סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה להורדה במשקל / כניסה לכושר

Too sweet{}
לפני חודש • 18 באוג׳ 2024

Re: שליטה להורדה במשקל / כניסה לכושר

Too sweet{} • 18 באוג׳ 2024
mister z כתב/ה:
אף פעם לא הבנתי בני אדם שנכנסים לקשר מתוך כוונה לשנות את הצד השני...
לא טוב לך שהיא שמנה? לא נאה לך איך שהוא מתלבש ? פתאום נזכרתם שאתם לא יכולים לחיות בלי חזה גדול לידכם או ריבועים בבטן?...
מדובר בבני אדם לא בערכת לגו אם אתם לא יכולים לחיות עם היתרונות והחסרונות של מי שלידכם אז אולי כדאי להמשיך לחפש

אני חושבת שהכוונה לשליטה שנוגעת בתחומים נוספים שהם "לא מיניים" (למרות שזה מרטיב את הכוס לגמרי בסופו של דבר🫠) והלגיטימיות להיכנס לתחומים שנתפסים אולי פחות "בדסמים".
זה לא מגיע ממקום של "בא לי שתיהיה לה בטן שטוחה" אלא ממקום שמאתגר תפיסות שלנו, עונה על רצונות וצרכים של כל אחד מבני הזוג ומעמיד את הנשלטת במקום של לציית גם למה שלא נוח לה או לא בא לה בהכרח (כי לציית ללפתוח את התחת זה טבעי יותר מלציית ללא לבזבז יותר מסכום מסויים על בגדים למשל). ובכלל מגיע מזה שאצל השולט והנשלטת יש צורך גם בסוג כזה של בדסם.
האם זה לגיטימי או מנצל?
פה נכנס עניין ההיכרות והביטחון ההדדי. זה יעבוד כשלכל צד יש מקום להביע את עצמו, לבקש אחרת, להסביר, לחשוש. ובסוף לדעת שהצד השולט יבחר באופציה שטובה עבור שניכם ותאפשר לכם חוויות מחזקות ובונות.
סליחה על הרצינות לפעמים מתפלק לי 😁
Zimbardo​(נשלט)
לפני חודש • 18 באוג׳ 2024
Zimbardo​(נשלט) • 18 באוג׳ 2024
תורם את 2 השקל שלי לדיון המעניין והמקיף.
אני מתאמן קבוע אבל הייתי שמח אם המאמן או המאמנת שלי היו משתמשים ברצון שלי לרצון אותם כמשהו שיוביל לזה שהמצב שלי או היכולת שלי ישתפרו.
כלומר, לא ממקום משפיל ומוריד אלא ממקום שמבין את המנגנונים הפנימיים שלי ויודע איך לגרום לי לעשות יותר, לדחוף את עצמי קדימה.
אם המאמן או המאמנת מגיעים עם חיבור לעולם השליטה הם גם יכולים להוסיף אלמנטים של שליטה כפרס או עונש אחרי האימון ובכך לגרום לי להשתוקק עוד יותר.
תרחיש דמיוני: אם תעשה עוד 5 חזרות בלחיצת חזה אתן לך את הזכות לשתות את השתן שלי / לנשק את הרגל שלי וכן הלאה...
השליטה גם יכולה לבוא לידי ביטוי בכך שהמאמן או המאמנת קובעים איתי והתפקיד שלי הוא להביא להם משקולות, להחזיר למקום, לשים להם מגבת וגם זה יכול, אם הם מספיק יצירתיים להפוך גם לאימון עבורי.
בקיצור, אני רואה פה פוטנציאל אדיר למשהו מרגש ומתגמל לכל הצדדים המעורבים...
מישהו או מישהיא מרימים את הכפפה ?!... icon_wink.gif