לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למען שיוויון בין המינים ....

אנדרפוט
לפני 18 שנים • 1 בפבר׳ 2006
אנדרפוט • 1 בפבר׳ 2006
מרי, בתגובה לדברייך
אני מדבר על הנשיות כעל אידיאל, ולא מחניף לכל הנשים באשר הן
מבחינתי הרוב המכריע של הנשים אינו נעלה או אצילי במיוחד בכלל, אבל יש כאלו שכן ולהן ראוי לסגוד
אני חושב שעם כל הכבוד למשנות הליברליות שנפרשו פה כמניפות ביום קיץ חם, אין להן הרבה קשר לרעיונות הלכאורה אתנוצנטריים שאני הבעתי פה
סוגיות ג'נדר, שיוויון וחרות האדם לא קשורות לפנטזית הפאמדום ולנהיות הלב הפרטיות שלי
יכול להיות שבאמת הפוליטקלי קורקט והרצון לצאת הכי בסדר עם כולם זה הבונטון פה ואני טעיתי לחשוב שאפשר להתערטל פה תוך מציצת האגודל
Mary Jane
Mary Jane • 1 בפבר׳ 2006
אנדרפוט, הדיון הוסט משהו ממסלולו המקורי ומילותיי בהחלט לא נאמרו במטרה לנגח את דבריך ( המכילים רעיונות בדסמים מעולים, אתה יודע שליבי איתך בעניין, עוד מהימים בהם ציטטת את מר לויןicon_smile.gif , אלא בעיקר כתגובה לת'יים ולדבריו הספציפיים בנוגע להכללות. אתה יכול להמשיך להתערטל עם אגודל בפיך כאוות נפשך, זה לא אומר שהדיון לא יכול להמשיך הלאה למחוזות אחרים.
בגלל שמבחינתי זו שאלה פילוסופית משהו (עם מישנה אקזיסטנציאליסטית ולא ליברליתicon_smile.gif, בודאי שהגישה תהיה כזו (שיהיה, פוליטקלי קורקט), היא לא קשורה לרצון להתחנחן מול דיעת הרוב, אני בכלל לא מכירה אותםicon_smile.gif
הרבה דברים קשורים, במודע או לא במודע, לסוגיית נהיית הלב, דילמות חברתיות-סביבתיות כאלו ואחרות(בנוסף לנטיות אישיות) בהחלט מעצבות את עולם הפנטזיות, אנשים לא מתקיימים בחלל ריק.סוגיות ג'נדר, שיויון וחירות קשורות בקשר הדוק לפנטזיות פאמדומיות, ובכלל, לעולם הבדסמ.
בנוסף, כל עוד יוצרים אידיאלים נשיים, או לחילופין אידיאלים המקבעים נשיות (או כל ג'נדר אחר..), חוזרים לאותו עוול אותו פירטתי קודם לכן, בקטע הקודם, מסיבות שכבר הובהרו. לחלום מותר, גם לפנטז, אפילו רצוי, אבל לא הכל שורד תחת תערו של השכל. מאידך- זו הרי פנטזיה- היא לא אמורה להתמודד עם השכל, כך שאין טעם לדוש בכך.
יום טובicon_smile.gif
Anubis

בנוגע לשאלה המקורית

Anubis • 1 בפבר׳ 2006
אני חושב שכן וודאי אפילו יש דומיות מסוכנות כאלה המגזימות והולכות יותר מדי רחוק פיזית ומנטלית אבל אני גם חושב שזה טבעי לטעות ולא לדעת מתי לעצור הכל שאלה של האם תעשה את זה שוב שקובעת האם אתה "מסוכן" או לא.
שאקטי
לפני 18 שנים • 2 בפבר׳ 2006

...

שאקטי • 2 בפבר׳ 2006
אנדרפוט - איך אתה כותב נכון. ויפה. ואמיתי.

וגם הפוג