבה חברים שמאלנים עם רובם מתווכחים שותים קפה יחד. ואין טינה רק אהבה.

מצד שני מישהי שהיתה ידידה רמזה לי שאני בוחר ליכוד.. בגלל שאני "מזרחי לא משכיל"

לא משנה שמבחינת השכלה אני מעליה בכמה דרגות. את זה אני לא מכבד.

אני לא מכבד טיפשות.
פור גוד
פור גוד • 21 בפבר׳ 2015
וינסטון צ'רצ'יל אמר פעם: " הנימוק הכי טוב נגד דמוקרטיה הוא שיחה של שתי דקות עם המצביע הממוצע."
והוא אמר את זה אפילו מבלי שיצא לו לקרוא שרשורים על פוליטיקה בכלוב, הייתם מאמינים? (:

נ.ב - ולכול המתעניינים. אני כמובן קורא לכולם לעשות כמוני, לגלות קצת אחריות וטיפה בגרות - ולא ללכת להצביע.
וזאת מהסיבה הפשוטה, שאין למי.
בכול הקשת הפוליטית אני לא זוכר כל כך הרבה אידיוטים, כל כך הרבה אופורטוניסטים, כל כך הרבה בורים ועמי-ארצות, כל כך הרבה שקרנים ומושחתים, כל כך הרבה משעממים חסרי כול חזון, כל כך הרבה לא יוצלחים וחדלי אישים, כמו שיש היום. כל כך הרבה פוליטיקאים שההרגשה הברורה היחידה שהם נוטעים בך, אם אתה בכלל טורח להקשיב להם, הוא שהם מזלזלים בך. ובצורה הבוטה ביותר.
ולהאמין שהם ימסוגלים להנהיג אותנו למקום טוב יותר ? נו באמת .זה הרי פשוט לא רציני.
שום דבר לא הולך להשתנות במערכת הבחירות הזאת, שום דבר, איך שלא הופכים את זה.
ואשר על כן, תפעילו את השכל.
ואל תבזבזו את היום החופשי שלכם - שיכול הרי להיות נפלא, נפלא ! - על הליכה טמומה וחסרת-תוחלת לקלפי הקרוב לביתכם. כי כמו שאומרים נהגי המוניות בימינו : "חיים רק פעם אחת."
A v​(שולט)
לילית חדשה כתב/ה:
A v כתב/ה:
לילית חדשה כתב/ה:
A V הבעיה היא לא שביבי נהנתן. הבעיה היא שהוא נהנתן על חשבון הציבור.
כל כך הרבה לא גומרות את החודש. אימהות ואבות צריכות להחליט על מה לוותר, על ספרי לימוד או על חימום או על תרופות ואפילו על אוכל- איפה לחסוך? במה להצטמצם?
בזמן שביבי ושרה הוציאו אלפי שקלים על נרות ריחניים ועל איפור ותסרוקות

אם ביבי היה מוציא על כל הדברים האלה את הכסף שלו לאף אחת לא היה אכפת.
הבעיה שהוא מוציא את הכסף של הציבור ולא את שלו

לילית בואי נעשה סדר.

ביבי רק מואשם, הוא מואשם על ידי יריביו ועיתונאי החצר שלהם.

ניקח את נפתלי.. תבע אותם סיפר סיפורים.. ועכשיו מתברר ששיקר באחד משני התצהירים (שזה פשע בפני עצמו) לבית משפט.

איזה נכון..? כנראה שלא נדע.

הרי חקרו את ביבי כבר ויצא לא אשם.

כשמשטרה תחקור..פרקליטות תתבע בית משפט ירשיע.. אז תוכלי להגיד את מה שאמרת.

עד אז הוא חף מכל פשע. וכל הסיפורים לא ישנו זאת. מסכימה?

ביבי לא שתק בחקירות.. ביב לא משך משכורות כמו זהבה.. ואלה דברים שיש חקירות פתוחות כמו גם כחלון.

למען השם למה מצפים ממנו שיתנהג כמו קבצן? הוא מליונר ומותר לו לבזבז כאוות נפשו.

לבית ראש ממשלה יש תקציב מה מותר מה אסור ואם הוא חרג ישלם.

ואם פשע אישית וכן לבעוט לו בישבן.

עד אז. ח ף מ פ ש ע.

A V, ביבי לא רק מואשם.
יודע מה ?
הוא כן רק מואשם בשלל פרשיות כמו פרשת החשמלאי, פרשת הבקבוקים, הפרשה עם הצוות ששילם על נתניהו מכספו ולא קיבל החזרים ועוד כמה אחרות.
פרשיות שאלה שאחראים לחקור אותן לא ממש מעוניינים לחקור.

אבל לא על זה אני מדברת.
אני מדברת אך ורק על הנהנתנות שלו ושל זוגתו. נהנתנות שבאה על חשבון הציבור- והיא כבר מוכחת. דוח המבקר כבר פורסם- כמה ועל מה הזוג הוציא.
וכן יש חריגות מהתקציב שניתן לזוג. ולא כאלה קטנות.

לילית לא הוא אפילו לא מואשם.!

הוא מואשם על ידי תשקורת עויינת. לא על ידי מי שמוסמך להאשים.

פרשת הבקבוקים כבר נבדקה..והוכח שהכסף עבר לקופה קטנה. וכאן הבינו שזה נוגד את ההוראות. משפחת נתנייהו רשמה המחאה אישית למדינה.

רביב דרוקר בסך הכול לקח טיוטא מלפני ארבע שנים ופירסם אותה. הצביעות שאף אחד לא דורש שיעמידו אותו לדין כי המעשה נוגד את החוק.

החשמלאי.. יופי חזרנו לתקופת מפאי ששם להיות ליכוד גררה עימה אות קין. לא נתנו לך להתקרב למקומות עבודה. מיררו לך את החיים באופן שיטתי.. מה שלא סיפרו לך בפרשת החשמלאי.. שהחברה שזכתה במכרז הזה. הוא עובד כקבלן משנה אצלה כבר שנים.

נגמרו ימי מפאי. היום אנחנו בועטים חזרה.

וזהו נהנתנות זה הטיעון שלך?

מה אם יש לנו חבר כנסת שהוא אישה... ירחם השם?

או דרוזי שאלוהים ישמור?

או הומו???? שהיקום יציל אותי

מה יהיה אם חס וחלילה סוטה מין כמוך?

נהנתנות???? זה הטיעון שלך??? לרובינו יש משהו שעושה לנו טוב ואנחנו אוהבים ונמשיך לעשות אותו.

מה עם הנהנתנות של פרס.. היא כפול 200 משל ביבי. למה אין טענות לשם?

מצטער את מושפעת ממדיה לא מהמציאות.
walking dead
walking dead • 21 בפבר׳ 2015
לגבי ההשוואה בין בית הנשיא לבית ראש הממשלה: בניגוד לראש הממשלה, אין לבית הנשיא תקציב נפרד של לשכת הנשיא, כלומר כל הוצאות הטקסים הממשלתיים והרשמיים, האירוחים של בכירים ממדינות זרות וכאלו רשומים על בית הנשיא בעוד לראש הממשלה יש את לשכת ראש הממשלה שזה תקציב נפרד לגמרי.

אז בטח שלבית הנשיא יש הרבה "הוצאות" לכאורה. אבל הן לא על גלידת פיסטוק או מיטה מיוחדג'ת ומגניבה במטוס בעלות של כחצי מיליון ש"ח.

ואני לא דנה כאן האם בכלל כדאי להשאיר את מוסד הנשיאות או לבטל אותו מאחר והוא ארכאי ומיותר אבל כל ההשוואה הזו בין לשכת הנשיא פרס לבית ראש הממשלה נתניהו שגויה מיסודה.

רחמיי על כל מי שהולך בצורה עיוורת אחרי כבוד המלך ביבי ועוד חושב שההתנהלות שלו תקינה.
A v​(שולט)
את מוכרת סיסמאות מהתשקורת.

תבדקי טוב. ותראי שהכללים אותם כללים. המשכורות משולמות מאותו חשבון.

וכלום לא יסביר את ההפרש בין 3.4 מיליון. ל62 מליון..

ואני בטוח שההשוואה לא נוחה לך גם ברור לי למה..

מיותר לציין שההתנשאות שלך כלפי אלה שבוחרים בביבי המלך מיותרת. ורק מציבה אותך באותו מקום

של שמאלנים מתנשאים עיוורים צבועים.. ועוד.

והכי כייף מול כאלה כמוך.. שביבי ינצח.

ובנימה אישית.. עד המשפט הזה מאוד חיבבתי אותך חשבתי שאת אחלה של אדם. (ממה שקראתי בעבר)

הנה עבר לי.
walking dead
טוב, במקרה שלך אין מה לנסות ולשכנע את המשוכנעים. הרי גם אם יכו אותך על הראש עם כתבי אישום מגולגלים והסברים עובדתיים על ההבדלים בין בית הנשיא לבין בית ראש הממשלה אתה לא תקבל אותם ותמשיך לזעוק שהתשקורת סמולנית ושאני סמולנית ושכולם סמולנים.

כשמגיע נשיא ארה"ב לביקור והוא מתארח בבית הנשיא - ההוצאות הכרוכות בכך יהיו על בית הנשיא.
כשהוא חורק שיניים, לוקח כדור נגד בחילה ומתארח ב*לשכת ראש הממשלה* - ההוצאות הן על לשכת ראש הממשלה. לשכה. לא בית ראש הממשלה.
טקס יום העצמאות - הטקס המהמם שכל שנה מחכים לו ורוצים לראות כבר את אותו נגד בן 90 מנצח בשנה ה- 78 שלו על התס"חים ויש זיקוקים ונאומים והדלקת משואות - הטקס היוקרתי הזה נרשם כהוצאה על בית הנשיא.
הייתי ממשיכה אבל לא רואה טעם.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 21 בפבר׳ 2015
walking dead
ודעתך עלי, אגב, לא מעניינת אותי כהוא זה icon_smile.gif
A v​(שולט)
free spirit כתב/ה:
טוב, במקרה שלך אין מה לנסות ולשכנע את המשוכנעים. הרי גם אם יכו אותך על הראש עם כתבי אישום מגולגלים והסברים עובדתיים על ההבדלים בין בית הנשיא לבין בית ראש הממשלה אתה לא תקבל אותם ותמשיך לזעוק שהתשקורת סמולנית ושאני סמולנית ושכולם סמולנים.

כשמגיע נשיא ארה"ב לביקור והוא מתארח בבית הנשיא - ההוצאות הכרוכות בכך יהיו על בית הנשיא.
כשהוא חורק שיניים, לוקח כדור נגד בחילה ומתארח ב*לשכת ראש הממשלה* - ההוצאות הן על לשכת ראש הממשלה. לשכה. לא בית ראש הממשלה.
טקס יום העצמאות - הטקס המהמם שכל שנה מחכים לו ורוצים לראות כבר את אותו נגד בן 90 מנצח בשנה ה- 78 שלו על התס"חים ויש זיקוקים ונאומים והדלקת משואות - הטקס היוקרתי הזה נרשם כהוצאה על בית הנשיא.
הייתי ממשיכה אבל לא רואה טעם.

בולשיט.

הטקסים הם על משרד הבטחון.

כשמגיעים אורחים הם מתארחים לארוחה ומתאכסנים בבתי מלון.

את יכולה להמשיך עם השקרים שמשום מה את מאמינה להם אבל בבדיקה פשוטה מבררים.

וזה אולי הדבר הכי מדהים שאתם טורחים לשקר ולעוות. וההתנשאות המגעילה שלכם, גורמת לחשוב שאתם חכמים יותר... (פחחחח)

דרך אגב בבחירות האחרונות הצבעתי לשמאל. והבעיטה שחטפנו זרקה אותנו ימינה.... חזק.

לרגע לא חשבתי שהדיעה שלי עלייך משנה משהו. הדדי לחלוטין.