שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

החלטה עצמאית

walking dead
לפני 18 שנים • 5 במאי 2006
walking dead • 5 במאי 2006
אני לא יודעת... יש שפחה אומללה שמכריחים אותה לאכול גפילטע פיש ועוד עם בורשט... השם ישמור. אין משהו שנוכל לעשות? איזשהו גוף שנוכל לערב? לדעתי יש כאן הפרה בוטה של אמנת ג'נבה.

רחמיםםםםם!!!! wightflag.gif

סקורפיו קינג... שיחקת אותה.
זאלוטוסים
זאלוטוסים • 5 במאי 2006
הפנתרה הורודה כתב/ה:
אני לא יודעת... יש שפחה אומללה שמכריחים אותה לאכול גפילטע פיש ועוד עם בורשט... השם ישמור. אין משהו שנוכל לעשות? איזשהו גוף שנוכל לערב? לדעתי יש כאן הפרה בוטה של אמנת ג'נבה.

היה פה לא מזמן את השרשור הזה
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=14345

נדמה לנו שקיבלנו תשובה לגבי המשמעות של Sane icon_rolleyes.gif

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי מאי 05, 2006 1:08 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
walking dead
walking dead • 5 במאי 2006
זאלוטוסים כתב/ה:
הפנתרה הורודה כתב/ה:

היה פה לא מזמן את השרשור הזה
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=14345

נדמה לי שקיבלנו תשובה לגבי המשמעות של Sane icon_rolleyes.gif

גם לי נראה...
מUחדת

אל תתנו להן קולרים!

מUחדת • 5 במאי 2006
אני מזועזעת מקריאת פרטי המקרה.
הרי ברור כשמש שמדובר בשפחה שסרחה והיא עוד עלולה,
ביום מן הימים,
להיות התפוח הרקוב שבמרתף העינויים שלנו, ולהשפיע בהתנהגותה הנפשעת
על סאביות-נשלטות-מרדניות-מרוקניות אחרות ולפגוע בסדרות האימונים של רבות מבנותינו הכנועות.

לא צריך להקל ראש ואני מסכימה עם משלים אותך שקם וזורה מלח על פצעיה המדממים של הקהילה באומרו- לא ניתן למחדל להמשיך.
כנביא בשער העיר הוא זועק לכם- התאחדו-
ועזרו לו למצוא את העונש ההולם לאותה בת בליעל שלוחת רסן.

כיוון שאנחנו חושבים על רעיון לעונש שונה לאיש שונה במערכת יחסים שונה בתכלית השינוי ממפלגת שינוי- בוא נחשוב על משהו שילמד אותה לקח אחת ולתמיד.

לפי פרטי המקרה האומלל ניתן להבין שזבת החוטם הלכה, כך סתם, לבלות.
כל זאת ועוד-
ללא מסמך חתום על ידך המאשר השתתפותה באירוע, ללא "טקס הסרת קולר לשם ענידת אחר המתאים לאירועים חברתיים" הידוע והמתבקש וללא כתב אמנה החתום על ידי קברניטי משרד הבטחון בממשלת בוליביה.

לך על "טקס הסרת רגל".
ולא קרושה, אני אומרת.

אם לא בגלל העונש אז לו רק למען הדורות הבאים של השולטים בחסד.

א. הקשירות, להבא, תהיינה לך קלות יותר כאשר תיפתר מאיבר כה מסורבל כמו הרגל.
ב. אתה תשמש דמות ומודל בקהילה מעתה ועד עולם- על היותך אקסטרימי, שובר גבולות,
מחנך עגונות ומורה נבוכים באפלת עולם השליטה.
ג. ניראה אותה אחר כך.

הכל למען טוהר הבדס"מ.
גרניקה​(נשלטת)

הודעה לאומה.

גרניקה​(נשלטת) • 5 במאי 2006
כשזה מתחיל לדגדג - רק כוח עליון יניע אותי מלהתחיל לעקוץ.

( גפילטע פיש ורגל קרושה זה בהחלט נשק יום הדין)
הייתי כאן

אדון יקר שלי

הייתי כאן • 5 במאי 2006
חברים יקרים.
לקרוא את תגובתכם לשרשור של אדוני , זה סשן בפני עצמו. חשבתי לעצמי האם לחפש את המניעים של כל אחד ואחת מהמגיבים לאופן וצורת תגובתו, אבל, אני מנועה מלעשות כך, ראשית כי זהו השרשור של אדוני, ואם מישהו צריך להגיב זה הוא, רק אם הוא ירצה. אני מעריכה אותו על הנושא שהעלה כאן, ואני בטוחה שהוא מתפוצץ מצחוק על תגובותיכם. אני אישית אהבתי את תגובתם של יוספוס וצ'יקיטה, שראו באור נכון ובהומור המתאים , את המשמעות האמיתית של השרשור.

ומה לעשות יש דברים שמרוקאית צריכה ללמוד, בין השאר לאכול גפילטע פיש, בורשט ושאר המטעמים האשכנזים, (במאמר מוסגר אדונשוי, אני גם טוחנת את הקרפיון, ממלאה אותו ועושה אחלה של גפילטע פיש, רק לא יכולה להתנתק מהמקורות שלי ועושה אותו קצת חריף). העיקר רבותי, שאדוני האשכנזי יאהב את התבשילים שאני עושה עבורו, כשם שאני אוהבת את התבשיל הזה שהוא עשה עבורי כאן בפורום.

ואני רוצה לומר לאדוני מיליון תודות על מה שהוא עשה ועושה עבורי, ושבזכותו אני כאן, צומחת ופורחת ונהנית מכל רגע בחיי, ונשבעת לכם, מזמן לא צחקתי ונהניתי כל כך.

אז שבת שלום לכולכם ולך אדוני במיוחד.

רננה
יהלום
יהלום • 5 במאי 2006
על זה נאמר...
תרבחו ותסעדו...
icon_lol.gif
עינבר

Re: חיסכון בכתיבה

עינבר • 5 במאי 2006
Dan_Kap כתב/ה:
הפנתרה הורודה כתב/ה:
יהלום - כל מילה בסלע...

לעניות דעתי - מראש, כשנכנסים למערכת יחסים בדס"מית, מן הראוי להגדיר את עומק היחסים, את הגבולות.
עד איפה אנחנו הולכים? עד איפה יש לך שליטה על חייה?
ואם לא עשיתם כן - אין לך מה לבוא בטענות לשפחתך. אל תשכח שקודם כל ולפני הכל - היא אדם. ויש לה חיים משלה, דעה משלה ואין מקום להענישה על כך. בטח לא על זה שהיא הולכת למסיבה עם ידיד על דעת עצמה. נו, באמת.
אתה רק יכול להעריך את זה שיש לך אדם אמיתי כנשלטת ולא משהו חסר אישיות.

הפנתרה הורודה, יו"ר וועדת קישוט של אסופת הטרחנים.

ותודה לפנתרה הורודה, שחסכה לי הקלדות על המקלדת - דעתי כדעתה...

באופן אישי, הייתי ממנה אותך ליו"ר ועדת הסברה,
במיוחד אחרי שהותרת את השוטר ללא מילים (כמעט).
שוטרת*
שוטרת* • 5 במאי 2006
לא מבינה על מה כל הבדיחות והצחוקים על האיש הנורא שמעיז להכתיב לשפחה שלו.. בחיי.. (:
משלים - אני רואה את העניין כמוך , לא הייתי אוהבת (בלשון המעטה) אם עבד שלי היה פשוט מודיע לי שהוא הולך לאירוע בדס"מי, במקום לשאול. ולפני שיקפצו כאן , לא משנה הסטטוס שלי , ולא משנה הסטטוס שלו , גם אם בא לי שישאר בבית על תקן עציץ - זה בדיוק מה שהוא יעשה.
למה? כי כאן נכנס עניין של שיקול דעת שכנראה הוא הפעיל בתחילת הקשר ובחן אותי בדיוק כמו שבחנתי אותו , והוא סומך על ההחלטות שלי מספיק , או אפילו ( תאמינו או לא) רוצה לרצות אותי.
מסכימה עם מה שכתבה עינבר למעט הסתייגות קלה , לא מגיעים לקשר מסוג זה עם דף רשימות של מה מותר ומה אסור לי- לקבוע , או לו- לעשות . יש קווים מאוד מאוד כלליים, את השאר, איך אומרים , לומדים מטעויות icon_twisted.gif
לגבי רעיונות - אני לא רואה בזה עונש , אבל בהחלט יעזור לה להפנים את העניין. שתלך למסיבה, ואם היא כבר עברה , שתלך לבאה אחריה - לבד, עם הידיד, רק לא איתך, עם שלט חמוד שיהיה עליה , שיסביר בדיוק מיהי ושל מי icon_wink.gif