צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבדים! מלכה חדשה מחפשת...

Morticia
לפני 19 שנים • 31 בינו׳ 2005

Re: עבדים! מלכה חדשה מחפשת...

Morticia • 31 בינו׳ 2005
המלכה נטלי כתב/ה:
ובכן ...בקרוב תעלה לאתר מלכה חדשה ...מדהימה וסקסית (לטעמי ואני בטוחה שגם לטעמכם)...אבל זה יקרה רק במידה ויש כאן מישהו שיש לו מחשב שהוא לא זקוק לו ,
המלכה , חברה שלי (אני עדיין לא אגלה לכם את שמה ) ביקשה ממני למסור הודעה בשמה שהיא מחפשת מחשב , לא משנה איזה העיקר שיעבוד ושהיא תוכל לחבר אותו לאינטרנט ולהיכנס לאתרים השונים...לדעתה זה האינטרס שלכם יותר משלה לדאוג שלמלכה יהיה מחשב בקרוב , למען האמת אני חושבת שהיא צודקת ...
המלכה נטלי.

בחירת ציטוט מעניינת נטלי- קבלי את הציטוט שלי וראי את ההבדלים.
ראשית- את פותחת בטיזר של מלכה מדהימה וסקסית שתעלה בקרוב... אולי תרשים אותנו במדהימותה וסקסיותה ראשית דרך בתי קפה אינטרנטיים או כשהיא מבקרת בביתך? אולי תעשה גיחה לדאנג'ן ותכיר קצת סאבים ועבדים ותאפשר להם לעשות למענה מתוך רצון ויכולת בלתי תלויים?
שנית- זה יקרה רק במידה ו...- רק במידה ו...? את מתנה את הטיזר שלך בדרישה חומרית.
שלישית- זה האינטרס שלכם יותר משלה לדאוג שלמלכה יהיה מחשב... נו באמת... נורא קל לצטט את שני משפטייך האחרונים ולצאת כמו מלאך.

שימי לב לפנייתך במלואה!
המחשב שלי גוסס מת, עוד רגע אני לא יודעת מה אעשה אתו עם כל הוירוסים, המחלות והזיקנה. אז אני חוסכת למחשב חדש!
ויקירתי, כפי שעיניך רואות, גם אני מדהימה וסקסית ואני בטוחה שלאנשים רבים באתר הזה יש אינטרס שיהיה לי מחשב.
אבל גם לי יש את האינטרס הזה ואני לא אוריד מכבודי בפנייה כזו.
לא בפורום הזה בפרט ואני אישית גם לא בשום פורום אחר.

צר לי- אנחנו נאלץ לסגור על הנושא בחילוקי דיעות כי את מאוד מתעקשת. וגם אני.
Morticia

Morticia • 31 בינו׳ 2005
המלכה נטלי כתב/ה:

אתם כ"כ רוצים לראות דם שאתם מוכנים לדקור למענו?

במקרה האישי שלי התשובה היא חד משמעית: לא.
bianca​(מתחלפת)

אני מבולבלת....

bianca​(מתחלפת) • 31 בינו׳ 2005
זה שרשור על מציאת מחשב למישהי או שרשור פלירטוטים של מורטישיה וג'יימס...??
question.gif
מצטערת!! הגעתי מאוחר... רק אל תרביצו לי(או אולי כן??? icon_rolleyes.gif )
Aragorn​(שולט)

Re: אני מבולבלת....

Aragorn​(שולט) • 31 בינו׳ 2005
bianca כתב/ה:
זה שרשור על מציאת מחשב למישהי או שרשור פלירטוטים של מורטישיה וג'יימס...??
question.gif
מצטערת!! הגעתי מאוחר... רק אל תרביצו לי(או אולי כן??? icon_rolleyes.gif )

אני מבין שהשעה מאחורת
אז תני לי לעשות לך סדר בראש ביאנקה icon_cool.gif
השרשור הזה הוא שרשור פלירטוטים של מאסטר ג'יימס ומורטישה.

זה אמנם התחיל בתור שרשור מציאת מחשב של המלכה נטלי
אבל היא חטפה נוק-אאוט מחברי הכלוב כבר בסיבוב הראשון
ופונתה מן השרשור על אלונקה
מה שהותיר לי ולמורטישה את כל השרשור לעצמנו
בדיוק כפי שזממנו לעשות מלכתחילה icon_wink.gif

כמו שבטח הבנת
אני ומורטישה בדיוק עסוקים ב"להרביץ" אחד לשני במועדון
מתוך תיקוה שאחד מאיתנו ידלק על זה ויחליף צד icon_wink.gif
אבל עוד אחת שתצטרף אומר יותר בלאגן ולכן יותר כיף icon_cool.gif
אז את מוזמנת להצטרף למהומה icon_smile.gif

סכיזופרניה של הילדות​(נשלטת)

יש פה בעיה אחת

הניסוח של ההודעה.
הייתי /שמחה לראות כאן הודעה בנוסח "אנשים יקרים, חברה שלי מחפשת מחשב ישן למסירה"
אבל את (נטלי) ציינת את העובדה שהיא מלכה, ופנייתך מתייחסת לעבדים בלבד.
למה?
גם צימצמת את קהל היעד שלך, וגם עוררת הרבה כעס.
ההודעה שלך היא רק דוגמא מצערת לתופעה מצערת של מלכות שחושבות שבגלל שהן מלכות מגיע להן הכל מהשמים, אני שמחה לראות שהרוב כאן לא כאלה.
עצם היותה מלכה לא נותן לה נקודות זכות מיוחדות בקרב שאר בני אנוש, ואם היא זקוקה למחשב ישן היותה מלכה לא צריכה להיות קרטריון לקבלה.
יש הרבה אנשים שזקוקים למחשב ישן, למה היא צריכה לקבל אחד? מהודעתך התשובה היא "כי היא מלכה" הסיבה הזו דוחה בעיני.
בהמשך ציינת שזה בכלל לא בראש סדר העדיפויות שלה, והיא בכלל לא רוצה מחשב כל כך, לכן היא לא קונה אחד.
יש אנשים בעולם שרוצים מאוד מחשב ואין להם אמצעים להשיג אחד, למה לא לתרום אותו למישהו כזה? מישהו שגם רוצה אותו? או לחילופין מישהו שלא חושב שמגיע לו הכל מתנה רק בגלל שיש לו גוף סקסי, או לחילופין למישהי שלא חושב שבגלל שהיא מלכה כל העבדים צריכים להעריץ אותה ולתרום לה מחשבים?
מה נסגר פה?
יש פה הרבה יותר מדי שימוש בתפקידים לא רלוונטיים.
נטייה מינית וכל כן העדפה מינית אינם רלוונטיים בהודעה כזו.
מההודעה שלך עולה ריח של חוסר כבוד ובוז כלפי "עבדים", זה מעצבן. וזה ללא ספק לא תורם למטרה שלך.

שמחתי לראות את התגובות של כולם. זה גרם לי לחשוב כמה דברים טובים על המקום הזה.
DanaDomme​(שולטת)

נטלי שמת יד באש

DanaDomme​(שולטת) • 31 בינו׳ 2005
באמת נטלי, לו היית מפרסמת את אותה הודעה בדיוק בפורום 30 + בתפוז או משהו כזה ומשנה רק את המילה מלכה במילה חברה, היית מקבלת תגובות הרבה יותר אוהדות ואולי המחשב המשומש כבר היה עושה דרכו אליה icon_smile.gif
STALON​(לא בעסק)

טובות, בשביל זה יש חברים

STALON​(לא בעסק) • 31 בינו׳ 2005
טובות עושים לחברים, או למישהו שרוצים להפוך לחבר
אם רוצים לתרום משהו סתם- יש מסכנים ויש ארגוני צדקה

icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 31 בינו׳ 2005
את דעתי בענין כבר הבעתי בעבר כשנושאים דומים עלו לדיון:
עדיפה בעיני מלכה שאומרת ישירות מה רצונה,מאשר כאלו שמטרתן מתבררת רק בהמשך.ויש גם כאלו.
המלכה נטלי כתבה את הדברים חד וחלק,לכל מי שקורא ברור מה מבוקש,למה ולאיזו מטרה.גם ה"תגמול"מפורש וברור.לטעמי הכל כשר.אז נכון שגם מה שכשר יכול להסריח,אבל זה כבר תלוי בחוש הריח של כל אחד ואחת.לי זה כשר ולא מסריח.איך אמר דן בן אמוץ הי"ד:"ירצו יאכלו,לא ירצו לא יאכלו"אין כופה,הרשות ניתנת,כל אחד לפי בחירתו.
מה שכן,אחרי שקראתי(בלהט)את הפלירטןט של מורטישיה וג'ימס(מצטער,עבורי זכר אינו יכול להיות דום...)הבנתי שמורטישיה,לא רק שכותבת נפלא,גם נראת נפלא ןלא נותר לי אלא להתפלל שבקרוב,במהרה בימינו אמן,אזכה גם לראות במו עיני icon_redface.gif
kamor​(נשלט)

kamor​(נשלט) • 31 בינו׳ 2005
המלכה נטלי כתב/ה:
...לדעתה זה האינטרס שלכם יותר משלה לדאוג שלמלכה יהיה מחשב בקרוב , למען האמת אני חושבת שהיא צודקת ...

המלכה נטלי.

לדעתה זה האינטרס שלנו ?????

לדעתי זה האינטרס שלנו שהיא תישאר בלי מחשב . לפי נוסח ההודעה ,היא לא נשמעת לי משהו משהו .

.
קייל​(לא בעסק)

Re: ואחרי שצחקנו

קייל​(לא בעסק) • 31 בינו׳ 2005
המלכה נטלי כתב/ה:
Olive כתב/ה:
בלי להכיר את הנפש הפועלת:

לא מדובר פה בבקשה לתת מחשב אישי בשימוש.
אני מכיר הרבה אנשים ששידרגו למחשב חדש ויכולים לוותר על הישן כי הוא אינו ראוי למכירה אבל יכול לשמש מישהו כתחנת אינטרנט.

בלי קשר אם זו מלכה, שיפחה או ירגזי מצוי, אשמח לשמוע שאפשר גם לפתור בעיות ולעזור זה לזה דרך האתר. בקיצור עזרה תתקבל בשימחה.

יום טוב לאנשים טובים

זו הייתה בדיוק הכוונה ...

אני לא מבינה את התגובות הציניות והמרושעות האלה...
אין כאן שום אקט של ניצול ולא כוונה לנצל אף אחד.
המלכה המדוברת היא לא חסרת תקציב והיא לא נזקקת ולא מחפשת תרומות .
המלכה M היא מרוששת ? היא חיפשה תרומה? היא רצתה לנצל מישהו ?
וכשפירסמתי עבורה שהיא מחפשת מחשב ישן ומשומש באתר אחר עם אנשים קצת יותר מביני עניין אתם באמת חושבים שאלו היו התגובות ?
מישהו שהיה לו בבית מחשב ישן שהוא לא נזקק לו ושלא היה במצב למכירה היה מוכן למסור לה אותו ומה כבר כל כך גרוע ורע בזה ? לדעתי מי שצריך להתבייש זה רק אתם בתגובות צרות העין והמרושעות שלכם...
המלכה שאני מדברת עליה לא בראש עדיפויותיה לקנות מחשב כעת וגם לא אכפת לה איזה ובאיזה מצב המחשב , היא רק רוצה להתחבר לאינטרנט ...טוב , נו , יותר נכון אני כבר רוצה שהיא תתחבר ולדעתי אחרי שהיא תתחיל להכיר את העולם הזה היא כבר תתמכר ומכאן זה ימשיך לבד ואז היא אולי תהיה מוכנה סוף סוף להקשיב לי יותר ....
בכל אופן, אני לא רואה שום דבר רע או אינטרסנטי או בעל אופי של ניצול בכל זה ולא זו הייתה הכוונה ...
לצערי אוליב הוא היחיד כאן שהבין את הדברים בצורה אנושית.

המלכה נטלי.

שימו לב להדגשות שלי:
1. אם היא לא מרוששת וזה רק עניין של סדרי עדיפויות שלה - אז יש אנשים עניים יותר שנמצאים לפני כן בתור לתרומות מחשבים. הם צריכים מחשב ולא "מעדיפים" מחשב.
2. אם את כל כך רוצה שהיא תיכנס לאינטרנט תזמיני אותה אלייך הביתה, קני לה מחשב או תעשי לה מנוי בקפה-אינטרנט.

פשוט חוצפה.