שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חובתו של דום

מUחדת
לפני 18 שנים • 6 בפבר׳ 2006

תגובתך לעגל-

מUחדת • 6 בפבר׳ 2006
חשבתי לענות או לא לתגובתך..
שקלתי היטב..אם בכלל שווה..

ציטוט: אני אחייך אלייך.
אשוחח איתך בנימוס .. אביט לך בעיני העגל שלך..
אראה אותך מזילה ריר..
ואם אכנס לפנטזיה שלך ללא כל קשר אם יש לך טבעת על האצבע או לאו..
אם תחליטי שכל מה שאת רוצה בעולם זה את המחייך אלייך..
את זה שנגע בנשמתך..הפצועה. הסוערת הסוררת..

אז רק תליני על עצמך..
אל תאשימי אותי..
וכן אני יודע שאת רווקה..

לא מרגיש טיפל'ה אהבל אחרי תשובה כזאת?
טוב שלא הוספת קו"ח, תמונה וקישור לפרופיל שלך.

יצאת לא רק איש קטן אלא מניפולטור שמחפש להרחיב את ההרמון שלך,
בדרך זו או אחרת.

נ"ב:
אתה בהחלט נמצא בקשר עם אישה נשואה
גם אם "רק" סאבית. תן לי לנחש שזה מאחורי בגב של החוקי שלה?
Jake​(שולט)

יוספוס,

Jake​(שולט) • 6 בפבר׳ 2006
אהבתי את גישתך ואני מסכים איתה לחלוטין.

ממתין, אתה מעביר ביקורת על אחרים שאינם מקבלים את דיעותך בעוד אתה לא מקבל את דעתם. נראה לי כי יש טעות בגישתך - החובה היא אולי לשמוע את דעתך, אך אין כל חובה לקבל אותה.

בודיגארד, גם מצטרפים חדשים יש את הזכות להביע דעה ולבקר דעות של אחרים. הוותק אינו מדד לכלום. הכרתי אדם שבילה 3 שנים בכיתה יא' - זה לא אומר שהוא היה חכם יותר מאחרים או בקיא יותר בחומר.
הייתי כאן
הייתי כאן • 6 בפבר׳ 2006
אתה שואל "מה בסה"כ היא רצתה"
לרעות בשדות זרים.!!
וכן היא אשמה לא פחות ממך.
ng
ng

Re: אשמה גורפת

ng • 6 בפבר׳ 2006
ממתין בסבלנות כתב/ה:
כן רננה יש משהו בדבריך
גם סאבית אשמה ואולי היא האחרונה להיות מואשמת.
מה בסה"כ היא רצתה.
לשרת מישהו לתת את גופה נשמתה וכבודה למישהו.
ואם בא לו אדון אחר שלא דואג לכלום ומדבר דרך הזין שלו..
ומשתמש בו כברומטר, או גלאי שפחות בעלות נפש תועה..

ותמיד הדשא אצל השכן ירוק יותר..
ואולי..מה היא יודעת..

אז תגידי לי ..באמת
את מי להאשים?

מה היא יודעת? באמת, כולה שפחה. מחפשת מקום להתרפס. שיואו, מזל שהיא מצאה אותך, הנשמה התועה. כזאת סתומה, עוד היתה יכולה ליפול על מישהו שלא דואג לכלום ומדבר דרך הזין שלו. לפחות לך יש רצועה קצרה, שלא תלך לאיבוד, הכבשה הקטנה... שלא תמצא את עצמה בדשא של השכן.
מUחדת

Re: מיוחדת

מUחדת • 6 בפבר׳ 2006
ממתין בסבלנות כתב/ה:
מה כל כך מיוחד בך..
שאת לא מבינה כלום?

עד כאן באמת

רוצה להסביר לי או רק לצקצק בלשונך?

שאלה אחת. אעשה לך את זה קל- ענה בכן ולא וחסוך לעצמך את מאמצי ההתחכמות:

אתה חי לפי מוסר כפול? כן או לא.
הייתי כאן
הייתי כאן • 6 בפבר׳ 2006
כל הזמן הזה דברת על כבשה........?
מההההההה
doctor strangelove​(שולט)

מרבי עקיבא ועד רבי הכה-בו, או, הדומים-הלא-דומים

doctor strangelove​(שולט) • 6 בפבר׳ 2006
פעמיים התנשאות, בלי סוכר בבקשה

ציטוט:
למעט תגובתו של בודי גארד..
שהייתה עניינית אמיתית ומציאותית..
כל השאר...נו באמת...
תתבגרו ילדים..
זה כל מה שנותר לי לומר לכם.
נכון כלכל אחד דעה משלו, לכל אחד זכות הדיבור..
אבל בסיכום הדברים אני מעלה את מחשבותיי..
ואת כל מה שלמדתי, מדעתכם המלומדת...ומגיב בהתאם.

יש לי ספק רב אם אתה ממתין בסבלנות, אבל מה שבטוח, אתה לא ממתין בסובלנות.
מרגע לרגע, אתה מזכיר לי יותר מין גרסה עילגת של מיסטר "חזק מול חמאס", כמו במטמורפוזה המפורסמת של מיסטר בין לאהוד ברק, ככה אתה נראה כמו ביבי, בגרסה מעוכבת רטורית.

או קיי, הבנו אותך:
1. למעט שומר הראש שתומך בך, כל היתר טועים. אין מה להגיד, כלל מ-ע-ו-ל-ה. במיוחד אם אתה מפקד חוליה בצבא, או ראש מפלגת-15-המנדטים-ביום-טוב. למעשה, זה גם כלל חשוב מאוד אם אתה רוצה לנהל חברה קטנה - פשוט תתחיל בניהול חברה גדולה ובעזרת הכלל הזה, מהר מאוד תגיע לניהול חברה קטנה.
2. להיות איתך, זה להרגיש צעיר. הגעתי לשרשור הזה בן 43, והודות לך, יצאתי ילד. תודה, חבר. אז מה אם זה קצת מתנשא להפוך אותנו לילדים, זה עדיין שווה בטירוף. מי לא מוכן לשלם בקצת קירבון בהתנשאות, כדי לקבל במתנה ילדות שניה, ועוד במקום שהכי לא ציפיתי לה, בכלוב.
3. בטוח פגשת בחיים שלך הרבה אנשים שדעתם מלומדת. אם מזה יצאת טפלון, ביבי, אה, סליחה, ממתין ב', אז אני סומך עליך שגם מ"דעתנו המלומדת" תצא טפלון. אבל תודה על המחמאה הכנה שלך לדעות האנשים האחרים פה.

ציטוט:
וכל יפי הנפש..תתעוררו יום אחד זה יקרה גם לכם.
ואם תגידו אז מה ..תהייה סאבית אחרת..
זה רק מעיד על סוג הקשר , שאתם בונים..
רעוע, ללא רגש. ללא חיבור..

סתם..פשוט סתם.

4. יפי הנפש? בי-בי! בי-בי! אולי באמת תקח את נאומי הככרות שלך לככר ציון, בין מפוני עמונה לסוקלי פרננדז בטח תצליח למצוא ערב פנוי, ותשאיר אותנו פה לבד, מיותמים ובעלטה רוחנית, שבה בחסות החשיכה המוחלטת, אפילו ללא אורה השחרחר והמרצד של הרשימה השחורה, נוכל להמשיך ולבנות את הקשרים הרעועים שלנו, ללא רגש... ללא חיבור... סתם.. פשוט סתם קשרים כאלה, שלנו, האנשים הפשוטים, טוב איתם, אפילו שהם לא מריחים את הסוליות של הקשרים השמימיים שלך, מאסטר.

שומר הראש {אלפרון}

ציטוט:
ולא יקירתי, אין מצב שמישהו ילטף נשלטת שלי כמו שאת מלטפת
כלב חמוד ברחוב.. אבל זה רק אני והאגרסיביות שלי.
כבר הבטחתי פעם ואני אומר זאת שוב :
מי שירים ו/או יוריד יד על נשלטת שלי- ימצא את ידו בשק
עם קרח והמון תפילות שיספיקו לחבר לו אותה.
זו ההגנה הפרימיטיבית שלי לעניין,
ויש מי שאוהב זאת, ויש מי שלא..
I DON'T GIVE A FUCK.

בינינו? אתה די מחמיא לעצמך כשאתה קורא לעצמך "פרימיטיבי".

דבר אחד זה להיות פרימיטיבי, במובן של חסר חינוך פורמלי / חסר תרבות / קרתני / ווטאבר, ודבר שני, שונה לגמרי, זה להיות בריון אלים ופורע חוק, שמשתמש בתחביר שלו באיומים באותו אופן שאני משתמש בסימני פיסוק.
מעניין איך לאף אחד עוד לא הפריע שאתה מתגאה ומשויץ בגלוי ב"אגריסיביות" שלך, ומותח את הדמיון ואת יכולת הביטוי הציורית שלך להישגים נאים בדימוי הויז'ואל החינני של שק הקרח והתפילות.
בשרשור הזה אף אחד לא דיבר על הרמת יד פיסית והכאת נשלטת של דום אחר. אנחנו בסך הכל בתוכנית "הכל דיבורים", להזכירך, ומדובר פה על הודעה מ-X ל-Y, לא יותר. לאיים פה על כולנו שאם ננסה חס וחלילה להציע לנשלטת שלך אדם קצת פחות אגריסיבי ממך אז תכה אותנו, זה קצת דפוק.

אלא אם כן לא הבנתי אותך, ואתה התייחסת למשהו שאף אחד לא דיבר עליו קודם, והתכוונת בסך הכל לומר שרק דום שבאמת, בפועל, ממש יכה פיסית נשלטת שלך אז, ורק אז, תגן עליה תוך שימוש בכח סביר בלבד ורק במידה הדרושה להצלתה של המסכנה.

המממ... אבל אם לסיטואציה כזו התכוונת, אז למה, פור סאבית סייק, היא צריכה להיות נשלטת שלך?... על סתם נשלטת, של מישהו אחר, לא תגן? ועל סתם אישה, לא תגן? ועל דומית שגבר יכה אותה, לא תגן? ועל גבר חלש ממך, אם מישהו יכה אותו, לא תגן? ועלי, אם מישהו יכה אותי, לא תגן?
בקיצור, תחליט כבר, רבי הכה-בו - אתה בעד אלימות או נגד? אתה בקטע של להיות חמום מוח ולהתקיף, או בקטע של להגן?

משרד הבריאות מזהיר: נישואין גורמים לנמק

ציטוט: אז מה אם אתה דום בנפשך..
וגם נשוי..
והקשר שלך עם זוגתך..אינו קשר של שליטה
ואף לא מתקרב לזה..
אז מה לעשות?
לשבת בחיבוק ידים ולהנמק?

סאבית בת מזל: "אבל אתה נשוי!!!"
מ' בסבלנות: "כן, אבל יש לי אישור מרופא".

בחיי, רק בשביל הטיעון הזה היה שווה כל השרשור הזה. אני גם בטוח שהטיעון הרפואי כל כך מוחץ, שאשתך תקבל אותו בהבנה ומתוך דאגה כנה לבריאותך. הנמק היחיד שאתה כנראה סובל ממנו הוא נמק בבלוטת האינטגריטי, אבל זה בסדר, נובודי'ס פרפקט.

ושיהיה ברור: יש לי 100% אמפטיה אליך ולכל נשוי/נשואה שמתמודדים עם הצדדים החמוצים של חיי נישואין. אני האחרון שאשפוט אותך או אגנה אותך על ניהול קשר נוסף. מה שקשה לי איתו, זה רק חוסר האינטגריטי. מה שנראה בהתחלה כמו שפה גבוהה וערכים גבוהים, נהיה בסוף האנגלית של עמיר פרץ עם הערכים של בנימין (אח של יוני הגיבור) נתניהו.

כמה שאנחנו דומים, ככה אנחנו לא דומים.