ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

גברים נשואים

Master Bruce
לפני שבועיים • 28 באוג׳ 2024
Master Bruce • 28 באוג׳ 2024
אליוט כתב/ה:
בתור גבר נשוי)עאלק( אני ישר מדלג על הודעה כזו,לא מנסה אפילו...
אבל גם נוכחתי לגלות שנשים כותבות את זה כדי להשקיט את הנפש שלהן...כי חלקן כן יכולות להבין שזה סינון לא רלוונטי,כי גבר נשוי כן יכול לענות להן על הצרכים שלהן אישית,כי הוא לא ממש מציק,הוא יודע לחזר, הוא מבין חיי זוגיות ועוד בלהבלהבלה
בקיצור גם גבר נשוי הוא אטרקטיבי...

*פייספאלם*
מה החזאי מבין
לפני שבועיים • 28 באוג׳ 2024
מה החזאי מבין • 28 באוג׳ 2024
נכנסתי לפרופיל שלך, לא ראיתי שום איסור על גברים נשואים. אז אולי זו הסיבה שפונים אלייך?
Bluecollar​(שולטת)
לפני שבועיים • 29 באוג׳ 2024
Bluecollar​(שולטת) • 29 באוג׳ 2024
אליוט כתב/ה:
בתור גבר נשוי)עאלק( אני ישר מדלג על הודעה כזו,לא מנסה אפילו...
אבל גם נוכחתי לגלות שנשים כותבות את זה כדי להשקיט את הנפש שלהן...כי חלקן כן יכולות להבין שזה סינון לא רלוונטי,כי גבר נשוי כן יכול לענות להן על הצרכים שלהן אישית,כי הוא לא ממש מציק,הוא יודע לחזר, הוא מבין חיי זוגיות ועוד בלהבלהבלה
בקיצור גם גבר נשוי הוא אטרקטיבי...

ברור שנשים הן לא אדם בוגר שיודע מה הוא רוצה 🤦🤦🤦
JustNobody
JustNobody • 29 באוג׳ 2024
Harkin כתב/ה:
לא רואה סיבה לפנות למי שמראש אומרת שלא מעוניינת.
כמו שלא אפנה לאישה לסבית, או למי שהגדירה טווח גילאים שאני לא בתוכו.

לפני שהוספתי לגבולות שלי רשימה שלא מביישת את מגילת העצמאות, הדבר הראשון שהיה כתוב שם הוא גבולות גיל.
אתה חושב שזה עצר מישהו?
פחחחחחחחח
להיפך
ממש אתמול (!!) פנה אליי גבר בן 42 (שזה 7 שנים יותר מהגיל המקסימלי בטווח שלי) שאמר שזה יהיה יתרון *עבורי* אם אבחר בו, כי "ילדונים בני גילי לא יכולים לספק לי את הצורך".

תמיד כשאני מסרבת לכאלו, אני מסרבת בכעס.
חלקם מתנצלים שהטרידו אותי, ובצדק.
חלקם מקללים ואומרים שאני מטומטמת ו"מה קרה אם הם כבר ניסו, לא עולה כסף לנסות".

מפגרים פה כולם, עזוב אותך....
Master Bruce
Master Bruce • 29 באוג׳ 2024
JustNobody כתב/ה:
Harkin כתב/ה:
לא רואה סיבה לפנות למי שמראש אומרת שלא מעוניינת.
כמו שלא אפנה לאישה לסבית, או למי שהגדירה טווח גילאים שאני לא בתוכו.

לפני שהוספתי לגבולות שלי רשימה שלא מביישת את מגילת העצמאות, הדבר הראשון שהיה כתוב שם הוא גבולות גיל.
אתה חושב שזה עצר מישהו?
פחחחחחחחח
להיפך
ממש אתמול (!!) פנה אליי גבר בן 42 (שזה 7 שנים יותר מהגיל המקסימלי בטווח שלי) שאמר שזה יהיה יתרון *עבורי* אם אבחר בו, כי "ילדונים בני גילי לא יכולים לספק לי את הצורך".

תמיד כשאני מסרבת לכאלו, אני מסרבת בכעס.
חלקם מתנצלים שהטרידו אותי, ובצדק.
חלקם מקללים ואומרים שאני מטומטמת ו"מה קרה אם הם כבר ניסו, לא עולה כסף לנסות".

מפגרים פה כולם, עזוב אותך....

אוגה בוגה, אני גבר שלא מכיר אותך בכלל, יודע מה את צריכה יותר טוב ממה שאת יודעת על עצמך!
barnacle​(שולט)
barnacle​(שולט) • 29 באוג׳ 2024
מה החזאי מבין כתב/ה:
נכנסתי לפרופיל שלך, לא ראיתי שום איסור על גברים נשואים. אז אולי זו הסיבה שפונים אלייך?

כנראה שברוס שכנע את 'פותחת מוסך' לשקול מחדש והורידה ⛔ אחד...
Master Bruce
Master Bruce • 29 באוג׳ 2024
barnacle כתב/ה:
מה החזאי מבין כתב/ה:

כנראה שברוס שכנע את 'פותחת מוסך' לשקול מחדש והורידה ⛔ אחד...

לא שכנעתי אף אחת בכלום, ומעולם לא דיברתי עם פותחת מסך מעבר לשרשור הזה.
O resschef​(שולט)
O resschef​(שולט) • 29 באוג׳ 2024
אני גבר נשוי
אני אף פעם לא פונה
לא לגרושות (אולי כדי להחמיא על הבלוג בתגובות לבלוג)
לא לרווקות
ובטח ובטח לא לנשואות
זה מקטין אותי לפנות
לכן אני כותב בלוג ונותן לייק לבלוגים רהוטים של אחרות
ואם שלי מדליק ....פונות אלי
מה שכן :
גברים נשואים מפרגנים לא מתעלקים לא נופלים עלייך בשטויות
ואם את לא מחפשת זוגיות אלא סתם ענייו בילויים וכייף ללא מחויבויות הדדיות....אני לא רואה כאן בעיה
מה נהייתן משטרת המוסר? מה זה משנה למה אני בוגד? לא רוצות נשוי סבבה אבל אל תעשו מזה אג'נדה מגובה בסמינריון או דוקטורט
מצד שני
ואני בהחלט מבין נשים שלא מעוניינות בגבר נשוי, והצדק איתן שרוצות 100% גבר משלהן ולא לבזבז זמן
בהחלט מבין
ועדיין ממליץ למי שלא בא לה קשר מחייב לטעום מאחד נשוי פעם פעמיים ....הוא לא ישגע אתכן זה בטוח
בעצם שום דבר לא בטוח
בחיים האלה
TheStrider​(סדיסט)
לפני שבועיים • 30 באוג׳ 2024

Re: גברים נשואים

TheStrider​(סדיסט) • 30 באוג׳ 2024
בוגר ונשלט כתב/ה:
פותחת מוסך כתב/ה:
פונים אליי גברים נשואים, למרות שכתוב לי במפורש בפרופיל אין כניסה. עוד שואלים בתמימות או חרמנות מה עם יוצאי הדופן. אשכרה לא מבינה את החוצפה. איזו סיבה יש לאישה גרושה, חופשיה ומשוחררת להיות באינטרקציה עם נשוי?? להזדיין או לסשן או לדבר שיחה מינית. אולי אישה צעירה שמפנטזת על דאדי. אבל בחייאת, מה נסגר??

אני לא מסתיר את היותי נשוי, ואני מכבד גבולות של אחרות/ים
אבל אם אני רוצה לשוחח בהודעות או בצט בגלל שראיתי אותה באיזה ארוע או מסיבה זו סיבה לפסילה מידית? לא כל פניה או שיחה חייבת להיות על נושא הכרות/פגישה. למרות שהיא עושה אותך חשוד מיידי

אם אתה פונה לנשים שהסטטוס שלך מופיע בגבולות שלהן במטרה ליצור איתן קשר אז אתה לא מכבד את הגבולות שלהן.
TheStrider​(סדיסט)
לפני שבועיים • 30 באוג׳ 2024
TheStrider​(סדיסט) • 30 באוג׳ 2024
מעונב ומכופתר כתב/ה:
ובכן.
אני נשוי ולא מסתיר זאת.
לרוב לא פונה למי שהגדירה מפורשות נשואים כגבול.
למרות זאת אם הפרופיל נראה מתאים במיוחד יכול לקרות שאפנה.
ובהחלט קרו מקרים של נכונות לחרוג מהקו המוגדר.
מעניינת אף יותר היא העובדה שיש מי שפנתה אליי אף שבפרופיל שלה עצמה מוגדרים הנשואים כגבול... ממש כך.
ןיוער שהפניות שלי לעולם אינן העתק הדבק.
כך או כך, אם יותר לי, על מה הזעם הקדוש? אם רוצה יכולה לדחות, אם רוצה יכולה להתעלם, אם רוצה יכולה לחסום. או בלשון העם מה כבר קרה? הרי ממילא באתר שכזה נשים מקבלות פניות לרוב וגברים הרבה פחות. זה חלק מהמשחק ובינינו רוב הגברים היו מתחלפים בשמחה עם הנשים בעניין זה ורוב הנשים לא היו מסכימות להתחלף...

כמו שהיא יכולה לדחות בהתבסס על הגבולות שלה אתה יכול להיות אדם סביר ולכבד את הגבולות שלה ולא לפנות אליה מלכתחילה. למה להטריח אחרים רק כי לך לא מתאים הגבולות שלהם?