לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"האם את רזה או שמנה" - שאלה לגיטימית?

Douceur
לפני 5 שנים • 31 באוג׳ 2018
Douceur • 31 באוג׳ 2018
הבעיה היא שבאתר הזה מקובל להיות יפי נפש. אבל, כמו תמיד וכמו בכל "דמוקרטיה", רק בגבולות המקובלים על ידי אותם אלה שהחליטו שמותר להם לקבוע לכולם מה מותר ומה אסור. מה לעשות, מראה חיצוני חשוב - כן, כן, גם להם עצמם, לא משנה כמה תווים יבזבזו בניסיון להוכיח אחרת.
אני אישית חושבת ששאלה לגבי מבנה גוף הרבה יותר מנומסת (בהתחשב במוסר המאוד יחסי של האתר הזה) מאשר בקשת תמונה שמאפשרת לחשוף פרטים אישיים רבים עליך.
girl on mars
girl on mars • 31 באוג׳ 2018
4X4 כתב/ה:
Zord20 כתב/ה:
אם היא שואלת מה הגובה שלך אז יש לך זכות לשאול מה המשקל שלה - זה שקול.

גובה = תשאל על גובה..icon_smile.gif

משקל זה ענין אחר ועדין. במיוחד אצל נשים (רזיתי/ שמנתי) וההשלכות - של החלפת בגדים ושאר הלבטים המענינים את המין היפה..
על כן ניסוח השאלה צריך להיות סופר עדין,
משהו כמו: את אוהבת ספורט? (ולא מהכורסאicon_smile.gif ) / מתאמנת? .
יש הצעות נוספות?..icon_smile.gif

יש נשים שמנות שעושות ספורט ונשים רזות שלא.

זאת שאלה איומה, שיפוטית ומעליבה.

אז לא. ממש לא רעיון טוב.
girl on mars
ReadOnly כתב/ה:
הבעיה היא שבאתר הזה מקובל להיות יפי נפש. אבל, כמו תמיד וכמו בכל "דמוקרטיה", רק בגבולות המקובלים על ידי אותם אלה שהחליטו שמותר להם לקבוע לכולם מה מותר ומה אסור. מה לעשות, מראה חיצוני חשוב - כן, כן, גם להם עצמם, לא משנה כמה תווים יבזבזו בניסיון להוכיח אחרת.
אני אישית חושבת ששאלה לגבי מבנה גוף הרבה יותר מנומסת (בהתחשב במוסר המאוד יחסי של האתר הזה) מאשר בקשת תמונה שמאפשרת לחשוף פרטים אישיים רבים עליך.

מסכימה שזו ממש לא שאלה מעליבה, אבל מה הקשר ליפי נפש?
Gia X
Gia X • 31 באוג׳ 2018
אויש נו...אתם ... כולכם! באמת!

מה זה משנה מה אתם שואלים?
זה כל כך פשוט: אם אתה גבר - אתה אשם.
תתרגלו!
icon_razz.gif
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 31 באוג׳ 2018
4X4 כתב/ה:
Zord20 כתב/ה:
אם היא שואלת מה הגובה שלך אז יש לך זכות לשאול מה המשקל שלה - זה שקול.

גובה = תשאל על גובה..icon_smile.gif

משקל זה ענין אחר ועדין. במיוחד אצל נשים (רזיתי/ שמנתי) וההשלכות - של החלפת בגדים ושאר הלבטים המענינים את המין היפה..
על כן ניסוח השאלה צריך להיות סופר עדין,
משהו כמו: את אוהבת ספורט? (ולא מהכורסאicon_smile.gif ) / מתאמנת? .
יש הצעות נוספות?..icon_smile.gif

אם כבר הולכים על פוגעני אקסטרים אפשר גם:
"סילחי לי עלמת חן, האם תאוותך לשווארמה גדולה היא?"
girl on mars
עכבר כתב/ה:
אין אנשים ששואלים את השאלה הזו כי הם סבבה עם שמנות או ר"ל מעדיפים שמנות?
באמת שסתם סקרן.

לא - מניסיוני כשמנה, מי שסבבה עם שמנות לא שואל את זה. יצא לי להכיר גברים שהטייפ שלהם זה מלאות או שמנות אבל לא גברים שיפסלו על הסף לחלוטין מישהי רזה.
לגבי רזון קיצוני, לא יודעת, כי מעולם לא הייתי שם ולא הגעתי לשיחת היכרות מהצד הזה של הסקאלה.
עוץ הגדול​(נשלט)
עוץ הגדול​(נשלט) • 31 באוג׳ 2018
לקחתם שאלה פשוטה והפכתן אותה למסובכת הרבה יותר מאשר היא באמת. אין קשר לתקינות פוליטית, תופעת ההשמנה בחברה המערבית או לשאלה "עם מראה חיצוני חשוב או לא?" אלא מדובר בסוגיות של בין אדם וחברו ונימוס בסיסי. בהיכרות ראשונית חשוב לשמור על כבוד הדדי, זה לא המקום והזמן לביקורת על המאפיינים הגופניים של האדם השני. ההמלצה שלי לכל האנשים שמראה חיצוני אצל בן/בת הזוג חשוב להם היא לרשום בפרופיל מהם מחפשים או לבקש תמונה. לגבי תמונות, בניגוד למה שנאמר קודם, אינני חושב שזה לא מנומס, אנחנו אנשים בוגרים ואם זה פוגע בפרטיות שלנו אנו תמיד יכולים לסרב. וכמובן חשוב להתנסח באופן רגיש עם התמונה לא מוצאת חן בעינכם.

הדבר הכי חשוב שלמדתי מהדיון זה שהפסדתי הזדמנות (וביחד איתי עוד אלפי נשלטים...) לצאת עם טלי לסרט 
Lanya Colson

Re: "האם את רזה או שמנה" - שאלה לגיטימית?

Lanya Colson • 31 באוג׳ 2018
roni shefer כתב/ה:
שלום לכולם,

שאלה על מראה חיצוני נתקלת בחוסר אהדה בולט, ובמקרים מסויימים אף גרוע מכך.

האם שאלות על מבנה גוף יוצרות אצל חלק מהנשים תחושת חוסר נוחות?
כמובן, כולנו חיות תחת מכבש לחצים להיות רזות, רוב הנשים (ע"פ סקרים) היו רוצות לשקול פחות ממשקלן הנוכחי ( אפילו אם מדובר ב 3-5 ק"ג). נשים שלא מרגישות בנוח עם המשקל שלהן, גם לא תרגשנה בנוח עם שאלות לגבי המשקל לפני פגישה.

האם כתוצאה מכך חלק מהנשים בוחרות לא לענות?
כן כמובן. לנשים שאינן מרוצות ממשקלן יש בעצם רק שלוש אפשרויות, להגיד את האמת (כן, אני שמנה, או מלאה, או פחות רזה ממה שהייתי רוצה), לשקר (אני פצצה, כוסית על), או להתחמק מלענות. החדשות הטובות הן לדעתי שמעט מאוד משקרות. והשאר נעות בן הודאה באמת והתחמקות מתשובה, על כל גווניהן.

האם שאלות על מבנה גוף עוזרות "לסנן את השמנות"?
כן. במיוחד אם אנו מניחים שמעט מאוד משקרות, אז אתה יכול להניח במידה רבה מאוד של ביטחון, שכל מי שאמרה שהיא שמנה, או מי שסירבה לענות, היא כנראה לא מה שקוראים "כוסית-על". ואז אתה יכול להחליט לא לצאת איתן. באמת שאין צורך בתמונה כדי לברר אם אישה היא שמנה.

האם השאלות האלה לגיטימיות?
למה זה משנה בכלל? אתה שואל. אתה מקבל תשובה. לצורך העניין, גם התחמקות זו תשובה. השאלה יכולה להתקבל באהדה, או לא באהדה. לא כל השאלות שלך צריכות להתקבל באהדה. אני לא ממש מבינה את כל סוגיית הלגיטימיות.

בקיצור, אם אתה לא רוצה לצאת עם שמנה, תשאל כל אישה שאתה מדבר איתה אם היא שמנה.
מה שעומד כאן זה חוסר הנוחות שיגרם לך אם בטעות תצא עם שמנה, אל מול "חוסר האהדה" שאתה נתקל כשאתה שואל את השאלה.
במקום להתלונן, ולצפות לאהדה ולשיתוף פעולה, ובעצם לבקש שנרגיש בנוח עם שאלות שגורמות לנו חוסר נוחות -
תעשה את החשבון בנך ובין עצמך - מה יותר חשוב לך (לא לצאת בטעות עם שמנה, או אהדה) - ותפעל בהתאם.
Zord​(מתחלף)
Zord​(מתחלף) • 31 באוג׳ 2018
[quote="רמפול"אני מוכן להמר איתך שאם תנפה את הגברים שלא מעוניינים בקשר מעמיק אלא רק בסטוץ מיני לא מחייב, תגלה שיש שיוויון מספרי בין הגברים שמחזרים אחרי אישה וגבר מאותו "סטטוס".)[/quote]

אני מקבל את ההתערבות, אבל חובת ההוכחה היא עליך.