בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כל שבוע ביום שני הפרוע ב GOTTA

ShaiLash
לפני 19 שנים • 5 באוק׳ 2005

אבל מה עם ההמשך ?

ShaiLash • 5 באוק׳ 2005
עמק יא רוק כתב/ה:
הערב (ראש השנה בGOTTA) בוטל עקב חוסר ההאענות בערב הקודם ולכן נוצר מצב בו בעל הבית לא רצה למצוא את עצמו עם מספר אנשים זהה בערב כל כך ריווחי
בשביל שיהיה לנו משהו טוב בצפון ומקום בילוי שלנו ובשבילנו גם הבליינים צריכים להגיע למקום הבילוי

עמק

את זה הבנתי והפנמתי (לא הגענו בערב ראה"ש) אבל האם כל העניין "נפל" ? או שביום ב' 10.10.2005 זה חוזר וכך בערב סוכות (17.10.2005) וכך בערב שמחת תורה (24.10.2005) וכך ביום ב' 31.10.2005 ?

או אולי פעם בשבועיים ? או ערב כזה בחודש ?

זה ממשיך או "נפל" ? אני מבין היטב את המשמעות שיכולה להיות לדברים מבחינה כלכלית,
אני גם מצדיק את זה. מכיר את הרצינות התהומית של הרבה אנשים כאן, כלומר: כל עוד זה
בטווח הליכה מדלתי זה בסדר, אבל שיהיה חינם ועם "תוספות חינם" on top of it .
ציינתי בעבר ואני ממשיך וטוען:
קיומם של דברים טובים מותנה במחוייבות מצידנו ולא רק מצד היוזם. אין שום מלחמה שאפשר לנצח בה בלי חיילים !

מחד - אני מבין את הבעלים ומאידך - סטטיסטיקה של ערב אחד עלולה להוכיח עצמה כשגוייה.
אחרי 4-5 ימי שני כאלה, הייתי מתחיל לחשוב ולסכם "עד כאן" את מידת ההצלחה/כשלון של הרעיון ואת הסיבות (לכל צד).

בכל אופן, אני מאד מעוניין לדעת ובבקשה, עמק, תן לי להבין: זה "נפל" או זה ממשיך ?
הייתי עושה עוד דבר אחד קטן אך משמעותי: הייתי קובע תקופת נסיון : למשל 10,17,24,31 לאוקטובר 2005 יהיו המבחן, אח"כ תבוא הודעה אם זה ממשיך או מפסיק או משתנה (מ' בחיריק חסר, נ' בסגול).

תודה,

שי
לא סתם אישה​(נשלטת){octopus}

Re: אבל מה עם ההמשך ?

"הייתי עושה עוד דבר אחד קטן אך משמעותי: הייתי קובע תקופת נסיון : למשל 10,17,24,31 לאוקטובר 2005 יהיו המבחן, אח"כ תבוא הודעה אם זה ממשיך או מפסיק או משתנה (מ' בחיריק חסר, נ' בסגול)."

לדעתי זאת תקופת נסיון לא כל כך מוצלחת בשל ריבוי ערבי חג ומחוייבויות משפחתיות.
את הניסוי הסטטיסטי צריך לעשות, אבל על פני חודש "נורמלי" ללא חגים.

(אגב, אתה רוצה ללמוד לנקד...? icon_smile.gif מִשתנֶה )

לס"ש icon_biggrin.gif
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
שי
לבעלי ה GOTTA פתרונים.
אני עולה על מטוס בשבת בבוקר ושם פעמיי לדטרויט.
מאחל לכם חגים ומועדים שמחים ומאושרים בחיק המשפחה. אני אחזור ב22 באוקטובר.
מבטיח לחזור עם חוויות ולייטקס.

עמק
ShaiLash
לפני 19 שנים • 6 באוק׳ 2005

ניקוד ופתרונים

ShaiLash • 6 באוק׳ 2005
עמק, תודה, על הכל, המאמץ, הקישור וה"הרצה". בלה בנעימים ודע שלטקס וגומי אמנם נפוצים בארה"ב אבל איכותם בגרמניה .... טוב, לא ארבה במילים בעניין זה, אם אתה "בתוך" זה, אתה ודאי יודע.

לס"ש (לא סימנים שגויים ? , לא, סתם שפחה... icon_lol.gif ),
תודה על ההא(ע)רה. ניקוד אני מכיר אך זהו חלק מטבעי להיות ברור מעבר לכל ספק וניקוד כאן הוא בעיקר מאמץ לעיני הקורא.

מִשְתֳּנֶה

שי
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
שמע אמנם אמסטרדם וברלין הן בירות הליטקס והגומי אך בחיים צריך להתפשר....
ותודה על הנוכחות שי, כל קול קובע

עמק
נולי

Re: אבל מה עם ההמשך ?

נולי • 6 באוק׳ 2005
לא סתם שפחה כתב/ה:
"
לדעתי זאת תקופת נסיון לא כל כך מוצלחת בשל ריבוי ערבי חג ומחוייבויות משפחתיות.
את הניסוי הסטטיסטי צריך לעשות, אבל על פני חודש "נורמלי" ללא חגים.

לס"ש icon_biggrin.gif

בהחלט מסכימה עם לס"ש.
מה דעתך עמק, לסכם עם הבעלים, כי מיד עם חזרתך נתחיל בניסוי פורמאלי לו יהיו שותפים חברי הקהילה? בואו ביחד נעזור לעצמנו למצוא מקום כמו הדנג'ן גם בצפון. גם לתל אביבים יהיה נחמד מדי פעם לשנות אוירה. זו יכולה להיות לדעתי לתחרות בונה, אבל רק אם נעזור לעסק להתרומם.
דעתם של שאר חברי הפורום ודעת הקוראים בכלל, חשובה, נא הגיבו.

וחוץ מזה אפשר כמובן להפגש בגוטה גם בלי עמק. למה מי צריך אותו? icon_wink.gif
Tulsa​(אחרת)
Tulsa​(אחרת) • 6 באוק׳ 2005
נולי חמודה שלי איך אפשר בלי עמק והאגדה?הוא האיש!!!!אבל באמת צריך לחשוב אולי על יום אחר ואולי גם מקום אחר.יום שני פשוט תקוע ודי דופק את כל השבוע בשבילי.הרי אני זקנה ולא יכולה לחרופ אחרי בילוי כזה.ואולי גם נפגש בכינרת שעמק חוזר?ככה מפגש לסיום הקיץ.המרשמללו עלי.
ShaiLash
לפני 19 שנים • 7 באוק׳ 2005

על מה יהיו המרשמלוס ?

ShaiLash • 7 באוק׳ 2005
המרשמלו יהיה על האש, לא עלייך, t.s (אלא אם זו העדפה...)

עמק, אתה ממשיך להדהים בחוסר הנילאות ... תמשיך, אל דאגה, תדהמה לא הורגת icon_biggrin.gif

טסט ומועדיו, רק נתתי דוגמה לרצף של תאריכים, לא היתה כוונה שאלה יהיו התאריכים, אבל כל זה תלוי לא בנו אלא במנהלי/בעלי/מפעילי וקובעי המדיניות ב "גוטה".
נכון שיש מקומות אחרים ראויים (אני לא מכיר אבל משוכנע בכך) אבל מי שהתחיל, תמיד ראוי וזוכה אצלי לעדיפות. אני לא "זורק" דברים שברגע מסויים קורה להם משהו שאינו לטעמי...

באשר למחוייבות שלנו למקום שעושה דבר כזה עבורנו (גם אם זה לא רק עבורנו), אם לא תהיה כזו, זה לא יקרה ונמשיך לדלג בין נסיונות צפוניים לאיזור המרכז. אנחנו צריכים להיות "שוים" את זה עבור מי שחושב עלינו כעל קהל יעד.
מבחינתי, אני מחוייב והתחייבות שלי (ואף אחד(ת) לא חייב(ת) להאמין לזה עד שזה מוכח) היא
כמו כסף בכיס.

בילוי נעים לכולם בינתיים icon_smile.gif

שי
נולי
לפני 19 שנים • 7 באוק׳ 2005

בשלושה תנאים

נולי • 7 באוק׳ 2005
עמק יא רוק כתב/ה:
נולי יא גמדה עם מגפיים!!!
כשאני חוזר מסיבת ענק בכנרת!

עמק

אם ימצא לי נהג לכנרת וחזרה