שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האונס - המלך אריה הראשון

מייפל​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 17 ביוני 2005
מייפל​(לא בעסק) • 17 ביוני 2005
המלך, האריה, או איך שלא קוראים לך.
התגובה הזו שלך מלמדת רק דבר אחד- עליך. על הכיעור והעליבות שלך. על כמה שאתה קטן.
את הסיפורים עליך גם אני שמעתי. לא יודעת אם הם נכונים או לא נכונים, אני רק יכולה לשער שהם לא הומצאו יש מאין.
את אור השליטה לעומת זאת אני מכירה היטב.
אור היא זו שיזמה את הקמת הקו החם שבא לסייע לנשים וגברים בקהילה הזו שנמצאים במצוקה. אור היא זו שבמשך חצי שנה הנחתה יחד איתי את הקורס שעברו מתנדבי הקו החם. אור היא זו שמגלה בכל פעם מחדש איכפתיות ורצון לעזור לנשים וגברים שנפגעים.
אז אני לא יודעת מה בדיוק ניסית להגיד. אבל אני יודעת מי זו אור. ואור היא אדם טוב ואיכפתי, אדם שלא פוגע, אלא מנסה לתקן את הפגיעות שגורמים אחרים.
אז אולי עכשיו תצא גם עם איזשהו סיפור על נריסה שהעידה גם היא מי אתה ומה אתה. אולי תצא גם עם איזשהו סיפור מצוץ מהאצבע עלי..מי יודע.
דבר אחד ברור- עדיף שתקפל את הזנב המכוער שלך בין הרגליים ותשתוק.
המלך אריה הראשון

תגובה לנריסה

המלך אריה הראשון • 17 ביוני 2005
נריסה, את הרי יודעת שהסכסוך בנינו התחיל שנים רבות לפני כל הפרשה הזאת, בלי קשר לאותה פרשיה. את גם יודעת שאני מנוע מלתקוף חזרה בגלל שאני לא אחשוף דברים שנודעו לי ממך. זה שאת מנצלת כל דבר על מנת לתקוף אותי, זה לא דבר חדש עבורי, זה שאת זועקת לעזרת כאלו שמעולם לא דיברו איתי, בטח שלא פגשו בי, גם זה לא חדש. הרי כל הנסיון שלך ליצור עליהום עלי מקורו הרבה לפני כל זה.

אז כשאת לא יכולה להסתמך על עובדות את באה בהאשמות מעורפלות שאי אפשר להתמודד איתן, כמו על מניפולציות, פגיעה בנפש או על שתי איקסיות מסתוריות שלטענתך פגעתי בהן. את מצפה שאני "אוכיח" שאילו היתה לי אחות היא לא היתה זונה? איך למשל אפשר "להוכיח" שמעולם לא פגעתי בנפש של מישהי? הרי גם אני יכול לטעון נגדך טענות שלעולם לא תוכלי לסתור. למשל ששני איקסים שלך טוענים שאת עוסקת בכשפים. תראי לי איך אפשר להוכיח שזה לא נכון?

את טוענת נגדי שאני נכנס לעיתיפ לצאט בניקים אחרים. מעולם לא הכחשתי זאת ולא אכנס להסבר למה אני עושה זאת. אבל מעולם לא נפגשתי עם מישהי בלי שהיא תדע שאני הוא המלך אריה הראשון גם אם הכרתי אותה בניק אחר. ברוב המקרים אני גם שולח אותן לשמוע את ההשמצות נגדי מכאלו "שאוהבות" אותי. עד שאחת פנתה אלי וביקשה שאפסיק לשלוח אליה נשים לשמוע השמצות נגדי, מאז אני מכבד את בקשתה ושולח אותן אליך. אני בטוח נריסה שאת לא תתעיפי מלהשמיץ אותי.

למען האמת די נוח לי שיש כאלו שאוהבים לשנוא אותי וזה עוזר לי לסנן את הפונות אלי, אין לי ענין להיות בקשר כלשהו עם חסרות חוט שדרה שמסתמכות על רכילות לקבוע עמדה, או הולכות אחר העדר בעיניים עצומות.

המשפט הראשון בפרופיל שלי ( אם תטרחי לקרוא) אומר שאני דמות שנויה במחלוקת ויש כאלו שמוכנות לספר עלי הכל. זאת מניפולציה לדעתך? את בכלל יודעת לכמה נשים כאן עזרתי בצורות שונות בלי שאף אחד יודע שאני אפילו מכיר אותן? יש לך מושג כמה פונות אלי לעזרה כשהן במשבר?

נכון שאני אדון מסוג שונה ממה שיש בקהילה, נכון שמעולם לא הלכתי למועדון או למפגש ובטח שלא לפליי פרטי. ברור לי שזה מושך אש, חוסר הרצון שלי להיות "אחד מהחברה". אין לי בעיה עם זה ועם כל ההשמצות מעולם זה לא הפריע לי למצוא שפחה כשרציתי. הרי היו לי שפחות עוד הרבה לפני עידן האינטרנט או הקהילה.

על מנת שתביני עד כמה אני "מניפולטיבי" כטענתך אספר שני סיפורים, כמובן בלי לחשוף את הזהות של אלו שמדובר בהן. את יכולה לחשוב, כרצונך, שאלו סיפורים דימיוניים, אבל הם אמת לאמיתה. לפני שאספר אעיר רק שכאשר מישהי פונה אלי לעזרה אז לעיתים אני רק משמש כיועץ או ככותל מערבי ולעיתים אני עוזר ממש אבל בתנאי של ציות מוחלט להחלטות שלי. אגב לא כל הפונות הן שפחות ויש גם וניליות רבות ביניהן.

יש אחת שאני מכיר אותה כבר 3-4 שנים מאז שהיתה בגיל 17. מעולם לא פגשתי בה פיזית וכל הקשר בנינו התנהל רק בצאט או בזמנים שהיא היתה במשבר, גם בטלפון. אני יודע עליה המון מלבד איך היא באמת נראית, כי לא רק שלא פגשתי בה, אפילו תמונה לא ראיתי.

אז את אותה אחת ליוויתי במהלך המשברים של גיל ההתבגרות שלה בידיעה ברורה שאישית לא יצא לי מזה דבר. נכון ש"איימתי" עליה שאם היא תעיז לברוח מהבית, לא להשלים את הבגרות, לא להתגייס לצבא ועוד, אני אישית אבוא להצליף בה עם השוט, אז אם זאת מניפולציה את כנראה צודקת. ברור לך נריסה, שאת מכירה חלק מהיכולות שלי, שלא היתה לי שום בעיה אילו הייתי באמת מניפולטיבי כטענתך לנצל את ההשפעה שלי על בת 17 מתבגרת ובמשבר בצורה שונה לחלוטין.

מקרה שני זאת אשה בוגרת שגם עזרתי לה, בלי להיכנס לפרטים במה עזרתי לה מלבד הסיפור על מקרה מסוים שעזרתי בו ספציפית. לפני כ3-4 חודשים הגיע לידיה סכום כסף נכבד שהיא רצתה להפקיד בפקמ לפי עצת יועצי ההשקעות בבנק. אני אסרתי עליה לעשות זאת והוריתי לה להפקיד את הכסף בקרן צמודה לדולר. כתוצאה מזה עכשיו כשהדולר מזנק היא הרויחה כמה עשרות אלפי שקלים במקום כמה מאות בודדות אילו שמעה בעצת הבנק.

מיותר לציין שגם במקרה הזה לא יצא לי אישית דבר, ולכיסי לא נכנסה אפילו אגורה מהרווח שהיא עשתה בזכותי. ברור שאילו הייתי מניפולטיבי כטענתך נריסה, הייתי בקלות יכול לנווט את הדברים אחרת.

אז נריסה, את שונאת אותי מהסיבות שלך וזה בסדר גמור. את מחליטה לנסות לעשות עליהום עלי במשפטים מעורפלים ולא בעובדות, גם זה בסדר.
המלך אריה הראשון

תגובה למייפל

אני לא מכיר אותך ולמייטב ידיעתי גם מעולם לא שוחחנו. כל מה שאת אומרת על אור נכון, גם אני מודע היטב לתרומה החשובה שלה לקהילה, רק לא הבנתי מה כל זה קשור? זה הופך את הסיפור שלי ללא נכון? בבקשה אני מזמין את אור להכחיש אותו אם היא חושבת ששיקרתי.

בקשר לנריסה, תפלאי שלמרות כל ההתקפות שלה עלי לא תשמעי ממני מילה רעה עליה, בדיוק להיפך, אני מאוד מעריך אותה ואת היכולות שלה, אבל שוב מה כל זה קשור?
השולט אור​(שולט)

חשיפה מלאה

השולט אור​(שולט) • 17 ביוני 2005
הואשמתי בזמנו על ידי רוקו שניסיתי להתחיל עם בוני ולהזמין אותה לפורום ההרמון ולא אותו.

יש בידי העתק של ההזמנה ששלחתי לבוני ובה כתוב "נו אז מתי אתם באים". חברה קרובה של הזוג ראתה ממש לפני שבועיים את ההזמנה שנשלחה אז (במקרה שמרתי את המקור ולא זכרתי) וסיפרה להם שאכן לא היו לי כל כוונות להפריד בין בני הזוג.

ועכשיו ספר לי בבקשה, במה הודעה תמימה וקנאה של בן זוג יותר חמורה מאונס.

ולא, את פרשת האונס לא שמעתי מיד חמישית או שישית אלא ממקור ראשון, ממי שנפגעה מידיך, ממי שאמינותה ויושרה מעולם לא הועמדו בספק בקהילה הזו.

ואילו היה שמץ של פיקפוק בדבריה, הרי ששתי סאביות שלך לשעבר יצאו גם הן בסיפורים דומים. לא רק שפגעת בה, פגעת גם בהן. שמי אור מרוני, אני מזמינה אותך לתבוע אותי בתביעת דיבה אם שיקרתי. אנס.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 17 ביוני 2005
אריה.
איך אני אגיד את זה במילים עדינות..
you are full of shit

יודע מה? אתה גדול. אתה בומבה. אתה נשמה טובה וטהורה שמעולם לא פגעה בנפש חיה, לא הפעילה מניפולציות למען אינטרסט אישי מבלי להתחשב בכך שהצד השני נפגע ( icon_lol.gif ) ואתה בסך הכל פילנטרופ קשיש וטוב לב העוזר לנשמות תועות ותוהות.

אני אמשיך עם השמועות עלי (כן - אני מכשפה. אלו לא שמועות. אני באמת עוסקת בכשפים. icon_twisted.gif ) וגם השמועות עליך תמשכנה. כרגיל. מין שם כזה הרודף אותך כל הזמן וכל הזמן יש עוד מישהי ש"לא הבינה אותך נכון" או "לא פרשה את כוונותיך הטהורות נכון".

שיהיה.

אגב - אני לא משמיצה אותך, להיפך! אני אפילו נותנת לך הזדמנות להגן על עצמך. כשמישהי פונה אלי לשאול עליך בעקבות שמועות כאלה או אחרות - אני רק שולחת לינקים לשרשורים מעין אלה באתרים שונים. את הקלקולציה הן עושות לבד.
המלך אריה הראשון

תגובה אחרונה בהחלט

כעת אור אני מבין שמנסיון לאונס זה הפך לאונס ממש? כל זה התרחש מאז התגובה שלך הקודמת עד לתגובה הזאת? ואת שמעת זאת מאותה אחת? ואם הזכרת את רוקו, האם הוא האשים אותך בקשר לאותה הזמנה? או אולי הוא האשים בדברים נוספים הרבה יותר חמורים מבחינתו? כעת אני גם מבין שהסיפור של נריסה על אותן שתי איקסיות כביכול הפך כבר "לעובדה"?

לרגע לא חשבתי שאוכל לשכנע מי שמעדיפה להתעלם מהעובדות, לא אותך ולא את נריסה. לכן גם לא אטרח להגיב יותר על כל זה. כל אחד שיחשוב כרצונו.
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 17 ביוני 2005
אתה זה שכתבת שהואשמת באונס ולא בניסיון לאונס.

אני טוענת שאמת דיברתי ואעיד על כך בכל בית משפט. יש לך את שמי המלא, כמובן שאתה לא תחשוף את שמך. זה בסדר, לא ציפיתי, אתה זקוק לניקים מאחוריהם תוכל להסתתר כשאתה בא לפגוע בנשים.

אם שיקרתי תבע אותי, ולא עוף מפה כי אני ארדוף אותך, מי שכבר פגע בשלוש נשים, כל פעם שתעז לפתוח את פיך ולזיין את המוח על פגיעות בסאביות ועל דרכים להתגונן מפני אנשים כמוך.

אתה פוגע בסאביות, אתה מנסה לאנוס אותן.
רפאל
רפאל • 17 ביוני 2005
שוטרת* כתב/ה:

בכל אופן רפאל , לאנוס מישהו , זה להכריח מישהו. לכפות עליו את רצונך בניגוד מוחלט לרצונו.
לעיתים כשאונסים מישהו בצורה מנטלית, נפשית - הצלקת לא פחות חמורה מאקט החדירה.
גם באקט החדירה , הטראומה היא נפשית , הטיפולים שצריכה לעבור אותה אחת הם נפשיים.

שני דברים:

1. בזה שאמרנו שחוויות נפשיות יכולות להשאיר צלקות לחיים לא גילינו את אמריקה. כולנו יודעים שזה נכון. עדיין, יש משהו באונס של הגוף שהוא קשה במיוחד. דרך הגוף הנפש מרגישה דברים הרבה יותר חזק. לגוף יש זיכרון טוב לדברים שנעשו לו. קשה לו מאוד לשכוח ו"להתנקות". יש בתרבות שלנו נטייה להעדיף ולהדגיש את הפנימיות ואת המנטליות, ולגמד ולבטל את החיצוניות ואת הפיסיות. ויש משהו בנטייה הזו שמחמיץ, לדעתי, את הפשטות והבנאליות שבחוויות של הגוף. זה לא מקרה לדעתי שהחוק הפלילי אינו מכיר קטגוריה של אונס-מנטלי השקולה לאונס-פיסי. אני גם סבור שמרבית האנשים שפגשו בחייהם נפגעים מסוגים שונים יאשרו שאונס שיש בו אלימות ופלישה אל הגוף הוא שונה ביסודו מן האונס המנטלי (יהיה אשר יהיה פרושו המדוייק).

2. כשאומרים על אדם שהוא אנס - יש לזה השלכות ברורות מאוד וחמורות מאוד. זה לא המקום להיות פרוזאים ולשחק במילים. אם אדם כותב שיר או וידוי - הוא יכול לאמור שנפשו נאנסה, או שנפשו נרצחה, או שנפשו הותקפה. והוא גם יכול להיות צודק. לא כן כאשר מאשימים אדם בפומבי. זה פשוט צבוע לאמור "אונס", ואז לטשטש את האמירה בנאום הנצחי "שגם חוויות נפשיות משאירות צלקות".

שוטרת* כתב/ה:

כי בסופו של דבר - הוא אנס את הנפש שלה. אז אם אין חדירה - זה לא ממש עושה את זה פחות אינוס ופחות כפייתי.

מי זו היא? מהו הסיפור? ומהיכן הגיע ה"סופו של דבר"? - איזו דרך נהדרת לא לאמור דבר, להתפתל עם מילים, ובכל זאת להטיל דופי באדם ולהצמיד לו תוית של אשמה.
רפאל
רפאל • 17 ביוני 2005
השליטה כתב/ה:

אהבה, רק אהבה, ואיזו אהבה icon_biggrin.gif

אחד החסרונות של כתיבה בפורומים הוא שהחתימה נעשית בהם באופן אוטומטי. כשאדם כותב מכתב וצריך לרשום את שמו או את המוטו שלו במו ידו - לפעמים זה גורם לו לשקול מחדש את איך שהוא כותב ואת מה שהוא כותב.