שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטים/ות,נשלטים/ות,לא מזוהים,אתם כולכם מתחלפים בעיני,וזהו!

צ'יטה​(שולט)
לפני 18 שנים • 10 בפבר׳ 2006

ליהלום שבכתר

צ'יטה​(שולט) • 10 בפבר׳ 2006
מסכים עם כל מילה. כדי להישלט ממש צריך זמן. וגם להפך.
יהלום
יהלום • 10 בפבר׳ 2006
לא דיברתי על הזמן שלוקח לאדם להגיע לכניעה ולנשלטות.
דיברתי על להגיע על המקום הנשלט/ השולט שקיים בך, זה שהוא הכי נקי והכי חזק, והכי עוצמתי עבורך, בו זמנית עם אותו האדם... לא מדבר אלי.
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 10 בפבר׳ 2006
בדיוק מה שניסיתי לומר. כנראה לא התנסחתי טוב
לבנה​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 11 בפבר׳ 2006
לבנה​(נשלטת) • 11 בפבר׳ 2006
"לבנה צר לי את טועה. במת לחיות שלוש ברוס ויליס מוכה ומושפל ברכבת התחתית עד עפר. בספרות זולה ברוס ויליס קשור ומבוהל במרתף סאדו עם כדור בפה ועומד להאנס. ברוס ויליס מתחלף קלאסי."

אוי וייז מיר! כתפי האומללות כורעות תחת הנטל, ביחוד לאור העובדה שאני ממש לא גידי אורשר, ואינני מתמצאת היטב בשום ז'אנר קולנועי, אפילו לא בזה של מושא חלומותי הרטובים- אבל (ותקנו אותי אם אני טועה), הניחוש שלי הוא שברוס וו'יליס בסופו של דבר לא נאנס, אלא מוצא דרך הרואית לירוק את כדור הסאדו, ולמצוא את עצמו שוב, כנגד כל הסיכויים, במצב של שליטה (סרט אמריקאי או לא? icon_wink.gif )

"וודי אלן הוא דוגמה לנשלט שבסופו של דבר שולט. בחיים הכל זורם ומשתנה שום דבר לא קבוע. זו מהות החיים. מי שנראה גברי ושולט מתברר בסוף שהוא נשלט.
(וודי אלן) מתגלה כעריץ ומניאק. ובדסמ זה חלק מהחיים. אנחנו מנסים להגדיר לדברים ולקבע אותם. אבל העולם מתנהג אחרת"

וו'די אלן הוא לא ה-כ-ל בחיים, הוא רק דוגמה קטנה אחת, ואם אתה טוען שהוא מתחלף, טוב ויפה, אבל לא במקרה לא הבאנו אותו כדוגמה עד כה. הוא מוזמן להשתנות, להתחלף ולזרום לו כאוות רצונו-אותי הוא לא מושך ולא ימשוך גם אם אקדח יהיה מכוון לרקתי.
The Shield​(שולט)
The Shield​(שולט) • 11 בפבר׳ 2006
"וו'די אלן הוא לא ה-כ-ל בחיים, הוא רק דוגמה קטנה אחת, ואם אתה טוען שהוא מתחלף, טוב ויפה, אבל לא במקרה לא הבאנו אותו כדוגמה עד כה. הוא מוזמן להשתנות, להתחלף ולזרום לו כאוות רצונו-אותי הוא לא מושך ולא ימשוך גם אם אקדח יהיה מכוון לרקתי."

לבנה עוד לא הכרת אות וודי אלן הוא יצא עם הנשים הכי יפות בהוליווד מוריאל המינגווי לדוגמה וטוענים שבמציאות הוא מאוד גברי.
ולגבי ברוס וויליס הוא מתחלף קלאסי לפחות בסרטים.
וגם בסרט מועדון קרב הכוסון שלך בראד פיט מקבל השפלות לא קטנות.
לבנה​(נשלטת)
לבנה​(נשלטת) • 11 בפבר׳ 2006
טוב, צ'מעו, בנושא סרטים הודתי מראש בתבוסה שלי. כמו שאמרתי, אני ממש לא גידי אורשר, אבל מצד שני אני יודעת בדיוק מה אני לא, ואני לא מתחלפת. נקודה.
צ'יטה​(שולט)

טוב נו

צ'יטה​(שולט) • 11 בפבר׳ 2006
דני די, אין ברירה.
כלובי, תשאיר בבקשה את הפורומים ההם, על כנם.
לבנה כשלג (אכן צבע נשלט), אם תתחלפי אי פעם, תיידעי אותנו ? מבטיחה ?
The Shield​(שולט)
The Shield​(שולט) • 11 בפבר׳ 2006
אם לבנה לא רוצה להתחלף שלא תתחלף זה מותר האדם מהטבע. היום מתחלף עם הלילה. הירח עם השמש. תינוקות מחליפים זקנים. רק לנו מותר לשבור את סדרי בראשית. לבנה נכנעתי. icon_biggrin.gif
לבנה​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 12 בפבר׳ 2006
לבנה​(נשלטת) • 12 בפבר׳ 2006
דני, איזו תאוריה משונה: אתה מנסה להוכיח שסוו'יצ'יות היא המצב הטבעי של הדברים בהסתמך על חוקי הטבע? אם כך, אז אפילו התאוריה שלך לוקה בבסיסה, שכן השמש לא מתחלפת בירח: השמש היא תמיד אותה שמש, והירח הוא תמיד אותו ירח. הם קבועים ובלתי משתנים. אלא מה? כדור הארץ מסתובב, אז מדי פעם את רואה את השמש, ומדי פעם אתה רואה את הירח. גאוני בפשטותו! כנ"ל לגבי יום ולילה, ואפילו תינוקות אינם מחליפים את הזקנים. תינוק מתפתח והופך לזקן, אולם הוא נשאר אותו אדם-הוא אינו מהווה תחליף לאדם אחר שהיה שם לפניו. הוא ישות בפני עצמו.

ועם כל זאת, ואף על פי כך, ולמרות הכל.......
סוו'יצ'יות זה אחלה. אני מכבדת כל בחירה של כל אדם, ובניגוד להודעה הפותחת של צ'יטה, לא אתיימר לבוא ולומר לאנשים מה הם כן ומה הם לא. אתם סוו'יצ'ים? סבבה! אני לא.