לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נועה (כן ..כן , את) כנסי!

pam
pam
לפני 20 שנים • 12 באוג׳ 2003
pam • 12 באוג׳ 2003
לרגע לא פקפקתי בך. איימי.

להגיד שאת עוד ילדה טפשה, מסונוורת ונגררת - יהיה עיוות של המציאות. את כותבת כאדם בוגר ואינטיליגנטי. ולא. אני ממש לא צינית עכשיו.

אלו החיים שלך ורק את יודעת מה טוב לך ואיך את הולכת להשיג את זה.

מהמקום שלי, מבחוץ, מהניתוק, מהלא שייכת לעולם שלך - זה נראה לי קצת לא בריא, וקצת לא נכון. אבל זאת רק אני והדיעה שלי וברור לי לחלוטין שאין שום דבר בעולם שלי שיהיה רלוונטי לעולם שלך. וזה בסדר גמור.

העולם שלנו בנוי מאלפי עולמות שונים לחלוטין זה מזה. טבע היקום.

אלא שבעולם שלי, כשהרופא נותן לי חוות דעת שאומרת - את צריכה להכנס מיד לניתוח - תהיי בטוחה שאבקש חוות דעת שניה ושלישית. גם אם אני עם הרופא הזה עשרים שנה.

וכשאיש המחשבים שלי יגיד לי שהמחשב שקניתי לפני שנתיים, אבד עליו הכלח ואני חייבת, מיידית, לחדש אותו באחד שעולה עשרת אלפים שקל, תהיי בטוחה שאבדוק את זה אצל עוד איש מחשבים, אפילו שזה אומר לפקפק באיש המחשבים המוכר והטוב והמהימן שלי בשנים האחרונות.

אז אולי הגזמתי עם ההקבלה של הניתוח, כבר הבנת שהגזמות פראיות הן חלק מהעולם שלי.

אבל את מדברת שוב ושוב על הדרך בה את מובלת, על השינויים שהוא מחולל בך, ועל החופש המוחלט שבהעדר מחשבה עצמאית ושלטון אוטונומי על שכלך ונפשך.

את חוזרת שוב ושוב על המילים - אני כאן מרצוני.

ברור שאת שם מרצונך. אבל, האם לקחת החלטה עצמאית נוספת מאז ההחלטה להיות שם מרצונך החופשי?

ואיימי. לא בציניות. ולא בשפיטה אני שולחת לך את העלה הירוק הזה. אלא מתוך רצון כנה להבין.
nerissa​(אחרת)
לפני 20 שנים • 13 באוג׳ 2003
nerissa​(אחרת) • 13 באוג׳ 2003
איימי חומד

דיברנו קצת, נפגשנו.
ויזואלית - את ילדונת חמודה שלדעתי האישית נראית פחות מ- 18 icon_smile.gif)) משכילה - זה מורגש. מעבר לזה? אני עדיין חושבת שאת ילדונת חמודה. לא "מרגיש" לי מהדברים שאת כותבת שאת "חכמה" בדברים אחרים. זה לא נסיון להעליב, חמדתי. יש אנשים מבוגרים ממך ומשכילים ממך שהאינטליגנציה הרגשית שלהם היא.. עוברית. שהם קלים להשפעה דווקא בגלל ההשכלה האקדמאית שלהם משום שהם מרגישים מוגנים על ידה. "יש לי דיפלומה במדעי המחשב - אף אחד לא יכול לעבוד עלי!". זה לא עובד כך. הלואי שתעודה אקדמית היתה הופכת אותנו גם למלומדים מבחינות אחרות. לפעמים דבר אחד בא על חשבון השני. השקיעה בלימודים מרחיקה אותנו מהחברה וגורמת לנו להתכנס בתוך עצמנו.. התאים האפורים מועשרים על חשבון דברים אחרים..

היכולת שלך למצוא תרגומים אינטלקטואליים לכל מילה, עבורי מצביעה דווקא על המגמה ההפוכה שם אצלך בפנים.. את לא נשמעת לי חזקה או חכמה בפנים.. אחרת לא היית זקוקה לעזרתו של גורם חיצוני למצוא את דרכך בחיים או לממש את מטרותייך. את רותמת את הבדסמ כמקור להדרכה פסיכולוגית ואמוציונאלית וזה לא ממש בריא, יקירתי.
את נכנסת לזה ממקום רע.

הבדסמ הוא לא כלי ריפוי עצמי. מי שמשתמש בו ככזה הם "קורבנות". אנשים ונשים המגיעים לקטע ממקום של חולשה ולא של חוזק.

אם היית אומרת לי שמצאת את עצמך, שמימשת מטרותייך, שאת חזקה ובעיניים פקוחות את מכניסה עצמך לתוך הקהילה הקטנה והצעירה שאדון האור הקים - הייתי מסירה את הכובע בפניך, מנשקת אותך על לחייך ומאחלת לך בהצלחה.

אבל דברים כמו: "אני נכנסתי לקשר עם אדוני מתוך רצון מוצהר לעבור שינוי בתפקוד הרגשי והמעשי שלי בחיי היום יום. לא היה לי טוב עם חיי עד אז, כי לא הצלחתי להשיג רבות ממטרותי.." מצמררים אותי.
אין לו את הזכות להשתמש בכוחו כאדון כדי לתת לך טיפול פסיכולוגי, איימי! וזה בדיוק מה שאת צריכה. הכוונה מקצועית ולא הדרכה חובבנית/מינית בעלת אינטרסים אישיים מוצהרים של אדון האור. הישועה לא תבוא משם. התשובות שתקבלי יהיו מעוותות לדעתי ויהוו אולי "כיבוי שריפות" עבורך אבל לא פיתרון אמיתי, נכון וכנה.

הנעורים שאת משדרת זו אולי מחמאה ענקית לך - אבל בהחלט מצביע משהו על העדפותיו של אדון האור ומשיכתו המינית לכיוון פרגיות icon_rolleyes.gif
אישית - זה מזעזע אותי. הערכתי את כתיבתו של האיש בעבר. חלקים ממנה. כשהתגלה לי הכיוון אליו הוא מושך כאדון - נסוגתי לצללים. לא אהבתי מה ששמעתי ומה שראיתי.

הוא פשוט נשמע לי כאיש שלא מסוגל להיות אדון לאישה בשלה, אמיתית, "ממסודת" ריגשית. זה מרתיע אותו. מפחיד. הרבה יותר קל לקחת אנשים רכים, נוחים להשפעה, עם בעיות - שאדון האור כאדם מבוגר ועשיר בשנים ובניסיון יכול למצוא "פתרונות" לבעיותיהם.. ותוך כדי - לממש את הפנטזיות המיניות שלו. מכירה את ההבדל בין ראש לשועלים לבין זנב לאריות? בדיוק כך.
זו הדרך היחידה, כנראה, שהאדון שלך מצליח לממש את העוצמה שיש בו. זה עצוב לדעתי.

אני לא אוהבת את זה. זה מרגיש לי כניצול. ניצול מיני למען האמת.

סלחי לי איימי. את יודעת שאני מעריכה ומחבבת אותך מאוד. כל הבלגן הזה - די צורם ומכאיב.
כאמא - זה גורם לקוביית קרח לעבור לי על הגב. לא אוהבת את זה.

אין לי מושג מה הסטטוס האישי של אדוןן האור. אם הוא נשוי או גרוש, אם רווק או אבא. אם הוא אב - הייתי רוצה להעלות בפניו כמה וכמה שאלות נוקבות. לתת לו זווית ראייה אחרת. חיצונית. כרגע האיש חושב מהזין (כמו רוב הגברים בעצם) אבל אני מצפה מאדם אינטליגנט, הגון וישר שיתרומם מעבר לברית-המילה האישי שלו ויסתכל בהשפעה שלו על הסביבה. לא המיידית - אלא לאורך זמן.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 13 באוג׳ 2003
איימי יקרה,
אחזור כאן על משפט שכתבתי כבר בשרשור אחר: יש סיבה לכך שכללי האתיקה, המוסר וכמדומני גם החוק אוסרים על קשר זוגי או מיני בין מטפל למטופל. למרות שרשמית אולי לא כך מוגדר הקשר שלך, הרי שהתמונה העולה ממה שאת מתארת קרובה מאד לכך.

אני מתנצל אם משהו שכתבתי פגע בך (למרות ששמי לא הופיע ברשימה icon_smile.gif ). ממה שיצא לי להתרשם ממך אני בהחלט מכבד ומחבב אותך ומעריך אותך כאדם אינטליגנטי למדי, וגם את אדונך אינני מכיר ולכן כל שאני כותב בעניין נכתב באופן כללי ולא ספציפי. עם זאת, כאמור, מכל מה שנקרא כאן בנושא הרושם המתקבל מטריד במקצת, ולכן אני יכול רק לאחל לך בהצלחה ושתמיד תשמחי שאת לא אחותי...
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 13 באוג׳ 2003
זאלופון כתב/ה:
אחזור כאן על משפט שכתבתי כבר בשרשור אחר: יש סיבה לכך שכללי האתיקה, המוסר וכמדומני גם החוק אוסרים על קשר זוגי או מיני בין מטפל למטופל. למרות שרשמית אולי לא כך מוגדר הקשר שלך, הרי שהתמונה העולה ממה שאת מתארת קרובה מאד לכך.

אני מאמינה בלב שלם בכללי האתיקה האוסרים על קשר זוגי או מיני בין מטפל למטופל. יחד עם זאת, מערכת היחסים שלי עם אדוני כפי שאני תופסת אותה אינה קשר מטפל- מטופל, אלא קשר בין אדון לשפחה באחת מצורותיו. קשר כזה מכיל מרכיבים רבים ושונים שאינם קיימים בקשר מטפל- מטופל. מהות הקשר היא שונה. הסיטואציות בהן מתקיים הקשר הן שונות. כמו כן, רמת המחוייבות ההדדית היא שונה. למעשה, אם חושבים על זה, בקשר מטפל- מטופל אין בכלל מחוייבות של המטופל כלפי המטפל, אין נתינה מצידו למטפל (חוץ מהכסף כמובן), אין בכלל הדדיות. אבל אלו נושאים כל כך כל כך מורכבים ולא אתיימר להגיד שפתרתי את כולם...
underheel
underheel • 13 באוג׳ 2003
amy כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

בקשר מטפל- מטופל אין בכלל מחוייבות של המטופל כלפי המטפל, אין נתינה מצידו למטפל (חוץ מהכסף כמובן), אין בכלל הדדיות. אבל אלו נושאים כל כך כל כך מורכבים ולא אתיימר להגיד שפתרתי את כולם...

זו כל המטרה של אותם כללי אתיקה. אסור שיהיה טיפול נפשי שבו יש למטפל קשר אחר עם המטופל. למשל, כדוגמא, האם עצתו של מטפל שמאוהב באישה בקשר לשאלה האם להתגרש תהייה אובייקטיבית? או דוגמא יותר קיצונית שקראתי פעם, על פסיכיאטר שטיפל באחת עם פיצול אישויות, ושניסה לאחד את האישיות של אותה אישה תחת אישיות שהוא התאהב בה ולא האישיות המקורית. מהרגע שהמטפל דואג לך אישית, רוצה אותך, מקיים איתך יחסים או כל דבר אחר מעבר לקשר מקצועי בלבד, יש לו אינטרס לתת לך עצה שתיטיב עמו אך לאו דווקא תיטיב איתך והעצה הזו שלו יכולה מאוד להיות שגוייה.
galia​(לא בעסק)

אההממממ..

galia​(לא בעסק) • 13 באוג׳ 2003
לעניות דעתי, מה שנריסה כתבה , היה מופנה לאדון האור ולא לשפחות שלו. מן ההגינות היה , לתת לו להגיב כאן.
נועה​(נשלט)
לפני 20 שנים • 14 באוג׳ 2003
נועה​(נשלט) • 14 באוג׳ 2003
ערב טוב לכל הנוגעים בדבר!

אני משער שיהיה מובן לכולם למה ההתייחסות שלי ארוכה במקצת...

קודם כל, תודה לנוי על המחמאות. את ראויה להן גם כן, וכל מי שפגש אותך ודאי מבין זאת.

וכעת למוקד הסערה...
אני מבין אנשים מודאגים לשונה ולרחוק מהם. אני מבין את זה שהיכולות השכליות של חלק מהמשתתפים בפורום הזה אינן כשל איימי או כשלי, ולכן אופן ההתמודדות של נשים כמו "המומה" הוא לעשות [/i]סקנדל תקשורתי מהשונה והרחוק מהם.
עם זאת, אני גם מעריך דאגה. מתוך ראיה שטחית של רוב מביעי הדעה בפורום הזה ( וכאן אין רמיזה לכסלות - פשוט לחוסר היכרות עם החומר האנושי והפעילויות של אדון האור ורכשיו), מובן ביותר שאדם שמושך אליו אנשים ש:
א. כולם צעירים, בעלי תשוקה, ונראים מצויין...
ב. כולם התברכו באינטליגנציה עוקצנית, חדה, שאפתנית, חובקת עולם ומלואו...
אדם כזה, דהיינו אדון האור, מושך אליו חשדות ועוינות כמו יתושה מורעבת מול זרוע אנושית גדושה בדם חם.
אולם, וכאן כל אדם חייב לקחת נשימה גדולה באמת לפני שהוא מתנפח בזעם ו/או במוסרניות פומפוזית, השונה והרחוק מכם - ללא קשר לכמה מעוררי חשד הם בהסתמך על הפרמטרים השיפוטיים שבאמתכתם - הוא גם אנושי.
הרבה ממה שעברתי במפגש הראשון שלי עם אדון האור היה מרתיע ומבלבל. אבל הרגשתי את זה!
הרבה ממה שעברתי במפגש השני שלי עם אדון האור היה מפתיע ושונה. אבל זה משך אותי!
אם התכלית הפילוסופית האישית שלי (שניתן למצוא בפרופיל שלי) אינה נוגעת לכם, נסו להבין את העומק האנושי שמתעצב בקשר עם אדון האור מתוך ההתכתבויות של שפחותיו באתר. אלו נשים שצומחות מהבחינות הרצויות עבורן. ולמי שמאמין שנכנסים לקשר כזה בלי ספקות, הצלבות מידע וכיוצא בזה - איפה אתה חי?!

אם העומק האנושי הזה לא מצליח לחדור אליכם מבעד למילים המאושרות של הרכוש של אדון האור, ואם האינטלקט שלי לא מדבר אליכם (שוב, אני יודע שלא כולם כאן מקרטעים שכלית, אבל זה בהחלט הרושם הכללי שמתקבל...), אני יכול רק להפציר במתעמרים בנו לדבר איתנו בעצמכם: אני נושך רק כשמרשים לי...

אין לי את החשק ללקט את כל הטענות שהופנו עד כה כלפי, השפחות, והאדון עצמו.
אני אגיב על מה שהפתיע אותי באמת:
I. אדון האור לא חושב עם הזין שלו "כמו כל הגברים". עם כל הכבוד למהפכה הפמיניסטית שפקחה את עיני נשות העולם לכך שהן יותר ממצע אגר לזרע הגברי, זה לא הופך את הגברים למשועבדים יותר לפסיכולוגיה אבולוציונית.
את האינטרסים של אדון האור אפשר לדלות, כמובן, רק ממנו. אבל אם לנדב את ההתרשמות שלי ממנו: מדובר באדם עם יכולת הקשבה מדהימה (לא רק להניח את האוזן על שפורפרת הטלפון, אלא באמת להקשיב!), משאבי ידע שטעימה מהם היא תענוג ברור, ועם תכלית שהיא ממש לא סקסואלית בקשר שלו עם רכשיו.
אני ספציפית מהווה הוכחה לכך. למרות מחמאותיה של נוי על יופי חיצוני שלי, אני יודע שהתכלית של אדון האור בקשר עמי: אינה מינית. הוא לא חושב עם הזין איתי.
ואין סיבה לשער שאני מקרה מיוחד ברמה העקרונית.
II. איימי מכירה את העולם. היא חוקרת את עצמה.
היא גם מנסה לשנות את עצמה - שזה המדד הכי נעלה להערכת בן אדם. האמצעים שלה להביא לאותו שינוי מראים על אומץ, ייחודיות, ומודעוטת עצמית לצרכים שלה. איימי מכירה את נפלאות התבונה של פסיכולוגים מוסמכים ע"י האקמיה: זה שאתית הם מנועים מלזיין אותה, לא אומר שיש ברשותם את המתודה האולטימטיבית לא לזיין לה את השכל (במובן הכי רע שרק אפשר).
לבוא ולחפש אדון רק כאשר הגשמת את מכלול המטרות שלך בחיים, זה די מוזר: ראשית כל, מאחר ומי לעזאזל יכול להעיד על עצמו שהגשים את מכלול מטרותיו בחיים?
האם זה פרופסור בעשור האחרון לחייו, גרוש ונשוי בפעם העשירית, אלמן, סב לעשרה, טרוריסט ו/או סגן-אלוף בדימוס, נזיר ואל-הון בנשימה אחת? והאם זה מי שהייתם רוצים לראות בקהילייה של הבדס"מ?
מן הסתם איימי לא באה לבדס"מ מתוך שלמות מוחלטת. האדם הוא יצור דינמי ומלא קונפליקטים פנימיים, ובמקרה של איימי: יש לה פשוט את השילוב הנפלא של שכל ואומץ לעזור לעצמה בדרך האופטימלית (עבורה).

אם לא התייחסתי למשהו חשוב, או אם בא לכם להגיב במסגרת הפורום או בהודעה אישית, רק אשמח להתעדכן ולתקשר עמכם.
אני באמת לא התכוונתי להתלהם יותר מדי, או להתנשא על מישהו כאן. אם עשיתי זאת, זה כנראה משום ש:
א. אני קצת נרגש מהתגובה הענקית שהתטרפותי לכלוב עוררה.
ב. מגיע לכם (-:

סופשבוע פורה ונפלא שיהיה לכם.
נועה...

נ.ב: וזה רחוק מלהיות העניין של כל הכלוב מה התפקיד של הכינוי שלי, למה פונים אלי כאן בתור יקירתי, וכל שאר הפרטים הרכילותיים האלה מהעולם הפרטי של אדון האור ושל רכשיו.
תאמינו לי, שאת כל הרלוונטי אליכם - אנו חושפים ביושר גמור ובחדווה בלתי-נלאית...
underheel
לפני 20 שנים • 15 באוג׳ 2003
underheel • 15 באוג׳ 2003
נועה כתב/ה:
עם כל הכבוד למהפכה הפמיניסטית שפקחה את עיני נשות העולם לכך שהן יותר ממצע אגר לזרע הגברי, זה לא הופך את הגברים למשועבדים יותר לפסיכולוגיה אבולוציונית.

הבנתי. לפני המהפכה הפמיניסטית היתה לנשים בעיה. עד המהפכה הפמיניסטית, הנשים חשבו שהן לא יותר מ"מצע אגר לזרע הגברי". המהפכה הפמיניסטית פקחה את עיניהן לכך שהן יותר מזה וכך נפתרה הבעיה.

האמת, שהגברים לא משועבדים יותר לפסיכולוגיה אבולוציונית כך או כך, בדיוק כמו שהשמיים אינם ירוקים עם נקודות אדומות מהבהבות. והסיבה פשוטה: "הגברים [הופכים] למשועבדים יותר לפסיכולוגיה אבולוציונית" זה משפט בלי שום משמעות. אולי אם תסביר לי מה זה פסיכולוגיה אבולוציונית עבורך, תוכל אולי לדבר על המושג, אבל גם אם תסביר לי את המושג, איך הגברים משועבדים למדע כזה או אחר? זה כמו לומר, עם כל הכבוד לאיינשטיין, זה לא הופך את החתולים למשועבדים לפיזיקת הפולסארים. אין למשפט הזה שום משמעות. אז אל תרבה תדבר גבוהה גבוהה. דבר בפשטות, ובלי שטויות כמו "עם כל הכבוד למהפכה הפמיניסטית שפקחה את עיני נשות העולם לכך שהן יותר ממצע אגר לזרע הגברי", שזו שורה פשוט חסרת כל טעם והבנה בסיסית.
pam
pam
pam • 15 באוג׳ 2003
נועה כתב/ה:

אני מבין אנשים מודאגים לשונה ולרחוק מהם. אני מבין את זה שהיכולות השכליות של חלק מהמשתתפים בפורום הזה אינן כשל איימי או כשלי, ולכן אופן ההתמודדות של נשים כמו "המומה" הוא לעשות [/i]סקנדל תקשורתי מהשונה והרחוק מהם.

סליחה מראש שאני מתיימרת לענות, מר נועה. אני אתאמץ בכל כוחי לנסח תשובה ראויה, גם אם זה מופנה כלפי מישהו שעדיין לא התגבש על הזהות המינית שלו והחשיבה שלו כל כך רדודה, כל כך צפויה מראש, וכל כך מנותקת מעצם העניין, עד שכל מה שיש לו להגיד זה שכולם טפשים ואחוזי אימה מהשונה והרחוק מהם.

לא השוני והעולם שלך מרתיעים אותי, מיס נועה. אלא הדפוס הברור לפיו רק אנשים שמחפשים אחיזה במשהו, שמחפשים להיות מודרכים ומובלים, שמחפשים להשען - רק אלה, שוב ושוב, הם שמשתייכים לעדר השפחות והעבדים הלא נגמר (או שמא הולך ומדלדל בכל זאת?)

תמהני. למה לא יכול אדון האור, בהיותו גם אדון רב עוצמה, כח, אינטיליגנציה ומוקף אור, כפי שטוענים שוב ושוב המקורבים אליו - למה אין באמתחתו ולו שפחה או עבד אחד בעלי חוסן וחוזק נפשי, דיעה ברורה ועצמאית או אינטיליגנציה בסיסית ללמד אותו דבר או שניים?

אני בטוחה שזה חדשות מזעזעות עבורך, מר נועה, אבל עולם הבדסמ שופע עבדים ושפחות אשר השכילו ללמד את אדונם דבר או שניים. אני מכירה אותם. דיברתי איתם. אדון אחד אפילו השכיל להגיד לי משפט שאני מאד מאד מקווה שהאינטיליגנציה שלך (שלך?) תעמוד בו - "מי שחושב שהוא כבר יודע הכל ולא צריך ללמוד עוד - הוא טיפש".

נועה כתב/ה:

אם העומק האנושי הזה לא מצליח לחדור אליכם מבעד למילים המאושרות של הרכוש של אדון האור, ואם האינטלקט שלי לא מדבר אליכם (שוב, אני יודע שלא כולם כאן מקרטעים שכלית, אבל זה בהחלט הרושם הכללי שמתקבל...), אני יכול רק להפציר במתעמרים בנו לדבר איתנו בעצמכם: אני נושך רק כשמרשים לי...
[/i]

דווקא דיברתי עם אחד מכם אתמול. הוא אישר את מה שחשדתי בו ממילא - שרובכם אינכם אלא בדיחה. התוספת שלי היא - עצובה.

והדברים הבאים שלך, מיס נועה, רק מאשרים את חשדותי -
נועה כתב/ה:

עם כל הכבוד למהפכה הפמיניסטית שפקחה את עיני נשות העולם לכך שהן יותר ממצע אגר לזרע הגברי, זה לא הופך את הגברים למשועבדים יותר לפסיכולוגיה אבולוציונית.

[/i]

הלו???? מילים ארוכות זה באמת דבר מרשים, אבל יש כאלה, לא חכמים במיוחד אמנם, אבל נבונים מספיק כדי לדעת באיזה הקשר מתאימות המילים האלה. המשפט הזה שלך כל כך פתטי, כל כך מבוהל, כל כך מנותק מהמציאות, וכל כך מסביר יותר טוב מכל ההודעה הארוכה שלך, את הצורך שלך להשתייך להרמון בו חשיבה עצמאית היא בגדר המלצה לא מחייבת.

ואתה יודע מה, יש מספיק אנשים בעולם שיודעים להקשיב באמת ולא רק להניח את הראש על הטלפון. קודם כל, כשצריך להקשיב באמת, הם מעדיפים להיות פנים אל פנים מול האדם ולא באדיבות בזק, ושנית, הם לא חושבים שכושר ההקשבה שלהם הוא נשק לגיטימי להתנשאות בבחינת - הנה, אני מקשיב לך, אני מרגיש אותך, אני כאן בשבילך, - ועכשיו תן לי להגיד לך איך צריכים להיראות החיים שלך, כי אתה עלה נידף ברוח בלעדי.

עולם הפסיכולוגיה והפסיכיאטריה שופע וגדוש שתרלטנים שתופסים טרמפ מהיר על חשבון רגשות מטופליהם. אבל הוא גם שופע וגדוש אנשי מקצוע שהצליחו לעזור למטופליהם, והצליחו להשאר ברמת המקצועיות והמטרה לשמה הגיעו אל המקצוע. לכל צד יש צד שני, גברת נועה. כמובן שעם עיניך מסומאות - אין הרבה סיכויים שתשכיל להבין או לראות.
amy_​(נשלטת)

פאם

amy_​(נשלטת) • 15 באוג׳ 2003
רציתי רק לשאול אם את מכירה אישית את אדון האור. את כותבת על שמחת החיים שלו, על האינטלגנציה שלו, על מבנה השליטה שלו... נשמע כאילו את מכירה מאוד לעומק את האישיות והמניעים שלו...
פאם- תארי לעצמך שהיו מכפישים את שמך, עושים לך ניתוחי אופי ומגלים לך כל מיני דברים על עצמך שאפילו לא חשדת בקיומם, כל זאת מבלי לדבר איתך אפילו, רק על סמך שמועות ורכילויות זולות של אנשים שרובם גם הוא לא מכיר אותך. בנוסף, אפילו לא ניתנת לך האפשרות להגיב עליהם כיוון שאת חסומה מהאתר על גביו את מושמצת.

האם את חושבת שעל סמך נתונים כאלו ניתן באמת לשפוט אדם?

מכירה את השיר: "הם כתבו עליו בעיתונים, והוא בכלל לא ידע שהוא כזה?"