צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

להתראות חברים

כלובי
לפני 18 שנים • 13 בספט׳ 2006

ובאותה הזדמנות התיחסות רצינית המגיבים האחרים

כלובי • 13 בספט׳ 2006
הודעות מהסוג הזה נמחקות כאן באופן תדיר. אני לא יודע מה היו כוונותיו של ג'ק ולא רומז לשום דבר. אולי כוונותיו אלטרואיסטיות טהורות אבל אם כך ניסוח ההודעה הזאת לקוי בצורה קיצונית. כי מההודעה השתמע באופן ברור שדרושות רק בחורות לתפקיד של שירות בערב BDSM-י. ערב שבו לשירות יש משמעות מינית. ובערב כזה תפקידן המיני של מלצריות נשלטות מהקהילה ברור - אלא אם כן צויין אחרת במפורש. ולא צוין.

וגם אם הכוונה היתה טובה ומוסרית הפעם, ונגיד שהייתי מבין כי גם אני חבר של הכינוי הפיקטיבי של ג'ייק כמוכם ולא הייתי מסיר אותה.

בפעם המליון אחזור על כך שמדובר על כינוי פיקטיבי, הודעות מסוג זה והודעות אחרות בוטות בצורה יותר ברורה נמחקות כאן באופן תדיר. הפעם דרכתי בטעות על רגל של מישהו שהוא יקיר של כמה אנשים בקהילה אבל המדיניות היא אחידה - חברים או לא חברים.

מודעה בנוסח דומה למשל שהיתה נשארת בפורום היתה יכולה להיות:
מתארגנים לערב מיילדום ומחפשים נשלטות, הנשלטות ישמשו בתפקיד מלצריות בערב. ללא (או כן איך שירצה מארגן הארוע) מגע גופני, ובתנאים ובגבולות שיקבעו עם כל נשלטת.

אבל ההודעה הזאת היתה הודעה שמנוסחת כהודעת דרושים ("דרושות") שכתב אותה ניק פיקטיבי באתר. וזה מאד ברור מה הקונוטציה שמשתמעת ממנה.

חבל שחלקכם מעדיף את החברות שלכם עם מישהו על חשיבה הגיונית בנושא הזה. אבל בכל דיון ובכל החלטה שאנחנו צריכים לקבל בכלוב יהיה תמיד צד אחד לפחות שלא יסכים.

בשורה התחתונה אקרא לג'ייק לרדת מהעץ ולחזור לאתר. אני חושב שבשורת המלצריות הדרושות לערב המייל דום של ג''ייק הגיעה לבסוף ליותר אנשים ממה שהיתה מגיעה ללא הדיון המעייף והמיותר הזה.
Tיפוס​(שולט)
לפני 18 שנים • 14 בספט׳ 2006
Tיפוס​(שולט) • 14 בספט׳ 2006
בראבו כלובי * כפיים*
אומרים שההגנה הכי טובה היא התקפה,
מה תעשה ? תתבע אותי על הבעת דיעה?
תתבע אותי על זה שאני תורם גם במקומות אחרים ?
וואלה , זכרון קצר מאוד יש לך לצערי,
שכחת את הלילות שביקשת סיוע בפיתוח האתר ,
שכחת מי מעיר את תשומת לבך למתחזים בצ'ט,
שכחת את הלילות של שידורים ברדיו ,
שכחת את הארוח של מסיבת שנה לכלוב,
שכחת שכאשר פנית וביקשת שלא אתן לינקים לאתרים אחרים - כיבדתי ומכבד,
וכנראה בדרך שכחת שלא כל פוסט או כל תגובה באים לנסות להשמיץ אותך, או לפגוע באתר.

הבעת הדעה שלי באה בעקבות חבר, נוסף בשרשרת שמפסיק לכתוב בפורומים באתר, פורומים שחיים מכתיבה , פורומים שבאים לתת במה לדעות - גם אם הן שונות מאלו של האחר.

נכון שהאתר הזה הוא שלך , אבל הוא מורכב מהמון אנשים שאכפת להם, אנשים שחיים בדס'מ,
חבל שמגיעים במקום כזה למצב שאנשים מפחדים להביע את דעתם או לחלוק את משנתם פן חלילה יצנזרו אותם או ירחיקו אותם .

אז את דעתי אני מביע - גם אם היא לא הכי מלטפת הפעם.
huan
huan • 14 בספט׳ 2006
אתם יודעים...אין לי מושג למה כל דבר חייב להיות כל כך רווי בשבטיות...לא רק בשירשור הזה אלה בכלל...כל הבאת דעה,ביקורת תמיד תגרר לפסים אישים...תמיד ימצאו החבר או החרבה או הזה שמכיר את הבן אדם ממש טוב שיתחיל להגן עליו לא משנה מה היה,מה קרה ומה הם העובדות ועל מה כל המהומה רק בגלל ש"אני מכיר אותו והוא בן אדם ממש נחמד" וכמובן במקום ויכוח על מהות העניין להתחיל להיכנס בכל מי שמביא דעה אחרת....ג'ייק נעלב..כמה אנשים ואני בתוכם הצטערנו על כך וכתבנו שזאת כנראה לא היתה כוונתו ולא עברו כמה תגובות והסכינים נשלפו והקרב התחיל כאשר הפיתרון הרציונאלי לכל העניין היה שג'ייק וכלובי ידברו וג'ייק יפרסם שירשור חדש בשמו הוא או בניק אחר אשר יעביר בדיוק את אותו מסר אבל יבהיר את העניין לשביעות רצונות של כלובי....אבל לא...בואו נתחלק לקבוצות של אנשים שמכירים את אחד מהצדדים ממש טוב ויאללה בלאגן.

לפעמים מפתיע אותי שאנשים שכביכול מחריזים על עצמם כאנטלגנטים,מודרניים,פלורליסטים ופתוחים שוכחים את כל זה ברגע שמשהו שהוא לא לרוחם נאמר על מישהו שהם מכירים והשבטיות תופסת פיקוד...אני וחבר שלי נגד הסאביות לשעבר שלו...אני חבר שלי והסאביות לשעבר נגדו ונגד החברים שלו.....בעעעעעעעעעעעע
עינבר

השרשור הזה , huan

עינבר • 14 בספט׳ 2006
הוא ביטוי לבעיות בתקשורת.

אנשים כועסים, הם לא מקשיבים אחד לשני, הם נעלבים , הם חושדים
ואז באים חברים, בשביל לתמוך בחבר או באיזה עקרון הם תוקפים את הצד השני.

אני אישית מוצאת את עצמי, עסוקה בהדיפה של האשמות שווא נגדי.
כל עוד אני עסוקה בזה. כל עוד אני מתייחסת לכעסים נגדי. אני לא אמפטית.

התקשורת של אנשים הופכת יותר תוקפנית ומתלהמת, חסרת אמון בזולת.

זה מלבה את האש, לא עוזר לא לחבר ולא לאתר.
אבל ככה זה ריבים, בדיוק כמו במציאות.

והאמת, חבל, מהתרשמות מקורית שלי, 90% מהכותבים הם אנשים טובים.
אולי בגלל יום כיפור מתקרב, כנראה היינו צריכים למצוא ממי לבקש סליחה.
huan
huan • 14 בספט׳ 2006
אני אל מדבר על השירשור הזה דווקא..אני מדבר על שירשורים באופן כללי...השירשור האחרון נגד ניטשה,הסיפור של דולי,הסיפור אם אדון החושך ובקיצור מה לא......בויכוחים אדאולוגים הנתייה לתקוף באופן פרטי ולהפוך את זה לעניין של "אנחנו" נגד "ההם" אבל בשירשורים העוסקים במישהו ספציפי אז החגיגה מתחילה באמת ולא היה אף מקרה בו היא לא התחילה לפחות למיטב זיכרוני....עניינים לא ענייני..עבודות לא עובדות..היגיון לא היגיון...על הזין של כולם.
עינבר

חואן , יקירי

עינבר • 14 בספט׳ 2006
אני חושבת שזה קשור גם למדיום.
בפגישה אישית, רוב האנשים הרבה יותר נעימים.

בכל מקרה , כבר מוקדם - מאוחר.
אז שיהיו לך חלומות מתוקים.
אני צריכה להתארגן לעבודה.
דומיננטית​(שולטת)

חוצפה

דומיננטית​(שולטת) • 14 בספט׳ 2006
הודעה שנכתבת על ידי משתמש חדש או לא מוכר, לצורך העניין זה אותו הדבר, תמיד תזכה ליחס נוקשה יותר מצד האחראים. ברגע שנמחקה ההודעה, היה על כותב ההודעה לבקש מבעל האתר לשקול שנית את העניין ולא לפתוח פוסט נוסף. הייתי מוחקת גם את הפוסט הנוכחי. מחול השדים ונסיון ההתקפה על בעל האתר האחראי עליו פסולים בעיני.
עקשנית​(נשלטת)
עקשנית​(נשלטת) • 14 בספט׳ 2006
לא שזה משנה למישהו... אני עם כלובי!!!

יכל האיש להיות יותר בוגר, לדבר, לבקש, להסביר, במקום זה צעקות, עניינים, עזיבות, אין, אין לכם משו יותר טוב להתעסק בו הא?

אז לא מתאים לבעל האתר הניסוח, אז תשנה קצת, מה יש? זה כואב? זה קשה? בשביל זה לעשות פה טרגדיה?! מריבות?

במקום זה חשבונות מי עשה מי בעבר ומי חייב למי מה, עזיבות, נטישות, חבורות ועוד להגזים: עקרונות!!!

בדיחה!!! בחיי, אנשים אתם גורמים לי להרגיש מה זה נורמלית!!! נהדר!!!

איך אתם עושים את החיים קשים, מורכבים, מעייפים, מסובכים... מתעסקים בקטנות...אז היית משנה קצת... יאאאאאאאאא!
Jake​(שולט)

נתבקשתי להגיב - אז אגיב

Jake​(שולט) • 14 בספט׳ 2006
ראשית - לא היתה זו כוונתי לפתוח שרשור לדיון באופי ו/או ניסוח ההודעה האנונימית שפרסמתי. כוונתי היתה למחות כנגד צנזורה ללא טעם וללא צידוק.

מעשה שהיה כך היה:

פרסמתי פוסט תחת ניק חדש/בדוי על מנת לגייס מלצריות לאירוע דיסקרטי. זה אף היה הכינוי שבחרתי "דרושות מלצריות לאירוע".

מיד עם פרסום הפוסט נתקבלה תגובה שהעלתה תהיות לגבי אופי השירות אותו תידרשנה המלצריות ליתן - ומיד הגבתי תוך כדי מתן הסבר שהמלצריות לא יידרשו ליתן שירות מיני ו/או מגע כלשהו.

פרסום הפוסט נעשה בשעות בוקר והמשכתי ליום עמלי. לאחר כמה שעות נמסר לי שהפוסט נחמק, אז אצתי רצתי ונכנסתי לאתר בתקווה למצוא את כלובי ולהתנצל בפניו על כל אי נעימות שנגרמה, אם נגרמה.

למזלי כי טוב, כלובי היה מחובר ונוכח בצ'אט, אז פניתי אליו כ- Jake ומיד התנצלתי על הבלגאן. כלובי לא הבין בדיוק לכוונתי והסברתי לו שאני הוא זה שעומד מאחורי הניק החדש והפוסט שנמחק.

הסברתי לו בדיוק את אופי האירוע המתוכנן וכי המלצריות עתידות ליתן אך ורק שירותי מלצרות מקצועיים - אלא אם כן אותה מלצרית תחפוץ במשהו אחר ובכפוף לגבולותיה.

(כהערת אגב יצויין שהובהר בצורה ברורה שאין כל דרישות לגבי לבוש, גיל, מראה וכו')

נעניתי כי לפי דעתו, מכיוון שהוצע תשלום בגין שירותי המלצרות - מדובר בשירות מיני בתשלום. לאחר משמע פליאתי כי רבה, הבהיר לי כלובי, שבגלל שהפוסט הופנה למלצריות בלבד - ולא למלצרים גם כן - המדובר בשירות בעל אופי מיני.

לסיכום: לא התפלאתי ואף לא כעסתי בגלל שכלובי מחק פוסט אנונימי. מחאתי הנה, כי גם לאחר הבהרת הדברים - הפוסט לא אושר - ועוד עקב טענות משפטיות חסרות שחר.

צנזורה היא צנזורה. אם לא מדובר בפרסום הבא לעודד ביצוע עבירות פליליות, או פרסום אשר על פניו נועד לפגוע ברגשות הקוראים, אין כל הצדקה להפעיל כלי חמור מעין זה.

יתרה מכך. הוצע לי על ידי לא אחד מהמגיבים לשנות את נוסח המודעה. מצטער. איני זוכר את נוסחו המקורי של ההודעה ואף אם כן - לא הייתי עושה זאת מאותם הנימוקים. איני משתכר מכתיבת פוסטים ואין לי מעביד אשר זכותו לערוך אותם עבורי. אין כל הבדל אם הפוסט נמחק או נערך - עדיין מדובר בצנזורה.

איני מאשים את כלובי בכך שיכלתו למחוק פוסטים ו/או לגרום לעריכתם. האתר הוא שלו ועמל רב הושקע בפיתוחו.
כל שאני אומר הוא, שאם כלובי בוחר לרקוד לחלילם של מיעוט מיליטנטי ואטום, זה או אחר, מן הראוי שיביא לתשומת ליבו שישנם חברים אשר יבחרו שלא לקדם את האתר אותו הוא בנה בזיעת אפו.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 14 בספט׳ 2006
מבלי להכנס לתוכן ועל ההשלכות של אם צנזורה/לא צנזורה-

לא היה פשוט יותר לזרוק לכלובי הודעה פרטית קטנה בנושא,
ואז הסאגה הזו היתה נימנעת מבסיסה?

איני מכיר את כותב השירשור ואני יוצא מתוך נקודת
הנחה שלא כיוון לרע. גם את כלובי איני מכיר אישית,
ועדיין, כשאני מתארח בסלון של מישהו, אני נוטה
לרכוש לו כבוד ולו מעצם היותו הבעלים של הסלון...

באמת חושב שתכניסו את עצמכם יחד לחדר,
תסגרו את הדלת ,לבנו את הדברים ותסגרו
את הגולל על ההתכתשות הזו שבאמת מיותרת
לקהל הרחב ובכלל.