בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטים מקולרים

אליפסה​(שולטת)
לפני שבוע • 15 ביוני 2024
אליפסה​(שולטת) • 15 ביוני 2024
אני בדעת המיעוט.

אני מבינה שעבור רבים הקילור הוא דרך להגיד "אני תפוס.ה" ולסמן עם מי נמצאים בזוגיות. אבל זה קצת מצחיק ומוזר שהקולר הוא הסמל לכך. אני לא אקלר את עצמי לנשלט שלי, אפילו שאני מאוד מונוגמית וגאה בו.

זה מזכיר לי את השרשורים שעולים מדי פעם, ובהם השאלה אם יש מניעה שנשלטת תקשור את השולט שלה ותחדור אליו. מיד מופיעים כל ההסברים שאין מניעה, ושכל אחד יעשה מה שטוב לו. אבל אם "שליטה" אינה מונח בעל משמעות סובייקטיבית, שכל אחד מפרש כרצונו, ואם יש לה איזושהי משמעות מוסכמת, זה לא ממש מסתדר. זה מצחיק. ובלב עולה השאלה, למה אדם שזו הנטיה המינית שלו מתעקש לקרוא לעצמו "שולט". מותר? ברור. אבל זה קצת מוזר.

אם במסיבה הייתי רואה נשלטת מניחה קולר על השולט שלה ומוליכה אותו ברצועה, הייתי צוחקת. זכותם. זכותם של עבדים ונשלטים לפתוח במרד ולמחות על חוסר השוויון המובנה בעולם הבדס"מי. אבל גם אפשר פשוט להיות ונילים.

בעיני הקולר הוירטואלי משקף את הקולר הפיסי שיש לנשלט במציאות. הוא משקף בעלות. זה מצחיק כשמתעקשים לסמן סימטריה באמצעות סימן שבמקור נועד לסמן חוסר סימטריה.

"קדושת" הקילור יכולה להיות קצת טרחנית. אבל זה גם מבאס שהמרחב הבדס"מי סובל מויניליזציה תמידית וצדקנית.
Gold Fish{FLR}
Gold Fish{FLR} • 15 ביוני 2024
מדוייק.
זה עניין סימלי אמנם, אך חשוב.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אני חושבת שזה היה משמעותי יותר אם היינו קהילה מוחשית עם חוקי קהילה מוסכמים ורשמיים.
אבל אני די אוהבת את זה שאנחנו לא.
כי באופן כללי יש לי נטיה להתנער מחוקי קהילה שמכתיבים את אופן מיסוד הזוגיות. אני אוהבת את זה שכל אחד מגדיר לעצמו את הפורמט, גם בחברה הכללית אני לא אוהבת שמכתיבים לאנשים מה זה משפחה ואילו חובות נגזרות מזוגיות ממוסדת וכו'.

אני מניחה שקיימות, או שעשויות להתקיים, קבוצות שמקיימות מיני-קהילה ודורשות מחבריה לציית למוסכמות מסויימות (כמו שמגדירים חוקים מסויימים לערב מיילדום... אפשר להיות חלק מחבורה שבה החוקים האלה קבועים ומוסכמים על כל חבריה. יש כאלה בהרבה תחומים). זה יכול להיות נהדר. זה נראה לי יותר הגיוני מאשר לנסות להחיל את זה על כל מי שעושה בדס"מ. כמו שיש הרבה דרכים לקיים זוגיות ונילית והרבה תתי-קהילות. זה נראה לי פחות ישים באתר כמו הכלוב שמנסה לתת מענה לכל הקשת ולא להתמקד בז'אנר מסויים.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 15 ביוני 2024
יולי Yuli כתב/ה:
יותר חמור מזה - יש אנשים שעושים בדס"מ שאפילו לא רשומים לכלוב!

יש לספק אסמכתאות.
miz hyde{love69}
miz hyde{love69} • 15 ביוני 2024
בהתחשב בעובדה שהרבה מחברי האתר לא מבינים את מדמעות הקילור או משתמשים בו בהומור כהערה לניק - מרגיש לי שכל הדיון בכיוון הלא נכון.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 15 ביוני 2024
הדיון לא על דינוזאורים
או דור כזה או אחר אני לא מאויים
ומצידי שישימו תחתונים על הראש
ניסיתי להבין מה הקטע. קבלתי תשובות חלקן מגוכחות חלקן מענינות תודה וברכות . שאלו יהיו הצרות שלנו היום.
הוא​(שולט)
לפני שבוע • 16 ביוני 2024
הוא​(שולט) • 16 ביוני 2024
אני יכול להבין אותךicon_smile.gif
neter​(נשלטת)
לפני שבוע • 18 ביוני 2024
neter​(נשלטת) • 18 ביוני 2024
אני כל כך קשישה שאני זוכרת.

אז אני אסביר.

icon_smile.gif

בהתחלה, השנים הראשונות של שנות האלפיים, הקילור היה משאת נפשה של כל נשלטת וגם האדון ענד בגאווה את הסוגריים.

לקח... שנה אולי שנתיים שהשולטים הבינו שיש פה תו תקן של איכות... אבל זה מפריע להם לתמרן במרחב

עם עוד כמה מבנות השבט, ואז חדל המנהג הגברי ופחות ופחות ראינו שולטים עם שובל כינויים ואותיות.

הבנות המשיכו.

הקולר הפיזי והוירטואלי היו עבורנו חלום וסמל סטטוס להתקשט בו, זה הרנין את הנפש

אחר כך כבר לא.

היום אני בדילמה מתמדת אם להתבונן על עצמי בבוז או לזכור את מה שהייתי וחוויתי ברגע ההוא