לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

משהו מאוד לא בסדר...

abcd
לפני 19 שנים • 26 בנוב׳ 2004

אסכם ואומר:

abcd • 26 בנוב׳ 2004
כאן אין טרנדים.

כאן אין נכון ולא נכון.

כל אחד זכאי להביע דעתו ורצונו כל עוד זה לא פוגע באף אחד אחר.

ירצו יאכלו, לא ירצו לא יאכלו.

כשנרצה טרנדים וכוון מחשבה אחד-------> נלך לונילים.

כאן יכובדו כל סוגי הטירוף. כל עוד זה לא פוגע באף אחד.

אם יש מישהו שמשאלתו ועינוגו זה להיות לצידה של מלכה ולהסיע אותה והוא נהנה להסניף אותה כל הדרך. לגיטימי.

לא מתאים לך , אל תקח.

להזכירכם. השאיפה היא: SSC - שפוי, בטוח, ובהסכמה. (אף אחד לא מכריח אותך)
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 26 בנוב׳ 2004
שלהבת , בתגובתך האחרונה התייחסת לנושא המלכות בתשלום שזה נושא אחר לגמרי.
ואין מה ללמוד מ-OWK . בסופו של דבר הן הרי משרתות את גחמותיו של העבדים שבאים אליהם והן עובדות קשה בשביל זה.
העסק הוא מקצועי ומושקע ובהחלט יישום טוב של פנטזיות , ופה אולי ההערכה היחידה שיש לי כלפיהם.
אבל זו כבר סוגייה אחרת מלכות בתשלום.
לא על זה אכילס דיבר.

אני מסכים בגדול עם מה שכתב אכילס. לא מסכים עם הביקורת האישית שנקט כי אפשר לחשוב שזה פוגע בו אישית שמלכה פלונית רוצה נהג...
מי שרואה בזה כניצול , יתרחק מזה ובכך נגמר העניין.
לא צריך לעשות מהומות ולרקוע ברגל icon_wink.gif

הבעתי את דעתי כי ביקשו (העלאת הפוסט כמוה כשאלה "מה דעתכם בנושא?בעד או נגד?)
זו רק דיעה ואין שום דבר מעבר לזה. אני לא מטיף לשום דבר ושכל אחד יעשה מה שהוא רוצה.
רק אומר את דעתי,שהיא בעד מה שנכתב.

כל פעם שישאלו אותי אענה אותה תשובה , בלי קשר ליחסים(הטובים או הרעים) ביני ובין אלה שצידדו נגד. תשובה אחת לכולם.
אני לא לוקח את הדיון הזה כמשהו אישי.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 26 בנוב׳ 2004
ציטוט: אבל זו כבר סוגייה אחרת מלכות בתשלום.

נכון. הלקוח תמיד צודק (אפילו אם הזין שלו בקשר), וזו אחת הסיבות שלא נראה לי עניין ה'מלכות בתשלום'... איך מישהו יכול לשלוט, וגם לבקש על זה כסף? הגיונית לא מסתדר לי, הרי מי שמשלם, אצלו השליטה, הוא מקבל שירות, הוא הקובע. נו, שיהיה.
קייל​(לא בעסק)

קצת פוקוס

קייל​(לא בעסק) • 26 בנוב׳ 2004
פתחתם פה כמה דיונים במקביל שכל אחד מהם יכול להיות נדון בפורום באופן נפרד ואולי עדיף שיהיה כך.
ראשית, הנושא של הניצול לכאורה של עבדים למטרת נהיגה (או ניקיון). כאן אני מסכים עם הדיעה שמי שיודע זאת מראש לא יכול לבוא בטענות אח"כ שלא קיבל סקס או פורקן מיני אחר.

שנית, נושא הפרופילים של מלכות (ואגב, גם של אחרים) שמעבירים עליהם ביקורת. לדעתי, מן הראוי שכל אחד יקרא את הפרופיל ויחליט אם לטעמו הוא אם לאו. אני אישית המלצתי בפרופיל שלי להכניס אותי לרשימת ההתעלמות אם למישהו לא טוב לקרוא את דבריי. מקובלת עליי רמה מסוימת של ביקורת, אם היא בונה (בסגנון: הפרופיל שלך לא ברור או לא הבנתי למה התייחסת בנקודה הזו). מעבר לזה, כל אחד מציג את עצמו באופן שהוא רוצה ומי שלא נוח לו, שימלא פיו מים (של עזה icon_smile.gif ). אני מסכים עם רחפת שעדיף שהכללים מוגדרים מראש ולא לאחר מכן מתאכזבים.

שלישית, הופיע כאן (השתרבב זה המילה היותר נכונה) נושא של מלכות בתשלום והאופן בו עבדים מתייחסים אליהן וכו'... זה דיון שנדון באריכות רבה מאד במקומות אחרים והדיעות כל כך מגוונות. שוב אגיד - איש באמונתו יחיה. מי שלא נוח לו, שלא יילך למלכה בתשלום ומי שכן - שיבושם לו.

רביעית, עלה כאן הנושא של דיעות קדומות ואיך אנחנו עומדים לעומת העולם הונילי מבחינת "פתיחות מחשבתית". אני מסכים עם אסית ידידתי שיש בעיה כי חלק מהאנשים לא מוכנים לקבל פעילות או דיעה שאינה מתאימה להם כפעילות או דיעה לגיטימית. וכמו שאמרה רחפת "הפוסל במומו פוסל". שוב אציין: "איש באמונתו יחיה". אני חושב שבתחום שלנו שכל כך הרבה אנשים חושבים שהוא סטייה פסולה היה עדיף אם היינו קצת יותר סובלניים כלפי כל הפעילויות (שעולות בקנה אחד עם SSC), אבל - שוב - תעשו מה שאתם רוצים.

ולסיום אני מבקש שכל אחד יחשוב לעצמו אם הוא באמת חייב להתלהם כשהוא מעביר ביקורת ואם הביקורת בונה. אם לא, אולי עדיף שתשמרו אותה לעצמכם?
אכילס

הבעת דעה

אכילס • 26 בנוב׳ 2004
טום ציין שהעלאת נושא בפורום כמוה כבקשה לדעה של החברים באתר לגבי נושא מסויים
כשהעלתי את השרשור הזה לא חשבתי לרגע לשנות את העולם, או להגיד לכלובי לצנזר מלכות כאלה או משהו מהסגנון... מדובר בהבעת דעה בנאלית לגבי ניצול של העולם הבדסמ לצרכים אישיים של מלכה תוך ניצול החולשה זה העבד. על זה, ורק על זה רציתי למתוח ביקורת... בתור סוטה (בעיני העולם הונילי) אני האחרון שימתח ביקורת על פנטזיה מסוג שהוא... וכמובן שכל ביקורת מטרתה בראש ובראשונה היא להיות בונה ועל כן אין זה ביקורת כי אין פה שום הצעת ייעול. החטא הגדול שלי הוא בזה שאמרתי שלדעתי, ואני חוזר, לד-ע-ת-י הצנועה, הפשוטה והלא מנוסה, מניעים שעומדים מאחורי הבקשה של מלכות לשירותים כאלה או אחרים שלאו דווקא קשורים לבדסמ אלא לשירות מטרותיה היומ יומיות של ה"דומית" יכולים לפגוע בעולם מאוד יפה של שליטה ולהוציא למלכות אחרות שם רע. אם פגעתי במלכה כזו או אחרת... שבאמת מקבלת גירוי מיני מלראות עבד מנקה לה את האוטו או מסיע אותה ממקום למקום, אני מצטער. או פגעתי בעבד שכל שאיפתו היא להושיב מלכה במושב האחורי של האוטו שלו ולנהוג מנקודה א' לב', באמת שיבושם לו, ועימו הסליחה. אבל זו דעתי בעניין, ובחרתי להצהיר עליה בפורום. לייעל משהו? אני לא בטוח שזה מה שרציתי... למתוח ביקורת? לאו דווקא...

הארגון ששמו אכילס שוב מבקש סליחה מכל חברי וחברות הערוץ שראו בדברים שנאמרו ע"י דובר הארגון כפגיעה אישית בכבודם ובמה שמאפיין אותם כחברים בעולם הבדסמ.
kamor​(נשלט)
לפני 19 שנים • 26 בדצמ׳ 2004
kamor​(נשלט) • 26 בדצמ׳ 2004
עם כל הכבוד לכולם , כל אחד יעשה מה שבא לו .
מלכה שרוצה "נהג" וישנו עבד שמוכן לקבל את התפקיד זה תקין בהחלט !
וגם מלכות בתשלום (כפי שהוזכר ) תקין בהחלט , ( בסה"כ הם מספקות שירות לגברים שאין להם יחסים בדסמים , ובלעדיהן הם לא יוכלו להגשים את תשוקותיהם ) .

אבל יש אנשים שבכל זאת דברים אלו מכעיסים אותם וקוראים לזה ניצול . מדוע ?

התשובה ברורה

גברים "עבדים" פועלים מתוך תשוקה , בידעה שבעולם הבדסמ הם ימצאו את הצד השני , את האחת שבעצם תשלים אותם ביחסים . אבל המציאות בעצם שונה לגמרי , הם מגלים שישנם שולטות שבעצם באות לעולם הבדסמ ממקום אחר , ולא מאותה תשוקה שהם הגיעו . דבר זה יוצר תיסכול ( ובצדק , אי אפשר להאשים אותם ) שכן לא מספיק שיש חוסר במלכות , בנוסף ישנם מלכות רבות ללא תשוקה אמיתית לשליטה ( כמו תשוקה של עבד להשלט ) .
ושוב , לא מדובר על כל המלכות , אלא על חלקן.
כל עבדים למרות שלכל אחד יש את הפנטזיה שלו , מגיעים מתשוקה . דבר שאי אפשר לומר על כל המלכות .

מפה נובע הכעס והתיסכול על מלכות שרוצות "נהגים" למיניהם או מלכות בתשלום .

ותפסיקו עם השטויות , מלכות שרוצות נהגים בלבד אינן מתגרות מכך . אם אכן היו מלכות כאלה "הנהגים" לא היו מתפקדים "כנהגים" בלבד וזה היה הופך להיות מיני יותר. אנחנו לא עד כדי כל טיפשים .
אבל זה תקין בהחלט אם יש עבד שמוכן לשמש כנהג בלבד .

תודה
שולץ האיום​(שולט)
לפני 19 שנים • 26 בדצמ׳ 2004

Re: נהדר

שולץ האיום​(שולט) • 26 בדצמ׳ 2004

שלהבת יקרה
לא אהבתי את תגובתך
הנה כמה מהנקודות שלא אהבתי במיוחד.

*שלהבת* כתב/ה:
או סתם לקחת אותה לקניות ולהיות העוזר הצמוד שלה<שזה כבוד גדול>

אני מניח שבהזדמנות אחרת את תפרטי את רשימת כל התרומות שלך לבטחון המדינה, פעילותיך למען החלכאים והנדכאים בחברה, והמפעלים החינוכיים שיזמת
מה שיסביר למה לדעתך זה כבוד כל כך גדול להסיע אותך לקנות שלוש קילו חסה בשוק הכרמל ...

*שלהבת* כתב/ה:

ויש עבדים שעוד מעיזים לצוץ כל שני וחמישי עם טענה אחרת...
[color]

[color=yellow]
לכל אדם יש זכות להתלונן על מה שמפריע לו
ועל אחת כמה וכמה כאשר הוא משלם במיטב כספו.

לסיכום,
את בחרת לעצמך את המקצוע הזה
את מלקקת את הדבש שיש בו
אז תאכלי בהנאה גם את החרע
ושיהיה לך בתיאבון. icon_smile.gif