ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כתבה בעובדה על המכללה

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 12 בינו׳ 2023
N e l l a כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
N e l l a כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
N e l l a כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
מלישס כתב/ה:
N e l l a כתב/ה:
מה דעתי?
אני לא מופתעת,
אני לא חלק מהסצנה ועדין זה היה די ברור לי,
רצים עליו סיפורים כבר כמה שנים טובות תןדה לאל שזה יצא לאור.

הדבר הזה לתקוף נשים פתוחות מינית ולא להאמין להו,זה הדבר הכי טיפשי שקיים.
אבל מה חדש?
אנחנו בישראל וחס וחלילה שאישה בישראל תהיה פתוחה מינית.
אוי גוועלד!

מצטערת לבאס אבל הקהילה הזו רקובה .
יש שמועות על כל אחד ועל כל אחת.
ורובן גם לא נכונות.
אני מכירה אנשים מהקהילה שצצו עליהם שמועות,
שהיו כל כל רחוקות מהמציאות שזה מצחיק.

אני מכיר מישהו שפתחו עליו תלונת שווא, עשו לו שיימינג מטורף בפייסבוק, אישתו עזבה אותו, אף מקום עבודה לא הסכים להמשיך לעבוד איתו. למה? בגלל נערה שהוא לא ענה לחיזורים שלה, ותוך יום אחד היא פתחה עליו 7 תלונות עם אנשים שונים. היא הרסה לו את החיים ואפילו לא שילמה את המחיר, אפילו לא ניקו את שמו בתקשורת. המציאות הזאת קיצונית ואלימה. אולי האמת ברורה כאור היום, אבל לאדם עיוור זה כלל וכלל לא רלוונטי.

ואני מכירה מישהי שהתאבדה כי עברה אונס קבוצתי וגרמו לה לחוות את האונס שוב ושוב בבתי משפט כי חס וחלילה היא הלכה למועדון.

אז ו...?
יש לכאן ולכאן, ורוב התלונות הן לא תלונות שווא.

אני עברתי אונס מספר פעמים וניסיתי להתאבד. הייתי מאוד קרוב למוות, אני חי ומתקשר איתך בגלל סבירות נמוכה מאוד, הרבה מאמינים יגידו שזה נס. זה לא רלוונטי לשום דבר שאמרתי.

גם אני שורת אונס,עברתי פעמיים וגם אני מתקשרת איתך רגיל.
לא מבינה את הפואנטה.

את לא מבינה נקודה. אני סיימתי עם לנסות להסביר לך את המציאות הפשוטה. אמשיך את הדיון עם אנשים אחרים, אני לא מצפה ממך להבנה בסיסית של הנאמר.

אה עכשיו הבעיה בי, כמו כל דיון איתך,
אם לא מבינים אותך לא תנסה להסביר אלא תאשים את הצד השני שהוא לא בסדר,ובעצם לא תבין שהבעיה אצלך 🤷🏽‍♀️
צפוי מאד דרך אגב

ממש לא. לא הייתי מגיע לדיון אם הייתי חושב שאין לי לפחות בן שיח אחד. את פשוט, באופן מאוד ספציפי, לא בחורה ששווה דיון. אני באמת לא כועס או מנסה לפגוע, זאת פשוט דעתי הכנה.
N e l l a​(אחרת)
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
N e l l a​(אחרת) • 12 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
N e l l a כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
N e l l a כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
N e l l a כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
מלישס כתב/ה:
N e l l a כתב/ה:
מה דעתי?
אני לא מופתעת,

אבל מה חדש?
אוי גוועלד!

ורובן גם לא נכונות.

אני מכיר מישהו שפתחו עליו תלונת שווא, עשו לו שיימינג מטורף בפייסבוק, אישתו עזבה אותו, אף מקום עבודה לא הסכים להמשיך לעבוד איתו. למה? בגלל נערה שהוא לא ענה לחיזורים שלה, ותוך יום אחד היא פתחה עליו 7 תלונות עם אנשים שונים. היא הרסה לו את החיים ואפילו לא שילמה את המחיר, אפילו לא ניקו את שמו בתקשורת. המציאות הזאת קיצונית ואלימה. אולי האמת ברורה כאור היום, אבל לאדם עיוור זה כלל וכלל לא רלוונטי.

ואני מכירה מישהי שהתאבדה כי עברה אונס קבוצתי וגרמו לה לחוות את האונס שוב ושוב בבתי משפט כי חס וחלילה היא הלכה למועדון.

אז ו...?

אני עברתי אונס מספר פעמים וניסיתי להתאבד. הייתי מאוד קרוב למוות, אני חי ומתקשר איתך בגלל סבירות נמוכה מאוד, הרבה מאמינים יגידו שזה נס. זה לא רלוונטי לשום דבר שאמרתי.

לא מבינה את הפואנטה.

את לא מבינה נקודה. אני סיימתי עם לנסות להסביר לך את המציאות הפשוטה. אמשיך את הדיון עם אנשים אחרים, אני לא מצפה ממך להבנה בסיסית של הנאמר.

אם לא מבינים אותך לא תנסה להסביר אלא תאשים את הצד השני שהוא לא בסדר,ובעצם לא תבין שהבעיה אצלך 🤷🏽‍♀️
צפוי מאד דרך אגב

ממש לא. לא הייתי מגיע לדיון אם הייתי חושב שאין לי לפחות בן שיח אחד. את פשוט, באופן מאוד ספציפי, לא בחורה ששווה דיון. אני באמת לא כועס או מנסה לפגוע, זאת פשוט דעתי הכנה.

גם אני ככה חושב עלייך, אבל לא היית מבין את דברי, הייתי מנסה להסביר לך גם אם אתה לא שווה דיון.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
N e l l a כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
N e l l a כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
N e l l a כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
N e l l a כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
מלישס כתב/ה:
N e l l a כתב/ה:
מה דעתי?
אני לא מופתעת,

אבל מה חדש?
אוי גוועלד!

ורובן גם לא נכונות.

אז ו...?

לא מבינה את הפואנטה.

צפוי מאד דרך אגב

גם אני ככה חושב עלייך, אבל לא היית מבין את דברי, הייתי מנסה להסביר לך גם אם אתה לא שווה דיון.

ברגע שאתה מבין שאין תוצר להשקעה שלך, זה דבר מטופש להמשיך לנסות לגדל תוצר. לדבר עם אדם שלא מבין אמת בסיסית זה כמו להשקות קיר ולבזבז עליו מים שיכלו ללכת לעציץ נחמד.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
עזבי, נסכים שלא להסכים. לא לוקח יותר בשיח איתך חלק.
N e l l a​(אחרת)
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
N e l l a​(אחרת) • 12 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
עזבי, נסכים שלא להסכים. לא לוקח יותר בשיח איתך חלק.

אהא.

אני לא שווה דיון אבל היה לך חשוב להגיב לי שאני בכלל לא התייחסתי אלייך מכתחילה .
🤦🏽‍♀️
sheriff
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
sheriff • 12 בינו׳ 2023
התחקירנים של עובדה מאוד מקצועיים ואם הם הוציאו כתבה הם בטוחים באמינות העדויות שלהם ובדקו את הדברים מהרבה כיוונים.
״שולטים״ שלא מבינים מה ההבדל בין בדסמ בהסכמה לבין ניצול תחסכו מאיתנו את הדעה העלובה שלכם
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
sheriff כתב/ה:
התחקירנים של עובדה מאוד מקצועיים ואם הם הוציאו כתבה הם בטוחים באמינות העדויות שלהם ובדקו את הדברים מהרבה כיוונים.
״שולטים״ שלא מבינים מה ההבדל בין בדסמ בהסכמה לבין ניצול תחסכו מאיתנו את הדעה העלובה שלכם

בנתיים לא ראיתי מהטריילר שום ראייה קונקרטית. כל עדות באשר היא, אינה שום דבר מלבד עדות. וכל מה שהציגו בטריילר לפחות, אלה עדויות, לכן חשוב מאוד לשים דברים בפרופורציות כי מסקנות קיצוניות מדי פוגעות תמיד בצד אחד לפחות, וזה הולך לכאן ולכאן. אם אנשים בטוחים בזה שהאישה דוברת אמת בזמן שהיא לא, הלך לגבר השם הטוב והוא יפגע בכל אספקט אפשרי בחיים (כמו הדוגמה שנתתי לפני כן על הבחור שעשו לו שיימינג בפייסבוק). אם אנשים בטוחים שהיא משקרת בזמן שהיא דוברת אמת, הלך לה השם הטוב וגם פוגעים במוטיבציה של אנשים שבאמת נפגעו ללכת ולהגיש תלונה. צריך למצוא את דרך האמצע ופשוט לא לבסס שום מסקנה חד-משמעית ללא ראיות משפטיות בהנחה שהעיקרון המנחה שלך הוא לצמצמם כמה שיותר פגיעה בבני אדם. ורק מזכיר, אין לנו שום מחקר אמין וכמו שאמרתי - מי שמבין במדעי הדשא קצת יודע שגם בחיים לא יהיה מחקר אמין על היקף הגודל של תלונות השווא. לבסס מסקנה קיצונית וחד-משמעית במציאות כזאת זה אבסורדי.
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
Aristotle​(נשלט) • 12 בינו׳ 2023
עוד כתבה שגורמת לי להבין שאין שום סיכוי שאני אי פעם מספר לאנשים במעגל הקרוב שלי שאני משויך באיזשהי צורה לעולם ה-BDSM, כאילו שהסטיגמה לא מספיק גרועה גם ככה.

מחכה לראות את התחקיר, על פניו נשמע מזעזע.

לגבי כל הדיון שהתפתח פה- בגדול אשמה של אנשים נקבעת בבתי משפט ולא בתחקירים טלוויזיוניים, אבל ההאשמות חמורות לאללה ומרוח התגובות פה אני מבין שהיו כבר "שמועות" בנושא... נשמע רע מאוד.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
Aristotle כתב/ה:
עוד כתבה שגורמת לי להבין שאין שום סיכוי שאני אי פעם מספר לאנשים במעגל הקרוב שלי שאני משויך באיזשהי צורה לעולם ה-BDSM, כאילו שהסטיגמה לא מספיק גרועה גם ככה.

לגבי כל הדיון שהתפתח פה- בגדול אשמה של אנשים נקבעת בבתי משפט ולא בתחקירים טלוויזיוניים, אבל ההאשמות חמורות לאללה ומרוח התגובות פה אני מבין שהיו כבר "שמועות" בנושא... נשמע רע מאוד.

לגמרי תלוי בחברים שלך. עם החברים שלי הבדסמ הפך לבדיחה.
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 12 בינו׳ 2023
Aristotle​(נשלט) • 12 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:

לגמרי תלוי בחברים שלך. עם החברים שלי הבדסמ הפך לבדיחה.

לא קשור רק לחברים, יש דברים שאני לא רוצה לאפשר שישתמשו בהם נגדי שנים לאחר מכן.

למשל, אני נמנע באופן מוחלט מלייצר תמונות של עצמי בסצינות בידיסאמיות.

וברור שזה תלוי במעגלים חברתיים ומקצועיים...