ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פוסט מחאה

גלתיאה
לפני 18 שנים • 23 באוג׳ 2006
גלתיאה • 23 באוג׳ 2006
איימי- הוא מנפנף לך דרכה, בלי שהיא תבין בכלל שהיא חייל על לוח השחמט שלו
שיש לו כביכול משהו שמוכיח ההפך.
הוא מנסה נואשות להוציא אותכן שקרניות.
היא כביכול לא בשום צד,פותחת פוסט מחאה, וטוענת שיש בידיו
חומר שטוען לחפותו שהיא ראתה.
עזבי, זו סתם מניפולציה, וכל כך עלובה.
את הרי יודעת שהוא משכתב את המציאות לפי איך שנוח לו.

אם היא רוצה להבין משהו- שתקרא את הבלוגים.
היא כרגע מרגישה מוחמאת מהיחס שלו.

אל תצרי איתה שום מגע, גם אם את מחבבת אותה.
תזהרי מזה.
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 23 באוג׳ 2006
גלתיאה כתב/ה:
איימי- הוא מנפנף לך דרכה, בלי שהיא תבין בכלל שהיא חייל על לוח השחמט שלו
שיש לו כביכול משהו שמוכיח ההפך.
הוא מנסה נואשות להוציא אותכן שקרניות.
היא כביכול לא בשום צד,פותחת פוסט מחאה, וטוענת שיש בידיו
חומר שטוען לחפותו שהיא ראתה.
עזבי, זו סתם מניפולציה, וכל כך עלובה.
את הרי יודעת שהוא משכתב את המציאות לפי איך שנוח לו.

אם היא רוצה להבין משהו- שתקרא את הבלוגים.
היא כרגע מרגישה מוחמאת מהיחס שלו.

אל תצרי איתה שום מגע, גם אם את מחבבת אותה.
תזהרי מזה.

אל דאגה, גלתיאה- אני לא יוצרת קשר איתה, או עם שום מואר אחר. נזהרת מהם כמו מאש.
אבל אני ממש משתוקקת שתחשוף כבר את החומר, שהוא יחשוף- דרכה, ושאוכל להגיב עליו.
הוא מדבר עם אנשים בסתרי- סתרים ואסור להם להגיד מה אמר להם...
זה פשוט טירוף!
גלתיאה
גלתיאה • 23 באוג׳ 2006
אבל זה בדיוק העניין איימי!
הוא מכיר אותך מספיק טוב כדי לדעת שזה יטריד אותך.
למה את חושבת היא פתחה את השרשור הזה?
לא יודעת, כן יודעת אבל המרצע יצא מהשק.

איימי, את יודעת שזו דרכו להתמודד עם הדברים.
תמיד יש לו משהו, נייר או מסמך או תצלום
שהוא שומר כדי שבבוא היום הוא יבנה על זה
תילי תילים של שקרים.

לאחרות הוא לא עשה את זה?
אז כרגע הוא מבלבל לדיגי את הראש.
והיא קונה את זה בשתי ידיים.

את אל תקני את זה בשתי ידיים.
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 23 באוג׳ 2006
גלתיאה כתב/ה:
אבל זה בדיוק העניין איימי!
הוא מכיר אותך מספיק טוב כדי לדעת שזה יטריד אותך.
למה את חושבת היא פתחה את השרשור הזה?
לא יודעת, כן יודעת אבל המרצע יצא מהשק.

איימי, את יודעת שזו דרכו להתמודד עם הדברים.
תמיד יש לו משהו, נייר או מסמך או תצלום
שהוא שומר כדי שבבוא היום הוא יבנה על זה
תילי תילים של שקרים.

לאחרות הוא לא עשה את זה?
אז כרגע הוא מבלבל לדיגי את הראש.
והיא קונה את זה בשתי ידיים.

את אל תקני את זה בשתי ידיים.

איכס.
הרי זה בדיוק מה שמדאיג אותי- השקרים שהוא מספר, ואומר- "זה יהיה הסוד הקטן שלנו..."
לו הייתה חושפת, הייתי יכולה להוציאם ל "אור".
אני יודעת בדיוק אלו דברים שלי יש לו, וכמה בקלות הוא מסוגל לעוות אותם.
הניק_הכפול_של_קיחוטה​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 24 באוג׳ 2006

רק דבר אחד פה אני לא מבין

וזה למה אף אחד לא פאקן מוכן לדבר איתה.

באה בחורה, מדברת בנימוס, שואפת לשמוע את הצד השני לסיפור שהיא כבר מכירה מצד אחד (ולכאורה היתה יכולה להסתפק בו, כמו שנשמע לי שרוב החברים שם עושים), ובמקום לזכות לתגובה מכובדת או לכל הפחות מנומסת, זוכה לקיטונות של לעג.

והאמת? לא ברור למה.

מה הקטע? לדעתכם היא לא אמיתית וזה ניק פיקטיבי? נשמע לי דווקא שחלקכם מכיר אותה אישית. אז מה, היא נשלחה ע"י דארת' ויידר כדי לשטוף את מוחותיכם, וזאת באמצעות מה, שאלות מנומסות? כן, זו שיטה ידועה למודיפיקציה של התנהגות, עוד מימי ה-ק.ג.ב.

ואני לתומי ולתמימותי ולתימניותי, סבור שאם אתם יודעים דברים שהיא לא יודעת, ויכולים לגבות אותם, ולא משקרים - אזי לכו וספרו לה! אתם רוצים שהיא תישאר עם צד אחד ומעוות של הסיפור, או שתשמע גם את הצד שלכם? ואיך היא תשמע אותו בדיוק, אם כל מה שאתם עושים זה לספר לה כמה היא עיוורת וחירשת ופיסחת וגידמת?

ואגב, בקשר להתייחסות אליה כאל כלי שחמט - אני לא מכיר את הנפשות הפועלות ולכן לא רוצה להביע פה עמדה. אבל בקשר להיותה שליחת הרשע שבאה הנה להטמין לכולנו דינמיט מתחת לכרית: תגידו, מה נסגר? כלום יכול אדם להזריק ציאניד או לחבר לכם פצצה לאוטו ע"י ניק של בחורה בכלוב ששואלת שאלות? אם הדיון הזה היה מתקיים בסימטה אפלה בשכונת הרכבת בלוד הייתי אומר מילא, אולי היא מחביאה סכין קפיצית בשרוול הפיג'מה. אבל בשרשור בכלוב? תסבירו לי בבקשה איך היא או מי ש(אולי) שלח אותה יכולה לפגוע במישהו אנושות בעזרת פוסטים. נראה לי שבצה"ל מאוד ישמחו לדעת, גם לחיזבאללה יש אתר. חבר'ה, יש גבול גם לפאראנויה, וקצת עברנו אותו פה לטעמי.

ולפני שאני מקבל פה מטח תגובות על הצטרפותי לכוחות השחור - אני, בניגוד לנכבדים המגיבים בשרשור הזה, שופט את הדברים לגופם, ולא מתוך דעה קדומה לגופו של עניין אחר. כשאני שומע את איימי מספרת דברים מזעזעים אני מזדעזע. כשאני שומע את דולפינה אומרת דברים מקוממים אני מתקומם. אבל כשאני שומע בחורה שבסך הכל מבקשת לדעת מה אתם חושבים, ובמקום לספר לה בוחרים לתקוף אותה, אני אומר גם את זה.

דיגי - הייתי שמח בעצמי לדבר איתך, אבל לצערי (ואולי לשמחתי) אני לא יודע מה הולך במימד שמעבר, מלבד מה שאני קורא פה בבלוגים של דולפינה, טינק ואיימי. האם קראת אותם? האמת לא בידיי, לא בידייך וכנראה גם לא בידיהן, אבל נשגב מבינתי למה שכל השלוש (ועוד איזה אחת-שתיים פה ושם) ימציאו שקרים איומים כאלה, אני מתקשה להאמין שזה מסב להן הנאה כלשהי.

ואם הן משקרות - אדרבא ואדרבא, מדוע לא יוצגו בפני כולנו קבל עם ועדה ההוכחות לכך (שאת אומרת שהוצגו בפנייך), ויוכל כל הקהל הקדוש הזה להתרצות סוף סוף ולדעת פעם אחת ולתמיד מי דובר שקר ומי אמת, ולהוריד את הנושא הזה פעם אחת ולתמיד מסדר היום כדי שיוכלו לחזור לאהבתם האמיתית - היא להטיח בוץ אחד בשני במקום לעמוד זה לצד זה ולהטיח בוץ במישהו אחר - ונוכל לחגוג את המאורע במשתה כיד המלך, עתיר פירות יבשים, קרקרים, סוכריות גומי ותירוש.

ובא לציון גואל.

בוקר,
ניק כפול מסתורי

נ.ב - הלוואי והייתי מבין מה אני עושה פה בכלל.
Dolfi

Re: רק דבר אחד פה אני לא מבין

Dolfi • 24 באוג׳ 2006
הניק_הכפול_של_קיחוטה כתב/ה:
ואני לתומי ולתמימותי ולתימניותי, סבור שאם אתם יודעים דברים שהיא לא יודעת, ויכולים לגבות אותם, ולא משקרים - אזי לכו וספרו לה! אתם רוצים שהיא תישאר עם צד אחד ומעוות של הסיפור, או שתשמע גם את הצד שלכם? ואיך היא תשמע אותו בדיוק, אם כל מה שאתם עושים זה לספר לה כמה היא עיוורת וחירשת ופיסחת וגידמת?

כל מה שאתם עושים זה לספר לה כמה היא עיוורת, חרשת ופיסחת? (מה זה לכל הרוחות גידמת...?)

מה כבר קרה? אז גולדי כהרגלו, הפגין רגישות יתרה ודרך על "יבלת". צ'יטה נזף בו ולאחר שגולדי דקלם 50 פעמים את מריה הקדושה, סלחתי לו. בהמשך לא הובן על מה המחאה, כיצד ניתן להביע מחאה כנגד משהו ובאותה נשימה לציין שה"משהו" הזה לא קשור למחאה. בין לבין, חלק מהקוראים התרשמו כי הכותבת מסונוורת וכי אדם מסויים הצליח ליצור בעיניה רושם הרבה יותר חיובי מהרושם לו הוא ראוי... וחלקנו אף הרמנו גבה כשקראנו מילים גדולות כמו "הוכחות" ו"ראיות", כי ברור היה לנו מה זה אומר. מישהו תקף אותה (חוץ מגולדי, לו סלחתי)?

ה"צד שלנו", שהוא למעשה צד של כל אחת ואחת באופן אישי, נכתב בבלוגים, בזמנינו החופשי, כאשר מרגיש לנו נכון לחשוף עוד פיסה מכל זה. אז עם כל הכבוד לדיגי וכוונותיה הטובות, אני, בדומה לעינבר, חושבת שקצת מוגזם לצפות מכולנו לכשכש בזנב, כי היא כבר לא מוחא וכעת היא מעוניינת לשמוע את ה"צד שלנו".
Dolfi
Dolfi • 24 באוג׳ 2006
אתה מבין, זה מן קטע כזה, שעם כל אהבתי אל דיגי, אני לא מצליחה להתעלם מכך שזה לגמרי תמוה.

מצד אחד היא מסבירה שהסיבה לכך שהיא לא פנתה לאף אחת מאיתנו, היא שהיא לא רצתה לכפות את עצמה, ללחוץ אותנו לנהל שיחה שאנחנו לא מוכנות או מעוניינות לנהל וכו'... מצד שני היא טוענת שפנתה לחלקנו ופגשה "קיר", מביעה מחאה לא ברורה שבסופה נאמרים הדברים הבאים:

- ידוע לי שחבר טוב שלי מואשם ב-X וב-Y.
- בעיני, מבלי להתיחס למאשימות, או ל-X ו-Y עצמם, חבר שלי הוא איש טוב, שתומך בי ברגעים קשים.
- כששוחחתי עם חברי, הוא הציג בפני את כל המידע שמוכיח כי אין לו יד באי אילו דברים רעים, שנטענו כנגדו.
- כעת, מכיוון שהוא הראה לי הוכחות (לא יודעת מה, לוגים, תמונות, מכתבים...) ואתן, מפוקפקות שכמותכן, לא טרחתן לפנות אליי ולספר לי את הגרסה שלכן... ולגבות אותה בתמונות עירום של יצירת הפאר, לוגים המציגים את חוכמתו הבלתי נדלית ומכתבים המתארים את סודותיו המביכים ביותר, על כן, אני אתעלם מכל מה שאי פעם כתבתן בפורומים או בלוגים, לא אפנה אליכן לשאול... ופשוט אכתוב שאני מוחא. לא יודעת על מה, אבל מוחא, מוחא עם דגש בעיקר על כך שראיתי הוכחות.
עינבר

Re: רק דבר אחד פה אני לא מבין

עינבר • 24 באוג׳ 2006
וזה למה אף אחד לא פאקן מוכן לדבר איתה.

ובא לציון גואל.

בוקר,
ניק כפול מסתורי

נ.ב - הלוואי והייתי מבין מה אני עושה פה בכלל.

הכל בסדר, מאמי?

אני חושבת שכולם יודעים שזה לא פשוט, לשחזר את הפגיעה שחווית (למשל בבית משפט).
פתאום באה מישהי, כעדת אופי לוחמנית של הפוגע, אותו היא מכנה המבוזה.
ואחר כך, היא ממנה את עצמה לשופטת ומוכנה לשמוע גם את הצד השני.
ונראה לך שמישהי מהבנות האלה, שמעבדות כרגע באומץ, את מה שעבר עליהן,
צריכות לגשת ולדבר איתה? למה, כי היא מינתה את עצמה לשופטת?
וכל פעם שיבוא ניק אחר ויבקש הסבר, הן יקפצו לדום ויסבירו לו?
עקרונית, אני חושבת שאין לו צריכות להסביר לה כלום, אלא אם מתחשק להן.
DontMove​(שולט)

Re: אז כך

DontMove​(שולט) • 24 באוג׳ 2006
דיגי כתב/ה:

אבל תסתכלו על זה כך אני פה מבקשת <לא דורשת רק מבקשת>
שאם יש פה מי מכן מכם שמוכן לדבר איתי <כמו שכבר עשו> אני אקשיב
אשמע את מה שאומרים ואפנים מה שנאמר לי

"את צריכה פניה אישית?"
אני מניח שיצא לך לשמוע את המשפט הזה אי שם בשלב ביה"ס.
יש מספיק עדויות בבלוגים על מנת להבהיר לגבי אותו אדם נאור
<רק בלי הנ'. זה יפה לראות איך לוקחים כינוי אחד ומריצים עליו כל כך הרבה וארציות. כמעט מזכיר את המילה fuck באנגלית. מי שלא מכיר - מוזמן לצפות בסירטון פלאש המקסים: http://www.funny.co.il/flash/fuck.html אני חושב שסטיתי מהנושא המרכזי..>

אז למה את מחכה שמישהי תבוא עד לשערי ביתך ותשפוך בפניך את ליבה?
לא מספיק לך שהלב נשפך כאן ברבים בבלוגים השונים?
אני מתקשה <לא כפי שנדמה לך, לפחות לא כרגע> להבין איך את באה בבקשה <כמובן, לא בדרישה> לקבל את הצד של מישהי שלקחה צד בעניין המואר, את לא יודעת לקחת לבד? קחי מהבלוגים, אני חושב שאין צורך בסיסמא על מנת להכנס ולקרוא שם, את אפילו יכולה לקרוא בעילום שם.

ואתה ניק תימני כפול. יש לי תהיה לגבי דבריך.

באה בחורה, מדברת בנימוס, שואפת לשמוע את הצד השני לסיפור שהיא כבר מכירה מצד אחד (ולכאורה היתה יכולה להסתפק בו, כמו שנשמע לי שרוב החברים שם עושים), ובמקום לזכות לתגובה מכובדת או לכל הפחות מנומסת, זוכה לקיטונות של לעג.

ולפני שאני מקבל פה מטח תגובות על הצטרפותי לכוחות השחור - אני, בניגוד לנכבדים המגיבים בשרשור הזה, שופט את הדברים לגופם, ולא מתוך דעה קדומה לגופו של עניין אחר. כשאני שומע את איימי מספרת דברים מזעזעים אני מזדעזע. כשאני שומע את דולפינה אומרת דברים מקוממים אני מתקומם. אבל כשאני שומע בחורה שבסך הכל מבקשת לדעת מה אתם חושבים, ובמקום לספר לה בוחרים לתקוף אותה, אני אומר גם את זה.

דיגי - הייתי שמח בעצמי לדבר איתך, אבל לצערי (ואולי לשמחתי) אני לא יודע מה הולך במימד שמעבר, מלבד מה שאני קורא פה בבלוגים של דולפינה, טינק ואיימי. האם קראת אותם? האמת לא בידיי, לא בידייך וכנראה גם לא בידיהן, אבל נשגב מבינתי למה שכל השלוש (ועוד איזה אחת-שתיים פה ושם) ימציאו שקרים איומים כאלה, אני מתקשה להאמין שזה מסב להן הנאה כלשהי.

מוזר לי, כי רוב התגובות שאני קראתי היו תגובות מכובדות ואף מנומסות.
מוזר שאתה שואל למה אף אחת לא עושה כבקשתה - לבוא ולספר לה. כשאתה בעצמך מביע תמיהה לגבי דרישתה זו והרי יש מספיק מידע בבלוגים השונים.

או שמא
אתה מעלה קושיה ומצרף את פתרונה <לא במהופך> בגוף החיבור.

נ.ב.
אני באופן אישי גלשתי בפורום של "ההוא" <לא הברנש שמסתובב כאן בכלוב> ואף הורחקתי ונחסמתי משם.
נותרתי עם הוכחות לגבי המניפולטיביות של אותו אדם.
ויש לי לוג של שיחה איתו שגם מראה שהוא שקרן וחמקן.
אבל יש לי ביטחון מלא שאף ראיה מוחשית ומוצקה לא תספיק לך.
שלל הראיות המוצגות כאן בכלוב אמורות היו להספיק לכך. ראיות שאם אני מבין נכון מוצגות על ידי אנשים שאת חלקן את בכלל מכירה אישית.

<יציאה מנ.ב.>
אז אולי במחשבה שניה, את יכולה להפסיק לבוא ולבקש הסברים והוכחות.
זה מיותר. היות ומאלו המוצגות כאן, את מתעלמת.

נ.ב. <שוב>
אבל במחשבה שלישית, אם תפסיקי. השירשור הזה יבוא אל קיצו.

במחשבה רביעית, כדאי שאני אלך לאכול משהו, כבר מתחיל להיות מאוחר בבוקר.
<תרגע. זה לא בלוג זה פורום. לך תפתח לעצמך בלוג!>
DontMove​(שולט)
DontMove​(שולט) • 24 באוג׳ 2006
אבל במחשבה חמישית, מי ירצה לקרוא בבלוג שלך על סדר ארוחותיך? <אין שום סדר - רק בלאגן>