בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מזה להיות גבר במדינת ישראל.

מזוכיסט טהור​(נשלט)
לפני 6 שנים • 26 באוג׳ 2017
מזוכיסט טהור​(נשלט) • 26 באוג׳ 2017
אבל סבבה הבנתי תחשבומה שתרצו פוסט טפשי, מבחנתי תם הדיון.

עקרונית רק רציתי להבהיר נקודה זה הכל.

זכות כל אחד להאמין בבמה שהוא מאמין.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 26 באוג׳ 2017
- בענין הפנסיה ,אם אתה נשוי אז אתה ואשתך זה גוף כלכלי אחד
ולכן גם לך יש יתרון בזה שהיא יוצאת לפנסיה בגיל מוקדם וגם מקבלת ביטוח לאומי .
וגם יכולה להמשיך לעבוד. וההכנסה של שניכם תגדל. אז במקום לקבוע גיל יציאה 65 לגבר ולאשה,
קבעו 62 אשה, גבר 67 . וזה עדיף גם לך מפני שככה זה קורה מוקדם יותר.
- בענין המזונות, אתה משלם פחות ממה שהיית משלם אם לא היית מתגרש. אתה ממשיך לפרנס את המשפחה
רק שאתה לא נמצא בבית.
-בענין הצבא ,אני חושב שזה חוק מהעבר שנקבע מתוך הרצון של המדינה לשחרר את האשה
מוקדם יותר כדי שתתחתן ותעשה עוד חיילים קטנים,פעם היו מתחתנים בגיל 20.. וגם מפני שהצבא כנראה היה זקוק למספר לוחמים
מסוים שדרש 3 שנים בצבא. ולכן אם היו מאפשרים לך לשרת שנתיים בניגוד ללוחמים שהיו נדרשים לשלוש
שנים זה היה גורם לירידה במוטיבציה של הלוחמים.
- בענין הרשויות שמאמינות יותר לנשים,זה לא נכון. הרשויות פועלות לפי האינטרס שלהם שזה ברוב המקרים
לגנוב את הציבור וזה לא משנה להם מי עומד מולם גבר או אשה.
- בענין תלונות שווא של נשים , זה לא נכון. אשה שמתלוננת עוברת חקירות קשות לפני שמחליטים לקבל את הטענות שלה.
אבל לפעמים יש למשטרה אינטרס להרשיע חף מפשע אבל זה לא קשור לנשים זה יכול להיות גם בעבירות אחרות.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 26 באוג׳ 2017
אהלן מרי ג'ין,

שאלה קשה, יש לי מספר הצעות אבל הן לא מגובשות מספיק אז מעדיף לא לעלות אותן בפורום הזו, לפני שיהיו "אפויות" - אבל את מוזמנת לדבר איתי בפרטי.

הדיוו הנוכחי מוכיח (לדעתי) שיש שמץ של אמת בדבריי. לטעמי עליעו לאמץ מספר עקרונות חשובים:

1. עוולה אחת לא מצדיקה, עוולה אחרת.

2. יש פשעים ואפליות קשים יותר מאחרים, גניבה, אונס, רצח, השמדת עם וכדומה, אבל יש מקום לדון בכולם ולנסות לתקן אותם, בלי שיבואו אחד על חשבון השני.

3. כולם שווים בעיני החוק, לכן אין מקום לאפליה לטובה או לרעה - רק במקרים קיצוניים מאוד.

4. אדם הוא לא נחות/מסכן מעצם היותו בקבוצה המוגדרת "מוחלשת", ואדם הוא לא עליון מעצם היותו שייך לקבוצה המוגדרת "שולטת" ולכן אף אחד מהם לא זכאי ליחס מיוחד.

5. אנשים בעלי זהויות שונות נמצאים ביתרונות וחסרונות במצבים שונים, ואין כאן שחור ולבן.

6. החלוקה לרעים וטובים לא מאפשרת דיון אמיתי ומשתיקה דעות מסוימות.

7. שיח כזה מסתיר מקרים שבהם נציגי הקבוצה "המוחלשת" הם אלה שמסיתים נגד קבוצות שלמות ואחראים לאפליה הפוכה.

ויש עוד.
nezek​(אחרת)
nezek​(אחרת) • 26 באוג׳ 2017
מזוכיסט את צודק-
פטריארכיה זה חרא.
נורא קשה להיות בו זמנית גם בצד המאשים וגם בצד האחראי.
שלגי
שלגי • 26 באוג׳ 2017
אגב, שירות הגברים בצהל קוצר לשנתיים ושמונה וב2020 אמור להתקצר בארבעה חודשים נוספים
nezek​(אחרת)
מזוכיסט טהור כתב/ה:
אז בואי נחליף צד, מוכנה? אני אהיה אישה את גבר.

הולך?

ממש לא. אני רוצה להמשיך להיות האישה שאני, בעולם צודק יותר.
אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה.
מזוכיסט טהור​(נשלט)
מזוכיסט טהור​(נשלט) • 26 באוג׳ 2017
חחחחחחח

רגע לא אמרת משהו פטריארכיה??
"הרי אם כ"כ גרוע בתור אישה וככ טוב בתור גבר" למה שלא תרצי להיות גבר?

אני עומד מאחורי המילה שלי אם תבוא לי פיית משאלות לא אהסס לדרוש להיות אישה (ולא אני לא בקטע של שינוי מין וכו) אלא נטו כי להיות אישה במדינת ישראל ובכללי ברוב העולם המפותח זה הרבה הרבה יותר קל.
nezek​(אחרת)
למה שכן ארצה להיות גבר?
על מה אתה מדבר?
למה אתה חושב שאם אתה היית רוצה להיות בן (בת)המין השני אז ככה כולם?
אני אישה, נולדתי אישה, אני אוהבת להיות אישה.
לא, אף עם לא רציתי שיהיה לי זין, אף פעם לא רציתי להיות גבר כדי שיהיה לי יותר פשוט לעבור חניון חשוך. פשוט רציתי לא לחשוש לעבור חניון חשוך רק כי אני אישה. גם אם אני "שמנה דבה איחחח מי יגע בך עם מקל לכי לכי".
אני אמשיך לעשות דברים ע"מ שהעולם שאני חיה בו יהיה יותר הוגן כלפיי, כלפיי בנות מיני, וכלפי כל מי שמופלה לרעה.
מה אתה עושה בשביל לשנות את המצב שאתה כל כך סובל ממנו?