אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כלובי

Rocco​(שולט)
לפני 20 שנים • 24 במאי 2004
Rocco​(שולט) • 24 במאי 2004
דבר ראשון אני שמח לגלות שאני כבר משויך לשמאל הרדקלי....
תמיד בסתר לבי הייתי בטוח שאני פאשיסט
אבל פסדר לצורך הענין.....והויכוח.....
Dom_Quixote

נסו להבין משהו

Dom_Quixote • 24 במאי 2004
טוב, תקשיבו.

למרות שזה לא סוד שאני מחזיק מעצמי אדם בעל חוכמה מעל הממוצע, לא זכור לי שציינתי זאת בפוסטים שלי, אפילו לא פעם אחת. כך שלא ברור לי מה הטענות כלפיי על התהדרותי בחוכמתי.

עם זאת, למי שכתב שאני "טוחן קללות" מומלץ להביו משהו.

בן אדם שרוצה "לחרבן על הקבר של רבין" (ע"ע פאשן מאסטר) - הוא אידיוט. ולא צריך את גדול הפוסקים בדורנו בשביל לקבוע זאת. אם זה שכיניתי אותו כך נחשב בעיני מישהו "טחינת קללות", הרי שאני גאה לטחון.

ילדה שלא מבינה בכלל מה זה טרנספר ומה נורא הוא, שלא מוכנה לשמוע על דבר כזה ליהודים באירופה, למשל, אבל מציעה זאת בחום לערבים בישראל, גם היא לא חכמה במיוחד. אני אגב רוצה לצטט את פאם באמרה בצ'אט יום אחד "כבשנו - זהו, זה שלנו". בקיצור, כן רבותיי, שמתי את עצמי לבוחן לב וכליות, וקבעתי ברשות עצמי שגם היא לא מצאצאי איינשטיין.

אין לי מונופול על החוכמה, אני לא מתיימר להיות גאון, אפילו לא אמרתי שאני חכם במיוחד. אני כן אדם מאוד מוסרי, ומי שמתבטא וחושב את הדברים המוסברים לעיל, הוא בעיניי 1. לא אדם חכם 2. אדם די רע. אם מישהו לא מסכים איתי בעניין זה, זכותו. אבל אל תאשימו אותי בטחינת קללות, אני בסך הכל מביע דעה לגיטימית.

וכבוד גם למי שלא מבין למה אני אומר זאת,
קיחוטה
כלובי
כלובי • 24 במאי 2004
האמת דון שלמרות שאני מסכים איתך אחת לאחת מבחינה פוליטית ומבחינת חומרת העניינים גם אצל פאשן וגם אצל פאם. יש בדבריך הרבה מעבר להתנשאות. מדובר פה במשהו על גבול הגזענות.
Black Roses

Re: נסו להבין משהו

Black Roses • 24 במאי 2004
Dom_Quixote כתב/ה:

ילדה שלא מבינה בכלל מה זה טרנספר ומה נורא הוא, שלא מוכנה לשמוע על דבר כזה ליהודים באירופה, למשל, אבל מציעה זאת בחום לערבים בישראל, גם היא לא חכמה במיוחד. אני אגב רוצה לצטט את פאם באמרה בצ'אט יום אחד "כבשנו - זהו, זה שלנו". בקיצור, כן רבותיי, שמתי את עצמי לבוחן לב וכליות, וקבעתי ברשות עצמי שגם היא לא מצאצאי איינשטיין.

]נוח לזכור משפט אחד מויכוח שלקח כמה דקות יפות נכון ?
יפה לך להעמיד ולשפוט אנשים ולהעמידם בדרגות
אבל קיחוטה מי אתה?
עוד איזה בן אדם שהגיל שלו לא כזה רחוק משלי אז אל תבוא ברמת התנשאות
לבוא ולהגדיר מיהו טיפש מיהו חכם ממש גאנות הכל בעיניי המתבונן אל תשכח זאת
ודבריך ודבריי חברייך גם לא כאלו מרשימים
במיוחד הבוקיות שלכם בתוך הקיר
ילדה שלא מבינה מהו טרנספר?וואלה הבאתי הסבר לסוג אחד מתוך כמה סוגיי טרנספר לא שמעת את דעותיי עדיין ואת פרושי לטרנספר אז אל תקבע מיד זה מראה רק על חוסר התעניינות והקשבה ועל חמימות מוח ישר לשריפה!
פתאום קמת והתערבת בשרשורים אחרי שהם גלשו מהפוליטיקה כשהם הגיעו לרמות מלוכלכות
אז אתה בא להתנשאות מעליי..??? כשאתה קם בשלב זול ומלוכלך?
כשיהיה לך באמת משהו חכם להגיד תקפוץ
אל תמרח סתם!
[/color]
אפרוח קטלני{Lilu FemDo}

כלובון

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 24 במאי 2004
אתה יודע, אני מבין את הביקורת על הסגנון של קוויקסטק, כי גם אני קיבלתי ביקורת דומה. לשנינו יש סגנון די אגרסיבי ואולי גם קצת יהיר, אבל גזענות???? נגד מי, נגד גזע הפאשן והפאמיות? נגד הגזע שרוצה לחרבן על הקבר של רבין או לטרנספר מכאן אנשים "לפי רצונם"? אם יש הגדרה כזו, וואללה, אז זאת פעם ראשונה בחיים שלי שגם אני גזען. (לא נגד פאם. את פאם אני מחבב למרות שהיא פאשיסטית קטנה ששומעת יותר מדי תיאוריות קונספירציה וכותבת עם שגיאות כי עברית זו לא שפת האם שלה).
Black Roses
כלובי כתב/ה:
האמת דון שלמרות שאני מסכים איתך אחת לאחת מבחינה פוליטית ומבחינת חומרת העניינים גם אצל פאשן וגם אצל פאם. יש בדבריך הרבה מעבר להתנשאות. מדובר פה במשהו על גבול הגזענות.

אה עכשיו אני גם גזענית
אז ככה אינני רואה את עצמי כגזענית
אינני שולחת אותם למותם
כל מה שאני רוצה זה שלא יהיו באזורי כן וזו זכותי המלאה לברור מי יהיה באזורי ומי לא
וכן זאת זכותי המלאה להגיד מה אני חושבת שיועיל כפתרון למצב הביטחוני ומה לא
כל זמן שאנחנו לא במליאת הכנסת אני יגיד חופשי את דבריי
אין כאן שום הסתה אינני חופרת לאנשים בראש לחשוב כמוני אני פשוט מביעה דעה!
אם זה לא היה מובן לכם מההתחלה
אז היה כדי שתעברו שוב ושוב על הדברים.
אז תזכירו את דבריי על רבין כן זה מה שאני חושבת כל זמן שלי הלכה חצי משפחה בגלל ההסכם אוסלו שלו! וזה הכל!
Black Roses
טוב התבלבלתי כבר מכל מה שהולך כאן
אבל בכל זאת זה מופנה לכל אלו שטוענים וטענו פה שאני גזענית
Dom_Quixote

קיחוטה מבקש להבהיר

Dom_Quixote • 24 במאי 2004
למרות מה שאתם חושבים, אינני אדם מתנשא, בטח שלא גזעני. כל מי שנוכח בצ'אט בחודשיים האחרונים יעיד עלי ההפך.

לפי הקוד ההתנהגותי שלי, מותר לכנות בכינויים כמו "אידיוט" אדם שרוצה לחרבן על קבר רבין, ו"לא כל כך חכמה" מישהי שאומרת "כבשנו - זה שלנו".

זכות כולכם לא להסכים, אבל לדעתי זה לגיטימי. עם זאת, שום דבר מכך לא נאמר מתוך גישה של "אני חכם ואתם ולא". כמו שאמרתי קודם, אני לא מתיימר להיות גאון גדול, ואין לי מונופול על החוכמה ועל הצדק. אני פשוט אומר מה שאני חושב, וזה מה שאני חושב על פאשן ועל פאם (ע"ע התגובה שלה לדבריי של כלובי אלי, אם אתם חייבים).

אני בפירוש חושב שעל פי דעותיהם, פאשן ופאם לא מצטיינים בהגיון בריא. דעותיי, כך נדמה לי, מוצדקות יותר. כשאדם אומר דבר מגעיל כמו פאשן או גזעני כמו פאם, אני מקשה לעצמי לכנות אותם בכינויים שונים על חוכמתם. האם אני חושב שזה עושה אותי אדם חכם מהם? בפירוש לא. האם אני אדם נעלה מהם? ממש לא. האם אני ורק אני בעליה של החוכמה? מאוד רחוק מכך. התנשאות? לא במקומותינו.

בסך הכל הרשיתי לעצמי להשתלח, די ברכות, צריך לומר, בשני אנשים שאמרו דברים די מקוממים. נותן את מילתי שלא התכוונתי להתנשא בשום דרך. כנראה שחטאתי בניסוח קלוקל. עם שנפגע מהתנשאותי השגויה והלא מכוונת - סליחתי הכנה.

כבוד,
קיחוטה
babywoman​(אחרת)
לפני 20 שנים • 25 במאי 2004
babywoman​(אחרת) • 25 במאי 2004
קיחוטה...האמת שאם תקרא את הודעת ה"הבהרה" שלך ואת זו לפניה וגם את זו שלפניכן, תרגיש סחרחורת, דה ז'ה וו, למה? כי אתה חוזר על עצמך אפילו משפטים ופסקאות שלמות.....הרשה לי לפקפק שאתה אי פעם התקרבת בכלל לנבחרת הדיבייטים....כי אני אומנם לא קפטן, אבל אני מכירה את אחד הכללים הבסיסיים: להטיש את האויב , בכך שאתה כל הזמן חוזר על עצמך באריכות יתר, אין פירושו לנצח את האויב.
אתה היית קפטן על פי חוקים אחרים?
בייבי