לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מראה חיצוני חשוב?

Purple Phoenix​(נשלטת){Loki the t}
לפני חודש • 6 באוג׳ 2024
BadTom כתב/ה:
ספיוסקסואליות זה לנשלטים חחחחח

הכי חשוב שהיא תהיה בכושר, שהמרדף לא יהיה קל מידי...

אז נפסלתי icon_sad.gif
BadTom​(שולט)
לפני חודש • 6 באוג׳ 2024
BadTom​(שולט) • 6 באוג׳ 2024
אל דאגה, כושר זה דבר נרכש 💜

גם אין רע בספיוסקסואליות, בטח לא פסולות, רק אמרתי שזה לנשלטות חחח

Purple Phoenix כתב/ה:
BadTom כתב/ה:

אז נפסלתי icon_sad.gif
Purple Phoenix​(נשלטת){Loki the t}
לפני חודש • 6 באוג׳ 2024
BadTom כתב/ה:
אל דאגה, כושר זה דבר נרכש 💜

גם אין רע בספיוסקסואליות, בטח לא פסולות, רק אמרתי שזה לנשלטות חחח

Purple Phoenix כתב/ה:
BadTom כתב/ה:

אז נפסלתי icon_sad.gif

אז יש לי סיכוי?
ישששששששששששששששששש 🖤
אביב נעורים
לפני חודש • 6 באוג׳ 2024
אביב נעורים • 6 באוג׳ 2024
קצת וודקה ושקית על הראש והכל מסתדר🤣
noomi​(נשלטת){Ashenn}
לפני חודש • 6 באוג׳ 2024
noomi​(נשלטת){Ashenn} • 6 באוג׳ 2024
כמובן שחשוב. יש לי "טייפ" אבל אני מתגמשת הרבה אם הדינמיקה טובה. עם זאת, יש קו ברור שבו אני נמשכת לבנאדם ואחרי הקו אני לא נמשכת; אם אין משיכה אין מה לדבר.
Ollie​(נשלטת)
לפני חודש • 6 באוג׳ 2024
Ollie​(נשלטת) • 6 באוג׳ 2024
אני לא מבינה למה אנשים שמשתייכים לקבוצת הרוב תמיד מתקשים כל כך להאמין שיש אנשים שונים מהם.
רוצים לספר שמראה קריטי לכם? תספרו. אבל למה אתם מקובעים ומרוכזים כל כך בעצמכם כדי לחשוב שמי שאינו חולק אתכם את הנקודה הזו הוא שקרן?
ואיך זה שונה מהתפיסה שמי שאומר שהוא נהנה מכאב או משליטה או מהשפלה הוא שקרן? בעולם הבדסמ לא אמורים להיות קצת פחות close minded?

אניוואי, אצלי מראה הוא לא רכיב רלוונטי. כשאני מכירה אנשים חדשים אני מבקשת שלא ישלחו לי תמונה. אני רוצה קודם להכיר את האופי מהמילים, וגם כשכבר נחשפת למראה - לראות אותו במציאות, באותו זמן שבו אני שומעת את הקול שלו ונחשפת לשפת הגוף, למבט וגם למילים שהוא בוחר להגיד ולדרך שבה הוא מתנהג.
חלק מהדברים האלה קשורים גם למראה, אבל זה רק לצורך היכרות עם האופי. למשל צורת עמידה יכולה ללמד על רמת ביטחון עצמי. אבל בסוף הבפנים זה מה שמשנה לי. השכל, האופי, ההתנהגות, הדרך שבה הם מופנים כלפיי.
Bluecollar​(שולטת)
לפני חודש • 6 באוג׳ 2024
Bluecollar​(שולטת) • 6 באוג׳ 2024
Ollie כתב/ה:
אני לא מבינה למה אנשים שמשתייכים לקבוצת הרוב תמיד מתקשים כל כך להאמין שיש אנשים שונים מהם.
רוצים לספר שמראה קריטי לכם? תספרו. אבל למה אתם מקובעים ומרוכזים כל כך בעצמכם כדי לחשוב שמי שאינו חולק אתכם את הנקודה הזו הוא שקרן?
ואיך זה שונה מהתפיסה שמי שאומר שהוא נהנה מכאב או משליטה או מהשפלה הוא שקרן? בעולם הבדסמ לא אמורים להיות קצת פחות close minded?

אניוואי, אצלי מראה הוא לא רכיב רלוונטי. כשאני מכירה אנשים חדשים אני מבקשת שלא ישלחו לי תמונה. אני רוצה קודם להכיר את האופי מהמילים, וגם כשכבר נחשפת למראה - לראות אותו במציאות, באותו זמן שבו אני שומעת את הקול שלו ונחשפת לשפת הגוף, למבט וגם למילים שהוא בוחר להגיד ולדרך שבה הוא מתנהג.
חלק מהדברים האלה קשורים גם למראה, אבל זה רק לצורך היכרות עם האופי. למשל צורת עמידה יכולה ללמד על רמת ביטחון עצמי. אבל בסוף הבפנים זה מה שמשנה לי. השכל, האופי, ההתנהגות, הדרך שבה הם מופנים כלפיי.

ברור שבסוף האופי/חיבור/כימיה
זה מה שקובע.
אני לא מתכוונת להתאהב בגסטון
H2SO4
לפני חודש • 6 באוג׳ 2024
H2SO4 • 6 באוג׳ 2024
Ollie כתב/ה:

יפה כתבת…
Ollie​(נשלטת)
לפני חודש • 6 באוג׳ 2024
Ollie​(נשלטת) • 6 באוג׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:

זה מה שקובע.

בסדר, זו לא הנקודה. לא חשבתי שיש כאן רוב של אנשים שלא מעניין אותם האופי. השאלה היא אם גם המראה קריטי או לא.
אצל כמעט כולם גם המראה קריטי. וחלק מתוך אותה קבוצה של "כמעט כולם" גם החליטו שזו האמת האבסולוטית ושאין אנשים שלא אכפת להם ממראה. יאללה יאללה.
Bluecollar​(שולטת)
לפני חודש • 6 באוג׳ 2024
Bluecollar​(שולטת) • 6 באוג׳ 2024
Ollie כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:

זה מה שקובע.

בסדר, זו לא הנקודה. לא חשבתי שיש כאן רוב של אנשים שלא מעניין אותם האופי. השאלה היא אם גם המראה קריטי או לא.
אצל כמעט כולם גם המראה קריטי. וחלק מתוך אותה קבוצה של "כמעט כולם" גם החליטו שזו האמת האבסולוטית ושאין אנשים שלא אכפת להם ממראה. יאללה יאללה.

לגמרי. יאללה יאללה