אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה...לנשים

נוריתE
לפני 19 שנים • 11 בספט׳ 2005
נוריתE • 11 בספט׳ 2005
שכל אחת/ד יחליטו לעצמה/ו
על פי מורינו ורבינו הגששים

"מה מגדיל לו ומה מגעיל לו"

ונסגור עיניין.

לא לכל כל אחת/ד מוצאת חן כל פנטסיה של האחר/ת ולא יעזור אבל בין זה למריבה קטילה וכ''וד ההבדל הוא ענק.

venus in our blood​(שולטת)

Re: נו אז???

venus in our blood​(שולטת) • 11 בספט׳ 2005
eric. d כתב/ה:
מה הוחלט בסוף ??
נורמלי או לא ???

נורמלי , בטח נורמלי אריק , בוא לקחת את הכדורים שלך, בבקשה.
את כ ו ל ם , הפעם icon_exclaim.gif
Tame
Tame • 11 בספט׳ 2005
המלכה הכחולה כתב/ה:
רפאל :

"ההבדל הוא פשוט.
בני אדם מסויימים נמצאים במצב שמתאפשר להם לפנטז על מין עם בעלי חיים רק משום שיש להם שכל אנושי כי הרי ביולוגית אין שום דבר (גם לא פרומונים) שיאפשרו לאדם להימשך לחיה. הפנטזיה מתחילה ונגמרת בראש."

לא מסכימה איתך!

ישנן התנהגויות רבות שבני האדם חשבו שהן ייחודיות רק להן אך מתקיימות גם אצל בעלי חיים כדוגמת הומוסקסואליות.
בנוסף, גם בעלי חיים פעמים רבות מנסים לקיים יחסי מין עם גזע אחר.

למשל כלב שמנסה לזיין רגל של בן אדם, סוס שמנסה לשגל אתון (מילה מוזרה, "לשגל"), ארנבים שמנסים לזיין בובת פרווה וכיוצ"ב.

אל תשוי בין סוס שמנסה לשגל אתון לבין סקס בין זנים שונים לגמרי.
ועדין זה לא מהווה הוכחה שכלב מעוניין ביחסי מין עם אישה.

אין לך שום דרך לדעת אם כן או לא או אם זה פוגע בו או לא.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 11 בספט׳ 2005
Tame כתב/ה:
המלכה הכחולה כתב/ה:
רפאל :

"ההבדל הוא פשוט.
בני אדם מסויימים נמצאים במצב שמתאפשר להם לפנטז על מין עם בעלי חיים רק משום שיש להם שכל אנושי כי הרי ביולוגית אין שום דבר (גם לא פרומונים) שיאפשרו לאדם להימשך לחיה. הפנטזיה מתחילה ונגמרת בראש."

לא מסכימה איתך!

ישנן התנהגויות רבות שבני האדם חשבו שהן ייחודיות רק להן אך מתקיימות גם אצל בעלי חיים כדוגמת הומוסקסואליות.
בנוסף, גם בעלי חיים פעמים רבות מנסים לקיים יחסי מין עם גזע אחר.

למשל כלב שמנסה לזיין רגל של בן אדם, סוס שמנסה לשגל אתון (מילה מוזרה, "לשגל"), ארנבים שמנסים לזיין בובת פרווה וכיוצ"ב.

אל תשוי בין סוס שמנסה לשגל אתון לבין סקס בין זנים שונים לגמרי.
ועדין זה לא מהווה הוכחה שכלב מעוניין ביחסי מין עם אישה.

אין לך שום דרך לדעת אם כן או לא או אם זה פוגע בו או לא.

לא שאני בעד, אבל אם הכלב שלי מנסה לזיין לי את הרגל ולקפוץ לי על הישבן, מה זה אומר?...
האם רק כשהאדם יוזם את זה, זה בסדר?

ובאופן כללי, מי אמר שבני אדם יודעים מה טוב לבעלי חיים יותר טוב מהם?
Tame
Tame • 11 בספט׳ 2005
מלכה כחולה
זה ברור שבני אדם יודעים מה טוב יותר לבעלי חיים יותר מבעלי חיים, אני לא מאמין שהעלית את השאלה הזו בכלל...

אפשר גם לשאול מה גורם לך לחשוב שהורים יודעים מה טוב לילדים שלהם יותר מהילדים עצמם..

בכל מקרה במקרה הזה של סקס אנחנו לא יודעים
אצל אנשים סקס עלול להביא לטראומה במקרים מסויימים ובמקרים אחרים הוא מביא לאקסטזה.

אני לא יודע אילו דברים יכולים לגרום לטראומה לבעלי חיים אם בכלל ואילו דברים באמת מהנים בשבילהם. ההסכמה לא תמיד אומרת שזה לא פוגע בהם לטווח הארוך. וגם לחיות יכולות להיות טראומות רגשיות.

כל מה שאני אומר זה שלא יודעים, לא חקרו את זה ושעדיף להימנע מזה למען רווחת בעלי החיים.
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 11 בספט׳ 2005
פדופיליים הם פסיכופטיים המבצעים מעשי התעללות בילדים.
יש להם מקום : מאחורי תא נעול .

זואפיליה = מין עם בע''ח
מן הסתם, יש אתרים כאלו ( וחבל, כי זה נותן לגיטימציה לפסיכוזות להפוך למשהו מותר ולגיטימי )

העולם הזה כנראה גדול עליי , כי אני לתומי חשבתי שכל דבר אפשרי ומותר, כל עוד הוא נעשה בהסכמה הדדית, בין 2 אנשים בוגרים

אני והמופרעויות שלי.... icon_rolleyes.gif
שוטרת*
לפני 19 שנים • 12 בספט׳ 2005
שוטרת* • 12 בספט׳ 2005
אתה כל כך אוהב ניתוחים , אז בוא אני אנתח אותך קצת.

ציטוט: וגם עלי חביב אותו אדם שמגלה את תשוקותיו בכנות, וגם מכיר במורכבותן, מאשר אותו צדיק ש"יודע" הכל, והוא מטיל תמיד איסורים וגינויים.

עד כאן , אנחנו מסכימים. אין לי בעיה שאדם יצהיר על אהבותיו/תשוקותיו.

ציטוט: ושוטרת, זולת הצדקנות שבטיעון שלך, והפטרוניות שבטיעון, אין בו אלא בורות וגיחוך. אמנם, זואופיליה אינה הפרקטיקה המינית הנפוצה ביותר, אבל היא גם רחוקה מלהיות נדירה או חריגה במיוחד. בני-אדם ובעלי-חיים מגיבים זה לזה מבינה מינית. זו עובדה.

שני דברים. דבר ראשון , זה שדבר כלשהו רחוק מלהיות נדיר או חריג , עדיין לא עושה את זה קביל ולגיטימי. דבר שני , לגבי עניין "הבורות", חשבתי לעצמי , אולי באמת אני חוטאת בבורות, והלכתי להתייעץ עם ווטרינר בנושא <שבמקרה הוא גם מרצה בבית הספר הווטרינרי> , ואני שמחה לבשר לך חד משמעית שחיות לא נמשכות לכל ריח , אחרת היית רואה זיווגים מפלצתיים. מאוד נדירה בעיני אינטראקציה מינית בין כלב לחתול או בין סוס לכלבה. אלא אם כן יש לך מה לחדש לי בנושא, אני שוללת את הטענה כי כלבים נמשכים גם לבני אדם בתוקף, וזה לא יעזור כמה תנסה לחקות את אילנה דיין. זה לא משכנע ולא עובד עלי.

ציטוט: ואינני מופתע מכך שאינך מתכוונת להסביר. כי הרי אין דבר להסביר, רק טעם אישי שרוצים לכפות ולהפוך לטאבו. ולצורך תכלית זו, מה קל יותר מאשר ההתייצבות בפוזה של "חכם כל-יודע", שלא לכבודו להסביר דבר, אבל לכבודו לנזוף בכל מי שאינו משתחווה לדברו, ולהציגו כאידיוט או כחסר מוסר.

את הנקודה הזו אני דווקא כן צריכה להסביר לך. רפאל חומד, כל אחד שיבוא וישאל מה צריך את גבולות ה SSC או למה למשל הוא לא יכול לשבור למישהי את היד, או למה לא מסבירים לו מה רע בלאנוס מישהי , אני אראה ואציג כאדיוט חסר מוסר. כמו כן , את העובדה שאני צריכה להסביר למה זו התעללות בבע"ח אין צורך להסביר כי זה אמור להיות מובן מאליו . וכמו שמישהו כאן כתב והסכמתי איתו <ויסלח לי אותו אחד שאני לא זוכרת את הניק שלו>, כשיש ספק אין ספק.
אם כל כך דחוף לאותו אחד לעשות סקס עם חיות , שיקח גרב , יתקע בה שני כפתורים , וידביק לה שתי אוזניים , יד ימין או שמאל - תלוי בהעדפה שלו, ויצטייד עם המון דמיון!
בעניין הזה של חיות אין פשרות מבחינתי!

ציטוט: אני אסביר לך מה פירושו של מטבע הלשון "אהבת חינם". במקום שבו הכל חוזרים ומדברים בשבחה של אהבה ורגישות, ואדם חדש נכנס לפורום וכותב הודעה - אפשר להשיב לו באהבה וברגישות. ואפשר לעשות זאת בחינם. אינו צריך להיות אחד מהחברה או חבר קרוב כדי לזכות בפרוילגיה של אהבה ורגישות. אפשר פשוט להיות נעימים יותר, במקום לחפש תמיד צידוקים לדרך הגסה.

בעניין הזה , אני האחרונה שמעודדת קליקות ו"תגובות ע"פ ותק" , וכל אחד שקורא קצת את התגובות שלי יכול לדעת את זה. לטעמי הסיום הזה היה מיותר, שגוי, ובא לשרת מטרה שאצלי לא עובדת , סגירת הבקבוק בפקק הציניות הלא קשורה.

מקווה שלא כאב מדי, אם כן - תודה לי אח"כ.

נ.ב - סתם משהו מעניין לקרוא...
http://www.news.msn.co.il/news/Yellow/World/200505/20050503203100.htm
נוריתE
לפני 19 שנים • 12 בספט׳ 2005
נוריתE • 12 בספט׳ 2005
*נגה* כתב/ה:
פדופיליים הם פסיכופטיים המבצעים מעשי התעללות בילדים.
יש להם מקום : מאחורי תא נעול .

זואפיליה = מין עם בע''ח
מן הסתם, יש אתרים כאלו ( וחבל, כי זה נותן לגיטימציה לפסיכוזות להפוך למשהו מותר ולגיטימי )

העולם הזה כנראה גדול עליי , כי אני לתומי חשבתי שכל דבר אפשרי ומותר, כל עוד הוא נעשה בהסכמה הדדית, בין 2 אנשים בוגרים

אני והמופרעויות שלי.... icon_rolleyes.gif

נוגה'לה
כשתקבלי את המאסטר והדוקטורט בפסיכולוגיה ופסיכיאטריה תתחילי להגדיר מה זה פסיכוזה ומזה לא.

כי רק שתדעי לך שבידיסמ מוגדר ה"סושיאל דיסאורדר"י דהיינו הפרעת אישיות מינית קשה, וזה בדוק, אז מה זה מעיד על כולנו? כלום ושום דבר,כי זאת רק הגדרה כוללנית ששמו בספר.עוד לא שמעתי על שום מחקר רציני שנערך בנושא.

(הדבר היחידי שאינ מסכימה איתך, כי זה מוכח מדעי הוא שפדופילים הם פסיכופטים סוציופטים,בעלי הפרעת התנהגות מינית ,קשה ,)

כשיערכו מחקר רציני על פנטסיות זואופיליות ומימושן או לא, נתחיל להגדיר.

כל העולם שלנו ניראה מופרע פסיכוטי ולא נורמלי לרוב המיסתכלים מבחוצ, אז מי אנחנו שנתחיל לנתח ולמתוח ביקורת על עצמנו , בכל המעשים והפנטסיות הממומשות או לא.