בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אשכנזי בלבד

סאב למרותך​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 3 באוג׳ 2004
המלכה לירז ו cameo - המון המון תודה. כבר חשבתי שכולם כאן עוורים.

בקשר לתגובה של דמי - בדבר אחד הוא צודק, אני הכנסתי לכאן אלימות מילולית כשאמרתי שהתגובה שלו מטומטמת, ואני מתנצל על כך.

ודנה, נראה לי שאת מפספסת קצת - אף אחד לא אמר שהיא לא בסדר כי היא אוהבת בהירים. אני אחזור שוב על הציטוט מהפרופיל, כדי שזה יהיה ברור:

"הגבולות הגופניים - נטולי ביזאר, סימנים בלתי הפיכים, חיות, דם. הגבולות התקשורתיים - יוותרו סמויים מעין כל. הגבולות המנטליים - רוצה אותך אינטיליגנט, שנון, מבריק, רחב אופקים, מוכשר ואשכנזי בלבד. ובגבולות המעשיים - עדיף מאיזור חיפה והסביבה"

אשכנזי - בגבולות המנטליים, ביחד עם שנון, מבריק, רחב אופקים ומוכשר. ככה שדי ברור (או לפחות חשבתי שדי ברור, אבל מסתבר שרובכם מפספסים את זה)

ודמי - אין כאן שום קשר לא לאריסטו ולא לנעליים, עם כל הכבוד. תקרא שוב את הפסקה מהפרופיל, וגם לך לא יהיה ספק למה הכוונה. וכן, הדיון כאן הוא בדיוק על השאלה אם התיחום הוא פרקטי, ולא על שום דבר אחר. אם היה משתמע מהפרופיל שהיא רוצה אשכנזי כי היא מחפשת מישהו בהיר עם עיניים כחולות, אז מילא. אבל לכתוב שהיא מחפשת אשכנזי במסגרת הגבולות המנטליים? נו, באמת
סאב למרותך​(לא בעסק)
ואם כבר הזכירו כאן את שרשור הנחש, אז ציטוט משם של dom_kuixote, בנוגע לאנשים שחושבים שצריך לכבד את דעתם של אחרים בכל מצב ובכל מקרה:

ולסיום אבקש לצטט פלוני בשם אלברט איינשטיין:

"העולם הוא מקום מסוכן לחיות בו. לא בגלל האנשים הרשעים, אלא בגלל האנשים שלא עושים שום דבר נגדם".
סאב למרותך​(לא בעסק)
אגב (וסליחה שאני מנפח את השרשור), יש כאן דרך לעשות עריכה? כי נראה לי שחלק מהמגיבים (בטח עכשיו כשהשרשור נהיה כל כך ארוך) קוראים רק את ההודעה הראשונה שלי, ולא את כל התגובות, ומפספסים את הציטוט מהפרופיל, שהוא קצת יותר חד משמעי
מוש​(נשלט){k}
מוש​(נשלט){k} • 3 באוג׳ 2004
יש לי גם ציטוט (חכה, חכה חתלתול, הנה אנחנו מתקרבים אל הנחש...)

"לפני שאתה מותח ביקורת על מישהו, לך מייל בנעלים שלו. כך תהיה רחוק ממנו במייל, והנעלים שלו יהיו אצלך."
ג'ק הנדי

וזה לדעתי אומר כמעט הכל
אגב, יש לי עוד כמה ציטוטים גאוניים שלו...

cow.gif
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)
תיקון קטן: בתגובה שלי לא התכוונתי להישמע צדקני מידי. סהכ' באמת נכון - למי אכפת מה היא אוהבת? וגם אם כן - לא נשנה את העולם. אבל מה שכן הציק לי קצת, זה האופן שבו כמה מכם\ן ניסו להגן על העדפה של אותה מלכה בטענה שמדובר פשוט - "בנטייה אינטימית", היינו "טבעית" סובייקטיבית . רבותי "השולטות מלידה" "והנולדו לשרת" - אף אחת מכן לא יצאה מהבטן של אמא שלה עם שוט ביד, ואף אחד מכם לא נולד עם דילדו תקוע לו בתחת. ובכלל לפעמים ניראה לי שהעדפות מיניות זה הדבר הכי לא טבעי שיש. ואם זה היה כלכך טיבעי, הפורומים פה לא היו כלכך עמוסים בהתעסקות האובססיבית - "מי אני בתור עבד? למה אני עבד\מלכה\אדון\שפחה? ומה זה אומר עלי"? icon_rolleyes.gif
סאב למרותך​(לא בעסק)
ואם לחדד, אז לא מדובר כאן בנטייה טבעית גם מעוד סיבה: נטייה טבעית כלפי מה? הרי אם איננו מסכימים שיש תכונות (מנטליות) שמבדילות בין אשכנזים למזרחיים, או בין כל עדה או גזע, לצורך העניין, הרי שמדובר כאן בנטייה כלפי כלום, כלפי משהו ריק מתוכן (כי הרי המשיכה היא אל המכלול שהאשכנזי מייצג). ואם הנטייה היא כן בגלל התכונות (המנטליות) היחודיות שיש לכאורה לאשכנזים, הרי שמדובר בגזענות טהורה
סאב למרותך​(לא בעסק)
כן, מסתבר שאני אימפולסיבי מדי, ולכן אני שולח את ההודעות לפני שאני מסיים את מה שיש לי להגיד, אבל אני חייב עוד משהו שאני מסכים בו עם הקטור: בהתחלה באמת הפריע לי הפרופיל של המלכה. אבל היא רק אחת. עכשיו הרבה יותר מפריע לי שיוויון הנפש של רוב האנשים כאן שחושבים שזה בסדר כל זמן שמדובר בעניינים פרטיים של האדם
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 3 באוג׳ 2004
חתלתול זבל כתב/ה:
עכשיו הרבה יותר מפריע לי שיוויון הנפש של רוב האנשים כאן שחושבים שזה בסדר כל זמן שמדובר בעניינים פרטיים של האדם

ממממ.. עכשיו מה? דיקטטורה? תבטל את הזכות לפרטיות של אנשים תחת דגל האנטי-גזענות?
זה לא מזכיר לך משהו, חתלתול?
זה לא מציב אותך בדיוק עם אותם אנשים שכל כך "מזעזעים" אותך?
תתחיל לעלות על בריקדות נגד הזכות של הפרט?
תרחיק מהחברה אנשים המאמינים שיש לכל אדם זכות לפרטיות ולחופש דיעות?

היא לא עוברת על החוק. היא לא קוראת להשמדת הגזע הלא-אשכנזי. האישה הזו בסך הכל הביעה טעמה האישי בכרטיסה האישי.

אני נשבעת לך שברגע שהיא תתחיל לפתוח כאן שרשורים על כך שהיא קוראת לנדות מהקהילה את כל מי שאינו אשכנזי - אני אכנס באימאמא שלה icon_lol.gif 'שבעת! למה אני יש לי פאטיש לשחור icon_wink.gif
סאב למרותך​(לא בעסק)
כבר כתבתי את זה פעם אחת, ואפילו ממש בשרשור הזה, אבל אני אכתוב את זה שוב: אין לי שום כוונה או רצון שיצנזרו פרופילים או שיפגעו בזכות של מישהו לפרטיות, לדיעה או לביטוי. אבל אפשר לגנות דיעות מסויימות, להזדעק, להזדעזע, לנסות לחנך אחרת, משהו... לא לקבל הכל בשיוויון נפש רק כי מדובר בדיעה פרטית של מישהו אז שיחשוב מה שהוא רוצה

ואם הדיעה הפרטית שלי היא שכל הערבים מסריחים וטפשים, ואני לא רוצה אותם כידידים שלי, גם תגנו בחירוף נפש על זכותי להיות גזען צר מוחין (ואם אפשר בלי שזה יביא לגלישה לפוליטיקה ולטיעונים שמצדיקים את זה כי הערבים הם אוייבים)?