ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מוותר על התואר "(שולט)", ממשכן את הכתר בגרוש

נוריתE
לפני 13 שנים • 6 ביולי 2010

Re: האדם,עושה את התואר,לא להפך

נוריתE • 6 ביולי 2010
shanytopper כתב/ה:
נוריתE כתב/ה:
אנשים מתנהגים ומגדירים עצמם,בפני עצמם ואל מול החברה
על פי הרגשות הצרכים והנטיות שלהם.
זה לא פוסל את האפשרות של שינוי נטיה וצרכים והגדרה מחדש.
ובתאם להגדרה ולהצגה העצמית,ככה מתנהגים אלינו ואי אפשר לצפות לאחרת,ואין מה לבוא בתלונות.
כי שוב
האדם,עושה את התואר ולא התואר את האדם

אבל מצד שני לא צריך ואין מקום לפסול או למתוח ביקורת על אנשים שכן רוצים להגדיר את עצמם מתוך צורך והרגשה
ולהגיד "אני יותר חכם כי אני,לא רוצה להגדיר את עצמי"
אולי אחד שכן מגדיר עצמו וידע מה עושה ומה הוא רוצה מהחיים שלו, הוא הרבה יתר חכם?

אנחנו כל החיים מגדירים עצמנו ומוצאים עצמנו מוגדרים במצבים שונים ובסיטואציות שונות.

וגם כאן,אחת מרגישה עצמה ומגדירה עצמה כנישלטת/שפחה/סאבית/קינקית /לייט,על פי הנטיות הצרכים והגשות ואחרת תחליט שהיא לא מוכנה עדיין להגדיר עצמה(וכך לגבי כל צד אחר של מגדר ושוט)

ואם משהו לא רוצה "להגדיר" את עצמו,אז שימתין עד שיהיה יותר מגובש,מותר גם לא להיות מגובש.

פיספסת לגמרי את הפואנטה בדיון הזה

אמרתי מה שהיה לי להגיד כמו שראיתי את זה אבל תודה.
בת אדם
לפני 13 שנים • 7 ביולי 2010

כל הכבוד

בת אדם • 7 ביולי 2010
צורת חשיבה מעניינת מאוד,
אהבתי.
מסכימה איתך.
קיפופיף​(מתחלפת)
לפני 13 שנים • 9 ביולי 2010

Re: דוק

קיפופיף​(מתחלפת) • 9 ביולי 2010
בוגדנית קטנטנה כתב/ה:
אתה יודע שאני אישית לא אמורה להעריך אותך (במיוחד אחרי שאמרת לי ללמוד לדבר ואז לחזור אליך...)
ועדיין, הדברים שאתה אומר כל כך נכונים, כל כך פשוטים וכנים.
הבעיה, בעייני היא דווקא בנשלטות-צעצוע, אלו שלא מבינות את הבדס"ם כדרך חיים, אלו שחושבות שזה משחק מעניין וונרתק (נראה לי שאני שם, בין הבעיתיות..)
למה הן, ז"א, אנחנו בעיתיות?
כי אנחנו אגואיסטיות: כן, כן, בנות שחושבות שהבדס"ם הוא רק תוספת לחייהן לא יתנו את כל כולן למאסטר שלהן, אלא יתרכזו בעצמן, בהנאה שלהן, בפתרון שהוא מספק להן....

ככה אני רואה את זה, לא שזה משהו רע, אבל בכלליות לפי דעתי הסיטואציה של שולט שנותן לסאבית שלו מרחב לנהל גם משהו מחייו, הוא שולט שיודע שהסאבית שלו רצינית.

ואתה יודע מה? הוצאת את הצד המעמיק שלי!
אני גאה בי!

אם את חושבת שאת אגואיסטית-תעבדי על עצמך בלי קשר לעם מי את נמצאת. יש כאלו שזה רק תופסת מרתקת חייהן,יש כאלו צריכות טוטאליות. אין חוק אחד.
בואי בכלל נדרש לביטוי"מאסטר"-מאסטר זה אדם השולט בתחום מסויים (או יותר מתחום אחד)שמי שמוכן להשתעבד לו-עושה את זה על מנת המאסטר שיאציל מידיעותיו ויכולתיו עליו. ביטול עצמי מוחלט ללא גבולות הוא מסוכן-כי הוא חושף אותך להתעללות
ביטוי "מאסטר" לבן אדם רק כי הוא יודע לשלוט בנשים...נו, מילא... כל אחד מה שגורם לו להרגיש טוב עם עצמו.
Perplexed
לפני 13 שנים • 17 ביולי 2010

חדל שפיות!

Perplexed • 17 ביולי 2010
אתחיל בזאת, ג'ק, שאתה אחד הכותבים המועדפים עלי יותר, בשל היותך אנושי, שפוי וחומל. אתה תמיד מעורר בי הזדהות, ובהחלט גם בפוסט הזה.

אלא מה, בוא אני אגלה לך בסוד - באתי לפה לא כדי להיות שפויה, לא כדי להיות אנושית, ולא כדי להיות חומלת. אח שלי, באתי לפה כדי להגשים פנטזיות. ואל תפצפץ לי במטותא, את דמות השולט שהמצאתי לעצמי. תן לו להיות סופרמן משוריין חסר חולשות. אני מוכנה להרשות לו לבכות בלילה פעם בחצי שנה, זהו, לא יותר. אם אני רוצה אנושי, אני אקח לי ונילי. הם מיבבים בחינניות רבה יותר. תשאיר את השולט שלי סאדיסט חסר תקנה, מסוקס ומושלם. ולי, כנשלטת, תעשה רדוקציה לאפס מאופסת ברמת תפוח ללא זהות, כי מכל המורכבות והאנושיות של עצמי ועוצמות השליטה משלי, יש לי די במישור המציאות.

ששולטים יהיו שולטים, ונשלטים ישארו נשלטים. אל תבלבלו לי את העולמות. אל תקחו לי את ההגדרות. והניחו לי לפנטז באופן פסיכי לא בריא בשחור ולבן. בשביל זה אני כאן.

ואתן שם, שמחרחרות ונחנקות מצביעותכן כעת, תוך כדי שאתן מנסות לצעוק חמס, קפצו לי icon_smile.gif
Homelander​(שולט)

Re: חדל שפיות!

Homelander​(שולט) • 17 ביולי 2010
Perplexed כתב/ה:
אתחיל בזאת, ג'ק, שאתה אחד הכותבים המועדפים עלי יותר, בשל היותך אנושי, שפוי וחומל. אתה תמיד מעורר בי הזדהות, ובהחלט גם בפוסט הזה.

אלא מה, בוא אני אגלה לך בסוד - באתי לפה לא כדי להיות שפויה, לא כדי להיות אנושית, ולא כדי להיות חומלת. אח שלי, באתי לפה כדי להגשים פנטזיות. ואל תפצפץ לי במטותא, את דמות השולט שהמצאתי לעצמי. תן לו להיות סופרמן משוריין חסר חולשות. אני מוכנה להרשות לו לבכות בלילה פעם בחצי שנה, זהו, לא יותר. אם אני רוצה אנושי, אני אקח לי ונילי. הם מיבבים בחינניות רבה יותר. תשאיר את השולט שלי סאדיסט חסר תקנה, מסוקס ומושלם. ולי, כנשלטת, תעשה רדוקציה לאפס מאופסת ברמת תפוח ללא זהות, כי מכל המורכבות והאנושיות של עצמי ועוצמות השליטה משלי, יש לי די במישור המציאות.

ששולטים יהיו שולטים, ונשלטים ישארו נשלטים. אל תבלבלו לי את העולמות. אל תקחו לי את ההגדרות. והניחו לי לפנטז באופן פסיכי לא בריא בשחור ולבן. בשביל זה אני כאן.

ואתן שם, שמחרחרות ונחנקות מצביעותכן כעת, תוך כדי שאתן מנסות לצעוק חמס, קפצו לי icon_smile.gif

חחח אהבתי icon_exclaim.gif
נוריתE

נוריתE • 17 ביולי 2010
Perplexed כתב/ה:

איתך.
icon_cool.gif
נוריתE

ורציתי להגיד עוד

נוריתE • 17 ביולי 2010
אם בנאדם מחליט,משיקולים שלו שאורח החיים שהאו קיים ומקיים
לא מתאים לא ולא עובד אצלו יותר
אז הרי שהוא צריך ואולי,אפיו חייב
בשביל עצמו ,לעשת את השינויים שדרושים ,לו עצמו
ע''מ לחיות,כמו שהו ארוצה
ואם הוא משתף כאן,כמו ג'ייק ואפילו,אולי, פוקח לכמה אנשים את העיניים
לגבי עצמם
אז זה נחמד מאוד

אבל
וזה אבל גדול
ללכת ולעשות השלכות מרחיקות לכת ולפעמים לא ממש מבוססות
והכללות מרחיבות
מעצמו אל אחרים
זה כבר ללכת קילומטר אחד,יותר מידי רחוק.
aka BODYGUARD

aka BODYGUARD • 17 ביולי 2010
Perplexed כתב/ה:

באתי לפה לא כדי להיות שפויה, לא כדי להיות אנושית, ולא כדי להיות חומלת. אח שלי, באתי לפה כדי להגשים פנטזיות. ואל תפצפץ לי במטותא, את דמות השולט שהמצאתי לעצמי. תן לו להיות סופרמן משוריין חסר חולשות. אני מוכנה להרשות לו לבכות בלילה פעם בחצי שנה, זהו, לא יותר. אם אני רוצה אנושי, אני אקח לי ונילי. הם מיבבים בחינניות רבה יותר. תשאיר את השולט שלי סאדיסט חסר תקנה, מסוקס ומושלם. ולי, כנשלטת, תעשה רדוקציה לאפס מאופסת ברמת תפוח ללא זהות, כי מכל המורכבות והאנושיות של עצמי ועוצמות השליטה משלי, יש לי די במישור המציאות.

אין לי מושג מתי את מנפיקה מניות,קידו, אבל אני אקנה .
icon_cool.gif
בלוסום​(לא בעסק)

בלוסום​(לא בעסק) • 17 ביולי 2010
BODYGUARD כתב/ה:
Perplexed כתב/ה:

באתי לפה לא כדי להיות שפויה, לא כדי להיות אנושית, ולא כדי להיות חומלת. אח שלי, באתי לפה כדי להגשים פנטזיות. ואל תפצפץ לי במטותא, את דמות השולט שהמצאתי לעצמי. תן לו להיות סופרמן משוריין חסר חולשות. אני מוכנה להרשות לו לבכות בלילה פעם בחצי שנה, זהו, לא יותר. אם אני רוצה אנושי, אני אקח לי ונילי. הם מיבבים בחינניות רבה יותר. תשאיר את השולט שלי סאדיסט חסר תקנה, מסוקס ומושלם. ולי, כנשלטת, תעשה רדוקציה לאפס מאופסת ברמת תפוח ללא זהות, כי מכל המורכבות והאנושיות של עצמי ועוצמות השליטה משלי, יש לי די במישור המציאות.

אין לי מושג מתי את מנפיקה מניות,קידו, אבל אני אקנה .
icon_cool.gif

icon_smile.gif מצטרפת לקניה. אמן ואמן!
Perplexed
לפני 13 שנים • 18 ביולי 2010

בין דמיון למציאות - הבהרה

Perplexed • 18 ביולי 2010
למניעת אי הבנות, לא התכוונתי לנהל "שולט" כזה או אחר ולקבוע את מקומו בנדבכים השונים של חיי כנשלטת. מובן שאם היתי מתכוונת להודיע לו, באיזה מועדים הוא רשאי לילל, הוא מפסיק היה להיות השולט שלי, לא כל שכן סופרמן. בפנטזיה, השולט שלי ישאר מה שאני רוצה שיהיה. במציאות... שיעשה ויתנהל כמובן, בהתאם לשיקול דעתו ורצונו שאינם תלויים בשלי, ואני אעשה כרצונו. ולמניעת ספקות שוב, במציאות, הוא יוכל לבכות גם ללא רשותי, כמובן, מתי שהוא רק רוצה.

ותודה לאל, שהמציאות שלי, אפילו יותר שווה מהפנטזיה icon_wink.gif

ותודה גם למי שהגיב בחיוב לפוסט הקודם.