בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצד האפל של הפמיניזם הרדיקלי ואיך הוא פוגע בנשים

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 3 שנים • 7 באוק׳ 2020
פרלין​(נשלטת){ש} • 7 באוק׳ 2020
האם הייתה טענה שכל גבר אנס? או שכל גבר אלים?

ובקשר לתרבות האונס, תפתח את העיניים, בחייאת.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
AlphaPower כתב/ה:
ZO E כתב/ה:
בלי הפמיניזם הרדיקלי לפרופסור דרור לא רק שלא הייתה במה- היא סביר להניח לא הייתה יודעת קרוא וכתוב.

היא מתייחסת לאשה שניצלה מן התופת- התגברה על התוקף המתעלל שלה שניסה לרצוח אותה ביותר מהזדמנות אחת וישבה בכלא 18 שנה(!!!!!) ולא רק שמפקפקת במניעים שלה- היא מתביישת ששמנו אותה על פודיום?

אלימות של נשים כלפי גברים? כמה גברים נרצחו מתחילת השנה על ידי בנות משפחתן?
כמה גברים הגיעו לטיפול נמרץ בעקבות תקיםה אלימה של בת זוג?

כמה גברים הולכים לישון בלילה בידיעה שמותן יגיע מידי האשה השוכבת לצדם?

הפמיניזם הרדיקלי הוא הרעיון המזעזע שנשים הן שוות זכויות.

יודעת שזה מזעזע גברים גבריריים כמוך, אבל כבר אין לך ברירה.
אנחנו הדור שישים לזה סוף.

הבעיה שאת מושפעת מההסטה של הפמינאציות מבלי לדעת את כל הסיפור:

לרצוח בכוונה תחילה ובאכזריות רבה ולטעון שהתעללו בה? מן הראיות משתקף אחרת.

הציטוטים מתוך ע"פ 05/1855:

"ביום שבת, ה-2.8.03 ,בסביבות השעה 11:00 ,הגיעה המערערת עם בתה לחוף הים בקריית ים, כדי לחפש שם את המנוח ולשוחח עמו. המערערת מצאה אותו בים לצד ידידתו, דיאנה מישייב בת ה-17. באותה עת שהה בחוף ידיד נוסף של המנוח, בני כהן. לדברי המערערת, היא חפצה לשוחח עם המנוח על הקשר ביניהם ועל הטיפול בבת, אך הוא סירב לשוחח עמה ביחידות. המערערת קיללה את המנוח ואת דיאנה. בין היתר כינתה את דיאנה בשמות "זונה" ו"שרמוטה", וקראה לעבר השניים "אני אחתוך לך את הזין ואשים אותו בפה של דיאנה". חילופי הדברים בין המערערת למנוח נמשכו עד לשעה 14:00 לערך. משפנו המנוח וחבריו לעזוב את חוף הים, אמרה המערערת למנוח שייקח את בתם ויטפל בה. המנוח והבת, ביחד עם דיאנה ובני, הלכו לדירתה של דיאנה,
והמערערת הלכה בעקבותיהם. משהגיעו ליעדם, קראה המערערת לעברה של דיאנה "חכי מה יהיה לך". המערערת סבה על עקבותיה והלכה לביתה בקריית מוצקין. היא הצטיידה בתיק ובו חמישה סכינים, שופין, שיפוד מתכת ומטהר אוויר, והלכה לדירתה של דיאנה. בסביבות השעה 14:30 ,בעת שהמנוח, דיאנה והבת ישבו על הספה בסלון הדירה, נכנסה לשם המערערת, סגרה את הדלת באמצעות סוגר הביטחון, הוציאה מתיקה את הסכינים והורתה לבת להיכנס לאחד החדרים. המערערת אחזה בידיה בשני סכינים ובמברג, החלה לקלל והתקרבה אל דיאנה במטרה לפגוע בה, אך המנוח מנע ממנה לעשות זאת. המערערת דחפה את המנוח עם שיפוד המתכת, תוך שדקרה אותו בחזהו. מאותה שעה ועד לשעה 20:04 שהתה המערערת בדירה, ובמהלך שעות אלו דקרה את המנוח בחלקים שונים בגופו באמצעות הסכינים שהביאה עימה. היא דקרה אותו בבית החזה מימין, בזרוע ימין, שתי דקירות בזרוע שמאל, שתי דקירות בשוק רגל ימין, חתך דקירה בשורש כף יד ימין ופצע חתך באצבע חמש ביד שמאל. בין דקירה לדקירה עברו פרקי זמן ממושכים, במהלכם דיברה המערערת עם המנוח, סיפרה לו על כל שעבר עליה במהלך חייהם המשותפים וקיללה אותו ואת דיאנה. בין היתר אמרה
למנוח: "לא רציתי להגיע למצב כזה אבל תדע לך אם כבר התחלתי אין מצב שתחיה, אני לא אפסיק עם זה עד שתמות"; "אני רוצה לראות אותך מדמם כמו שראיתי את אח שלי עד שתמות"; "אם אתה רוצה למות אז בבקשה"; "עוד מעט אתה מחליף צבעים ועוד מעט פניך יהיו בצבע סגול, עד שאני לא אראה צבע סגול אני לא אעזוב אותך".

במהלך שהותם בדירה, ביקש המנוח ללכת לשירותים, אך המערערת
סירבה לאפשר לו זאת. בשלב מסוים הורתה המערערת לדיאנה למסור לידיה את משקפי הראייה שלה, וכאשר זו ביקשה לאפשר לה להישאר איתם, הכתה אותה המערערת בגבה עם שיפוד המתכת. דיאנה הסירה את משקפיה והמערערת זרקה אותם לכיור המטבח. עוד הורתה המערערת לדיאנה לשבור את ציפורניה, ודיאנה צייתה לה, מחמת פחדה ממנה. המערערת גם אמרה לדיאנה כי עוד מעט תהיה אף היא במצבו של המנוח. בשעה 20:00 לערך, כאשר המנוח כבר שכב על הרצפה ונשם בקושי, התחננה דיאנה בפני המערערת שתתיר לה להזמין אמבולנס, והמערערת ניאותה לכך. דיאנה הזעיקה אמבולנס למקום, וגם המערערת שוחחה עם מוקד מד"א, שלפי בקשתם היא יצאה מהדירה והמתינה לאנשי מד"א. לאחר שכיוונה אותם לדירה, עזבה המערערת את המקום ונסעה לבקר את אחיה המתגורר באילת, כשבידה התיק עם הסכינים. ילדתה נשארה בדירה, עד שאחד השכנים אסף אותה."

מה תגידי על הרוצחת המדוברת עכשיו?, פתאום היא פחות צדיקה? או שבשביל האג'נדה היא עדיין קדושה?

בנוסף אני מוסיף לך לגבי אלימות של נשים:

3420 נשים, תקפו את הבעל/בן הזוג באלמ"ב
8280 גברים, נפגעו מתלונת שווא באלמ"ב

3/8/20, אישה בת 52 ובתה בת ה-24, מערערה שבנגב, חשודות ברצח עלי אבו עראר שביום מותו היה בן שש, לפני ארבע שנים.

23/7/20 , אישה בת 59 מקרית ים , דקרה את בעלה בן 63 פצעה אותו באורח קשה.

19/7/20 , אישה בת 40 מאופקים, דקרה את אבי ילדיה (חסרים פרטים).

15/7/2020 , נסיון רצח של תינוקת, "אמא", מאשדוד זרקה את ביתה בת הארבעה חודשים מהחלון וגרמה לפציעתה באורח קשה!

22/6/2020 , גבר בן 30 מצפת נדקר בידי בת הזוג, פונה לבית החולים זיו במצב קשה כשהוא מורדם ומונשם.

29/5/20 , אישה מירושלים דקרה למוות את בעלה וטענה למוות טבעי .

17/5/20 , אישה מקרית ביאליק בת 55 דקרה את בעלה בן 57 .

1/5/20 , אישה מקרית מלאכי בת 41 דקרה בסכין מטבח את בעלה בן ה-43.

12/6/20 , אישה באשדוד דקרה את בן זוגה בנסיון רצח.

9/2/20 , אישה דקרה בנסיון רצח את גרושתו של בן זוגה.

27/1/20 , אישה ניסתה לרצוח אישה בדרך לדיון בבית המשפט.

15/1/20 , דינה זלוטניק, בת 30 מכרמיאל רצחה את חברתה בחמישים דקירות סכין

לפני שלושה ימים אישה דקרה את בן זוגה

ולפני יומיים אישה דקרה בת בן זוגה

תפתחו את העיניים ותראו שלא רק גברים אלימים כלפיי נשים, צריך לגנות את האלימות מ2 המינים!
לא כל גבר אלים.
לא כל גבר אנס.
ואין דבר כזה תרבות האונס.

לא יודע כלום על המקרה המשפטי והפרס, אז אדלג.
הבאת נתונים על אלמ"ב - מאיפה? מי אסף ובדק?
הבאת נתונים על אלימות נשים - מישהו אמר שאין? אבל, לא הבאת שום נתונים על אלימות גברים באותה תקופה. ובוא נזכור שגם רונית דרור הבדילה בין אלימות בזוגיות, שהיא טוענת שהיא שוויונית, לבין אלימות מחוץ לזוגיות, שם היא בעצמה אמרה שגברים אלימים יותר בלי צל של ספק. זאת המומחית שלך, שאתה הבאת. אז כמה אלימות בזוגיות היתה מצד גברים, וכמה מחוץ לזוגיות מצד נשים ומצד גברים? אתה מביא, אולי, רבע תמונה.

מי בדיון הזה אמר שכל גבר אלים או אנס? מי אמר תרבות אונס? זה נקרא איש קש - אתה בונה טענות דמיוניות שאף אחד חוץ ממך לא אמר, ואז מביס אותן. כל הכבוד, ניצחת את השטויות שלך.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
פרלין כתב/ה:

תגדירי תרבות אונס, בבקשה
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
יולי Yuli כתב/ה:
אני בשוק שאחרי המשפט "בגלל היותך הומו אתה..." אתה עוד ממשיך לענות לו.

לפמיניסטית קש ובן זוגה נולד ילד, הgenetic fallacy. אני לא חושב שהוא התכוון לאד הומינם, רק הסביר שאם הטיעונים באים ממקור מסוים, אז הם אוטומטית לא נכונים.
מישהו היה צריך להסביר לו שאפילו הייתי שעון עומד, אני עדיין אצא צודק פעמיים ביום
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
דרקן ראהל כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
אני בשוק שאחרי המשפט "בגלל היותך הומו אתה..." אתה עוד ממשיך לענות לו.

לפמיניסטית קש ובן זוגה נולד ילד, הgenetic fallacy. אני לא חושב שהוא התכוון לאד הומינם, רק הסביר שאם הטיעונים באים ממקור מסוים, אז הם אוטומטית לא נכונים.
מישהו היה צריך להסביר לו שאפילו הייתי שעון עומד, אני עדיין אצא צודק פעמיים ביום

ככה גם אני הבנתי את זה.
וגם, "אתה לא מבין כי אתה הומו" זה משהו קצת יותר גס מטיעוני אד הומינם.
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 7 באוק׳ 2020
דרקן ראהל כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

תגדירי תרבות אונס, בבקשה

אין סיכוי. אתה מוזמן לחפש את התגובה המעולה של the rain song באחד משרשורי הפמינאציות האחרים. לי אין סבלנות.
(זה לא אישי. תחושה אדירה של מיצוי מהדיונים האלה. כל פעם אני מגיבה ומתחרטת.)
Menta​(שולטת)
Menta​(שולטת) • 7 באוק׳ 2020
דרקן ראהל כתב/ה:
עדכנתי פרופיל. מוזמנים להתרשם

ברוך שובך. התגעגעתי הרבה.
צר לי לשמוע שאתה עובר גירושין לא פשוטים.
❤️
Alas
Alas • 7 באוק׳ 2020
הכלוב מפוצץ אינסילים שלא ידעו מגע יד של אישה מיום היוולדם, לרבות אמא שלהם.

איזה טרלול..

יותר מפליא אותי שממש מתאמצים לנהל דיון "ענייני" עם טרול מיזוגן.
היידה, בעיטה לאשכים ולהשליך לצד הכביש שיפונה עם עלות השחר על ידי עובדי נקיון.