לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הניק ועונשו :)

QriS​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 21 ביולי 2004

Re: הסקרנות הרגה את החתול

QriS​(מתחלף) • 21 ביולי 2004
שוקולית כתב/ה:
QriS כתב/ה:
כולם חושבים שאני קווין ריס!!! icon_rolleyes.gif

נכון.
אולי תשנה?

אולי ניק הנקניק? icon_razz.gif
איך אני אשנה שוקו? icon_rolleyes.gif
creamy
creamy • 21 ביולי 2004
קיוריאס !!! אתה לא משנה את הניק שלך!!! אני מאוד אוהבת אותו.... icon_redface.gif

אני קרימי, מלשון שמנת.
לבנה, רכה, מתוקה (לפעמים... icon_rolleyes.gif )
זיקית

אמממ..אז ככה

זיקית • 21 ביולי 2004
די פשוט. חברה שלי (הכי טובה) טענה פעם שאני כמו זיקית, מסתגלת לכל מקום וחברה..
ומאז אני זיקית.

icon_razz.gif
שוקולית​(שולטת)

Re: הסקרנות הרגה את החתול

שוקולית​(שולטת) • 21 ביולי 2004
QriS כתב/ה:
שוקולית כתב/ה:
QriS כתב/ה:
כולם חושבים שאני קווין ריס!!! icon_rolleyes.gif

נכון.
אולי תשנה?

אולי ניק הנקניק? icon_razz.gif
איך אני אשנה שוקו? icon_rolleyes.gif

כמו שמשנים....

בכל מקרה,אם אקרא לך ריס תבין נכון? icon_wink.gif
פייה{O}
לפני 19 שנים • 22 ביולי 2004
פייה{O} • 22 ביולי 2004
אני סתם אוהבת פיות.
מצד אחד הן מגשימות משאלות, מצד שני הן נושכות (כפי שכולם ראו בסרט "המבוך" למשל).
וחוצמזה שמקבלים הודעות מאוד מצחיקות עם ניק שכזה.

fishy.gif
Romantikan​(שולט)
Romantikan​(שולט) • 22 ביולי 2004
מישהי מאוד מיוחדת המציאה לי את השם הזה פעם מזמן, במועדון,
לפני שעשיתי את הטעות והתחלתי לכתוב בפורומים icon_lol.gif
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 22 ביולי 2004
romantikan כתב/ה:
מישהי מאוד מיוחדת המציאה לי את השם הזה פעם מזמן, במועדון,
לפני שעשיתי את הטעות והתחלתי לכתוב בפורומים icon_lol.gif

אם השם באמת משקף אותך,אז כיף לאותה גברת שתהיה איתך icon_wink.gif
אחד שמבין​(נשלט)

זה היה מזמן ...

אחד שמבין​(נשלט) • 22 ביולי 2004
זה התחיל מזמן, בימי פיפ העליזים, כשהפורום של פיפ עוד היה כתום ופרימיטיבי. למי שחושב שהיום יש קליקות של ותיקים אין מושג מה היה בפורומים באותה תקופה (ולא רק בפיפ). במשך למעלה משנה קראתי ולא כתבתי כלום, ממילא גם לא היה לי ניק. בשלב מסוים מישהו כתב משהו שפשוט דרש תגובה (אני לא זוכר מה היה הנושא). החלטתי שאם אני כבר כותב, זה יהיה משהו שאי אפשר לפספס. לכן חשבתי שכניסה בניק "אחד שמבין" תמשוך תשומת לב בצורה הראויה להודעה רצינית שכזו icon_smile.gif.
התשובה אכן עוררה ענין ותשומת לב, אחרי כמה ימים בדיון נוסף שעלה, מישהו שאל כנראה בציניות, מעניין מה חושב על זה אחד שמבין.
ככה לאט לאט יצאתי מהביישנות שלי והתחלתי לכתוב.

למעשה היו לי עוד שני ניקים למטרות ספציפיות:
עבדון - הניק עבדון שיקף את התכנים האקסטרימיים שכתבתי בניק הזה בפורום הסגור של מלכה שטן, גם הוא בימי פיפ העליזים. הניק הזה שימש אותי בעיקר לכתוב על הצדדים האפלים של הבדסם אותם חוויתי ו\או ראיתי. כן, יש בי גם צדדים כאלה, וכלל בין היתר תיאור חוויות די מפורט על ביקורי הראשון ב - OWK. אל תחפשו את זה, כשהפורום הנ"ל נסגר והועבר לכללי ביקשתי שימחקו הכל.

עבד מאהבה - כך אני רואה את עצמי באמת. שימש אותי בחוויות כואבות, באופן חד פעמי, לתיאור סשן אמיתי שעברתי במועדון בתחילת דרכו, בימים שעוד היו וילונות icon_smile.gif, עם 3 דומיות מדהימות - אחת ידידה ותיקה ושתיים נוספות שהיכרתי באותו ערב, להן זו היתה חוויה ראשונית. לבקשתן כתבתי בפורום את התיאור של מה שעבר עלי באותו ערב נפלא, אך בגלל שבאותה תקופה הסיפור הזה היה ממש נועז, העדפתי לא להכתים את הניק המקורי שלי בתוית של אחד שלא מבחין בין מציאות לדמיון. התגובות היו דוקא מאוד טובות חוץ מאחת שקבעה בנחרצות שהכל בלוף. "למזלי" מלכה לב אדום "הציצה" מעבר לוילון ואישרה בעדות את הסיפור icon_smile.gif. (אגב הסיפור עדין קיים שם בפורום הישן)
כלובי
לפני 19 שנים • 23 ביולי 2004

למה כלובי?

כלובי • 23 ביולי 2004
וואו זה השרשור הכי מרגש שקראתי כאן. תודה למלכה לירז האחת והיחידה ולכל מי שכתב עד כה icon_smile.gif

ובקשר לכינוי שלי אתם בטח מנחשים את מקור ההשראה...
היו לי כמה כינויים לפני תקופת הכלוב, מידי פעם הרגשתי צורך לשדרג את הכינוי כי באמת כמו שאפשר להתרשם מקריאת השרשור היפה הזה - לרבים הכינוי מהווה איזו השתקפות עצמית - איזה חלון ראווה שאתה רוצה להציג לאחרים אבל בעצם אתה בסוף מציג בו את מה שאתה באמת חושב על עצמך. מידי פעם השלתי את עורי הוירטואלי ועדכנתי את הכינוי, אחת לכל כמה שנים בערך..

..כלובי הומצא ככינוי זמני כשהתחלתי לכתוב את האתר, לצורך בדיקות המערכת. חשבתי עליו בדיוק 10 שניות והוא כמובן דבק מאז.

היום בקהילה אני יותר מכל מזוהה עם הכלוב ולא עם שום דבר אחר ככה שיצא שהכינוי הולם.

יותר מעניין לכתוב על מקור הכינוי - "הכלוב".
הכלוב הוא מקום סגור שמי שנמצא בו חסר שליטה, נטול חופש לחלוטין לעומת מי שמבחוץ שנמצא בחופש מלא ובשליטה מלאה על מי שבתוכו. למי שנמשך ל-BDSM לא צריך להכביר במילים, ניתן לחתוך את המתח הסאדו מזוכיסטי הזה בסכין icon_smile.gif

עם זאת אפשר לראות בכלוב גם בית מוגן מכל מה שקורה מחוץ לו - מרחב פרטי ואינטימי לכל מיני פרטים עם מחנה משותף שעושה אותם קצת שונים מאלה שמחוץ לכלוב.

כי לכאורה קצת יוצא דופן שאדם ירצה למצוא עצמו בכלוב. אם כן זהו בית מוגן שבעיקר אוהבי BDSM יצאו בו את מקומם.
מקום שהאנשים בו מרגישים מוגנים, בטוחים ובחברה טובה להתחבר לכל מה שהם באמת.
יש בכלוב גם מידה של אקסהביסיוניזם, שהרי כל מה שנמצא בכלוב חשוף לעין כל.
החשיפה הזאת היא גם אלמנט של הסברה - התרסה על כך שאין התפשרות על המשמעות האמיתית שמאחורי המילים סאדו מזוכיזם ושהמקום שאנחנו אוהבים להיות בו הוא באמת לפעמים בתוך ומחוץ לכלוב icon_smile.gif

ההשראה לשם באה גם מתוך המחזה והסרטים "כלוב העליזים" - קומדיה מרגשת שמציגה את ה"חריגים בחברה" לכאורה (במקרה של הסרט - הומואים ודראג) בצורה חמה ואוהדת אל מול השמרנות המחלידה והמתפוררת.
הקרדיט האמיתי בסופו של דבר מגיע לכותב המחזה הזה אני מניח icon_smile.gif

כלובי

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי יול' 23, 2004 7:20 am, סך-הכל נערך 2 פעמים
sssssss
לפני 19 שנים • 23 ביולי 2004
sssssss • 23 ביולי 2004
תנחשו לבד...