לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה דעתכם/ן על אדונים מבוגרים שמסשנים צעירות

aka BODYGUARD
לפני 18 שנים • 28 בנוב׳ 2005

Re: רדו מהעץ...

aka BODYGUARD • 28 בנוב׳ 2005
Black Lotus כתב/ה:
ציטוט: יש לי סיפור על בחורה בת 20 שנכנסה לבדס"מ, לאחר פרק זמן היתה ביום הולדתה
שלה, למתנה לאנסים שעד היום מסתובבים חופשי..
הדום שלה, האנס ומזמין החברים למסיבה ,מכאן..
האנס הוא מהכלוב, והוא צעיר, אילו כל הפרטים שיכולתי לדלות..
היא לא משתפת פעולה יותר...
האם זה היה קורה לה עם דום בוגר? מה הסיכויים לכך?
האם הטראומה שהיא נושאת לכל חייה היא בגלל שלא בחרה אחרת?
יש כאן עיוות דין שמוציא את הדעת ממקומה..

[color=violet]האם זה היה קורה לה עם דום בוגר? מוזר, אבל כל המקרים ה"מפורסמים" שאני מכירה שנוגעים לדומים שמוציאים סאביות עם טראומות (רשימה חלקית: מ.א., ק.ד., ה.א.ה - מי שיודע יודע) הם דווקא דומים מבוגרים.
אני מניחה שעיוותי דין קורים על מנת לקדם אינטרסים מסויימים אצל אנשים. מכאן גם תסמונת בת היענה או הדמנציה החלקית שחווים חלק מכותבי השרשור.
ברור שקיימים גם צעירים שהם חארות, אבל כשחארות גדלים הם לא הופכים לדבש, רק לחארות מנוסים יותר. אז כן, גם בעוד 10 שנים יהיו בחורות שיפלו לידי הבחור מהסיפור שכתבת ואחרים כמוהו, ומה תאמר אז?

אומר את אותו הדבר בדיוק...
ואת למעשה אינך סותרת אותי....
הרי ברור לשנינו שדום צעיר ורע יגדל להיות דום
מבוגר ורע...
הפואנטה שאני מצביע עליה היא
שצועקי החמס בעצם לא עושים מאומה
ואלה שכן- הם מעטים למדי...
אין ביננו סתירה..
electro-z
electro-z • 28 בנוב׳ 2005
גלתיאה כתב/ה:
הבעיה היא שבגיל שהוא פחות מגיל 18 בתשעים ותשע אחוז מדווחות על לפחות מקרה אחד של ניצול והתעללות, ואילו האחוזים של המקרים בסאביות יותר בוגרות יורד אל החצי.
איך אתה מסביר את הפערים האלו?

האם אפשר לדעת מהו המקור לסטטיסטיקה ההחלטית הזו?

אני לא מתיימר לעשות סטטיסטיקה אבל למען האמת, רוב המקרים שאני מכיר של התעללות ארוכת טווח הכוללת נזקים עצומים או מקרי אונס אכזריים חד פעמיים באיצטלה של בדס"מ (ואני מכיר אותם ממקור ראשון) התרחשו דווקא לנשים בסוף שנות העשרים שלהן ומעלה.

קביעת הגיל כמקור סכנה עיקרי היא שגויה מעיקרה בעיני.
אדם הכמה להתמסר כבר שם נפשו בכפו או יותר נכון בכפו של מישהו אחר.
האם הגיל מספיק כדי לשים גבול לכמיהה הזו בלקיחת סיכון? המציאות מלמדת שלא.
נשים בכל גיל עשויות לשים את נסיונן או את האינטואיציה שלהן בצד על מנת להגשים את תשוקתן, והנזק העשוי להתקבל הוא אותו נזק. לעיתים קרובות יכולת ההתאוששות הנפשית של אישה בוגרת יותר עשויה להיות קטנה יותר.

בכל מקרה, השירשור הזה פוסל באופן גורף ובבוטות מערכת יחסים כזו או אחרת בין גבר בוגר לאישה צעירה והדיעה הנשמעת פה היא שכל מערכת כזו דינה הוא ניצול חסר רחמים של תמימות.
הגישה הגורפת הזו אינה במקומה.
אני בטוח שלכל אחד או אחת מהמגיבים יש איזה מקרה מסויים מרצד בראש, ואפילו סביר שהפרטים אותם הוא מכיר באו אליו מיד שלישית או רביעית ואף על פי כן אנשים מרשים לעצמם להביע דיעות נחרצות ללא סייג על מה שיש בין שני בני אדם אחרים, אותם הוא אינו מכיר כלל באופן אישי.

הצעתי הקונקרטית - במקום לצאת בהצהרות ענק קומו ועשו מעשה כאשר אתם עדים (כך או אחרת) למעשה של ניצול או התעללות. אל תעמדו מן הצד והרעיפו ריכולים או הפריחו האשמות. אם הרחתם ניצול או התעללות (ואין זה משנה מה גיל הקורבן) הגישו עזרה לגופו של ענין או לאדם עצמו.
גלתיאה
גלתיאה • 28 בנוב׳ 2005
electro-z כתב/ה:
גלתיאה כתב/ה:
הבעיה היא שבגיל שהוא פחות מגיל 18 בתשעים ותשע אחוז מדווחות על לפחות מקרה אחד של ניצול והתעללות, ואילו האחוזים של המקרים בסאביות יותר בוגרות יורד אל החצי.
איך אתה מסביר את הפערים האלו?

האם אפשר לדעת מהו המקור לסטטיסטיקה ההחלטית הזו?

אני לא מתיימר לעשות סטטיסטיקה אבל למען האמת, רוב המקרים שאני מכיר של התעללות ארוכת טווח הכוללת נזקים עצומים או מקרי אונס אכזריים חד פעמיים באיצטלה של בדס"מ (ואני מכיר אותם ממקור ראשון) התרחשו דווקא לנשים בסוף שנות העשרים שלהן ומעלה.

קביעת הגיל כמקור סכנה עיקרי היא שגויה מעיקרה בעיני.
אדם הכמה להתמסר כבר שם נפשו בכפו או יותר נכון בכפו של מישהו אחר.
האם הגיל מספיק כדי לשים גבול לכמיהה הזו בלקיחת סיכון? המציאות מלמדת שלא.
נשים בכל גיל עשויות לשים את נסיונן או את האינטואיציה שלהן בצד על מנת להגשים את תשוקתן, והנזק העשוי להתקבל הוא אותו נזק. לעיתים קרובות יכולת ההתאוששות הנפשית של אישה בוגרת יותר עשויה להיות קטנה יותר.

בכל מקרה, השירשור הזה פוסל באופן גורף ובבוטות מערכת יחסים כזו או אחרת בין גבר בוגר לאישה צעירה והדיעה הנשמעת פה היא שכל מערכת כזו דינה הוא ניצול חסר רחמים של תמימות.
הגישה הגורפת הזו אינה במקומה.
אני בטוח שלכל אחד או אחת מהמגיבים יש איזה מקרה מסויים מרצד בראש, ואפילו סביר שהפרטים אותם הוא מכיר באו אליו מיד שלישית או רביעית ואף על פי כן אנשים מרשים לעצמם להביע דיעות נחרצות ללא סייג על מה שיש בין שני בני אדם אחרים, אותם הוא אינו מכיר כלל באופן אישי.

הצעתי הקונקרטית - במקום לצאת בהצהרות ענק קומו ועשו מעשה כאשר אתם עדים (כך או אחרת) למעשה של ניצול או התעללות. אל תעמדו מן הצד והרעיפו ריכולים או הפריחו האשמות. אם הרחתם ניצול או התעללות (ואין זה משנה מה גיל הקורבן) הגישו עזרה לגופו של ענין או לאדם עצמו.

אני שמחה שמישהו באמת שאל את השאלה הזו- איך באמת תשעים ותשעה אחוזים.
אני מציעה שלמי שבאמת מתעניין, שיתחיל לשים לב, למה שסאביות צעירות כותבות. אבל ממש. לא ברפרוף, לא במהירות, ואת כל מה שנכתב, קדימה ואחורה. לפעמים זה יהיה משפט, לפעמים חצי, לפעמים פסקה שלמה. וזה תמיד שם. אבל הבעיה שאף אחד לא באמת שם לב למה שהן כותבות, ואכשהו, הן נבלעות בין כל המלל של כולם. ומעבר לזה- אני יכולה לומר שבשיחות עם סאביות צעירות, לעומת סאביות יותר בוגרות, הן מדווחות על פגיעה וניצול באופן גורף של מאה אחוז.
אתה יכול לומר אולי אלו לא משקפות, ואלו כותבות לא משקפות ( לא שנשאר כאן עוד הרבה)
ואלו שעוד לא שמענו אותם, והן שותקות כי יקח עוד זמן עד שהן יבינו מה קרה להן, ויהיו מסוגלות לדבר על זה. אני להבדיל ממך לא מסתמכת על כמה מקרים בודדים ששמעתי פה ושם.

כל אחד כאן שמע משהו, וכל אחד חושב שמה שהוא יודע משקפת את האמת לגבי מה שקורה.
האמת היא הרבה יותר גרועה ממה שהרוב נוטה לחשוב. זה שאתה יודע על מקרים, או ששמעת על מקרים של רק סאביות מעל עשרים, שנפלו קורבן, לא אומר שמה שאתה לא יודע עליו- לא קורה. אני יכולה להגיד לך שדווקא בגלל שהנושא כל כך מהותי וחשוב, וקיים באופן משמעותי, ועוד יותר קיים בקבוצת גיל צעירה כמו קטינים, וגורם לכל כך הרבה נזק הנושא הזה חשוב לי.

וכעת- בוא אני אסביר לך כמה דברים, אונס זה דבר גרוע, אבל יש עוד דברים, מאוד גרועים שיכולים להתקיים בתוך מערכת יחסי שליטה. למעשה, דווקא אלו שנפלו על מערכות קצרות מועד, הן אלו שפחות ניזוקו. הן נחשפו, אבל הפגיעה הקשה היא אצל אלא שהיו בתוך קשר ארוך. היכולת לגרום לנזק משמעותי היא בתוך מערכת ארוכה.
אבל אני גם חושבת שזה לא כורח המציאות שנערה צעירה תיפול על מתעלל או אדם שמנצל.
זה לא צריך להיות כך- לא במערכת ארוכה, ולא בסשן חד פעמי, ולא בסטוץ. זה לא צריך להיות לאף אחת, אבל קטינים הם הכי פחות יודעים להגן על עצמם, הכי חשופים לניצול. והם הכי מדאיגים אותי.
שום נערה צעירה לא צריכה לעשות סשן ולחשוב שהסיוט הזה יגמר, שום נערה!
סאבית יותר בוגרת אולי הייתה קמה ומפסיקה את הסשן באמצע. נערה צעירה צריכה להמתין שהסשן יפסק, כי זה סיוט? זה אומר שהיא באותו זמן נתון לא ידעה להגן על עצמה. היום מן הסתם היא יודעת, אבל זה רק אחרי מה שהיא עברה. אני מצטערת, אבל זה לא כורח המציאות. זה לא חייב להיות כך רק בגלל שיש כאן אנשים שלא מבינים את גודל הנזק, מעדיפים למשוך בכתפם, ולהגיד זה לא עניין שלי.

ובכלל- אני לא יודעת אם מישהו פעם חשב על קבוצת הסאביות כקבוצה.
זו קבוצה שכל הזמן מטרידים אותה, מציקים לה, מנסים לראות מה הן כותבות,הן כל הזמן צריכות להיות עם יד על הדופק, לשאול, מי מסוכן, מי מכירה , מי שמעה, להדוף פסיכים\ מטורללים ואובססיבים. ובכל האנדרלמוסיה הזו למצוא מישהו שאפשר לבטוח בו ולקיים איתו קשר של שליטה.
זה פחות או יותר לחיות בחצי מגננה. והקבוצה שהיא הכי פחות יודעת להגן על עצמה, בתוך כל זה זו הקבוצה של הקטינים.

אני בהחלט מבינה את הכמיהה והרצון להתמסר. אבל, קיים כאן סיכון מאוד גדול שהן יפלו על מישהו שינצל אותן, אז מה אתה אומר בעצם? שהסיכון קיים, אבל מוטב שיגשימו את השאיפה הזו, למרות ואף על הפי הסיכון? כשאתה אומר סיכון, האם אתה מבין את מה שאתה אומר?
סיכון זה- להפסיק להאמין לאנשים אחרים לגמרי, סיכון זה לטעת בה חוסר בטחון, סיכון זה לגרום לה לא להצליח לישון בלילות, סיכון זה לגרום לה לדכאון, סיכון זה לגרום לה לפגיעה בהערכה העצמית שלה, סיכון זה להפריע לה בתהליך ההתבגרות שלה, וסיכון זה לפגוע לה ביכולת לקיים מערכות יחסים אינטימיות בעתיד , כשאינטימיות היא לא הכוונה רק לסקס, אלא כל מה שמשתמע מכך.
לא תמיד מרגישים את הפגיעה תוך כדי היחסים עצמם. לרוב הפגיעה באה לידי ביטוי בשלב יותר מאוחר בחיים. אז אני שואלת אותך- עם כל הכמיהה הזו, האם מוטב לא להמתין קצת?
לפחות לגיל 18? מה המשקל של זה מול כל מה שעלול להגרם לה אם היא תיפול לאדם שיגרום לה נזק? אתה מוכן לקחת אחריות שזה לא יקרה? ומה הבטחון שלך שדבר כזה לא יקרה? רק בגלל ששמעת על מקרים של סאביות מעל גיל עשרים? זה תרוץ להסכים לדבר כזה? או שאנחנו צריכים להתחיל לשחק מי יודע יותר טוב לטמון את ראשו בחול?
נורא מתחשק להם? הרי הם בדיוק בגיל הטיפש עשרה. לחינם נקרא הגיל הזה כמו שהוא נקרא?
יכולת התאוששות יכולה אגב להיות אותו הדבר. הבעיה רק שאצל קטין הנזקים הם מצטברים
ובאים לידי ביטוי בגיל יותר מאוחר. הנזק הוא לא אותו נזק. חד וחלק. ואתה מוזמן לבדוק את זה, לא יזיק לך להיות יותר מעורה בעובדות. תרים טלפון לאגודה שעוסקת בתמיכה לאנשים שנפגעו מינית, תקרא יותר חומר כדי להבין למה אישה\בחורה כן וקטינה לא. ואני באמת מאוד אשמח אם תעשה את זה.

ובענייןהפרשי גיל בכלל- הכרתי לא הרבה אמנם, אבל הכרתי דומים בסביבות גיל 25 שיכולים לעשות בית ספר, להרבה דומים בוגרים, והכרתי עוד יותר דומים בוגרים ששמים בכיס הקטן מאה צעירים. ואחרי הכל זה עניין של קשר. כל זה נכון. אבל קשר עם קטינים פסול בעיני. מעבר לזה שזה לא חוקי.( תודה לאל... יחסי מרות? עשה לי מצב רוח , אז המחוקק בכל זאת לא ממש אדיוט )

אני לא באמת מעוניינת להכיר זוגות שבהם הגבר מתקרב לגיל חמישים, והסאבית קטינה, תחסוך לי את זה. זה לא ישנה את דעתי. הדיעות שלי הן מאוד מגובשות, ואני את הדעות שלי לא בונה על שלוף. ולא על נדמה לי, או על תחושות בטן. מי שרוצה להכיר מקרוב את הפלא הזה שנקרא גבר בגיל עמידה עם קטינה- מוזמן. עניין שלו עם עצמו. זה שאני אכיר מישהו לא יעשה אותו אחר ממה שהוא- שום הכרות שלי לא תכשיר שום שרץ מול עצמי.

ולגבי עניין הריכולים והאשמות- אני לא יודעת מה לגבי אחרים, יש כמה אנשים שמילתם מקובלת עלי, אני לא יכולה לערוב לשאר שאלו לא ריכולים והאשמות שווא. אבל אני יכולה להגיד לך-
האשמות שווא וריכולים בהקשר לדומים מזיקים, זה נושא רציני מדי, רציני מדי מכדי שאני אזלזל בו ואשתמש והפריח האשמות שווא או ריכולים. שום אדם שהנושא חשוב לא יעשה את השטות הזו.

ולגבי המשפט האחרון שלך- אנחנו משתדלים, תודה icon_biggrin.gif
DARLING

חומר למחשבה..........

DARLING • 28 בנוב׳ 2005
האם בגיל שלושים או ארבעים אנחנו אותם האנשים שהיינו בשנות העשרים המוקדמות?
האם היום אנחנו עומדים מאחורי כל החלטה שעשינו בצעירותינו?
אז נכון שבכל גיל אנחנו חושבים שאנחנו הכי חכמים והכי מבינים, אבל בראייה לאחור
מגיעה ההכרה שהבנו מעט מאוד........

בנוסף, יוצא לי מעט מאוד,אם בכלל, לראות סאביות בשנות השלושים ויותר הבוחרות לחשוף עצמן
בפומבי ולעשום סשנים בערום מלא מול קהל באיי המועדון.
לעומת זאת אלו שכבר כן עושות סשנים פומביים חושפניים, הן בדר"כ בנות צעירות מאודדדדד,
המובלות ע"י אדונים מבוגרים מאודדדדד מגילן................!!!!!

האם אנחנו יכולים להיות בטוחים שאותן בנות בעוד עשרים שנה, במבט לאחור, תהיינה שלמות עם
"הבחירה" שלהן............? icon_question.gif icon_question.gif

חומר למחשבה!!!!!
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 28 בנוב׳ 2005
עוד עניין - ממתי גברים מבוגרים הם בהכרח רשעים שרק מחפשים להרע, לאנוס ולחבול? מה קרה, צעירים הם טובי-לבב, ואיפה שהוא בחייהם הם הופכים את עורם?

גיב מי א פאקינג ברייק. צעירות אוהבות מבוגרים, מבוגרים אוהבים צעירות, ונעזוב את זה ככה.

כמו שאמרתי, באשר למקרים חריגים וקשים של התעללות, אונס ואלימות - מקרים אלה יטופלו, ואני יכול להגיד לכם שאין *שום* קשר בין גיל האנס לבין תדירות מקרי האונס. להיפך, אני נוטה לחשוב שדווקא גבר מבוגר יותר ומבוסס יותר יחשוש הרבה יותר לפני שיבצע את זממו (והזימה הרי נמצאת בכולנו) באחת תמימה צעירה ובלתי-חשדנית.

ובכלל, מה קרה לגברים צעירים עם נשים מבוגרות? זה בסדר? או שאף-אחד לא דואג לגברים הצעירים התמימים והנוחים-לשליטה? או שאצלם רק חשבון הבנק הוא זה שייפגע?
נוריתE
נוריתE • 28 בנוב׳ 2005
מקבי אתה מערבב פה שמחה בשמחה שלא קשורה ,בהזכרת חשבון הבנק הניפגע של הצעירים התמימים שכוונתך אני מבינה תשלום למלכות
הם לא יפגעו רק החשבון בנק שלהם כי מי שמספקת את השרות בתשלום באמת תעשה חשבון מה כן ומה לא לעשות כדי שחשבון הבנק שלה לא ייפגע.

פתח טופיק נפרד על מלכות בתשלום ועל ניפגעי מלכות בתשלום ונדון בזה

ואתה חוזר ומאשים את הצעירות בכל מה שקורה להן ומטיל אחריות על כתפיהן הלא אשמות.

כמה סאבים בני 20-19 אתה מכיר שמשויכים למלכות בנות 40 פלוס לעומת כמה סאביות שנדונות פה ועם על חשבון מדובר תעשה את המתמטיקה לבד.

הבנו כבר שאתה לא מסכים עם כל המיתנגדים אבל בסדר
אל תסכים.זכותך. להגיד שוב ושוב הן מחפשות הם לא אשמים לא נותן כלום.
גלתיאה
גלתיאה • 28 בנוב׳ 2005
מקבי כתב/ה:

ובכלל, מה קרה לגברים צעירים עם נשים מבוגרות? זה בסדר? או שאף-אחד לא דואג לגברים הצעירים התמימים והנוחים-לשליטה? או שאצלם רק חשבון הבנק הוא זה שייפגע?

מצחיק, אבל נפלת לי בול על המחשבות בשבוע האחרון. וזה נכון, אצל הסאבים הניצול הוא באמת ברמה הזו. והם פחות נוטים לדבר על זה, כמה שאצל הסאביות הנושא הזה כל הזמן נדחף קדימה, אצלם הוא עוד יותר מוסתר. דווקא חשבתי על משהו לגבי העניין הזה, אני רק מקווה שהוא יקרום עור וגידים. מאחר ואני לא סאב, אני בהחלט אצטרך עזרה מסאבים שאכפת להם, אני בהחלט אשמח אם תציע את עזרתך.

ולא מדובר רק על אונס, מדובר על עוד הרבה דברים אחרים שגורמים נזק.
אונס כאונס לא קשור לגיל. אבל יכולת לנצל, ולהתעלל בתוך יחסי שליטה קיימת בעיקר מול קטינים.
electro-z

תגובה לתגובה

electro-z • 28 בנוב׳ 2005
קודם כל, על מנת להבהיר מעבר לכל ספק, אני סבור שמערכת בדסמית של בגיר עם קטין היא פסולה מכל וכל.

מעבר לכך, קשה לי להבחין בנזק לנזק, וההצהרה של נזק שאינו מצטבר אצל קורבן בגיר היא שגויה מעיקרה. קורבן להתעללות בכל גיל יפתח מנגנוני הדחקה לשם אובר-הגנה באופן מזיק ותהליך ההתאוששות יכול לקחת שנים. וזה נכון לא רק למקרים של מערכת התעללות מתמשכת אלא גם למקרי התעללות חד פעמיים.

אדם מתעלל אינו עונה אצלי להגדרה של דום כלל וכלל, הוא מתעלל, פושע ומקומו לא יכירנו, לא רק בקהילת הבדס"מ אלא בקהילת בני האנוש כלל, ואין זה משנה לי מה גילו של הקורבן.

מטבע הדברים, סצינת הבדס"מ מושכת לא מעט טיפוסים מפוקפקים אשר רואים בה כר לגיטימי למעלליהם הלא לגיטימיים. ואמת שהם יעדיפו קורבן קל מאשר התמודדות עם מישהו שעומד על דעתו. אני מסכים איתך שבקרב נערות צעירות האחוז שאינו עומד על דעתו גדול יותר מאשר בקרב נשים בוגרות.

אבל!

מכאן ועד הכללתך עד כדי 100% של מערכות היחסים בין שני בגירים שהפרש גילאיהם גדול יש מרחק רב ואני בספק גדול אם עומד במבחן המציאות.
אני יכול להבין שיש אנשים שיביעו סלידה ממערכת כזו אבל בסלידה זו אין בכדי לפסול אותה וכל מקרה לגופו.

זכותכן, את ולילה לצאת באופן גורף נגד קיומן של מערכות כאלה ולקרוא קריאת אזהרה לכל אישה צעירה שתדיר רגליה ממערכת כזו. אך אין לכן זכות להאשים כל דום מבוגר מראש בניצול והתעללות.

ורק כדי להבהיר, אני לא מביע דיעה הפוכה לשלכן מתוך אינטרס אישי בהקשר בדסמי.
אני בן 35 וכל מערכות יחסי שליטה שקיימתי היו עם נשלטות מהמחצית השניה של שנות העשרים שלהן עד המחצית הראשונה של שנות השלושים.
aka BODYGUARD

מחשמל...

aka BODYGUARD • 28 בנוב׳ 2005
יצאת זכאי...

אני מודה באשמה...חלקית..

נשלטת אחת-24
נשלטת שניה - 24
נשלטת שלישית 20

יחד זה 68
ואני בסך הכל 40..... זה בסדר???

ולפי מה ימדד שכמוני?
לפי בת ה-20 או ה-24? או הרוב? או הממוצע?

די....השירשור הזה רץ לכל כיוון אפשרי...
נושא מצויין... אבל בואו נתקדם..
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 28 בנוב׳ 2005
אני נוטה לזלזל ברמת הדיון פה ולו מהסיבה שהמטרה היא ממש לא לדון
בניצול דמות התמים ע"י האדם בעל הנסיון

המטרה היא אך ורק להתלונן על גברים.
אפילו כותרת הדיון היא:

"מה דעתכם/ן על אדונים מבוגרים שמסשנים צעירות"
(כאילו שאין כזה דבר בחורות שמנצלות בחורים צעירים וחסרי נסיון, שחלק לא מבוטל
מהם בא בגישה נואשת למצוא מלכה ומוכן לעשות הכל ויש מלכות שמנצלות זאת היטב)

חלק זה הנשים בשירשור "שכחו" לציין...
לא מספיק "טראומטי" עבורם כנראה.

כנראה זה לא נחשב עבורם מספיק חמור להתייחס לזה. זה לא נחשב כי הם גברים.
רק הנשים הן תמיד המסכנות עבורכן. לא בגלל גילן (זה רק תירוץ אצלכן) אלא כי הן נשים!

נשים הן לא יצור מסכן כמו שאתן נוהגות להציג זאת ככה כל הזמן.

תפסיקו להפוך כל קשר רומנטי שלא הלך ל: "הגבר אשם"
יש כמובן מקרים של עבירה פלילית או התעללות ברמה גבוהה שאליהם יש להתייחס בחומרה
אבל מה השטויות האלה להפוך כל קשר בין בוגר לצעירה לאחד כזה?

התירוץ שעולה מהדיון למה זה לא בסדר קשר כזה הוא:
אתה מבוגר - אתה פאסה.
לך לבית אבות

הרבה שנאת גברים אני רואה בשירשור.

ובכלל, כל כמה ימים יש הודעה / תלונה על המין הזכרי מצד אישה.
לא משנה מה הנושא - הגבר אשם.
אשם תמיד
כל כך הרבה תלונות יש על גברים רק כי הם גברים.

הוא לא מתנהג יפה
הוא לא מתייחס יפה
הוא לא מנומס
הוא פרימיטיבי
הוא לא מחזר כמו שאתן רוצות
הוא מסתכל עליכן בצורה שאתן לא אוהבות
הוא לא מביע את רגשותיו כמו שאתן רוצות
הוא לא נותן תשומת לב כשאתן רוצות
הוא לא מזיין טוב
הוא לא נראה טוב
הוא נמוך
הוא שמן
הוא טיפש
הוא מעריך את עצמו יותר מדי

החוצפן גם עושה מה שבא לו
הוא מתעלם ממך
הוא מסתכל על נשים אחרות
הוא מעיר הערות שלא מוצאות חן בעינייך
הוא כותב עם שגיאות
הוא ערס
הוא דון ג'ואן

הגבר הבוגר מתחיל עם נשים צעירות!
הצעיר הוא בכלל חסר אחריותו עבריין מועד

הגבר באופן כללי: אלים, טיפש, חרא, זבל, מניאק, יצור עלוב, בן זונה, בן בלייעל.

כל בעיה, כל קיטור, כל סיפור, כל תלונה שמיועדת לגבר,
מיד יש קבוצת נשים שחוזרת ואומרת כמו מנטרה:
"אמן היא צודקת"

אם כל אלה מטרידים אותכן הנשים אז רבאק תהיו לסביות וזהו.
תעזבו אותנו בשקט.
אנחנו לא בסדר? - אל דברו איתנו
מה אתן צריכות אותנו?!
תחיו עם נשים וצאו לנו מ-הווריד!!!
קיבינימט, תנו לנשום.

כמה זיוני שכל על גברים אפשר לשמוע?
גברים ככה וגברים ככה....

פה ושם זה לא כזה נורא לקרוא קיטורים אבל הפכתן את זה לאמנות של ברברנות.
כל הדיונים המרכזיים מלאים בזה.
כמה פקה פקה...

כל זה בגלל קבוצת נשים מצומצמת ששונאת גברים והחליטה לפתוח במסע צלב כנגדם.

אני תוהה מה יהיה הדיון הבא
אולי

"מה דעתכן על גברים שלא מרימים את קרש האסלה?"
רק חסר שאחת עוד תענה על זה שזה גורם לה לטראומה נפשית...

------------------------------------------

אני אשמח לשוחח ברצינות כשיהיה דיון רציני על הפרש גילאים, ובגרות מול חוסר נסיון בקשר.

ולא מהנקודה שבה מתחילים דיונים מהסוג הזה פה של:
הגבר אשם. עכשיו בוא נדון בעונש.

* הכותב חווה אירועים מעצבנים היום ובא עצבני לדיון.