ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אני מסרבת לכם, עבדי ניקיון ומציעי מינוי מתנה?

Ollie​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 12 באפר׳ 2018
Ollie​(נשלטת) • 12 באפר׳ 2018
חבל שאי אפשר לצרף תמונה בפורום. הכנתי לכם צילום מסך. הקריפ החליט להמשיך: "אשמח אם תהיי מעוניינת לחדור אליי."
הייתי כותבת פה מה דעתי עליו, אבל אני מבינה שהוא חווה סיפוק מיני מכך, אז אני אפסיק להתייחס לנוכחותו בעולם.
אבל לא לפני שאשתף אתכם שזה הבחור (זה שהציע לנקות לי את הבית בעירום, והתבכיין שלא מאמינות בכנות כוונותיו):

*** לינק הוסר ***
אנוש'קה​(אחרת)
אנוש'קה​(אחרת) • 12 באפר׳ 2018
איזה חפירות אמאללללההה
sm art אתה נבחרת לחופר החודש
מזל טוב ♡
כמו כן אתה תדליק משואה ביום העצמאות על זה שלא השפרצת להיא על הפנים ושלחת הביתה עם חבילת מגבונים מבויישת ואומללה
תודה שחלקת את הסיפור המרגש הזה זה מגע לי בפינה חשוכה בלב השחור שלי ♡
כזה חסד ונדיבות עוד לא ראיתי ..

ולזו שאמרה שההבדל ביני לבינה זה שאני יכולה לקחת משהו שנותנים לי מתנה והיא חשה שזה ניצול.
זה כנראה לא ההבדל היחיד ביני לבינך .. אבל זה בסדר לא כולן צריכות להיות ולחשוב אותו דבר.
Ollie​(נשלטת)
וואו, אוריאן, את ממש קוראת את התגובות שלו? אני חושבת שגם לך מגיעה משואה.
אנוש'קה​(אחרת)
קראתי אחת והספיקו לצאת לי שערות לבנות עד שסיימתי מזל שזה בבית שחי אז אף אחד לא רואה icon_smile.gif
ollie את יפה וטובת לב מדיי לכלוב הזה
בואי אכיר לך את כפתור ההתעלם זה ישנה את חייך אני חוסמת סתם לכייף שלי 2 -3 אנשים כל יום. על הרבה פחות מ"תחדרי אלי"..
Ollie​(נשלטת)
אני חוסמת המון. אבל פעם אחת בנאדם גרם לרחמיי להיכמר, עם הייאוש שלו מכך שנשים לא נותנות אמון בהצעת הניקיון שלי. בעע, כל פעם מחדש הם גורמים לי להצטער על הרחמים שלי.
ביבי המלך זכאי​(שולט)
[quote="Ollie"]חבל שאי אפשר לצרף תמונה בפורום. הכנתי לכם צילום מסך. הקריפ החליט להמשיך: "אשמח אם תהיי מעוניינת לחדור אליי."
הייתי כותבת פה מה דעתי עליו, אבל אני מבינה שהוא חווה סיפוק מיני מכך, אז אני אפסיק להתייחס לנוכחותו בעולם.
אבל לא לפני שאשתף אתכם שזה הבחור (זה שהציע לנקות לי את הבית בעירום, והתבכיין שלא מאמינות בכנות כוונותיו):
**** הלינק הוסר ****
החלק הסופי מיותר...זה ממש!!!לא יפה ולא מתאים לעשות
Ollie​(נשלטת)
אז, תראה, כשזה יקרה לך - אל תכתוב את החלק האחרון. סגרנו?
אנוש'קה​(אחרת)
אני בעד שיימניג לכל מי שמטריד ומתחזה
אין בזה שום דבר לא יפה.
Ollie​(נשלטת)
מעולה. לא מעולה שקרה לך, מעולה שהתמודדת עם זה בדרך שנוחה לך. בדיוק כפי שאני עושה.