שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבת FETISH - קעקועים וציורי גוף - יום שישי 30/6/2006

Master F​(אחר)
לפני 18 שנים • 30 ביוני 2006
Master F​(אחר) • 30 ביוני 2006
אנחנו יוצאים לדרך,

להתראות שם.....

dance.gif whip.gif
ים_yam​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 1 ביולי 2006
ים_yam​(לא בעסק) • 1 ביולי 2006
הרגע חזרתי והתקלחתי ויש לי רק דבר אחד לומר לפני שאני נופלת רצוצה למיטה:

איזה כיף היה!!!!!!!!!
האיש בשחור​(שולט)

שחורע מדווח מהשטח

האיש בשחור​(שולט) • 1 ביולי 2006
היה נפלא. לא ביקרנו ב-NO LIMITS חודשים ארוכים ושמחנו מאוד לראות ולחוש את השינויים הרבים שהתחוללו בו בזמן זה. התפאורה השתנתה מקצה אל קצה וממקום חילופי זוגות ונילי הפך המקום למעוז בסד"מ.

אמילי ואף, מקסימים כתמיד, עברו בין האורחים, דאגו לכל והשתדלו למלא כל בקשה קטנה כגדולה על מנת שנרגיש כולנו בבית.

האורחים, רובם ככולם, אנשים איכותיים ותרבותיים שמרו בקפדנות על כללי הערב. בשוליים ניתן לציין לשלילה את התנהגותה המחפירה של ה***** שעשתה מאמצים עילאיים להפריע לנו באחד הסשנים בחדרים הצדדיים עד שנאלצנו להפסיקו.
שמענו גם על מקרה שלילי נוסף שקרה לאורחת אחרת. אני מקווה שהמארגנים יסיקו את המסקנות הדרושות ויכניסו את החריגים לרשימת מסורבי הכניסה במסיבות הבאות.

אולם, כאמור, מקרים אלו לא הצליחו להעיב על אווירת הערב שהיתה כאמור קסומה. נשארנו עד שעה מאוחרת למדי ועזבנו מלאי חוויות ורשמים ועם טעם של עוד.
walking dead

תודה רבה!!!

walking dead • 1 ביולי 2006
אמילי ו- F היקרים

תודה רבה על מסיבה מ-ש-ג-ע-ת, כל כך נהניתי לחזור אחרי "חופשה" קצרה ולראות את כל השינויים שנעשו במועדון - נראה מדהים! אהבתי במיוחד את הכלוב עם הנדנדה... מעורר מחשבות זימה של ממש icon_redface.gif

תודה לים המוכשרת על הציור ולסטודנטית על מדבקת הפרפר על הציץ, ישבתי וראיתי את שתיכן עומלות ועובדות - פשוט שאפו על הכל!

אני גם רוצה לציין לטובה את המוסיקה הטובה, את האורחים המקסימים והאיכותיים - כשאני כבר חושבת שמכירה את כולם הנה באה מסיבה ומוכיחה לי עד כמה הקהילה גדולה ורחוקה הדרך... אבל יש למה לשאוף!

ולסיום- תודה לכולם על מסיבה כיפית, מושקעת ומרהיבה מבית היוצר של הסאגרדה Fמילייה.

נתראה במסיבה הבאה!

cheer.gif

icon_chickkiss.gif
kaly
kaly • 1 ביולי 2006
היה ממש כיף,ממש כיף!!

תודה על עוד מסיבה מדהימה.

נתראה עוד שבועיים.

דרך אגב,יש מצב לעשות את המסיבה כל שישי? פעם בשבועיים נראה לי רחוק מדי
Tamashi Nawa​(שולט)
Tamashi Nawa​(שולט) • 1 ביולי 2006
גם ממני המון תודה על ערב מאוד מאוד מהנה ומענג, ותודה גם על העזרה המיוחדת
Tish Adams
Tish Adams • 1 ביולי 2006
זה הולך ונעשה טוב יותר מפעם לפעם.
היה מאוד מהנה אתמול. היו אנשים שהרבה זמן לא ראיתי וכאלה שהכרתי אתמול.
המוסיקה הייתה סוף הדרך. שלומי קאופמן שיחק אותה בגדול!
הציורים של ים היו מדהימים. זה תרם והשתלב בטבעיות עם התפאורה החדשה ועם העיצוב הבדס"מי שהמועדון קיבל.
אמילי וF אתם נפלאים.

טיש שרק התעוררה והלך לה הלילה.